دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای بابا ، چرا این تاپیک منزویه؟!
دانشگاه آزاد کرمانشاه با اون همه دانشجو، عجیبه!
دوستان هرکی نکته خاصی در مورد دانشگاه و مسائل مرتبط به اون مد نظرش هست بگه، مخصوصا" در مورد انتخاب اساتید مربوط به دروس

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اسم بعضی از اساتید رو که باهاشون درس داشتم میگم.

آمار و احتمالات مهندسی: حسین ویسی پور عالیه (جزوه میده، مشابه جزوه هم امتحان میگیره، حضور و غیاب هم نمیکنه)

برنامه نویسی کامپیوتر: معصومه بیگلری خیلی خوبه (جزوه میگه و از جزوش هم امتحان میگیره، به حضور و غیاب اهمیت میده)

دروس ریاضی 1و2 : من با پرستو زنگنه مهر داشتم، خیلی خوب درس میداد و خیلی هم مسلط بود، سطح امتحاناش هم متوسط رو به بالا بود، اگه سر کلاس عادت دارین مسیج بازی کنین و یا با دوستاتون حرف بزنین، با ایشون درس بر ندارید چون رو این مسائل خیلی حساس هستن.(غیبت زیاد هم حذف میکنه)

بررسی سیستم های قدرت: سعید خراطی عالیه

زبان تخصصی(برق) : من با آرش زرینی تبار داشتم، اصلا به کلاس توجه نداره ، خیلی کم درس میده ، آخرسر هم میگه به همتون 5 نمره میدم ، امتحان هم از تمرین های تو کتاب میاره ، بعد از امتحانش فکر میکنی 20 میگیری ولی یهو میبینی نمرت شده 13 :D ، ایشون ارفاق که نمیکنن هیچ، نمره هم کم میکنن! اگه مجبور بودید باهاش درس بگیرید.

ماشین های الکتریکی: قباد مرادی میگن خوبه (البته من باهاش درس نداشتم) ، با سامان حسینی همتی درس نگیرین ، چون جزوه میده و میگه از جزوه امتحان میگیرم، یهو میبینی سوالات امتحان رو از کتاب چاپمن آورده، من پایین ترین نمره دوران تحصیلی تا به حال رو از ایشون گرفتم.

معادلات دیفرانسیل : عباس طاهرپور خوبه

آخرین ویرایش:

moein550

عضو جدید
سلام دوستان منم دانشگاه آزاد کرمانشاهم خدایی خیلی شدید سخت می گیرن