دانشگاه اصفهان

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشریف بیارین...اینجا همه خرخونن:)
انگار گرایش اینجا الکترونیکه...البته مطمئن نیستم

manshaee

عضو جدید
سلام
منم ورودی 82 دانشگاه اصفهان بودم.
برق-الکترونیک خوندم.

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ول.چطور بود؟
ارشد هم خوندین؟الان در حال چه کارین؟

الهام - ن

عضو جدید
سلام
کسی می دونه چطوری می شه از دانشجویان رشته روانشناسی که سال 76 سال دومشون بوده گرایش علوم تربیتی خبری به دست آورد ؟؟؟؟؟؟ بچه ها آیا کسی رو می شناسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاً خبر بدهید خیلی مهمه مسئله مرگ و زندگیه :cry:
کسی از دانشجویان اون دوره کسی را می شناسه

t_h68

عضو جدید
سلام.
من دانشجو رشته برق گرایش قدرت دانشگاه تفرش هستم.
به امید خدا می خوام برای ترم 3 بیام دانشگاه اصفهان نظرتون چیه؟
دانشگاه اصفهان که الان گرایش قدرت هم داره

manshaee

عضو جدید
سلام
به همه به خصوص اون دوستي كه مي خواد دانشگاه اصفهان مهمان بشه
مي خواسم بگم جاي خوبي مياي ولي بايد خيلي تلاش كني چون با استاداي سخت گيري روبه رو ميشي. مخصوصا ترم 3 كه يه جورائي آغازه درس تخصصي هاست. ما كه ورودي هاي اول بوديم كه خيلي اذيت شديم. ايشالا موفق باشي:):cool:

m.tabesh

عضو جدید
na baba...!!!

na baba...!!!

khobe baz jaye shokresh baghiyeee yavsh yavash dashtam na omid mishodam .....

راضیه (ت)

عضو جدید
منم غریبه ام

منم غریبه ام

کسی اینجا ازبچه های رشته ی مکانیک خودرو دانشگاه مهاجر (اصفهان) خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟/
:surprised::surprised::surprised:

dina88

عضو جدید
به به به سلام سلام صدتا سلام به اصفهانياي گل گلاب:gol:
منم كارشناسيم اصفهان گرفتم ( امار ) به به ياد دكتر علامت ساز و بهرامي و.....بخير . هركي ديدشون سلام منم بهشون برسونه:redface:
برا ارشد جوگير شدم :wallbash:زدم تهران الزهرا قبول شدم:eek::cry: الانم تو تايپيك الزهرا فعاليت دارم:confused: :eek:اما مي خوام برا ترم مهر 89 بيام دانشگاه اصفهان;)
موفق باشيد گلها
دعا كنيد منم برگردم اصفهان:crying2:

*وارش*

کاربر فعال
سلام به بچه های گل دانشگاه اصفهان:D
انگار دیگه از این تاپیک ناامید شدین اشکال نداره بلاخره یه روز بچه های این دانشگاهم ازشون بخاری بلند میشه:cry:

AomVix

عضو جدید
از دانشکده ی شیمیتون خبر دارید؟سطحش بالاست یا نه؟ و اینکه شیمی صنعتی بهتره یا شما؟

zakari

عضو جدید
سلام من تو دانشجوی دانشگاه اصفهان نیستم اما اهل اصفهانم و دانشجوی دانشگاه هنرش...:cool:
میگم نیمخواین یه خورده از دانشگاهتون تعریف کنین ما تو جریان اوضاعتون باشیم؟!
شایعه که دانشگاه اصغهان مثبت ترین دانشگاه کشوره یعنی همگی راستی هستن درسته؟
من فقط شنیدم اگه درست نیست نزنینمااااااا:D

zahra jalaly

عضو جدید
خدا خیرت بده داشتم کم کم از بچه هامون ناامید میشدم.

آخرین ویرایش:

sutak

عضو جدید
سلام واقعن چرا دانشگاه اصفهان هیچ خبری نیست؟! حتی تاپیکش:cry:
---------------------------------
بچه ها!
جمعیت امام علی یه مدته اومده توی اصفهان شروع به کار کرده احتیاج به نیرو(مخصوصن دانشجووو) هم خیلی داره!
از کارایی که قبل عید انجام دادیم همیاری ماه(یه کیسه هایی می بریم دم خونه نیازمندا) - جشنواره غذا یه نفع نیازمندا- کمک به ترک دادن یه معتاد بعد از 16 سال - بوی عید(بردن بوی عید به یکی از مراکز بهزیستی اصفهان!) و ... بوده
خیلی حس خوبیه کمک کردن به آدما
اعضاء ش هم مردم هستند و هم دانشجوهای دانشگاه های مختلف از جمله اصفهان جان!:heart:
شما هم خواستین یه سری بزنین وبلاگ دوست داشتین همکاری کنین..

mjbbest

عضو جدید
سلام

سلام

سلام یه دانشگاه اصفهانی های عزیز;);):heart:
امیدوارم حالتون خوب باشه
من تازه وارد این فروم شدم و گفتم یه پست بزنم

برای استفاده از امکانات مثل استخر باید چی کار کنیم
اصلا استخرش کجاست؟:redface:

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

civilica2008

عضو جدید
سلام به برو بچ دانشگاه اصفهان
خوبید؟
من می خوام از رشته مدیریت بازرگانی یزد انتقالی بگیرم به دانشگاه اصفهان(برای ترم 3 کارشناسی). می خواستم بدونم شرایطش چیه؟ ترو خدا یکی جوابم را بده.
پارتی می خواد؟ معدل می خواد؟؟ من هیچ کدوم را ندارما.چه کار کنم؟؟

کی باید اقدام کنم؟؟؟ منتظر جوابتون هستم.
ممنون

tifoid

عضو جدید
سلام چه دانشگاه فعالی داریم مااااااااااااا. خدا همه مونو حفظ کنه...به به

tifoid

عضو جدید
آقا واقعا خیلی زشته که تاپیک بچه های ما انقدر بی بخاره ها...یه آستینی بالا بزنین یا علی بگین شلوغش کنیم

dunnos

عضو جدید
برا چی باید فعالش کنیم؟مشت نمونه ی خروار دیگه!فعال سازی تاپیکشون اینه وااااااای به حال .......
اصن می دونی uniاصف یعنی چی؟
ینی گوووور ....ینی grave...
:Ph34r:

PARHAN

عضو جدید
سلاممممممممممم
منم ورودی 87 از دانشگاه اصفهان هستم.عمران نقشه می خونم
با آرزوی موفقیت برای بچه های دانشگاه اصفهان

bp1368

عضو جدید
اولین جلسه هماهنگی برای اجرای آیین کوچه گردان عاشق سال 90 دراصفهان روز پنج شنبه ساعت 17:30 در خانه جوان برگزار می شود . از تک تک کسانی که تمایل به همکاری در برگزاری این آیین ملی مذهبی دارند دعوت می کنیم که در این جلسه حضور به هم رسانند
دوستانی که علاقه مند به حضور در این جلسه هستند لطفا با شماره زیر تماس بگیرند یا پیامک بدهند
09139653067

طرح کوچه‌گردان عاشق از سال 1379، با الگوبرداری از سیره عملی امام علی (ع) در جهت یتیم‌نوازی و حمایت از محرومین جامعه در مناطق محروم شهرستان های تهران، شیراز، رشت، کرمانشاه، بوشهر، اصفهان، زابل و ... دیگر برگزار گردیده‌است. در این طرح، دانشجویان به‌یاری عموم مردم در شب‌های قدر ماه مبارک رمضان، کیسه‌های آذوقه مورد نیاز خانواده‌های محروم شناسایی شده را به درب منزل این عزیزان اهدا می‌کنند.

خدا را! خدا را! درباره یتیمان... مبادا گاه سیر و گاه گرسنه بمانند و حقوقشان نزد شما ضایع گردد.
امام علی (ع

لینک خبر سال گذشته

hector64

عضو جدید
سلام.منم ورودی 82 نقشه اصفهان بودم.یادش بخیر.حیف شد درس نخوندم خوب واسه ارشد.رفتم سربازی.الانم تو بیابونا اینور اونور سر کار. بچه ها اگه شرایطشو دارین ادامه تحصیل بدین.خیلی بهتره

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:

جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...
با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .
به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.

زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18
مكان مركز توانبخشي محموديه
:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

sade_messi

عضو جدید
سلام به همه بچه هاي دانشگاه اصفهان
يه خبر خوب واسه همتون دارم يه آدم خيلي باحال داره مياد تو دانشگاهتون .
امروز نتايج ارشدو زدن و من فوق ليسانس مكانيك اصفهان قبول شدم .
يه كم بهم آمار دانشگاهو بدين.....چه جورياست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟