خودتو بذار جاي مدير شركت

amir.gh1366

عضو جدید
با سلام .
اين تايپيك رو راه انداختم تا شايد كمكي باشه واسه بهتر جذب شدن تو محيط كاري.خب فرضا من مدير شركت.چيزي هم از مهندسي صنايع نميدونم شماي مهندس صنايع ميخوايد راجع به كارتون توضيح بديد.
مدير:خب اولا من نيم ساعت بيشتر وقت ندارم.دوما توضيح بديد كه اگه من شما رو استخدام كنم ميخوايد چي كار كنيد اينجا؟؟؟
اصلا به چه درد ما ميخوريد؟
من اينجا انواع مهندس دارم كه همشون كارشونو به خوبي انجام ميدن و كم و كسري نداريم؟؟
فقط چند مورد به صورت كاربردي اشاره كنيد تا واسه من مفهوم بشه؟؟

خب دوستان جواب بدن تا ادامه بديم ....

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام .
اين تايپيك رو راه انداختم تا شايد كمكي باشه واسه بهتر جذب شدن تو محيط كاري.خب فرضا من مدير شركت.چيزي هم از مهندسي صنايع نميدونم شماي مهندس صنايع ميخوايد راجع به كارتون توضيح بديد.
مدير:خب اولا من نيم ساعت بيشتر وقت ندارم.دوما توضيح بديد كه اگه من شما رو استخدام كنم ميخوايد چي كار كنيد اينجا؟؟؟
اصلا به چه درد ما ميخوريد؟
من اينجا انواع مهندس دارم كه همشون كارشونو به خوبي انجام ميدن و كم و كسري نداريم؟؟
فقط چند مورد به صورت كاربردي اشاره كنيد تا واسه من مفهوم بشه؟؟

خب دوستان جواب بدن تا ادامه بديم ....

نمیشه من مدیر شرکت باشم ؟؟؟؟

دوست عزیز بنظرم شرکتها زمانی که مشکل دارند و یا کسی که میتونه مشکلشون رو نمایان بکنه و راهکاری برای ازبین بردنش داشته باشن تمایل به جذب فرد می کنند .
شما که اولیش منظورتون نیست پس می مونه مورد دوم
یعنی خودشان هنوز به نتیجه ای نرسیده اند که بخواهند تغییر ایجاد کنند

شما باید تو زمینه ای کاملا حرفه ای باشید که بتونید با مدیر مصاحبه کنید . باید یه طرح کاملا حرفه ای داشته باشید و نتایج محتمل طرح رو به مدیر نشان دهید .
مثلا یه طرح فروش رو پیشنهاد میکنید که با استفاده از اون روش فروش بهتر میشود و یا نه هزینه ها کاهش می باید .

وقتی یه دانشجوی صنایع که تازه فارغ التحصیل شده و جمعا به تعداد انگشتان دستش تو محیط کارخونه نبود چه انتظاری میتونید داشته باشید ؟؟

amir.gh1366

عضو جدید
نمیشه من مدیر شرکت باشم ؟؟؟؟

دوست عزیز بنظرم شرکتها زمانی که مشکل دارند و یا کسی که میتونه مشکلشون رو نمایان بکنه و راهکاری برای ازبین بردنش داشته باشن تمایل به جذب فرد می کنند .
شما که اولیش منظورتون نیست پس می مونه مورد دوم
یعنی خودشان هنوز به نتیجه ای نرسیده اند که بخواهند تغییر ایجاد کنند

شما باید تو زمینه ای کاملا حرفه ای باشید که بتونید با مدیر مصاحبه کنید . باید یه طرح کاملا حرفه ای داشته باشید و نتایج محتمل طرح رو به مدیر نشان دهید .
مثلا یه طرح فروش رو پیشنهاد میکنید که با استفاده از اون روش فروش بهتر میشود و یا نه هزینه ها کاهش می باید .

وقتی یه دانشجوی صنایع که تازه فارغ التحصیل شده و جمعا به تعداد انگشتان دستش تو محیط کارخونه نبود چه انتظاری میتونید داشته باشید ؟؟
سلام
از پاسختان ممنون ولي خيلي كلي بود

A Engineer

عضو جدید
سلام برای ادامه تحصیل ارشد مهندسی صنایع کدوم گرایشش بهتره؟
مهندسی صنایع یا برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها؟
گرایش که همه جا قبولش داشته باشن

بالا