دانشگاه اصفهان

sade_messi

عضو جدید
عجب دانشگاه فعالي قبول شدم من
اصلا دانشگاه اصفهان دانشجو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

x-ir

عضو جدید
بابا من عمرانش قبول شدم (ورودی 90) ولی همه بهم میگن دانشگات خیلی گلابیه (تو رشته های مهندسی)

میگن فقط صنعتی اصفهان نه اصفهان

یعنی از همین حالا ول معطلیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

اگه اینطوریه بگید درس نخونیم دیگه!!!!!!!!!!

بابا به خاطر خدا یکی دلداریمون بده

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
کی گفته؟
خالی بستند

nathan_hale

عضو جدید
سلام. من از چند تا دانشجو درباره رشته مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان سوال کردم میگن که تقریبا در سطح دانشگاه صنعتی اصفهانه .نظر شما چیه؟ممنون

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

R.DADKHAH

عضو جدید
هرکی گفته دانشگاه اصفهان خوب نیست بی خودی گفته هم خیلی خوبه هم به قول دوستمون باصفاست

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..
جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!
طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..
به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان..

a.inkare

عضو جدید
دانشگاهتان واقعا نوبر است خصوصا دانشکده های علوم پایه اش
سوم دبیرستان که بودم برای یک طرح برای جشنواره خوارزمی به گروه فیزیک دانشگاه اصفهان مراجعه کردم
آقای استاد دکتر ..................... که از خارج از کشور فارغ التحصیل شده بود
نفهمید این دانش آموز دبیرستانی چه میگوید
یعنی فهمید ولی اشتباه فهمید
به همین خاطر من طرحم را رها کردم
واقعا برای آن استاد و وضع علمی و..................
متاسفم

sara_93

عضو جدید
سلام ... میخواستم بپرسم دانشگاهتون بالاترین یعنی بدترین رطبه ای که توی رشته های مهندسی گرفته چه رتبه ای هست؟ اگر کسی میدونست تو صفحه من پاسخ بدید ... مرسی :gol:

amir_80

عضو جدید
این دان اصفهان فکر کنم بیش از اینکه تو کارای علمی و به درد بخور فعال باشه تو کارای مذهبی فعاله تو این ۸ صفحه نگاه کنید ببینید فقط چند تا پست گفته عاشقان امام علی و طرح کمک به هاج زنبور عسل و موسسه خیریه میتی کمان و .....

بابا این کارا بد نیست ولی ۲ تا پست بدید که یه خرده در مورد دان حرف بزنید در مورد وضعیت و شرایط علمیش و امکانات رفاهیش و ...

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام دوستان
اینجا تاپیک دانشگاه اصفهان هست یا صنعتی اصفهان؟
-----
بچه ها من واسه صنعتی اصفهان مهندسی مکانیک درخواست انتقالی دادم
اگه قبول کنن شبانه میشم و ...؟
از شرایط دیگه ش خبر ندارین؟
نمیدونین بهم خوابگاه میدن یا نه؟؟
مرسی

MEHDISH12

عضو جدید
سلام دوستان
اینجا تاپیک دانشگاه اصفهان هست یا صنعتی اصفهان؟
-----
بچه ها من واسه صنعتی اصفهان مهندسی مکانیک درخواست انتقالی دادم
اگه قبول کنن شبانه میشم و ...؟
از شرایط دیگه ش خبر ندارین؟
نمیدونین بهم خوابگاه میدن یا نه؟؟
مرسی
اسمش که دانشگاه اصفهانه بقیشو نمیدونم
بچه دانشگاه اصفهان که فکر نکنم کسی اینجا پیدا بشه توصیه میکنم یه تایپیک دیگه سربزنید؟؟

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من از شما یه سوال دارم دوستان ایا اساتیدشما فقط جزوه میدن و از همونها امتحان میگیرن یا هم کتاب و هم جزوه دارین؟ ممنون متشکرم

suroori salmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا همونطور که mehdish12 میگه بستگی به استاد داره. من حتی استادایی داشتم که هم کتاب معرفی کردن هم جزوه. ولی سوالاتش رو از هیچکدوم طرح نکرده :D

MEHDISH12

عضو جدید
والا همونطور که mehdish12 میگه بستگی به استاد داره. من حتی استادایی داشتم که هم کتاب معرفی کردن هم جزوه. ولی سوالاتش رو از هیچکدوم طرح نکرده :D

ببخشید آقا یا خانم سلمانی
دانشگاه اصفهان مهندسی منابع طبیعی داره؟؟داخل خود اصفهانید یا از دانشکده های وابسته؟؟ببخشید برام سوال پیش اومد؟؟

SH-SW

عضو جدید
سلام از دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار دانشگاه اصفهان هم کسی اینجا هست؟

max2007

عضو جدید
اینترنت wireless

اینترنت wireless

سلام دوستان.لطفا یکی راجع به اینترنت وایرلس دانشگاه و خوابگاه توضیح بده.سرعت دانلودشم اگه بدونید مرسی...

ravo

عضو جدید
سلام دوستان من از شما یه سوال دارم دوستان ایا اساتیدشما فقط جزوه میدن و از همونها امتحان میگیرن یا هم کتاب و هم جزوه دارین؟ ممنون متشکرم
از10تاسوال 5تا خارج از کتاب وجزوه 5تادیگه "گشتم نبود نگرد نیست"

danaye

عضو جدید
عجبببببب دانششششششگاهیییییهه
اینن دانشششگاههه اصفهانن
/
چهههه دانشششجوهییییی