..::دانشجویان دانشگاه ابهر بیاین تووووو ::..

Mehdi_Azzurri

اخراجی موقت
با سلام خدمت همه عزیزان
دانشجویان دانشگاه آزاد ابهر بپرین بیاین تو که با هم صحبت کنیم.
ایول به همتون:gol:

كشاورزي ابهر

كشاورزي ابهر

سلام دوستاي خوبم من يه وبلاگ دارم براي پيدا كردن همكلاسي هام .خوشحال ميشم يه سري بزنيد. (يافتن همكلاسي كشاورزي دانشگاه ابهر. بللاگفا:)

bahare-71

عضو جدید
سلام بر همه ی دانشجویان با مرام ودوست داشتنی دانشگاه آزاد ابهر
خیلی خوشحالم که بچه های دانشگاه این طور فعالند

ایلار زنجان

عضو جدید
سلام مهسا من ایلار هستم .شماره یکی از دوستامو میدم بهت
اون میتونه بهت کمک کنه .0936890991
حتمی بهش زنگ بزن اسمش مجید .میتونی باهاشم دوست شی بچه ی با مرامیه .بهم خبر بده چیکار کردی

shili

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام جای خوشحالی است که بچه های دانشگاه ازادابهر دراین سایت مهم حضور دارند به امید حضور این بچه ها در عرصه های مختلف کشور ایا میدانید چه چیزی باعث میشود دانشگاه رشد کند بله رقابت متاسفانه دربین بچه های دانشگاه ازاد این مسئله نادیده گرفته میشود اگروقت کردید یکسری به دانشگاه شریف بزنید یادرسایت های مختلف در مورداون ها تحقیق کنید بچه ها برای رقابت می میرند خوب طبیعتا وقتی استاداین جوربچه هارو میبینه اون هم خودش رو ارتقامیده حالا حرف من چیه ازتمام دانشجویان این دانشگاه دعوت به عمل می ایدوخواهشمندم بیایید دربین دانشگاهها ی کشوراین دانشگاه اولین دانشگاهی باشد که بهترین وبیشترین معدل ممتاز رابیرون میدهد18 19 20وخواهشمندم دربین دانشجویان هررشته مجمعی به وجود بی یاید که دران دانشجویان درجهت این هدف گرد بییایند وراهکارهاوتصمیماتی را اتخاذ کنندمثل مطالعه ی دستجمعی یا گروه های رقابت بییایید این دانشگاه را بهترین دانشگاه ازاد درکل کشور کنیم من خودم رشته ی برق می خونم (حمید صفری)برای معدل 20کار میکنم از هم کلاسی هام میخوام بامن دراین هدف دررابطه باشند خوب نظرتون رو دراین رابطه بیان ک نید یا به من ایمیل بزنید یاباشماره مبایل تماس بگیریدراستی مامیتونیم بافعالیت کرسی های مختلف دردانشگاه تشکیل بدیم مثل ازاد اندیشی دردانشگاه تهران وکلی فعالیت دیگه مالیاقتش رو داریم اگرچه دربهترین دانشگاه درس نمی خونیم ولی میتونیم بهترین دانشگاه بشیم مافقط برای این به دانشگاه اومدیم[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]:biggrin: :heart: ;)h email--asemaneabi.201018"yahoo.com
84.jpgوبلاگ من http//think21.persianblog.ir

آخرین ویرایش:

mehdisato66

عضو جدید
سلام به دانشجويان سرزمين سيبري ببخشيدمنظورم ابهره اما نميدونم چرا اسم ابهر مياد ياد سيبري ميفتم وقتي تاپيك دانشگاه ابهرو ديدم دل گرم شدم بالاخره هم دانشگاهيم ديگه