دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه به موقع اومدم!:D
خب هم دانشگاهی های گل خودم اونایی که تا الان اومدن قدمشون روی چشم. بقیه هم اگه به ما بپیوندن خوشحال میشیم.....
تا الان سه تا دانشجوی پزشکی داشتیم : من ( که رئیس بیمارستان میشم)+ فاطمه ( که سالی یه دفعه میاد) + ملیکا ( که مزدوج شده و کم میاد، ولی من به زور میارمش:D)
یه دانشجوی داروسازی داشتیم : ومیس خانوم گل گلاب (که داروخونه رو سپردیم بهشون)
دوتا دانشجوی پرستاری داشتیم : شادی (که قراره مترون بشه) + تسنیم ( که اونم سالی یه دفعه میاد)
یه دانشجوی هوافضا داشتیم : آقا کامران (که اورژانس هوایی رو سپردیم بهشون)
.
.
.
خب اگه بقیه هم دوس داشتن بیان یه سمت انتخاب کنن که زودتر بیمارستان رو افتتاح کنیم... در غیر این صورت جزو کیس های درمانی حساب میشن:w07:

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
خب هم دانشگاهی های گل خودم اونایی که تا الان اومدن قدمشون روی چشم. بقیه هم اگه به ما بپیوندن خوشحال میشیم.....
تا الان سه تا دانشجوی پزشکی داشتیم : من ( که رئیس بیمارستان میشم)+ فاطمه ( که سالی یه دفعه میاد) + ملیکا ( که مزدوج شده و کم میاد، ولی من به زور میارمش:D)
دوتا دانشجوی پرستاری داشتیم : شادی (که قراره مترون بشه) + تسنیم ( که اونم سالی یه دفعه میاد)
.
.
.
خب اگه بقیه هم دوس داشتن بیان یه سمت انتخاب کنن که زودتر بیمارستان رو افتتاح کنیم... در غیر این صورت جزو کیس های درمانی حساب میشن:w07:
چقدر هم خوب ...
خب رئیس !!
مهندس شیمی نمی خواید ؟:cry:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمایشگاه !!؟!:sweatdrop: اونجا کار یکم سخته !! ولی چه میشه کرد .. برای شروع بد نیست !!:redface:

کلا کار بیمارستان سخته:w09:.... شوما برید قسمت بیوشیمی آزمایشگاه که به رشته تون مربوط بشه;)
خب اگه اشتباه نکرده باشم تا الان تعداد پرسنل به 8 رسیده. همین روزا روبان بیمارستان رو میبریم

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
.
.
.

دست دکی خودمون درد نکنه...:gol:
فقط دانشجوی هوا فضا مال دانشگاه ما نیستااااا!هویجوری اطلاعات عمومی دادم....
مهندس شیمی رو میخوای بفرستی تو ازمایشگاه؟؟؟!
:surprised:همه ی ازمایشا غلط میشه که اینجوری... اصن من کار نمیکنم!!!!!:D

اینکه بقیه رو هم بکنیم کیس درمانی شونصد درصد موافقم!!!!
;)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه دنیای جالبی!یکی از بیرون ببینه بخصوص!

عه ... باز شوما با حرفای فلسفیتون!:Dالان ینی شوما بیرونی؟؟!!!!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w20.gif

شوما پست نمیخواید تو بیمارستان؟؟؟!

آخرین ویرایش:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب یه نفر پارتی داشت:D!!!!!!!!!1 اون یه نفر میشه مسئول آزمایشگاه بیوشیمی (همون پارتیه گفت!!!:razz:)
آقا پوریا هم بشن مسئول مرکزCSR.... خوبه؟ موافقید؟
.
.
.
خب منتظریم بقیه هم بیان:w01::w01:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب یه نفر پارتی داشت:D!!!!!!!!!1 اون یه نفر میشه مسئول آزمایشگاه بیوشیمی (همون پارتیه گفت!!!:razz:)
آقا پوریا هم بشن مسئول مرکزCSR.... خوبه؟ موافقید؟
.
.
.
خب منتظریم بقیه هم بیان:w01::w01:
...من که راضی شدم:D

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان میشه برای جبران معدل کارشناسی در دانشگاهی که داریم ارشد میخونیم درخواست بدیم که درس های اصلی کارشناسی رو امتحان بدیم و دوباره برامون مدرک کارشناسی صادر بشه"؟

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام
دوستان میشه برای جبران معدل کارشناسی در دانشگاهی که داریم ارشد میخونیم درخواست بدیم که درس های اصلی کارشناسی رو امتحان بدیم و دوباره برامون مدرک کارشناسی صادر بشه"؟
سلام

نه .. چنین امکانی وجود نداره !! اگه اینجوری بود که همه میومدن دوباره امتحان بدن !!

P O U R I A

مدیر تالار
کی میگه؟؟!
من عمرا حاضر بشم ی بار دیگه اون درسای سختو بخونم!!!!!!!!!!
:confused:

اگه یه نمره پایین داشته باشی و شدیدا هم به معدل نیاز داشته باشی !! اون وقت می بینی که حاضری 10 بار دیگه امتحان بدی !!:surprised:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه یه نمره پایین داشته باشی و شدیدا هم به معدل نیاز داشته باشی !! اون وقت می بینی که حاضری 10 بار دیگه امتحان بدی !!:surprised:

نوموخوام...
ینی امیدوار هیچ وقت نوخوام!!!!!
واااااااااااااااااااای نه!!!!!!!!
:confused:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
...حداقل معدل دارن خیلی دانشگا ه ها معمولا 15 هستش دانشگاه های خوب

خو باز 15 خوبه....
البته ی بار یکی از استادای ما میگفت که مثلا شماها که ایران لیسانس دارید برید اونجا ی گزینشتون میکنن .... که در بهترین حالت به عنوان فوق دیپلم قبولتون میکنن!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو باز 15 خوبه....
البته ی بار یکی از استادای ما میگفت که مثلا شماها که ایران لیسانس دارید برید اونجا ی گزینشتون میکنن .... که در بهترین حالت به عنوان فوق دیپلم قبولتون میکنن!
...نه بعید میدونم درست گفته باشه استادتون..اره 15 رو خدارو شکر هستیم دیگه:D

P O U R I A

مدیر تالار
ینی تو ازمون دکتری هم معدل لیسانس تاثیر گذاره؟؟!

سربازی؟؟!!!
:surprised:
اگه معدلتون خوب باشه بهتون مرخصی میدن؟؟!!!!!!:D
یکمی پیچیدس !!
خلاصه فقط بدون که با معدل بالا خیلی کارا میشه کرد !!:D