خودتان را برای شنیدن آوای خاطره‌انگیزش آماده کنید: ریچارد کلایدرمن، آبان ماه درتهران!!!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای خدای من باور نمیشه.:w14:
انقدر من از کارهای این پیانیست را دوست دارما
یعنی پول بلیطش چقدره؟

ريچارد كلايدرمن - پيانيست مشهور فرانسوي ـ آبان ماه در تهران به صحنه مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مجوز اجراي صحنه‌اي گروه «ريچارد كلايدرمن» به سرپرستي اين هنرمند فرانسوي براي نيمه اول آبان ماه از سوي دفتر موسيقي صادر شد.
اين هنرمند در روزهاي 9 تا 13 آبان‌ماه به همراه گروهي 16 نفره دربرج ميلاد براي علاقه‌مندان پيانو مي‌نوازد. ريچارد کلايدرمن نوازنده مشهور پيانو است. او که نام اصلي‌اش Philippe Pagès است آلبوم‌هاي متعددي را ارائه كرده و اين آثار شامل ساخته‌هاي جديد، بازنوازي آثار معروف موسيقي کلاسيک، تنظيم آثار مشهور موسيقي مردمي و موسيقي ملل و همچنين تنظيم‌هايي از موسيقي سينما مي‌شود. کلايدرمن تا کنون بيش از هزار و 200 ملودي ضبط کرده و با فروش بيش از 80 ميليون نسخه داراي 270 صفحه طلايي و 70 صفحه پلاتينيوم است. او سبک رمانتيک نويني را با تلفيق موسيقي کلاسيک و پاپ ساخته و استاندارد جديدي از اجراي پيانو را براي اغلب علاقه‌مندان پيانو و حتي مبتديان پديد آورده است. موسيقي کلايدرمن همانند پلي ،موسيقي پاپ را به موسيقي کلاسيک پيوند زده و گرايش و درک موسيقي کلاسيک به ويژه آهنگسازي را براي مردم دنيا آسان‌تر كرده است. در کتاب رکوردهاي جهاني گينس از او به عنوان «موفق‌ترين نوازنده پيانو در سراسر دنيا» نام برده شده ‌است.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جوری گفتی فک کردم مثلا داریوش یا حبیب یا سیاوش قمیشی یا امینم کنسرت گذاشتن!!

من که از این جدید مدید ها خوشم نمیاد اصلا!!
بقیه ی کسانی که دوستشون داشتم هم یا مردن،یا دارن می میرن،یا در حال مرگ نیستن،ولی امکان دیدن کنسرتشون نیست!!

تو شانس من که تو بدترین دوره ای که میشد به دنیا اومد!! زندگی تو دوره ی قجر ها بهتر از الان بوده!!

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز

جدید مدیداااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek:
:razz:

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی اونایی که از موسیقی به خورده حالیشون میشه حتما عاشق اینن که اجرای زنده کلایدرمن و ببینن ولی میدونی قیمت بلیطش تو برج میلاد چنده؟؟؟:(:cry:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

بقیه ی کسانی که دوستشون داشتم هم یا مردن،یا دارن می میرن،یا در حال مرگ نیستن،ولی امکان دیدن کنسرتشون نیست!!

تو شانس من که تو بدترین دوره ای که میشد به دنیا اومد!! زندگی تو دوره ی قجر ها بهتر از الان بوده!!

معلومه نمیشناسیش که میگی جدید مدید و با ان خواننده ها مقایسه میکنیش .
کلایدر من قدیمیه و کارش هم خیلی اصالت داره .فکر نمیکنم کارهاش از بین برن.

felor

عضو جدید
اگه کسی اطلاعات داشت بگه لطفا ما هم پایه می باشبم!!!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: :eek: :confused:

اولش که عنوان این تاپیکو دیدم فکر کردم شوخیه !

جدی ؟! باورم نمیشه ! :w42: کلایدرمن میاد ایران کنسرت اجرا کنه ! :w17:

من هرطور شده میرم . :w42:قیمت بلیطش هر چی میخواد باشه ! :thumbsup2:

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو ریچاردددددددددددددددددددددددددددددددد:w36:
خیلی دوسش دارممممممممممممممممممممممممممم

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

کلایدرمن پدر سبک پیانوی رمانیتیک همه دنیا میشناسنش عزیز

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما داریوش ابی سیاوش قمیشی رو ریچارد کلایدر من مقایشه میکنی؟؟
اینهای که شما گفتین خواننده هستند نه هنرمند اما اقای ریچارد واقعا هنرمنده و ساتعداد ذاتی داره
اگر متنو خونده باشین بنیانگذار سبک جیدید هست

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالیه.....
خوش به حال تهرانی ها..... ما که تو مشهد آرزو به دل موندیم یک خواننده داغون بیاد.... چه برسه به آقای ریچارد کلایدرمن......
امیدوارم این فرهنگ یک پایه ریزی بشه.... خواننده ها و نوازنده های دیگه هم بیان ایران.....بعدشم بیان مشهد:w16: