دانشگاه ارومیه

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی... منم از دانشگاه ارومیه ام... به همه ی تازه واردا خوش آمد میگم... :gol:

ava_16

عضو جدید
انتخاب واحد

انتخاب واحد

سلام به همه.مهندسين انتخاب واحد شما مشكلي نداره؟واسه ما فقط عموميا اومده!واسه همه برق 86 اينطوريه؟رشته هاي ديگه همشون واحد ورداشتن جزما.ميگن خانم حلواچيان نيس يكي ديگه جاش اومده كه كارشو بلد نيس!!!:cry: (البته ميگن) اگه ساكن اروميه هستيد تورو خدا بريد يوني ببينيد چه خبره!!خيلي نگرانم:(

mfmechanics

کاربر بیش فعال
سلام به همه.مهندسين انتخاب واحد شما مشكلي نداره؟واسه ما فقط عموميا اومده!واسه همه برق 86 اينطوريه؟رشته هاي ديگه همشون واحد ورداشتن جزما.ميگن خانم حلواچيان نيس يكي ديگه جاش اومده كه كارشو بلد نيس!!!:cry: (البته ميگن) اگه ساكن اروميه هستيد تورو خدا بريد يوني ببينيد چه خبره!!خيلي نگرانم:(

خداییش خانم های آموزش هیچی بلد نیستن. قبلا خانم قدیمی بود که خیلی خوب راهنمایی می کرد. اینایی که الان هستن از هیچی سر در نمیارن.

اگه خواستید من هفته بعد میرم پرس و جو می کنم. نگران نباشید.

ava_16

عضو جدید
خيلي ممنون.بالاخره تونستيم انتخاب واحد كنيم!!جالبه بدونيد كه خود آموزش هم نميدونس كه مشكل از كجاس!!ميگفتن ما صفحه رو ميبينيم نميدونيم چرا شما نميبينيد!!آخرشم نفهميديم چرا ما ديديم!! ممنون از لطفتون.

نقی1981

عضو جدید
منم ورودی 80 بودم . در مورد رفتار کارمنداش هم من رفتار کارمندای دانشگاه پیام نور و ازاد شهر خودمون رو هم دیدم چندان فرقی نداره .فکر میکنم همه کارمندای دانشگاهها اخلاق شون گنده. والله دوره دانشجویی که بخاطر همکلاسی های (دختر) :wallbash::w43::w02::weirdsmiley::rambo:و یکی دوتا هم اتاقی های گند اخلاق:w13: زهر مار مون شد . :mad: سال اخرم که یا برق قطع میشد یا اب ها همش قطع بود یا دستشویی های خوابگاه ما گرفته بود حسابی حالمون گرفته شد . اساتید هم حسابی حالمون رو گرفتن. در کل خوش نگذشت.

ava_16

عضو جدید
منم ورودی 80 بودم . در مورد رفتار کارمنداش هم من رفتار کارمندای دانشگاه پیام نور و ازاد شهر خودمون رو هم دیدم چندان فرقی نداره .فکر میکنم همه کارمندای دانشگاهها اخلاق شون گنده. والله دوره دانشجویی که بخاطر همکلاسی های (دختر) :wallbash::w43::w02::weirdsmiley::rambo:و یکی دوتا هم اتاقی های گند اخلاق:w13: زهر مار مون شد . :mad: سال اخرم که یا برق قطع میشد یا اب ها همش قطع بود یا دستشویی های خوابگاه ما گرفته بود حسابی حالمون گرفته شد . اساتید هم حسابی حالمون رو گرفتن. در کل خوش نگذشت.
سلام.اين مشكل همه بچه هاي دانشگاه اروميس! خداييش اگه اين مشكلات نبود كه خيلي سوت و كور ميشد! :w20: صفاي اين دانشگاه به همون مشكلاتشه كه همه! يه جورايي درگيرن!!:biggrin:
موفق باشيد:gol::gol::gol::gol::gol:

نقی1981

عضو جدید
سلام به همه دوستان

بعد 5 سال رفتم دانشگاه چقدر تو قسمت های کنار دانشکده دامپروری تغییرات ایجاد کردن یه بوفه ناناس ام زدن چقدر ما بدشانس بودیم :surprised::eek: مسجد پیش از میلاد مسیح هم کامل شده بود وخوشگلش کردن .تازه صندلی هم کنار ایستگاه دامپزشکی گذاشتن ولی خوب بازم تو ایستگاه دانشکده کشاورزی بچه ها روی دسته صندلیهای ایستگاه میشینن هیچ فرقی نکرده:eek::surprised:. در ضمن جاده عشق رو هم خراب کردن:smoke::w04::w04::w20:. چقدر هوای روزای دانشجوی رو کردم

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

بعد 5 سال رفتم دانشگاه چقدر تو قسمت های کنار دانشکده دامپروری تغییرات ایجاد کردن یه بوفه ناناس ام زدن چقدر ما بدشانس بودیم :surprised::eek: مسجد پیش از میلاد مسیح هم کامل شده بود وخوشگلش کردن .تازه صندلی هم کنار ایستگاه دامپزشکی گذاشتن ولی خوب بازم تو ایستگاه دانشکده کشاورزی بچه ها روی دسته صندلیهای ایستگاه میشینن هیچ فرقی نکرده:eek::surprised:. در ضمن جاده عشق رو هم خراب کردن:smoke::w04::w04::w20:. چقدر هوای روزای دانشجوی رو کردم
سلام دوست عزیز
صفاش به همینه!
البته یکمم آبروبر!
یکی از دوستام باهام اومد دانشگاه...برگشتنی رفتیم ایستگاه کشاورزی من پریدم و نشتم رو دسته صندلی بیچاره دوستم هنگ کرده بود:surprised::biggrin:
الان بیشتر کشاورزیا میرن ایستگاه علوم که ایستگاه اول;)
جاده عشق جدیدن رفته پشت ساختمون کلاسای عمومی.....:surprised:

harry potter

عضو جدید
راستش معلوم نیست تا کی وضع دانشگاهها باید این طوری بمونه . نه امکانات رفاهی درست و حسابیی ، نه غذای مناسبی ، نه امکانات آموزشی مناسبی ، نه امکانات آزمایشگاهی و تحقیقاتی بدرد بخوری . دوستان منم از دانشگاه ارومیه و از دانشکده فنی هستم . رشتم هم مکانیکه . به نظر شما چرا باید دانشگاهها که اصولا باید پیشتاز در امر تحقیق و تولید علم باشن این همه سست و بی خیالن . بیایین یه سوالی رو از خودمون بپرسیم و بعدش کلاهمون رو قاضی کنیم و منصفانه به این سوال جواب بدیم . سوال اینه که سستی و خمودی دانشگاه ارومیه به خاطر کم بودن امکاناتشه یا اینکه مشکل اصلی بر می گرده به خود ما دانشجو ها ؟ من که می شینم به این موضوع فکر می کنم می بینم که خودمون بیشتر از مسئولا و اساتید مقصریم . برای اینکه ما نمی خوایم به خودمون تکون بدیم و به فعالیت هایی رو شروع کنیم و مسئولان رو مجبور کنیم که امکانات بیشتری در اختیار ما قرار بدن . دوستان ، من فکر نمی کنم در دانشگاه ارومیه هیچ دانشجویی باشه که از نیومدن و تشکیل نشدن کلاس و یا زود تموم شدن کلاس ناراحت بشه مگر انگشت شمار و فکر می کنم شما هم با من در این باره موافق باشین . هممون از اینکه استاد کلاس رو زود تعطیل کنه یا اینکه زود بره خیلی خوشحال می شیم . درسته که اساتید اصلا درست و حسابی درس نمی گن و فقط به فکر درآمد و پول خودشونن و درسته که ریسا و مسئولای دانشگاه برای امور تحقیقاتی تره هم خورد نمی کنن ، ولی اینا مشکل اصلی نیست . مشکل اصلی اینه که ما خودمون نمی ریم دنبالش و ما هم برای پیشرفت خودمون و دانشگاهمون هیچ تلاشی نمی کنیم . بیاییم راجع به این مساله یه کم فکر کنیم . ممنون میشم اگه من رو از نظراتتون بی بهره نزارین .

leila m

عضو جدید
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

سلام
من به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی دانشگاه صنعت نفت اهواز علاقه مندم که با فعالیت های انجمن علمی سایر دانشگاهها آشنا بشم.....
در صورت تمایل به همکاری وتبادل اطلاعات لطفا توی این تاپیک نظر بدید....

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هم دانشگاهي ها!
به امضاي من توجه كنيد!!
اگه كسي ميتونه بياد حتما اين كارو بكنه...
توضيحات بيشتر تو بخش ساير رشته هاي مهندسي تاپيك دومين نشست تخصصي شهرسازي​

harry potter

عضو جدید
عوض شدن رئیس دانشگاه

عوض شدن رئیس دانشگاه

با سلام خدمت همه مهندسان گل
امروز یه خبری از یکی از بسیجیا شنیدم که می گفت قراره تو یکی دو ماه آینده رئیس دانشگاه ارومیه دکتر صدقی عوض بشه . نمی دونم تا چه حد صحت داره ، ولی امیدوارم درست باشه و از دست این صدقی . . . راحت بشیم . امیدوارم رئیسه بعدی که میاد یه کم عرضه اداره دانشگاه رو داشته باشه .

masmaj

عضو جدید
سلام منم ارومیه ام
مخابرات می خونم
تازه وارد این سایت شدم

alex_love

عضو جدید
سلام ...منم ارومیه ام ...ترم 7 معدن ...اما به این زودیا فکر نکنم تموم بشم!!!
دانشکده واقعا اشقال شده ..خوش به حال شما که رفتید !! و حکومت بسیجیا بر مارو ندیدید !!
اما حدودا یه ماه پیش یه بلایی سره سایت ازادگان اوردن که بدجور حاله اینا رو گرفت ...
خلاصه جو دانشگاه خیلی بده ... دل ادم بدجور میگیره ... یاده فنی قدیم بخیر ...

sahar_moradi19

عضو جدید
سلام من صنایع غذایی ورودی 81 بودم الانم تهران کار می کنم بله دیگه !!!پاتوق بچه های فنی محوطه دانشکده کشاورزی بود !!!یاد روزای دانشگاه بخیر!!!

sahar_moradi19

عضو جدید
سلام یادتونه پاتوق بچه های شیطون فنی کشاورزی بود!!!یاد اون اتوبوسهای کذایی دانشگاهمون بخیر

sabze sabz

عضو جدید
سلام منم هستم.ورودی 84 صنایع غذایی بودم.یادش بخیروعجب روزایی داشتیم

kamal mardan

عضو جدید
سلام
منم ورودی89 هستم کشاورزی میخونم!!!
دانشگاه سری نیست مخصوصا با این بسیجش!!!♠

آخرین ویرایش: