خوش گذرانی اعراب

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یاد ترانه ناصر عبدالهی ....

به یکی نونوایی دادی به یکی یه لقمه نون ..به یکی صد تا نشون یکی بی نام و نشون

یکی دوتا چتر داره یکی مونده زیر بارون ....

یکی اینجوره یکی هم هست مثل دیشب خودم رفته بودم دکتر مرده 5 هزار تومان بیشتر پول نداشت میخواست بره دکتر پرستار نمیذاشت ...

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

یکی اینجوره یکی هم هست مثل دیشب خودم رفته بودم دکتر مرده 5 هزار تومان بیشتر پول نداشت میخواست بره دکتر پرستار نمیذاشت ...

این حرفا خیلی درد داره

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر میبینید که اعراب اکثرا پولدارن به خاطر اینه که وقتی یکی شون میخواد ازدواج کنه کل فامیل یا بزرگترهای فامیل جمع میشن
و مبلغی رو به عنوان قرض به داماد میدن تا داماد با اون پول بتونه کارو باری رو راه بندازه
بعد خرد خرد پول ها رو پس میده...

اما ما ایرانی ها چی اکه بفهمیم کسی پول میخواد عمرا کمک نمیکنیم
حتی کادوی درست وحسابی هم نمیدیم چه برسه قرض بدیم...

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر میبینید که اعراب اکثرا پولدارن به خاطر اینه که وقتی یکی شون میخواد ازدواج کنه کل فامیل یا بزرگترهای فامیل جمع میشن
و مبلغی رو به عنوان قرض به داماد میدن تا داماد با اون پول بتونه کارو باری رو راه بندازه

همه شون اینطوری نیستن

کارای خوب رو باید یاد گرفت ولی نمیشه اینطوری قضاوت کرد یا مقایسه کرد

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه شون اینطوری نیستن

کارای خوب رو باید یاد گرفت ولی نمیشه اینطوری قضاوت کرد یا مقایسه کرد
اره همشون اینجوری نیستند ولی اکثرا هستند چون من یکی از دوستام عربه خودش واسم تعریف کرد

خیلی از آدما نمیتونن ببینن که یکی از خودشون بالاتر رفته یا بیشتر پیشرفت کرده

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره همشون اینجوری نیستند ولی اکثرا هستند چون من یکی از دوستام عربه خودش واسم تعریف کرد

اوهوم

یکی از دوستای منم عربه میگه خونه بابا زندگی میکنن تمام درآمد رو میدن به بابا... بابا خرجشون رو میده

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی این رسمی که شما میگید تو استان ما هم هست ولی نه به اندازه عربها ولی نحوه برگشتش به این گونه هستش که وقتی اعضای دیگر خانواده ای که پول دادن عروسی بکنن اون شخص باید پول و پس بده اگه هم کسی نداشته باشی که پول و بربگردونه دیگه پول نمیدن دیگه .... خیلی باحال..

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی این رسمی که شما میگید تو استان ما هم هست ولی نه به اندازه عربها ولی نحوه برگشتش به این گونه هستش که وقتی اعضای دیگر خانواده ای که پول دادن عروسی بکنن اون شخص باید پول و پس بده اگه هم کسی نداشته باشی که پول و بربگردونه دیگه پول نمیدن دیگه .... خیلی باحال..

فک نکتم هیچ کشوری تو دنیا مثل ایران باشه که اعتماد مردم نسبت به هم اینقدر کم باشه

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باز نژادپرستیتون گل کرد :/

لازمه یادآوری کنم که یه سری از هموطنای جنوبیمون و دوستای خودمون توی همین باشگاه عرب هستن ؟ و اینجور پستاتون ناراحتشون میکنه ؟ چرا همه رو باهم جمع میبندین ؟!:|

حالا نه که آریایی ها همشون آدمن ! نه که ما فارس ها از این کارا نمیکنیم!:/

یکم قبل از اینکه یه چیزی بگید فکر کنید باو ...:/

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اعراب متنفرم

فقط اریایی

اعراب دامنه شون وسیعه،
بهتر بود میگفتین از این جور آدما (اگه بشه گفت آدم!!) متنفرم!!!

تو کز محنت دیگران بی غمی.........................نشاید که نامت نهند آدمی...

hasti.v

عضو جدید

حکومت عربستان بابت هر زنی که یک عرب میگیره 40 میلیون تومان و بابت هر بچه 50 میلیون تومان به عربا میدن.اما ایران چی؟؟؟هیچی؟وام 3 میلیونی میدن بهره هم میگیرن.

KiMiA-S

عضو جدید
هه...پیش میاد دیگه...دنیا زیاد بالا پایین داره...تو ایرانم هست یه همچین چیزایی ولی احساس میکنم حداقل ایرانیا یه نزاد درست حسابی دارن و حقشونه البته خوش گذرونیاشون عمرا در این حد باشه....