دانشگاه ارومیه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام.از دانشگاه ارومیه کسی نیست؟

agri-machine

عضو جدید
من هستم.

من هستم.

سلام من هستم.زیاد ناراحت نشین که کسی از دانشگاه ارومیه نیست. از اونجا که ارومیه ای ها به تفاوت بودن نسبت امور مشهور هستند. جای تعجب نداره!!!!!
در مورد بقیه دانشجو ها هم فکر کنم براشون مهم نیست؟!!

yapoo

عضو جدید
درخواست کمک دوستانه

درخواست کمک دوستانه

دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم
:gol:

sahand_energy

عضو جدید
سلام. فکر کنم 700-900 . تبدیل انرژی سابقه بیشتری داره.استاداش هم بد نبودن.دکتر میرزایی،خلیل آریا، بنظر من جو دانشگاه بیشتر برای مسائل جانبی مناسب تر بود تا درس خوندن:biggrin:

nagola

عضو جدید
دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم
:gol:
چرا می پرسی درد دلمون رو تازه میکنی:w00:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام به همه هم دانشگاهيا.من ورودي 80 بودم.خيلي وقته كه درسم تموم شده.راستش يكم دلم برا دانشگاه تنگ شده بود اين تاپيك و زدم.اصلا انتظار نداشتم كسي از اروميه باشه.خوشحال شدم:w27:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین شماها؟
آره منم هستم دانشجوی مکانیک دانشگاه ارومیه. اگه می خوای از دانشگاه بهت خبر بدمو خبر اینکه دانشگاهو دارن به کوب می سازن و دانشکده فنی رو نگو که با اون معماری افتضاحش و اون همه هزینه که کردن یکی از قشنگترین دانشگاهاست. الان که خونم دارام جواب این تاپیکتو میدم دلم واسه فلکه دانشکده فنی تنگ شده:(:w21:

Linkinkurd

عضو جدید
سلام. امروز جواب اومد.
برق قدرت ارومیه فبول شدم.
چجوراس؟ جای خوبیه؟! دانشکده فنی میگن تازه ساخته.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چطورین ؟
بچه ها یکی از دانشگاه ارومیه بیاد یخورده خبر بده ببینم چه خبره....

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام
شنیدم دانشگاه ارومیه ارشد صنایع -صنایع داره
چه رتبه هایی رو میگیره؟:w20:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به برو بکس دانشگاه ارومیه ... من 24 و 25 آذر تو دانشگاه ارومیه بودم...
رفته بودم اونجا دوستان ساه پیش هم اتاقیا و تمام دوستان قدیمیه خودمو ببینم ...
وای که چه قدر خوش گذشت خیلی حال داد...
دارن بهش می رسن ... مسجدش افتتاح شده . سلفش رو دارن به سرعت می سازن

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوش گذشت به یاد قدیما رفتم دانشکده علوم ... پزشکی ... دامپزشکی و کشاورزی و دانشکده خودمون ...... جالبیش اینجا بود که من خواستم بدون خبر برم بچه ها رو سورپرایز کنم ولی اونا نمی دونم از کجا می دونستن ... گوسفند قربانی کردن و فرش قرمز پهن کردن :D:razz:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چقدر ورودی مورودی ریخته بود تو دانشگاه... خیلی باحال بود .... سال پیش ما هرجا می رفتیم به ما می گفتن شما ورودی هستین ؟ من می گفتم از کجا می دونی ... یارو می گفت رو پیشونیت نوشته ...:biggrin:
این دو روز همه ورودیا رو پیشونیشون نوشته بود که ورودین راحت می شد فهمید ;)

nagola

عضو جدید
سلام به برو بکس دانشگاه ارومیه ... من 24 و 25 آذر تو دانشگاه ارومیه بودم...
رفته بودم اونجا دوستان ساه پیش هم اتاقیا و تمام دوستان قدیمیه خودمو ببینم ...
وای که چه قدر خوش گذشت خیلی حال داد...
دارن بهش می رسن ... مسجدش افتتاح شده . سلفش رو دارن به سرعت می سازن
سلف؟؟؟؟
کجاس؟
من فنی قدیم رو ترجیح میدمو هرچند وضع ساختمونش بد بود ولی جوش خیلی خوب بود
یادش بخیر

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلف؟؟؟؟
کجاس؟
من فنی قدیم رو ترجیح میدمو هرچند وضع ساختمونش بد بود ولی جوش خیلی خوب بود
یادش بخیر

فنی قدیمو شوهرش دادیم به هنریا... یه خورده توش نقاشی کنن دلشون وا بشه

zohreh5m

عضو جدید
الگوریتم های کوانتومی

الگوریتم های کوانتومی

با سلام
من به متن کامل این پایان نامه که از دانشگاه ارومیه است نیاز دارم
الگوریتم های کوانتومی
لیلا کیانی
دانشکده علوم
دانشگاه ارومیه
استاد راهنما:دکتر محمود علومی
1381

یا آدرس ایمیل نویسنده (لیلا کیانی)
باتشکر

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ... آقا کسی نیس یه خورده به من از دانشگاه ارومیه مخصوصا دانشکده فنی و مهندسی بده ؟؟؟؟... بابا یکی بیاد بگه دیگه وگر نه خودم پا میشم میام اونجاها .... ;)

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تو دانشکده هنرم(فنی سابق)
واقعا عاشق دانشکدمم
جوش خیلی صمیمی و خوبه از وقتی اومدیم واسه تعطیلات همش خواب دانشگاه رو میبینم
در ضمن این دانشکده فقط مال نقاشیا نیست
معماری شهرسازی اقتصاد حسابداری هم هستن
من شهرسازیم
راستی یکی از استادامون میگفت دارن تو نازلو واسه ما(هنر)دانشکده درس میکنن کسی میدونه درسته یا نه؟!چون ما زیاد نازلو نمیریم

harry potter

عضو جدید
سلام به تمامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ... آقا کسی نیس یه خورده به من از دانشگاه ارومیه مخصوصا دانشکده فنی و مهندسی بده ؟؟؟؟... بابا یکی بیاد بگه دیگه وگر نه خودم پا میشم میام اونجاها .... ;)
سلام . منم دانشجوی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه ارومیه ام . دانشگاه ارومیه رو از سال پیش خوب دارن می سازن . به طور همزمان چند تا ساختمان تازه رو شروع کردن که تا یه مدت دیگه تموم میشه . تو دانشکده فنی هم خبر خاصی نیست . بهتره بگم کاملا تو رکوده . اصلا امکانات در اختیارش نمی گزارن . حتی تو آزمایشگاه مقاومت مصالح به حد کافی قطعه ندارن که همه بتونن آزمایش کنن. فقط استاد آزمایشو انجام میداد و بقیه نگاه می کردن . البته سال قبل که ما داشتیم این طوری بود . دیگه امسال رو نمی دونم . البته دانشکده فنی اینی قرار نبود بشه که الان هست . تمام محوطه اطرافش قرار بود جزو دانشکده فنی بشه . تمام اتاق های بلوک B و C قرار بودن آزمایشگاه و کارگاههای تحقیقاتی بشن که الان کلاس شدن . نمی دونم تا حالا این کلاسا رو دیدی یا نه ولی از ظاهرشون مشخصه که قرار بوده آزمایشگاه بشن . دانشکده فنی 5 برابر دانشکده فنی الان قرار بود درست بشه که بودجش نرسیده و مجبورشدن کوچکش کنن . به هر حال اگه خبر خاصی از دانشگاه می خوای در خدمتت هستم .