دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین بیان تو

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام

بچه میگم دانشگاه ما این همه دانشجو داره پس چرا اینقدر قسمت دانشگاه آزاد قزوین سوت وکوره ؟ درسته با امتحانای هماهنگش پدر آدمو درمیاره ولی خب یه ذره هم تو نت بیاید دیگه :D

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای چقدر هم دانشگاهییییییییییییی :D

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بابا جان حال شما خوبه ما هم هم دانشگاهی شما هستیم:). من رشته ام نرم افزار شما چی؟ در ضمن من سال آخرم، بازم شما چی؟ ;)

سلاااااااااااام هم دانشگاهییی :heart::gol:

چه عجب از این 27 هزراتا یکی پیداش شد.

من صنایع ترممممممممممم 1 :redface::redface:

djbagoor

عضو جدید
سلام سلام

بچه میگم دانشگاه ما این همه دانشجو داره پس چرا اینقدر قسمت دانشگاه آزاد قزوین سوت وکوره ؟ درسته با امتحانای هماهنگش پدر آدمو درمیاره ولی خب یه ذره هم تو نت بیاید دیگه :D

خوب جییییگررررررره جیگرکیان...
وقتی در تایپیک طاقش کوتاه س باید دولاشی بیای تووووو فکر کردی هیچکی جز خود بچه محل ها ( اهل قزوین) کسه دیگه ای هم تو میاااددد؟؟؟:w18:( داخل اومدن که هیچ بیرون رفتنو بگووو....:w08:)
حالا اینا رو ول کن این جزووه من افتاده زمین , مینیسکه پا به کمرم عود می کنه نمی تونم دولاشم به من می دیش؟(پیرشی الهی جووننن)

• Like
واکنش ها: ple

farshadevil

عضو جدید
حالا اینا رو ول کن این جزووه من افتاده زمین , مینیسکه پا به کمرم عود می کنه نمی تونم دولاشم به من می دیش؟(پیرشی الهی جووننن)
نکن این کارو. بچه مردم گناه داره.
به نظرم جزوه رو بزار همونجا باشه. ساعت 3 صبح خودت بیا با احتیاط برش دار که کسی نیست.(البته اگه کسی بود مسئولیتش با خودته):w01:

Rama Shakiba

عضو جدید
وقتی در تایپیک طاقش کوتاه س باید دولاشی بیای تووووو فکر کردی هیچکی جز خود بچه محل ها ( اهل قزوین) کسه دیگه ای هم تو میاااددد؟؟؟:w18:( داخل اومدن که هیچ بیرون رفتنو بگووو....:w08:)
بابا تو دیگه شکرک زدی پسرم. نکنه قزوین اومدی و یه تجربه هایی داری :biggrin: اگه داری بگو بقیه هم بفهمم. آره بابا جان خودتو لو بده. اگر هم از اون زمانا که قزوین بودی خاطره ی دردناکی داری(که حتما داری وگرنه دردت نمی زد به کمرت وجاهای دیگت :surprised: ) بازم از دردت به ما بگو می دونی خالی می شی اینطوری.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگاه کن یه بچه تهرونی داره منو گول میزنه :D

خب باید کوتاه باشه تا با حالت تعظیم بیاید تو دیگه

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت تخصصی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد قزوین

بچه های دانشکده ی صنایع و مکانیک میتونن از سایت زیر نمونه سوال دانلود کنن
جزوه و کتاب هم هست

http://www.sanaye.mee.ir/

www.tiny.cc/sanaye

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های صنایع و مکانیک لطفا تو همون سایت بالا نظرتونو درباره ی اساتیدتون بگید . به بخش به عنوان بررسی اساتید ایجاد شده . اینطوری میتونیم بفهمیم کدوم استاد بهتره
البته دوستان مکانیکی میتونن درباره ی اساتید عمومی و پایه و برخی از دروس اصلی مشترک با صنایع نظر بدن

http://www.sanaye.mee.ir/

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

نمیدونم تو این دانشگاه چه خبره ؟ چی میدن به خورد این جماعت دانشجو که کلا نه انرژی درس خوندن درست و حسابی دارن نه شیرین بازی و شیطنت.
میگفتن تو خدمت به سربازا کافور میدن که ..... یه تحقیق بذارید اینجا چی میدن؟:biggrin:

Rama Shakiba

عضو جدید
سلام

نمیدونم تو این دانشگاه چه خبره ؟ چی میدن به خورد این جماعت دانشجو که کلا نه انرژی درس خوندن درست و حسابی دارن نه شیرین بازی و شیطنت.
میگفتن تو خدمت به سربازا کافور میدن که ..... یه تحقیق بذارید اینجا چی میدن؟:biggrin:

عزیز دلم تو دانشگاه ما چیز خاصی به خورد ملت نمی دن. هر کی بخاد میره سلف غذا میخوره نخواست میره بوفه دانشگاه. اگه از اونم خوشش نیومد میره Fast Food دانشگاه غذاش رو میخوره. اگه بازم خوشش نیومد با اتوبوس های خود دانشگاه میره یکی از رستوران هایی که بیرون دانشگاه هست. :cool:
آخ چقدر پز دانشگاهمون رو دادم :neutral:
آهان ادامه اش مونده. هر کی هم حوصله اش سر بره میره توی یکی از پارک های دانشگاه با ... ش می حرفه و ... :w02:
البته کارای بد بد نمی کنن فقط از این کارا می کنن : :w10: :w15:
مشکل اون بی حالی هم که گفتی به خاطر همون کاراس که گفتم :w25:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من خودم توی همین باراجین میخونم فقط انتظارم از بروبچش بیشتر از این بود
من فوق دیپلمم رو آزاد ابهر گرفتم خدایی خیلی از اینجا بچه هاش اکتیوتر بودند واسه خودش لاس وگاسی بود

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دلم تو دانشگاه ما چیز خاصی به خورد ملت نمی دن. هر کی بخاد میره سلف غذا میخوره نخواست میره بوفه دانشگاه. اگه از اونم خوشش نیومد میره Fast Food دانشگاه غذاش رو میخوره. اگه بازم خوشش نیومد با اتوبوس های خود دانشگاه میره یکی از رستوران هایی که بیرون دانشگاه هست. :cool:
آخ چقدر پز دانشگاهمون رو دادم :neutral:
آهان ادامه اش مونده. هر کی هم حوصله اش سر بره میره توی یکی از پارک های دانشگاه با ... ش می حرفه و ... :w02:
البته کارای بد بد نمی کنن فقط از این کارا می کنن : :w10: :w15:
مشکل اون بی حالی هم که گفتی به خاطر همون کاراس که گفتم :w25:
برو بچ قزوین و تهران اینجا رو قرق کردند باید اینا بترکونند ولی بیحال میرن بیحال میان
نهایت فعالیتشونم همین رفتن به بوفه و سلفه
حالا باز خدا پدر موسی خانیو بیامرزه دو تا زمین ورزشی بتونی زد یکم بچه ها تحرک پیدا کردند

FREE DOOM

عضو جدید
سلام. همین بحث ها رو می کنید که کارو کاسبیه مارو بهم زدید. دیگه کسی توقزوین خم نمی شه .

masoodkhan11

عضو جدید
سلام بابا جان حال شما خوبه ما هم هم دانشگاهی شما هستیم:). من رشته ام نرم افزار شما چی؟ در ضمن من سال آخرم، بازم شما چی؟ ;)
سلام رهام جان چطوری؟ منو یادت میاد؟ مسعود . ترم 1 نواب بودیم. تمرینای پاسکال استاد علی اکبر پور... یادش بخیر. آقا در چه حالی؟:):):)

maede akbari

عضو جدید
سلام دوستان من از بهمن بايد بيام باراجين اميدوارم كه دانشگاه خوبي باشه! و البته خوابگاهشم خوب باشه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشجوی آزاد قزوین نیستم ولی آزاد قزوین را دوست دارم
(البته بعد از آزاد کرج)

gol banoo

عضو جدید
سلام
تراز رشته ی معماری تو آزاد قزوین چقدر ؟
اگه درصدهای درساشو هم بگید ممنون میشم