خواهش می کنم هرچه زودتر کمکم کنید

shili

عضو جدید
سلام بچه ها من دانشجوی دانشگاه ازاد ابهر هستم ترم اول رشته ی الکترونیک ومی خواستم به عنوان مهمان دردانشگاه قزوین تحصیل کنم می خواستم بدانم ایا ارزش دارد؟ سطح علمی دانشگاه طوری هست که بتوان دیگر به کلاس کنکور نرفت؟ ایا شما ازاساتید خود رضایت کامل دارید؟ من یاباید خوابگاه بروم یاباید خانه بگیرم ایا ارزشش رادارد که این همه هزینه کنم؟
ایامی توان گفت تحصیل در دانشگاه ابهر با قزوین تفاوت زیادی دارد؟ لطفا خیلی سریع جواب مرا بدهید ممنون.
:cry:

آخرین ویرایش:

Rama Shakiba

عضو جدید
سلام
من ترم پیش از همین دانشگاه فارغ التحصیل شدم. تو مقطع کارشناسی رشته ی نرم افزار
دانشگاه آزاد قزوین مسلما از تمامی دانشگاه های آزاد دیگه یه سر و گردن بالاتر هست.
ببینید، یه دانشگاه برای اینکه خوب باشه باید سه رکن رو هم زمان داشته باشه. ۱- مدیریت خوب ۲- امکانات مناسب که هم شامل تجهیزات و آزمایشگاه و سایت و غیره میشه و هم اساتید خوب. ۳- دانشجویان خوب
درباره دانشگاه آزاد قزوین باید بگم که مورد یک رو کاملا داره. مدیریت دانشگاه آزاد قزوین فوق العاده هست. حتی کسانی هم که با شخص دکتر موسی خانی مشکلات 30یاسی دارن هم بهش اعتراف می کنن. اما درباره مورد دوم. امکانات این دانشگاه هم فوق العاده هست. تمام دانشکده ها اینترنت وایمکس دارن. یه سایت مجهز داره دانشگاه. مجتمع تجاری توی دانشگاه هست که توش بوتیک و کفاشی و عینک سازی و نانوایی و غیره موجود هست. کافی شاپ هم داره :surprised: تو دانشگاه فست فود هم موجود است. بزرگترین خوابگاه خاورمیانه توی دانشگاه ما هست. یعنی خوابگاه توی خود محوطه دانشگاه هست و با دانشکده ها یه چند کیلومتری فاصله داره و دانشگاه برای تردد دانشجوها اتوبوس توی دانشگاه گذاشته. و کلا دانشگاه آزاد قزوین بیشتر شبیه به یه شهر هست. درباره اساتید هم دانشگاه واقعا خوب عمل می کنه. من رشته الکترونیک رو دقیقا آگاهی ندارم. ولی توی رشته خودمون همین بس که توی ایران در حال حاضر دو نفر با رتبه ی استادی (پروفسور) در ایران دارین: پروفسور کریم فائز و پروفسور میبدی که هر دو این جا تدریس می کنن. و توی رشته ی خود من اساتید فوق العاده ی دیگه یی هم هستن.
اما در مورد فاکتور سوم. تنها نقطه ضعف دانشگاه همین مورد هست. دانشجوهایی که برای(با عرض معذرت) الواتی و وقت تلف کردن میان دانشگاه. البته مسئولان دانشگاه جو دانشگاه رو پاک نگه می دارن. ولی مشکل اصلی مساله علمی هست. مشکل این جا هست که اکثر دانشجوهای اینجا اساتید مجرب رو با اسامی مثل جلاد و عقده یی و مریض نام می برن. اون استاد هایی رو هم دوست دارن بهشون میگن گلابی و بعد از فارغ التحصیلی وقتی دیدن از این گلابی ها چیزی یاد نگرفتن شروع میکنن به نفرین کردن همین ها که یه زمانی ازشون تعریف می کردن.
خلاصه ی مطلب اینکه اگر میخای توی دانشگاه آزاد قزوین موفق باشی باید برخلاف جو دانشجوها و در جهت جو خود دانشگاه و همون اساتیدی که بهشون میگن جلاد حرکت کنی. اینطوری بعد از فارغ التحصیل شدن میبینی که یه سرو گردن از خیلی ها بالاتری
ولی اگر دوست داری راحت نمره بگیری و راحت درس هات رو پاس کنی. بهت پیشنهاد می کنم فکر دانشگاه آزاد قزوین رو از سرت بیرون کن. چون به هر حال نمره گرفتن توی دانشگاه های دیگه از نمره گرفتن از همون اساتید گلابی دانشگاه ما راحت تر هست.
اگر هر سوال دیگه یی داشتید می تونید به آی دی یاهو من پی ام بزارید. چون خیلی کم میام این جا. البته چون الان دارم برای ارشد می خونم به یاهو هم کم سر می زنم. ولی توی این چند روز بیشتر میرم سراغ یاهو. اگر سوالی داشتید در خدمتم
rama.shakiba@yahoo.com

Afshinx1

عضو جدید
من خودم دانشجوی الکترونیکم و این ترم فارغ میشم
نیا و خودتو بدبخت نکن
هرجا بخوای استخدام شی معدلتو نگاه میکنن و اینجا بدترین نمرات را خواهی گرفت

FREE DOOM

عضو جدید
از همه لحاظ دانشگاه قزوين سرتره فقط بايد تلاشتو چند برابر كني اينجا همه چي واسه يه دانشجوي درس خون فراهمه.

M.AYDIN

عضو جدید
همون جا بمون
فرقی نمیکنه کجا بخونی
سعی کن تلاشتو بیشتر کنی تا کنکور رتبه خوب بیاری
کلاس کنکور و این چیزا تاثیر چندانی ندارن
خودت باید تلاش کنی فرقیم نمیکنه کجا میخونی
قزوین نری بهتره! واسه خودت میگما! :D

بالا