دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

sheykh_bahaee

عضو جدید
خوابگاهش چطوره؟خوابگاه تهرانپارس رو می گم

من خودم تهرانم خوابگاه نگرفتم.

فکر نکنم تعریفی داشته باشه.

چون خودم امیرکبیر که خوابگاه گرفته بودم یه اتاق تقریبا 20 متری بود واسه 6 نفر، البته هر طبقش 3 تا اتاق داشت و یه کتاب خونه مجزا و یه آشپزخانه
حالا خواجه رو خدا میدونه

به نظرم اگه 2-3 نفر هم تیپ خودت پیدا کنی یه جایی رو رهن کنید بهتر باشه

saharsayan

عضو جدید
سلام
شنیدم که برق مخابرات خواجه نصیر خیلی عالیه....... چجوری میشه جزوه هاشونو بدست آورد...... کسی اینجا مخابراتی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sarvejahan

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لیست/عکس غذاهایی که تو دانشگاهتون بهتون میدن با قیمتو روزشون برام بفرستین(عکسش باشه کافیه)؟
این ایمیل منه :
hadisut@gmail.com

ѕнαpαrαĸ

عضو جدید
سلام دوستان
میشه لیست/عکس غذاهایی که تو دانشگاهتون بهتون میدن با قیمتو روزشون برام بفرستین(عکسش باشه کافیه)؟
این ایمیل منه :
hadisut@gmail.com

متاسفانه عکسی ندارم ولی قیمت های مصوب 92 بین 450 تا 770 تومنه:
۱- غذاهای کم هزینه(ناهار-شام) ۴۵۰ تومان
۲- غذاهای متوسط هزینه(ناهار-شام) ۶۳۰ تومان
۳- غذاهای پرهزینه(ناهار-شام) ۷۷۰ تومان
۴- صبحانه ۴۰۰ تومان

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..ببخشید کسی تو این تاپیک هست همچنان؟ ی سوال در مورد قبولی ارشد تو رشته برق دارم

morteza2010

عضو جدید
سلام به دوستان خوبم در دانشگاه خواجه نصیر
دوستان من برای پایانامه ام نیاز دارم از منابع پایانامه کتاب خانه این دانشگاه استفاده کنم لطفا راهنمای بفرماید
شرایط استفاده برای دانشجو های دانشگاه های دیگر چطوری هست و چه زمانی میشه رفت تایم خاصی داره یا نه
دانشجوی ارشد عمران

elahe18

عضو جدید
با سلللاااام خدمت دوستان گل ام:gol:من مهر امسال یعنی مهر 94 ارشد مهندسی عمران - محیط زیست خواجه نصیر قبول خواهم شد . دانشگاه قبلی من خلیج فارس بوده و از دانشگاه های تهران هیچ اطلاعی ندارم. می خواستم از خوابگاه دختران اینکه کدوم خوابگاه رو بهتر میدونید؟ برای ارشد چند نفره است؟ و چه معیار هایی رو در نظر بگیرم طبقه چندم کدوم اتاق ها ؟؟؟
و از طرفی من هیچ کس رو در رشته محیط زیست نمی شناسم لطفا در مورد اینکه من تا این بازه یعنی از تیر تا مهرماه چه کارهایی می تونم انجام بدم؟
چگونه باید در مورد نوع گرفتن دروس تحقیق کنم و خلاصه سیر تا پیاز خواجه نصیر :)
خیییییییییییییییییییییلییییییییییییییییی ممنون می شم:w14::heart::heart::heart::heart: