دانشگاه آزاد واحد ماهشهر

REZA.F

کاربر بیش فعال
سلام. فارغ التحصیلان و دانشجویان این واحد بفرمایید... هر چه میخواهد از دل.......
میدونید که این دانشگاه جز اولین دانشگاههایی هست که با رشته فنی و مهندسی آغاز به کار کرده و الان هم حدود 15 هزار دانشجو داره. تو رشته های مهندسی شیمی (اکثر گرایشها) و مهندسی پلیمر پیشرفت داشته. خصوصاٌ که اساتید پلیمر رو که نگو. رشته های مهندسی دیگه رو من خبر ندارم. مهندسی برق الکترونیک، کنترل، نرم افزار، IT، و....
تو این تاپیک سعی کنیم به جای نالیدن از کمبودهای دانشگاه مثل سلف سرویس و... بیشتر به جنبه علمیش نگاه کنیم و اکه کسی چیزی بلده بریزه وسط ما هم استفاده کنیم.

REZA.F

کاربر بیش فعال
خاطره دوران دانشجویی، ورودی چه سالی، معرفی اساتید خوب و... همه رو اینجا بگید.
بهترین دوران دانشجویی من با بهترین استاد ماهشهر (دکتر صائب بزرگ) بوده. استادی با سواد (دکتری پلیمر) با صلابت و سختگیر و عادل و با قدرت انتقال دانش بسیار خوب و بعضی مواقع شوخ طبع! کسی که تو هر سمیناری از هر کشوری میره یه مقام میاره. آخریش هم از کشور چین بود.

mostaphaa_1363

عضو جدید
سلام ، من دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه ماهشهر هستم . البته 2 سال اول ( کاردانی ) رو دانشگاه دزفول بودم . بر خلاف خیلی ها که فکر میکنن دانشگاه دزفول از نظر سطح علمی و اساتید دانشگاه خیلی خوبی هست من اصلاً همچین عقیده ای ندارم ، در دانشگاه ماهشهر اساتیدی داریم که ار نظر سطح علمی و توانایی انتقال مفاهیم در سطح بسیار بالایی هستند نظیر دکتر فخار ( مدیر گروه کامپیوتر ) و استاد شکاری و . . . و همچنین دانشجویان ( البته پسرها ) در کارهای عملی و برنامه نویسی توانایی خوبی دارند .

سلام من مهندسی شیمی _صنایع پتروشیمی رو در دانشگاه ماهشهرگرفتم بهترین استادم ازنظر من دکتر زرین آبادی بود . هم خیلی با سواده هم خیلی باشعور.

agh121

عضو جدید
من از دانشگاه آزاد واحد ماهشهر فارغ التحصيل شدم
تنها استاد بي سواد و بي شعور استاد ترك زباني بود كه از كودكي با غده بزرگ شده و بعد از روستا بين مردم آمده و از احمق ترين استاد اين دانشگاه بوده به اسم عليرضا مجرد

roya_ztm

عضو جدید
سلام

من دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه ماهشهر هستم
استاد فطانت روخيلي دوست دارم چون خيلي باحاله
ولي از استاد فخار جدا از اينكه خوب درس ميده متنفرم چون به نظر من يه استاد نبايد اينقدر به خودش بنازه و خشك و رسمي............باشه
استاد قنواتي هم كه عمومي درس ميده واقعا لج دراره

برهوت سبز

عضو جدید
سلام

من دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه ماهشهر هستم
استاد فطانت روخيلي دوست دارم چون خيلي باحاله
ولي از استاد فخار جدا از اينكه خوب درس ميده متنفرم چون به نظر من يه استاد نبايد اينقدر به خودش بنازه و خشك و رسمي............باشه
استاد قنواتي هم كه عمومي درس ميده واقعا لج دراره
سلام
من اونجا درس خوندم
مهندسی شیمی-پالایش
یکی از بدترین دورن زندگی ام
آخه این دانشگاه هم شد دانشگاه که بخوایم در موردش مطلب بنویسیم
من خودم فارغ التحصیل آزادم ولی مفتش گرونه
البته یه تعداد معدودی دانشجو و استاد عالی داره، مثل پیغمبر زاده

mohamad&arezoo

عضو جدید
[سلام

من دانشجوی مهندسی آي تي دانشگاه ماهشهر هستم
خدائيش استاداي خوب زياد داره بستگي به دانشجو هم داره
استاد اي خوبي مثل::heart::gol:صفايي - جابري -بلبل اميري- جولا -بايماني_جلالي فراهاني _فطانت_شاهسواري_ بزرگمهر_ خليلي پور و خيلي هاي ديگه:heart::gol:
اما حراستش بيخود گير ميده:mad::que:

eng.z.t.ir

عضو جدید
سلام به دوستان می دونم این تاپیک چند سال پیش تایپ شده ولی توسال 91 می تونم بگم این دانشگاه اساتید خوبی داره ولی کاش به جای ایجادفضای رقابتی در ثبت مقالات علمی اساتید محترم به انتقال مفاهیم به دانشجویان ارشد و تربیت اساتید آینده بپردازند.

Dezmond

عضو
سلام
شايد شما عزيزان براتون قدري سخت باشه و باورش مشكل. ولي من ورودي سال 69 رشته مهندسي شيمي - صنايع پتروشيمي اون دانشگاه هستم . دانشگاه تازه تاسيس شده بود و فقط سال 68 اولين سري مهندسي شيمي را گرفت و تا سالها ( حداقل تا سال 73 كه ما اونجا بوديم فقط همين يك رشته را داشت و ما ورودي هاي دومين دوره دانشگاه بوديم...... مانند گروه پيشتازان و چه مصيبت ها كه نكشيديم ..... هر كس ميخواد براش توضيح ميدهم .

amin rez

عضو جدید
سلام

سلام

یکی داشت در مورد رشته پلیمر میگفت برو حالا ببین چه گندی زدن همه اساتید قدیمی که پایه گذار این رشته در این دانشگاه بودن به وضع بسیار بد از دانشگاه اخراج شدن دکتر جانثاری خانم مولایی دکتر قرنجیک و .... بقیه هم بر کنار شدن مثل خانم طهماسبی و یک مشت ادم از خود راضی نشستن جای اونا که قبلا شاگرد اون اساتید بودن پدر دانشجوها رو در آوردن
زمانهای دانشگاه ماهشهر
زمان ورود:biggrin: زمان مواجه شدن با واقعیت های زندگی در ماهشهر و دانشگاه:eek: عادی شدن اوضاع :surprised: سال اخر دانشگاه:cry: فارغ التحصیل شدن:) خروج از دانشگاه و ماهشهر:biggrin:

farshap

عضو جدید
سلام بر مهندسین سخت کوش و رنج دیده ودر یک کلام مهندسین *****با سواد ****** برق گرایش کنترل ،الکترونیک, دانشگاه ماهشهر که دانشگاه ماهشهر هر چی اعتبار و رتبه می گیره قسمت بزرگی از ان سهم این بچه هاست که زحمت کشیدن و رتبه این دانشگاه در خوزستان باید اول باشه که ***شوشتر هستش و بی عدالتی هستش*** فقط واسه اینه که جامع هستش و ...***** و محوطه دانشگاهش حرف نداره البته خانم های خوشکلی هم داره!!!!! :biggrin: در حقیقت با احترام به همشون اکثریت مهندس های برق خیلی خوبی نداره شوشتر و..... و غیرت بچه های برق ماهشهر که چه دختر و چه پسر که با تمام مشکلاتی که بود جنگیدند و باید یک خسته نباشید به این عزیزان هم گفت دمشون گرم.خونه دلها خورده اند.............................از بچه های گروه کامپیوتر،IT ,شیمی،پلیمر، هم تشکر میکنم چون این مهندسین عزیز هم اعتبار دانشگاه ماهشهر هستندو گروه های دیگر مثل حسابداری، جغرافیا،معماری و.... از همه تشکر میکنم.به امید اینکه هر کس با علاقه رشته خود را انتخاب کند و با شوق درس بخواند و بداند در اینده کارش:eek: را پیدا می کند

controlqueen

عضو جدید
سلام من هم دانشجوی برق ماهشهرهستم .امازیادازاساتیدش راضی نیستم مخصوصااینکه خیلی بدنمره میدن وحق آدمو یک مقداری ضایع میکنن. ازاستادای خوبش میتونم استادفرهادعسگری واستادنمازی رومثال بزنم.:)

mohamad--figo

عضو جدید
سلام.دانشجوي كامپيوتر - سخت افزار هستم .چون درس مشترك با برق زياد دارم .ميگم كه استاداي برقش خيلي خيلي مزخرفن .يه عده ادم خوب هم بينشون پيدا ميشه مثل فرهاد عسگري

controlqueen

عضو جدید
سلام.دانشجوي كامپيوتر - سخت افزار هستم .چون درس مشترك با برق زياد دارم .ميگم كه استاداي برقش خيلي خيلي مزخرفن .يه عده ادم خوب هم بينشون پيدا ميشه مثل فرهاد عسگري

آره بات موافقم. تازه یکی دوتااستادخوب هم که داشته باشه توانتخاب واحدظرفیتشون صفره اصلاگیرت نمیان واقعاجای تاسفه واسه این دانشگاه

lLakel

عضو جدید
سلام من ورودی جدید رشته ی IT در دانشگاه آزاد ماهشهر هستم کسی میتونه بگه این رشته در این دانشگاه چگونه تدریس میشه خوب بد؟! استادیش چطورند

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ورودی جدید رشته ی IT در دانشگاه آزاد ماهشهر هستم کسی میتونه بگه این رشته در این دانشگاه چگونه تدریس میشه خوب بد؟! استادیش چطورند

منم برق اونجام.
اساتیدش خوبه.

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اساتید برقش همه فوق العاده ان اما اخلااااق ندارن.
استاد عسگری معرکه است!!!!

eng.arch

عضو جدید

بزرگترين نشانه بي عيب بودن يك انسان، اين است كه دنبال يافتن عيب هاي ديگران نباشد.
:warn:

mohsen2075

عضو جدید
help me

help me

salamman in term ba ostad fetanat hosh daram agar nemone soali az fetanat darin ya inke emtehaneton ghabl az tarikhe 90-10-28 ast lotfan sol ha ro vase man beferestine-mail:mohsen.s20@gmail.com

mohamad--figo

عضو جدید
دوستان سلام.کسی سخت افزاری هست تو ماهشهر؟ در رابطه با این دروس میتونید یه آشنایی به ما بدید ؟ سختی آسونی کمی یا زیادی منابع درسی و استاداش... ممنون میشم :
شبكه هاي كامپيوتري
سيستمهاي عامل
طراحي الگوريتمها
انتقال داده ها
الكترونيك ديجيتال

Dezmond

عضو
سلام من فارغ التحصیل سال 1374 رشته مهندسی شیمی - صنایع پتروشیمی دانشگاه ماهشهر هستم . ما ورودی سال 1369 این دانشگاه بودیم . به عبارتی دومین سری پذیرش دانشجو که اولین دوره آن سال 1368 بود . یادش به خیر 22 سال پیش بود که قبول شدیم . اون موقع کل ادم هایی که در محوطه دانشگاه می دیدید خیلی انگشت شمار بودند . نمیدونم الان اوضاع اونجا چه خبره ولی خیلی دلم میخواد از دوستان اون موقع کسب خبر کنم . ضمنا حاضر به همکاری با دانشجویان فعلی و انتقال تجربیات هستم . راستی آقای غلامعلی معرف که به شهرام معروف بود و الان ظاهرا در اون دانشگاه درس میده از هم دوره ای های ما بود ... اون موقع خیلی معمولی بود ولی با چه رانتی جذب شده نمیدونم .؟؟//

اشک دریا

عضو جدید
سلام من دانشجوی پلیمراونجام استادای خوب زیاذاره اکثراجوونن ازاستادای خوبش استادشاهسواری،محمودی،
فقط این دوتادرحدی هستن که اسمشونوبیارم!!