دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
منم ان شاالله امسال میرم دانشگاتهران

سلام بچه ها :)
منم به امبد خدا از مهرماه دانشگاه تهرانی میشم :w40:
می خواستم یکم در مورد سلف دانشگاه، خوابگاه، اینترنت و اینا بپرسم
از لجاظ کیفیتی چطوره ؟ راضی هستین؟

سلام
بهتون تبریک میگم.. :gol:
سلف و خوابگاه و اینترت همه چی خوبه .. در حد ایران راضی کننده هست .. نگران این مسائل نباشید .. اگر انتظارات زیادی ندارید مطمئن باشید بسیار لذت خواهید برد :D
دانشجو همیشه معترضه! و ناراضی :D ولی وضعیت خوبه .. نگران نباشید :)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
سلف و خوابگاه و اینترت همه چی خوبه .. در حد ایران راضی کننده هست .. نگران این مسائل نباشید .. اگر انتظارات زیادی ندارید مطمئن باشید بسیار لذت خواهید برد :D

واسه شبانه هاهم خابگامیدن؟هزینه اش چقده؟

P O U R I A

مدیر تالار
واسه شبانه هاهم خابگامیدن؟هزینه اش چقده؟
اینو خانوما باید بیان جواب بدن .. برای دخترا رو نمیدونم .. ولی پسرا رو میگن نمیدن .. ولی با کلی دوندگی میشه خوابگاه گرفت .. خوابگاه خودگردان هم هست البته .. اونو قیمتش رو میدونم .. حدودا ماهی 300ه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو خانوما باید بیان جواب بدن .. برای دخترا رو نمیدونم .. ولی پسرا رو میگن نمیدن .. ولی با کلی دوندگی میشه خوابگاه گرفت .. خوابگاه خودگردان هم هست البته .. اونو قیمتش رو میدونم .. حدودا ماهی 300ه

اوه گرونه نمیخام:D
تودفترچه که نوشته خوابگاه تعلق نمیگیره ولی منکه روزانه میرم بم خابگامیدن(شتردرخاب بیندپنبه دانه):tooth:

P O U R I A

مدیر تالار
اوه گرونه نمیخام:D
تودفترچه که نوشته خوابگاه تعلق نمیگیره ولی منکه روزانه میرم بم خابگامیدن(شتردرخاب بیندپنبه دانه):tooth:
دانشجو توی این وضعیت هم باز هرکاری بخواد میتونه انجام بده .. کافیه کچلشون کنید .. :D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجو توی این وضعیت هم باز هرکاری بخواد میتونه انجام بده .. کافیه کچلشون کنید .. :D
منه بیچاره باهزارامیدوآرزوازشهرستان تشریف اوردم بم خابگاندن اونم صلواتی دیگه خودشون دانن دانشگاروسرشون خالی میکنم...والاو

P O U R I A

مدیر تالار
منه بیچاره باهزارامیدوآرزوازشهرستان تشریف اوردم بم خابگاندن اونم صلواتی دیگه خودشون دانن دانشگاروسرشون خالی میکنم...والاو
والا ..
حالا به ما پسرا میگن برید گوشه خیابون تو کارتن بخوابید .. ولی مجبورن شما رو اسکان بدن :D

P O U R I A

مدیر تالار
اگه گفتن توکارتون بخابین چی؟
بهتره یه کارتون یخچال همراخودم بیارم بی جاومکان نشم...والاو:D
به هر حال ریسک داره دیگه ...
اونوقت چند نفر رو پیدا کنید خونه دانشجویی بگیرید .. اونجوری هم فاله و هم تماشا :D
یا همین خوابگاه های خودگردان .. :D

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

سلام

نه والا... :smile: انتظار کجا بود :D
منم مطمئنم خیلی خوش میگذره :)

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاشهریورادامه داره :)

ما که بخیل نیستیم، اصلاً تا اسفند ادامه داشته باشه، فقط نمیدونم آیا باعث افزایش ظرفیت دانشگاه تهران میشه یا مثلاً نرم‌افزار بررسی انتخاب رشته‌ی سازمان سنجش اشتباه می‌کنه و یک رقم از رتبه‌ت کم میشه :D

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

جناب پوریا ممکنه اصلاعات این خوابگاه خودگردان رو به من بدید؟ چه طوریه؟ کجاس؟ بچه ها اونجا راضین؟
با چه شرایطی به شبانه ها کوی خوابگاه میدن؟
منم احتمال روزانم خیلی خیلی کمه، انتخاب بعدشم شبانه تهران رو جلوتر از روزانه امیرکبیر و ... زدم، احتمال داره شبانه بیارم، میخوام از الان شرایطو بدونم.

با تشکر فراوان

P O U R I A

مدیر تالار
سلام

جناب پوریا ممکنه اصلاعات این خوابگاه خودگردان رو به من بدید؟ چه طوریه؟ کجاس؟ بچه ها اونجا راضین؟
با چه شرایطی به شبانه ها کوی خوابگاه میدن؟
منم احتمال روزانم خیلی خیلی کمه، انتخاب بعدشم شبانه تهران رو جلوتر از روزانه امیرکبیر و ... زدم، احتمال داره شبانه بیارم، میخوام از الان شرایطو بدونم.

با تشکر فراوان
سلام
اخرین باری که قیمتش رو از بچه ها پرسیدم گفتن ماهی 280تومنه! خودگردان
خوابگاهش همون نزدیک انقلابه! اره .. خوابگاه خوبیه .. کم و کسری خاصی نداره .. فقط معضل همیشگی .. اینترنت ضعیف :D

شبانه یکم دوندگی داره کوی خوابگاه گرفتن .. اینطور که باید یه اتاق 4نفره پیدا کنی که همشون راضی باشن تو بیای تو اتاقشون .. اونوقت میتونی خوابگاه بگیری! :D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بخیل نیستیم، اصلاً تا اسفند ادامه داشته باشه، فقط نمیدونم آیا باعث افزایش ظرفیت دانشگاه تهران میشه یا مثلاً نرم‌افزار بررسی انتخاب رشته‌ی سازمان سنجش اشتباه می‌کنه و یک رقم از رتبه‌ت کم میشه :D

همه چیزدست خداس شهریوربت ثابت میشه ان شاالله:cool:

lailiya

کاربر فعال
یه سوال فرق شما که دانشگاه تهران درس می خونید با من که غیر انتفاعی خوندم و سر کارم و کلی هم تجربه بدست آوردم توی کارخونه ها و هم در زمینه طراحی و خوشنویسی فعالیت کردم چیه ؟

P O U R I A

مدیر تالار
یه سوال فرق شما که دانشگاه تهران درس می خونید با من که غیر انتفاعی خوندم و سر کارم و کلی هم تجربه بدست آوردم توی کارخونه ها و هم در زمینه طراحی و خوشنویسی فعالیت کردم چیه ؟
فرق بسیاری هست.
دانشگاه کمی مسیر موفقیت رو سهل و ساده میکنه. شما با پشتکارت تونستی موفق بشی. هرکسی پشتکار داشته باشه حتما موفق میشه و دانشگاهی که درس خونده اصلا مهم نیست.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

1. از نظر آکادمیک احتمالاً قوی‌تر باشند (در مورد مدیریت اطلاع ندرم اما در بعضی رشته‌های دیگه مثل مثلاً مهندسی کامپیور و شبکه و ... غرق شدن توو آکادمیک تأثیر منفی داره چون باعث میشه دیدی نسبت به صنعت نداشته باشند، اما اگر هر دو رو همزمان بتونند جلو ببرند موفق‌تر خواهند بود).
2. به چند دلیل فرصت‌های شغلی به نسبت بیشتری دارند.

ضمناً جمله‌ی "در زمینه‌ی طراحی و خوشنویسی فعالیت کردم" هیچ ربطی به بقیه‌ی مطلب نداره و این طور به نظر میرسونه که میخواید یک نوع کمبودی که حس می‌کنید رو با به رخ کشیدن این جمله جبران کنید.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که خوابگاه نیمسال اول رو کی تحویل میدن؟
آیا هفته ی دیگه موقع ثبت نام تحویل میدن یا باید بمونیم تا آخرای شهریور؟ :(

saide musavi

عضو جدید
سلام دوستان
کسی درمورد پردیس دانشگاه تهران واحد کیش اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟که ارزش مدرکش چطوره؟؟؟یا اینکه برا دکتری و ...؟؟؟

P O U R I A

مدیر تالار
سلام دوستان
سلام
چندروز بعد از ثبت نام ترم میتونید خوابگاه رو ثبت نام کنید.. باید ثبت نام ترم شما قطعی بشه تا بتونید. ولی توی این چندروز هم میتونید برید خوابگاه و رفاقتی با یکی رفیق بشید و برید اتاق اونها بمونید تا همه چی مشخص بشه. خیلی ها این کار رو میکنن.
سلام دوستان
کسی درمورد پردیس دانشگاه تهران واحد کیش اطلاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟که ارزش مدرکش چطوره؟؟؟یا اینکه برا دکتری و ...؟؟؟
سلام
چه اطلاعی؟
اونجا هم دانشگاه خیلی خوبیه .. مدرکش هم مال دانشگاه تهرانه و فقط کنارش مینویسه پردیس کیش. پردیس های بین المللی معمولا پردیس های قوی ای هستن و مدرکشون ارزش بالایی داره. ولی خب نه در حد خود دانشگاه تهران.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
درباره روانشناسی مجازی دانشگاه تهران کسی چیزی میدونه؟هم شهریه اش هم درس خوندن تواین جورروش دانشگا

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام
دانشکده ی ما که وقتی ظرفیت خوابگاه خالیه همون موقع میده...یعنی اول میری ثبت نام و بعدش سریع خوابگاه میدن...مثلا صبح 9 تا 11 ثبت نام...بعدش دفتر خوابگاه که بری بهت میدن...چون خوابگاه ها که تعطیل نیست...بچه های ارشد و دکترا تابستون خوابگاهن..
اگر هم همون موقع خالی نبود من دیدم که بچه ها میرن تو نمازخونه خوابگاه یا خود دفتر خوابگاه مهمانسرا رو در اختیارشون میذاره..
موفق باشین

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام
چندروز بعد از ثبت نام ترم میتونید خوابگاه رو ثبت نام کنید.. باید ثبت نام ترم شما قطعی بشه تا بتونید. ولی توی این چندروز هم میتونید برید خوابگاه و رفاقتی با یکی رفیق بشید و برید اتاق اونها بمونید تا همه چی مشخص بشه. خیلی ها این کار رو میکنن.

سلام
دانشکده ی ما که وقتی ظرفیت خوابگاه خالیه همون موقع میده...یعنی اول میری ثبت نام و بعدش سریع خوابگاه میدن...مثلا صبح 9 تا 11 ثبت نام...بعدش دفتر خوابگاه که بری بهت میدن...چون خوابگاه ها که تعطیل نیست...بچه های ارشد و دکترا تابستون خوابگاهن..
اگر هم همون موقع خالی نبود من دیدم که بچه ها میرن تو نمازخونه خوابگاه یا خود دفتر خوابگاه مهمانسرا رو در اختیارشون میذاره..
موفق باشین

مرسی که جواب دادین :w30::w27:
شروع کلاس ها هم میدونین از کی هست؟

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
درباره روانشناسی مجازی دانشگاه تهران کسی چیزی میدونه؟هم شهریه اش هم درس خوندن تواین جورروش دانشگا
سلام
من به شخصه خیلی دوره های مجازی رو توصیه نمیکنم .. ولی خب خیلی هم بد نیستن. مدرک دانشگاه تهران رو بهتون میدن. ولی توش قید میشه که دوره مجازی بودید. کارت دانشجویی دانشگاه تهران هم میگیرید و میتونید تو کلاس های دانشگاه هم شرکت کنید مثل بقیه دانشجوها. از شهریه و مسائل مرتبش اطلاعی ندارم.
مرسی که جواب دادین :w30::w27:
شروع کلاس ها هم میدونین از کی هست؟
:gol:
شروع کلاس ها از هر زمانی که دانشجو دلش بخواد هست .. ولی دانشگاه میگه یک هفته اخر شهریور.