دانشجویان پیام نور اصفهان

csharp.net

اخراجی موقت
وقتی ماه رو با انگشت نشون میدن عاقلان ماه رو میبینند وابلحان نوک انگشت را.
حالا باید مثلا تایپ میکردم خانه هایشان را؟؟؟
اصلا تو باکی کار داری؟؟؟

ابلحان؟؟؟!!!!
خودت باکی کار داری؟؟

با من کار داره
کی باکی کار داره؟؟

aminkhan_913

عضو جدید
ای ول امین خان:biggrin:.;)
ببین اقای csharp.netبه این میگن تیکه نه اون مزه های شیرینی که شما میپرونی.

راستی اقای کاویانی ما یکی رو تو دانشگاه داریم که مثل یه بنده خدا انقدر تیکه بیمزه میندازه که از بی مزگی میخندیم اسمش س_ _ د هست
نمیدونم بگم صد رحمت به اون یا صد رحمت به این:confused:

*ستاره آسمان*

عضو جدید
راستی اقای کاویانی ما یکی رو تو دانشگاه داریم که مثل یه بنده خدا انقدر تیکه بیمزه میندازه که از بی مزگی میخندیم اسمش س_ _ د هست
نمیدونم بگم صد رحمت به اون یا صد رحمت به این:confused:
کیه تو پیام خصوصی بهم بگو

*ستاره آسمان*

عضو جدید
پیام‌نوری خبرگزاری فارس: در حال حاضر دو برابر شدن نرخ برخی از کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور سبب شدت گرفتن نا‌رضایتی‌های دانشجویان مراکز این دانشگاه‌ها شده و این دانشجویان را بیش از گذشته نسبت به تحصیل در این دانشگاه دلسرد کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان طی روز‌های گذشته برخی از دانشجویان مراکز دانشگاه پیام‌نور استان اصفهان طی تماس‌های تلفنی مکرر با دفتر خبرگزاری فارس در استان مشکلات خود را با این خبرگزاری مطرح کردند و خواستار رساندن این مشکلات و دغدغه‌ها به مسئولان با‌لادستی شدند.

یکی از دانشجویان پیام‌نور مرکز اصفهان با اشاره به اینکه برای ترم تحصیلی گذشته نیز در تماس با این خبرگزاری مشکلاتمان را مطرح کردیم، گفت: به دنبال انتظار خبری در این رسانه سایبری موضوع توزیع کتب دانشگاه پیام‌نور به ویژه در شهرستان‌ها رصد شده است.

محمد نادری با بیان اینکه همچنین به دنبال این موضوع نحوه توزیع کتاب‌های پیام‌نور در میان دانشجویان نیز از مسئولان مربوطه مورد پیگیری قرار گرفت، اظهار کرد: اما در حال حاضر با آغاز نیم‌سال تحصیلی دوم مشکلات گذشته دانشجویان این دانشگاه کماکان پا‌بر‌جاست و در ترم تحصیلی گذشته دانشجویان دانشگاه پیام‌نور در زمان مراجعه به نمایندگان فروش کتب پیام‌نور با کمبود کتاب‌های مورد‌نیاز خود مواجه شدند.

وی اضافه کرد: این در حالی بود که مسئولان دانشگاه پیام‌نور در پاسخ به این سؤال که چرا دانشجویان پیام‌نور با کمبود کتاب مواجه هستند تنها وعده سریع رسیدگی به این مشکل را ارائه کردند اما با گذشت زمان این مشکلات تنها به حاشیه تبدیل شد و جزو مباحث فراموش‌شده آنها قرار گرفت.

این دانشجوی پیام‌نوری با اشاره به اینکه اما طی هفته‌های گذشته با آغاز ترم جدید تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور نه تنها با مشکلات گذشته مواجه شدند بلکه در برخی نمونه‌ها با افزایش چند‌برابری قیمت‌ها مواجه شدند، تصریح کرد: امیدواریم که مسئولان به وعده‌های خود جامعه عمل بپوشانند و بیش از این دانشجویان این دانشگاه را نسبت به پیام‌نور و نظام جمهوری اسلامی ایران بی‌اعتماد نکنند.

به گزارش فارس، موضوع توزیع و فروش کتاب‌های دانشگاه پیام‌نور در سطح کشور گویا مافیایی پایان‌ناپذیر است که در نهایت ضرر آن تنها به قشر دانشجویان دانشگاه پیام نور وارد می‌شود و امیدواریم مسئولان دانشگاه نظرات دانشجویان را بپذیرند و به دغدغه‌های آنها گوش فرا بدند.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه های اصفهان

خبین ؟

بچه ها نمی دونین تحصیلات تکمیلی این روزا بازه یا تعطیله؟

اصلا زمان کاری بخش اداری تو تابستون چه جوریه ؟

zelzeleeee

عضو جدید
سلااااااااااااام دوست عزیزم، من از خود خود پیام نور اصفهانم الان ابراز وجود کردم:lol: ک باهم اشنا شیم خوشحال میشممممممممممم:w23:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام دوست عزیزم، من از خود خود پیام نور اصفهانم الان ابراز وجود کردم:lol: ک باهم اشنا شیم خوشحال میشممممممممممم:w23:

سلام از آشناییتون خوشبختم

من تو بخش تحصیلات تکمیلی کار اداری دارم

ولی نمی دونم چه موقع حتما هستن که با اطمینان از این راه دور پاشم بیام

m_yosofi

عضو جدید
سلام میلاد 33 از اصفهان تازه شیمی آلی ارشد قبول شدم نمیدونم پیام نور اصفهان چه جوریه

m_yosofi

عضو جدید
منم هر چی رفتم و زنگ زدم جواب نمیدن پس کی باز میشه اصلا نمیدونم آدرسش کجاست

enajoon

عضو جدید
سلاااااااام
دوستان

من عنایت هستم
دانشگاه پیام نور خوراسگان درس میخونم!
خوراسگونیاش صلوات!
:w14:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هر چی رفتم و زنگ زدم جواب نمیدن پس کی باز میشه اصلا نمیدونم آدرسش کجاست

سلام

تبريك ميگم

تو خيابون سلمان فارسيه ( مشتاق ٣) بعد از پل شهرستان ، بين استاندارى و سازمان انتقال خون

اگه به آژانش بگين ميخوام برم پيام نور مشتاق خودشون متوجه ميشن

امكاناتش بد نيست

استاداى مطرحى هم داره

ولى رفت و آمدش خيلييييييى سخته

ارشد و دكترا يه ساختمون جدان ؛ تو يه بيابون

سلف درست و حسابى هم نداشتن تا پارسال

رستوران يا فروشگاه خاصى هم اون دور و برا نبود

خوابگاهى نزديكش هم نبود

من دو ترم اونجا بودم ديگه نرفتم

الان براى انصراف دادن ؛ بايد برم اصفهان ؛ عزا گرفتم

آخرین ویرایش:
بالا