دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان مرکزی)

PADIDE 89

عضو جدید
بچه هاي دانشگاه خوراسگون بيان تو خودشونو معرفي كنن

مي خوايم درباره ي دانشگاه و مشكلاتش با هم گفتگو كنيم

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

PADIDE 89

عضو جدید
[h=2][/h]
بچه هاي دانشگاه خوراسگون بيان تو خودشونو معرفي كنن

مي خوايم درباره ي دانشگاه و مشكلاتش با هم گفتگو كنيم

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..
جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!
طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..
به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان..

آخرین ویرایش:

colonel_hamed

عضو جدید
سلام
من ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی خوراسگان شرکت کردم ، از 30 نفر ظرفیت شدم 31 !!!!
کسی خبر داره واحد روانشناسی صنعتی این دانشگاه چطوره ؟ بنظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول می شم ؟؟؟

PADIDE 89

عضو جدید
سلام
من ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی خوراسگان شرکت کردم ، از 30 نفر ظرفیت شدم 31 !!!!
کسی خبر داره واحد روانشناسی صنعتی این دانشگاه چطوره ؟ بنظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول می شم ؟؟؟

عجب شانسي داري تو !!!!!
ها ها ها
چي شد ‏‏‏قبول شدي ؟

بوی عیدی بوی توپ، بوی کاغذ رنگی!

بوی عیدی بوی توپ، بوی کاغذ رنگی!

بهار را در دست هایمان می گیریم
و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهرمان
مثل هر سال، انجمن امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) تصمیم دارد تا با یاری دانشجویان و مردم طرح بوی عید را دربیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان و خانه های سالمندان برگزار کند تا لحظاتی هرچند کوتاه لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد .
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم . . .
مراکز هماهنگ شده:
مرکز معلولین ذهنی صدوقی(نجف آباد) زمان : 19 اسفند ساعت 16 الی 18
مرکز کودکان کم توان ذهنی فردوس زمان : 22اسفند 10 الی 12
بیمارستان امام حسین زمان : 23 اسفند ساعت 16:30 الی 18:30
محله حصه زمان : 27 اسفند ساعت 14 الی 16:30
کانون اصلاح و تربیت زمان : 2۹ اسفند ساعت 14 الی 16
ظرفیت ثبت نام محدود است
imamali-esf.blogfa.com

پیوست ها

• 30+42 final.jpg
    30+42 final.jpg
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

tarannom baran

عضو جدید
سلام از بچه های ترم 2 معماری دانشگاه خوراسگانم وعاشق رشته ای که دارم با شب تا صبح بیدار موندن هاش واینکه هندزفری تو گوشت باشه وتا صبح برنامه های رادیو رو گوش بدی.از برنامه این جا شب نیست بگیر تا برنامه گلبانگ...دانشکده معماری یه عیب خیلی بزرگ داره اون هم اینکه یه مشت آدم که سر خودشون معطل هستند همیشه توی کریدور افتادند....موندم اینا برای چی میاند دانشگاه....واقعا وضع خرابه ....حال آدم به هم میخوره...به نظر من باید یه واحد حراست با عنوان حراست دانشکده معماری راه بیفته...

PADIDE 89

عضو جدید
سلام از بچه های ترم 2 معماری دانشگاه خوراسگانم وعاشق رشته ای که دارم با شب تا صبح بیدار موندن هاش واینکه هندزفری تو گوشت باشه وتا صبح برنامه های رادیو رو گوش بدی.از برنامه این جا شب نیست بگیر تا برنامه گلبانگ...دانشکده معماری یه عیب خیلی بزرگ داره اون هم اینکه یه مشت آدم که سر خودشون معطل هستند همیشه توی کریدور افتادند....موندم اینا برای چی میاند دانشگاه....واقعا وضع خرابه ....حال آدم به هم میخوره...به نظر من باید یه واحد حراست با عنوان حراست دانشکده معماری راه بیفته...

برنامه های رادیو را خیلی خوب گفتی ...
عاشقشم ...

m_sharajabian

عضو جدید
سلام اقا من امسال کنکور دادم رتبه شد 45 هزار امسال کنکورا با هم یکی بود افتضاح شده نمیدونم در میام یا نه ولی میخوام معماری خوراستگون بخونم شنیدم خیلی خوبه اول نجف اباد بزنم یا خوراستگون اصلا به نظرتون برم ازاد اشکال نداره مدرکش معتره یا الکیه یا بشینم یه سال دیگه بخونم نظر بدید ترو خدا :(

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاهش چطوره؟! خوراسگان کجایِ اصفهانه دقیقا؟!:huh:

solosalehi

عضو جدید
بچه ها کسی رو ندارین که حقوق یا مهندسی اپتیک تو این دانشگاه بخونه؟آینده شغلیشو میخام برای کسی که از تجربی میخاد بره حقوق امکانش هست؟

بالا