دانشگاه دزفول چند نفر دانشجو داره؟

rezaete

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد دانشگاه آزاد دزفول میخوام ، مثلا چند نفر دانشجو داره ، چه رتبه ای داره ، امکاناتش در چه حده ، استادا در چه حدی هستند و هر چه به ذهنتون میاد ...
لطفا بدون تعصب بگید تا کسی رو که میخوام راهنمایی کنم رو درست راهنمایی کنم . ممنون .

Mohsen284

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد دانشگاه آزاد دزفول میخوام ، مثلا چند نفر دانشجو داره ، چه رتبه ای داره ، امکاناتش در چه حده ، استادا در چه حدی هستند و هر چه به ذهنتون میاد ...
لطفا بدون تعصب بگید تا کسی رو که میخوام راهنمایی کنم رو درست راهنمایی کنم . ممنون .

برا چه رشته ای؟؟؟؟؟(این مورد ضروریه)

-تعداد دانشجو : خیلی...............(یه کم بیشتر از خیلی):surprised:
-امکانات : در حد قابل تحمل ...............(بهتر از خیلی جاهای دیگه اس)
-رتبه : براچه رشته ای ؟؟؟؟ .................. ساده تر چیزی که فک میکنی قبول میشی(البته این برا -تمام دانشگاه آزادها تقریبا صادقه)
-استادها : برا چه رشته ای؟؟؟؟

توضیحات :
کتابخونه اش کامله...

pedram.po

عضو جدید
طبق اماری که من دارم تا ترم قبل حدود 24 هزار دانشجو در دانشگاه مشغول تحصیل هستند

masoudflareman

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشيد دزفول كجاي ايرانه ؟؟؟ :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسم که نمیدونی دزفول کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
فکر نمیکنم خنده دار باشه سوالتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشجو زیاد دارههه
توی منطقه 6 ایران یکی ازواحد های خوب و نمونه هستش
امکاناتشم بدک نیست
کتابخانه و سایت خوبی داره
استاداش هم بستگی به رشته اش داره
در کل دانشگاه خوبیه
خیلی سخت اساتیدش نمره میدن

a.sorosh

عضو جدید
برا چه رشته ای؟؟؟؟؟(این مورد ضروریه)

-تعداد دانشجو : خیلی...............(یه کم بیشتر از خیلی):surprised:
-امکانات : در حد قابل تحمل ...............(بهتر از خیلی جاهای دیگه اس)
-رتبه : براچه رشته ای ؟؟؟؟ .................. ساده تر چیزی که فک میکنی قبول میشی(البته این برا -تمام دانشگاه آزادها تقریبا صادقه)
-استادها : برا چه رشته ای؟؟؟؟

توضیحات :
کتابخونه اش کامله...
سلام
فکر نمی کردم کلی از بچه های دزفول عضو این سایت باشن ولی الان خوشحالم
دانشگاه آزاد دزفول تو گروه برق قویه استاداش خوبه البته شنیدم از بچه های برق دانشگاه های دولتی قبول شدن از جمله تیریز همنطور از بچه های کامپیوتر خبر دارم که فوق امیرکبیر تهران قبول شده و الان دکترا میخونه تگزاس امریکا

mort3za

عضو جدید
میگن 22 هزارتا ولی طبق آمار ویکی پدیایی 19 هزارتا دانشجو داره فک کنم الان 19 هزارتا دقیق تر باشه شایدم کمتر باشن...;)
درکل خیلی دانشگاه باحالیه...مخصوصا دانشکده ی هانگاردش...:biggrin:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دانشگاه دزفول با در اختیار داشتن دو مرکز بزرگ اموزشی...که دارای دو مرگز از قبیل:
سایت آزدادگان و دانشگاه ازاد هست
در دانشگاه :8 ساختمان وجود دارد که یکی ساختمان اداری و بقیه ساختان اموزشی هست

تعداد دانشجویان : بیست و سه هزار نفر

استادی سخت گیر ...اگر به قصد نمره گرفتن هستید ..نیاید بهتر است ..

از لاحاظ امکانتان در این چند ساله پیشرفت قابل توجهی کرده است ...دارای خوابگاههای با سطح بالا

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
میگن 22 هزارتا ولی طبق آمار ویکی پدیایی 19 هزارتا دانشجو داره فک کنم الان 19 هزارتا دقیق تر باشه شایدم کمتر باشن...;)
درکل خیلی دانشگاه باحالیه...مخصوصا دانشکده ی هانگاردش...:biggrin:

اینو خوب اومدی ..ولی تو چیکار میکنی اونجا؟؟؟؟ بچه بد ...حراست کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟