دانشکده برق

javad2011

عضو جدید
فوری

فوری

من شماره تماس یا ایمیل استاد الماسی را احتیاج دارم(برای درس پروژه).اگر کسی داره خبر بده

yadegar2

عضو جدید
مشورت

مشورت

سلام ، دوستان من ارشد برق قبول شدم.لیسانسم دانشگاه دولتی بوده به نظرتون ارزش داره بیام؟ الان هم سربازم. درباره ی شهریه ارشد برق وکلا هزینه هاش با خوابگاه و ... و وام های دانشگاهتون و همینطور سطح اساتیدش هم اگر اطلاعاتی دارید بنویسید.مرسی

dj kaka

عضو جدید
سلام . من ترم 1 هستم گرایش مخابرات . چطور بیام بالا که اذیت نشم ؟ یعنیاگه شما ترم 1 بودید چه کار میکردید ؟

MHRD

عضو جدید
سلام . من ترم 1 هستم گرایش مخابرات . چطور بیام بالا که اذیت نشم ؟ یعنیاگه شما ترم 1 بودید چه کار میکردید ؟
اگه میخوای اذیت نشی برو رشتتو عوض کن یا حداقل گرایشتو چون طبق آخرین رنکینگی که دانشگاه MIT داده سخت ترین رشته و گرایشو اومدی
ترم یک کاره خاصی نمیتونی بکنی چون خیلی با خود رشته درگیر نیستی
اما اگه من بر میگشتم به پارسال فک میکنم بهترین کاری که می تونستم بکنم این بود که کلاس زبانم رو ادامه میدادمو نرم افزار MATLAB رو یه جایی یاد میگرفتم
راستی خیلیم خوش اومدی به دانشگاه و دانشکده برق
ایشالا از تحصیل لذت ببری

dj kaka

عضو جدید
عین آدم بچسب به درست!!!!!!!!!

بهش فکر میکنم !!! میشه بپرسم شما چه گرایشی هستید و چه ترمی ؟

اگه میخوای اذیت نشی برو رشتتو عوض کن یا حداقل گرایشتو چون طبق آخرین رنکینگی که دانشگاه MIT داده سخت ترین رشته و گرایشو اومدی
ترم یک کاره خاصی نمیتونی بکنی چون خیلی با خود رشته درگیر نیستی
اما اگه من بر میگشتم به پارسال فک میکنم بهترین کاری که می تونستم بکنم این بود که کلاس زبانم رو ادامه میدادمو نرم افزار MATLAB رو یه جایی یاد میگرفتم
راستی خیلیم خوش اومدی به دانشگاه و دانشکده برق
ایشالا از تحصیل لذت ببری

انتظار هر چی داشتم الا اینکه برم رشته ام را عوض کنم !!! تو برنامه های دراز مدت ام هست که نرم افزار matlab و زبان را بخونم. شما چه گرایشی هستید ؟

MHRD

عضو جدید

انتظار هر چی داشتم الا اینکه برم رشته ام را عوض کنم !!! تو برنامه های دراز مدت ام هست که نرم افزار matlab و زبان را بخونم. شما چه گرایشی هستید ؟
من خودم مخابراتم هرچی سریعتر MATLAB رو یاد بگیری راحتتری همیشه اینقدر وقت نداری که الان داری به نظر من بهترین زمان الانه واسه تو

dj kaka

عضو جدید
من خودم مخابراتم هرچی سریعتر MATLAB رو یاد بگیری راحتتری همیشه اینقدر وقت نداری که الان داری به نظر من بهترین زمان الانه واسه تو

درود . شما چه ترمی هستید ؟

در مورد استادان باید چه کار کنم ؟ یه راهنمایی کنید .. ( حسابی ناشی هستم)

m@hn@z

عضو جدید

من ترم 3 مخابراتم

dj kaka

عضو جدید
درود بر شما

آیا برای یادگیری برنامه نویسی matlab نیازی به دانستن برنامه نویسی قبلی ( مثل ویژوال ، پلاس و ... ) هست ؟

دیگه چه برنامه هایی باید بلد باشم ؟

میخوام تابستون زبان و برنامه نویسی بخونم. تو ترم 2 که نیازی بهش پیدا نمیکنم ؟

از چه طریق میشه فهمید چه استادی برای برداشتن واحد خوب است یا نه ( به غیر پرسش از دانشجویان) ؟

با تشکر از شما

MHRD

عضو جدید
درود بر شما

آیا برای یادگیری برنامه نویسی matlab نیازی به دانستن برنامه نویسی قبلی ( مثل ویژوال ، پلاس و ... ) هست ؟

دیگه چه برنامه هایی باید بلد باشم ؟

میخوام تابستون زبان و برنامه نویسی بخونم. تو ترم 2 که نیازی بهش پیدا نمیکنم ؟

از چه طریق میشه فهمید چه استادی برای برداشتن واحد خوب است یا نه ( به غیر پرسش از دانشجویان) ؟

با تشکر از شما
زبان C باید بلد باشی
ترم دوم برنامه نویسی داری یادت میدن تا حدودی PLC و AVR هم هست که AVR رو تو دانشگاه یاد میگیری ولی PLC رو بیرون باید یاد بگیری
بستگی به گرایشت بازم نرم افزار هست که باید یاد بگیری البته همه اینا رو وقتی یاد میگیری که یکم درسای تخصصی رو خونده باشی
یعنی حداقل ترم 5 و 6
واسه استادا هم من که راه دیگه پیدا نکردم بهترین راه همونه که بپرسی

dj kaka

عضو جدید
درود بر دوستان

من دنبال یه جزوه ریاضی 1 هستم . هیچی از این جزوه استاده سر در نمیارم . کسی راه حلی برام نداره ؟ (ترم بالایی رفیق ندارم)

m@hn@z

عضو جدید
درود بر دوستان

من دنبال یه جزوه ریاضی 1 هستم . هیچی از این جزوه استاده سر در نمیارم . کسی راه حلی برام نداره ؟ (ترم بالایی رفیق ندارم)
جزوه ی من کامل نیست وگرنه برات میاوردم

dj kaka

عضو جدید
خب ازشون بگیر کپی کن

والله من اینهایی را که دیدم جزوه خودشون را نمیدند چه برسه به جزوه بقیه که برم کپی بگیرم . حالا خودم یه کاریش میکنم . می گویند که ریاضی 1 بعدا هم لازم میشه ( برای سایر درس ها) وگرنه عین خیالم هم نبود !