دانشجویان برق تهران جنوب

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

من امسال کنکور ارشد دارم میخواستم بدونم کنترل تهران جنوب چطوره؟خوبه؟

قبول شدن توی کنترل تهران جنوب سخته یا راحته!؟

میشه کمکم کنید

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط میتونم علمایی خدا بگم چیکارت کنه آخه...........:mad:- نامردمنو بیچاره کرد

آخرین ویرایش:

almaweb.ir

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیز !
من امسال کنکور داشتم
شدید موندم بیام تهران جنوب یا نه ؟؟!

من واسه رشته نرم افزار میخوام....

یکی از دوستان راجع به دانشگاه اینطور میگفت :

من برق تهران جنوبم
هرگز اینجا نیا که مث چی پشیمون میشی

یه مشت بلا نسبت گوسفند رو اوردن کردن استاد نمره هم نمیدن و نه درس میدن نه سوال جواب میدن فقه میگن به عهده خودتونه
سطح درس دادن در حد یالقوز آباد هست سطح امتحان گرفتنشون از شریف باور کن سخت تره

اکثرا معدلا پایینه و همش مشروطی و.....

اصلا آزاد تهران خوب نیس جنوب از همه آشغال تره

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیز !
من امسال کنکور داشتم
شدید موندم بیام تهران جنوب یا نه ؟؟!

من واسه رشته نرم افزار میخوام....

یکی از دوستان راجع به دانشگاه اینطور میگفت :

من برق تهران جنوبم
هرگز اینجا نیا که مث چی پشیمون میشی

یه مشت بلا نسبت گوسفند رو اوردن کردن استاد نمره هم نمیدن و نه درس میدن نه سوال جواب میدن فقه میگن به عهده خودتونه
سطح درس دادن در حد یالقوز آباد هست سطح امتحان گرفتنشون از شریف باور کن سخت تره

اکثرا معدلا پایینه و همش مشروطی و.....

اصلا آزاد تهران خوب نیس جنوب از همه آشغال تره

اون جملات قصار از آن من است عزیزم :w15::w15::w15::w15:

مجددا بهت توصیه میکنم اگه مث ما شب امتحانی و فرجه ای هسی نیا چون ...... بالا گفتم چجورین .....

اگر سطح علمیت بالاس جای خوبیه :دی

m@ry@71

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال
من واسه ارشد میخوام اول علوم تحقیقات بزنم بعد جنوب بعد مرکز
بنظرتون جنوب بهتر از مرکزه؟؟
دانشگاه های دیگه تهران چی؟

و راجع به گرایش موندم احتمالا اول مخابرات بزنم بعد نمیدونم کنترل بزنم یا الکترونیک؛ خودم الکترونیکم دوسش دارم اما استادمون میگفت ارشد الکترونیک فایده ای نداره؛ تا لیسانس کافیه
ممنون میشم کمکم کنید

A Engineer

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال

و راجع به گرایش موندم احتمالا اول مخابرات بزنم بعد نمیدونم کنترل بزنم یا الکترونیک؛ خودم الکترونیکم دوسش دارم اما استادمون میگفت ارشد الکترونیک فایده ای نداره؛ تا لیسانس کافیه
ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیزم فرق آنچنانی ندارن ولی زمانی که من دانشجو بودم تهران جنوب توی رشته های فنی رو بورس تر بود ولی الان در کل فرقی نداره
خودت اهل کجایی؟
جایی رو بزن که بتونی با آرامش بیشتری درس بخونی و اگه قرار شد چیزی یاد بگیری فرصتش باشه
برای گرایشتم والا اگه نظرت برقه گرایش رو بخون که درساش واست قابل درک تر باشه
من که خودم دنبال مدیریتم برا ارشد
یعنی 50 50 هستش رشته ی خودم و مدیریت

m@ry@71

عضو جدید
دوست عزیزم فرق آنچنانی ندارن ولی زمانی که من دانشجو بودم تهران جنوب توی رشته های فنی رو بورس تر بود ولی الان در کل فرقی نداره
خودت اهل کجایی؟
جایی رو بزن که بتونی با آرامش بیشتری درس بخونی و اگه قرار شد چیزی یاد بگیری فرصتش باشه
برای گرایشتم والا اگه نظرت برقه گرایش رو بخون که درساش واست قابل درک تر باشه
من که خودم دنبال مدیریتم برا ارشد
یعنی 50 50 هستش رشته ی خودم و مدیریت

کرجم؛ من خودم الکترونیک و مخابرات رو دوست دارم بعد کنترل
اما شنیدم الکترونیک تا لیسانسشم کافیه و مخابراتم سنگینه؛ نمیدونم!
راجع به واحدای دیگه هم نمیدونم کرج که ارشد فقط قدرت داره؛ تهران شمال؛ شرق ؛ غرب هم چیزی نشنیدم ولی شاید زدم

X.Doll

عضو جدید
کرجم؛ من خودم الکترونیک و مخابرات رو دوست دارم بعد کنترل
اما شنیدم الکترونیک تا لیسانسشم کافیه و مخابراتم سنگینه؛ نمیدونم!
راجع به واحدای دیگه هم نمیدونم کرج که ارشد فقط قدرت داره؛ تهران شمال؛ شرق ؛ غرب هم چیزی نشنیدم ولی شاید زدم

سلام مریم خانوم فارق شدی !! ؟ خوش به حالت

آقا نیک و مخابرات جفتش بازار گارش خوب نیست کلا برق بازارش خوب نیست :دی

تهران جنوب والا ماکه کارشناسی هسیم پوستمونو کندن . ارشدش رو نمیدونم

اگه درست خوبه و درس خونی بیا .

m@ry@71

عضو جدید
سلام مریم خانوم فارق شدی !! ؟ خوش به حالت

آقا نیک و مخابرات جفتش بازار گارش خوب نیست کلا برق بازارش خوب نیست :دی

تهران جنوب والا ماکه کارشناسی هسیم پوستمونو کندن . ارشدش رو نمیدونم

اگه درست خوبه و درس خونی بیا .

بله؛ بازار کارش واسه کسی که چیزی بلد باشه عالیه؛
درسم بدنیست؛ نمیدونم؛ ما که دیگه به پوست کندن عادت کردیم!
موفق باشید

shen&asphalt

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال

ممنون میشم کمکم کنید

رتبه علوم تحقیقات بهتره

mehrdad.66

عضو جدید
سلام یه سوال داشتم بچه ها
می خواستم ببینم مسیر تاکسی خوره دانشگاه تهران جنوب چطوره؟
خودم مسیر مترو بهارستان رو بلدم. الان چند سالیه دیگه نرفتم. آیا از دیگر ایستگاههای مترو ( مثل کلاهدوز) هم میشه رفت؟
کدوم مسیر نزدیک تر و راحت تره؟

mehrdad.66

عضو جدید
سلام دوستان؛ یه سوال

ممنون میشم کمکم کنید

سلام. همه گرایش های برق خوب هستن. به حرف دیگران هم گوش نکنید. همشون بازار خوبی دارن، به شرطی که کار بلد باشین. نمی دونم استادتون چه دیدگاهی داره که گفته الکترونیک تا لیسانس کافیه. بنده خودم ارشد الکترونیک دارم. البته گرایش های دیجیتال و آنالوگ خیلی کاربردی تر از بقیه گرایش های الکترونیکه و تا خودتون نیایید و وارد نشید واستون ملموس نیست.
ضمن احترام برای بقیه دوستان این گروه. تا می تونید خودتون رو از سیستم دانشگاه آزاد دور کنید. سطح کیفی به مراتب پایین و مدیریت بی نظمی داره که تاثیر مستقیم روی ادامه تحصیلتون میزاره. بنده خودم تهران جنوب لیسانس گرفتم. از کم و کیف شعبه های دیگه آزاد تهران بی اطلاعم. ولی تهران جنوب سابقه و اعتبار و قدمت طولانی در مهندسی برق داره و با دیدن شرایط کیفی این دانشگاه بهتون می گم که اگه امکان داره وارد سیستم دانشگاه آزاد به هیچ وجه نشوید!

سلام. همه گرایش های برق خوب هستن. به حرف دیگران هم گوش نکنید. همشون بازار خوبی دارن، به شرطی که کار بلد باشین. نمی دونم استادتون چه دیدگاهی داره که گفته الکترونیک تا لیسانس کافیه. بنده خودم ارشد الکترونیک دارم. البته گرایش های دیجیتال و آنالوگ خیلی کاربردی تر از بقیه گرایش های الکترونیکه و تا خودتون نیایید و وارد نشید واستون ملموس نیست.
ضمن احترام برای بقیه دوستان این گروه. تا می تونید خودتون رو از سیستم دانشگاه آزاد دور کنید. سطح کیفی به مراتب پایین و مدیریت بی نظمی داره که تاثیر مستقیم روی ادامه تحصیلتون میزاره. بنده خودم تهران جنوب لیسانس گرفتم. از کم و کیف شعبه های دیگه آزاد تهران بی اطلاعم. ولی تهران جنوب سابقه و اعتبار و قدمت طولانی در مهندسی برق داره و با دیدن شرایط کیفی این دانشگاه بهتون می گم که اگه امکان داره وارد سیستم دانشگاه آزاد به هیچ وجه نشوید!

با سلام
میگم از این بازار کار که میگین یه چشمه شم به ما نشون بدین .. ما که تا جایی میبینیم همش بیکاریه . خدا .... کنه اون ناممردایی رو که مهندسی برق رو به این خفت انداختن . ظرفیت ها رو الکی بردن بالا و.....

mehrdad.66

عضو جدید
با سلام
میگم از این بازار کار که میگین یه چشمه شم به ما نشون بدین .. ما که تا جایی میبینیم همش بیکاریه . خدا .... کنه اون ناممردایی رو که مهندسی برق رو به این خفت انداختن . ظرفیت ها رو الکی بردن بالا و.....

ببنید دوست عزیز، شما در هر شاخه و رشته ای که بخواهید کار کنید، باید "متخصص" اون شاخه باشید. نمیشه یک نفر چندین تخصص و تبحر داشته باشه. توی مقطع لیسانس به طور پراکنده بچه ها با دروس و علوم مختلفی از برق آشنا میشن که هر کدوم فضای کاری خودش رو داره و متاسفانه این موضوع آشفتگی ذهنی زیادی برای دانشجو ایجاد می کنه که خودش رو متخصص هیچ کدوم از اون دوره های آموزشی نمی بینه که بتونه بیرون کار کنه.
در مقاطع تحصیلی بالاتر تا حدودی فرد، حیطه فعالیت خودش رو پیدا می کنه و حالا هر چقدر توی اون حیطه تلاش کنه، خوب تبحر و تخصص بیشتری پیدا می کنه.
فرضا شاخه پردازش سیگنال دیجیتال که خودش اپلیکیشن های بسیاری داره و شرکت های خصوصی مهندسی خاصی روی این شاخه فعالیت دارند. چون متخصص اش هم کمه.
شما جدای از بحث تئوری و تسلط خوب علمی به این شاخه، باید بتوانید با ابزارهایی مثل DSP و FPGA و متلب و.. هم کار کنی.
من فقط رشته الکترونیک رو میگم. کسی که حتی کار با میکروکنترلر رو خوب بلد باشه، بیکار نمی مونه.

علوم بین رشته بسیاری در الکترونیک هست، که در حال حاضر در بازار متخصص کمی هم داره و اگه شما اشراف به موضوع داشته باشی خیلی سریع جذب کار میشی. مثل پردازش تصویر، بینایی ماشین، هوش مصنوعی و...که خودشون در اپلیکشن های بسیاری مثل مهندسی پزشکی و علوم هوافضا و... کاربرد دارند. که امکان نداره کسی بلد باشه و کار مفید کرده باشه و بیکار بمونه.
الکترونیک آنالوگ و طراحی دیوایس که در هر نوع گرایش برق ورود مستقیم داره. به شدت کاربردی و پر درآمد. در حال حاضر ارگان های دولتی و شبه خصوصی، مراکز تحقیقاتی دانشگاه ها، صنایع دفاع و... نیرو جذب می کنن. حتی متخصص الکترونیک نور ونیمه هادی و مباحث این دست هم، بخصوص در صنایع وزرات دفاع راحت جذب کار می شوند.
قطعا گرایش های دیگه مهندسی برق هم طیف وسیعی از بازار و صنعت رو در اختیار دارند.

ولی حرف اول و آخر، داشتن تخصصه. چیزی که بچه ها فکر می کنند اگه برن دانشگاهو پشت میز بشینند یاد می گیرند. در حالی که کاملا بستگی به تلاش و همت و علاقه و استعداد و اشتیاق خود فرد داره.