دانشگاه ارومیه

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه! اینجا همه اومدن یه پست دادنو رفتن!!
بچه ها مگه بده از دانشکده های دیگه میان کشاورزی واسه تفریح؟؟ من ک دوست دارم!!

vahidjavani

عضو جدید
لطفا راهنماییم کنید

لطفا راهنماییم کنید

سلام بچه ها من از اصفهانم دانشگاه سید جمال الدین اسدابادی در اسداباد همدان نرم افزار میخونم ساختمون نداریم و توی حلال احمریم غذامون رو میریم رستوران انتخاب واحد و ... هم نداریم چون تعدادمون30 تا بیشتر نیست بعد همه چی هم رایگانه!! معلوم هم نیست تا کی اینطوری باشه میتونم بیام دانشگاه شما به نظرتون این کارو بکنم یا نه؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید فرصت زیادی ندارمراستی واقعا توی دانشکده و خوابگاه وایرلس ندارید؟؟؟؟؟؟؟!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من از اصفهانم دانشگاه سید جمال الدین اسدابادی در اسداباد همدان نرم افزار میخونم ساختمون نداریم و توی حلال احمریم غذامون رو میریم رستوران انتخاب واحد و ... هم نداریم چون تعدادمون30 تا بیشتر نیست بعد همه چی هم رایگانه!! معلوم هم نیست تا کی اینطوری باشه میتونم بیام دانشگاه شما به نظرتون این کارو بکنم یا نه؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید فرصت زیادی ندارمراستی واقعا توی دانشکده و خوابگاه وایرلس ندارید؟؟؟؟؟؟؟!
سلام اینکه بخواین بیاین یا نه بستگی به خودتون داره!!

ولی در مورد وایرلس اگه منظورتون نت که وایرلس!هم تو دانشکده و هم تو خوابگاه ها...

vahidjavani

عضو جدید
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم
از خوابگاه هاش خیلی بد شنیدم راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدماز خوابگاه هاش خیلی بد شنیدم راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
سلام خواهش میکنم...الان مگه خوابگاه خوب هم وجود داره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!وضع خوابگاه دخترا تو شهر که افتضاحه(بعضیاش) ولی خوابگاههایی که تو خود دانشگاه هستن وضع بهتری دارن ...البته وضع خوابگاه برادران رو نمیدونم!

asghar69

عضو جدید
سلام

سلام

منم از دانشگاه ارومیه هستم. رشته فوق العاده ی باغبانی رو میخونم.دانشگاه ارومیه این روزا فوق العاده است خصوصا با بارونی که از دیشب تا الان که ساغت 13هست داره میباره.جای همه ی فارغ التحصیلی ها خالی.
ساعت 13 و 25 دقیقه ظهرروز چهارشنبه

m.mokhtari1991

عضو جدید
سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم
از خوابگاه هاش خیلی بد شنیدم راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

سال اولیارو میدن شهر و اکثر شبانه هارو ! خوابگاه های برادران خود نازلو وضعشون بدک نیست ، (البته من فقط بلوک 1و2 که تازه تاسیسن زیاد رفتم)
اون قدیمیا دلگیرن،مثلا یکیشون نمازخونه شون همون سالن مطالعه بود!!! البته تو بازار سیاه با یه پول هنگفت میتونین خوابگاتونو با بقیه چنج کنین(اگر خوش شانس باشی)سال 88 یکی از بچه زرنگای بکس فیزیک87 که خوابگاه شهر بود در اثر انفجار گاز از طبقه سوم چارم پرت شدن تو خیابون و فوت شدن
خدا بیامرزدش

salarra67

عضو جدید
سلام یه سوالی داشتم ؟
حداکثر رتبه ارشد مخابرات یا الکترونیک قبولی چنده و استاداش کلا چجورین ؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین :)

fatemeh.70

عضو جدید
یه سوال؟نظرتون درباره سطح علمی دانشگا چیه؟باتوجه به اینکه تازگیا 14دانشگا کشور شده.هرجا میگی ارومیه دانشجوم ................:(

aminabedini

عضو جدید
سلام من ارشد مکانیک ارومیه خوندم. از من میشنوید دور ارومیه رو خیط قرمز بکشید! مگر اینکه خونتون همون دور و برا باشه. مردمش خیلی خیلی گلن. آب و هواش هم عالیه امااااااااااااااااااااااااا سطح علمی دانشگاه به شدت پایینه فقط گروه برقه که دو سه تا استاد خوب داره.:mad: واسه کار تحقیقی هم هیچ ارزشی قایل نیستن تو دانشگاه. از پول و حمایت هیچ خبری نیست خودت شخصا باید همه چیزو به دوش بکشی :w37:

محمد.شیراز

عضو جدید
سلام. من دانشگاه ارومیه قبول شدم و بچه شیراز هستم دست رسی به دانشگاه ندارم ورودی بهمن هستم راستش به سایت دانشگاه وارد شدم ولی نتونستم اطلاعاتی در زمیته زمان انتخاب واحد و رمان شروع کلاس ها به دست بیارم اگه لطف کنید و یه سوالی برام بگیرید ممنون میشم. من یه بار مهر امسال به دانشگاه ارومیه امدم و دیگه نیومدم. اگه شماره تلفنی از امورش که جواب گو باشن هم برام بفرستید ممنون میشم.

danaye

عضو جدید

juni

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
سلام من هستم.زیاد ناراحت نشین که کسی از دانشگاه ارومیه نیست. از اونجا که ارومیه ای ها به تفاوت بودن نسبت امور مشهور هستند. جای تعجب نداره!!!!!
در مورد بقیه دانشجو ها هم فکر کنم براشون مهم نیست؟!!

منظورتون از این حرف چی بووووووود؟؟!!!:cool:
شما حق توهین ندارینااااااااا:neutral::w08:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهه باجی کفین؟
منم 87 فارغ التحصیل شدم از دانشگاه ارومیه
اون دوستمون که گفته سطح علمیش پایینه و فقط تو گروه برق چندتا استاد خوب داره، من قبول ندارم، نمیگم سطح خیلی بالاست ولی تو بعضی از رشته ها هم استاد خوب داره هم سطحش بالاست.
مطمئنا در سطح دانشگاههای تهران یا چندتا دانشگاه برتر ایران نیست ولی اینجوری هم نیستکه بگی سطحش پایینه

juni

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
الهه باجی کفین؟
منم 87 فارغ التحصیل شدم از دانشگاه ارومیه
اون دوستمون که گفته سطح علمیش پایینه و فقط تو گروه برق چندتا استاد خوب داره، من قبول ندارم، نمیگم سطح خیلی بالاست ولی تو بعضی از رشته ها هم استاد خوب داره هم سطحش بالاست.
مطمئنا در سطح دانشگاههای تهران یا چندتا دانشگاه برتر ایران نیست ولی اینجوری هم نیستکه بگی سطحش پایینه

سلام....
واقعا تعجب می کنم این شایعات رو کی پشت سر دانشگاه ارومیه در میاره؟؟!!!...
من خودم دانشجوی گیاه پزشکی ام......تا حالا اسم دکتر یوبرت قوستا به گوشتون خورده؟؟..
ایشون یه دانشمند مطرح در سطح بین الملل هستن که توی دانشگاه ما تدریس میکنن و
چقدر خوش شانس بودم من که 4 سال افتخار استفاده از علم و دانش این شخص رو داشتم...
خیلی از استاد های دانشگاه ارومیه در سطح جهانی مطرح هستن مثل پروفسور صفرعلیزاده و خیلی از
استاد های دیگه........
:gol::smile: