خواهر و برادر:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خشکلن!چه حس خوبی داره لوپ دختره رو بکشی؟!

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا همش عکسه باور نکنین
من و داداشم همیشه با هم جنگ داریم

من میگم روز شبه اون میگه شب روزه

ههههههه
چه احساساتیم میشن ایناهاااا

faezeh_00

عضو جدید
بابا همش عکسه باور نکنین

ههههههه

اخه تو چقدر شکمویی یا داری آب نبات لیس میزنی یا هندونه میخوری!!!!!!!!!!!!!:biggrin: یه رژیمی چیزی بگیری بد نیستا:D

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا همش عکسه باور نکنین

ههههههه

من و ابجیم هم اینطوری بودیم البته زمان بچه گی؛ الان اندازه کل دنیا دوستش دارم، البته چون دیگه ازدواج کرده و پیش هم نیستیم؛ وگرنه این رسم دنیاست ، هر کی زیاد پیش هم بمونن دعوا می کنن، احتمالا داداشت سنش کمه شما ببخشیدش؛ پسرا تو سن کم، زیاد دوست دادن که همه به حرفشون گوش کنن؛ خوب شایدم شما از ان کوچکترین و دخترا هم دوست دارن که بقیه بهشون چیزی نگن؛

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه تو چقدر شکمویی یا داری آب نبات لیس میزنی یا هندونه میخوری!!!!!!!!!!!!!:biggrin: یه رژیمی چیزی بگیری بد نیستا:D

برو اون تاپیک که مدله بخاطر رژیم مرد رو بخون
بعد به من حق میدی

من و ابجیم هم اینطوری بودیم البته زمان بچه گی؛ الان اندازه کل دنیا دوستش دارم، البته چون دیگه ازدواج کرده و پیش هم نیستیم؛ وگرنه این رسم دنیاست ، هر کی زیاد پیش هم بمونن دعوا می کنن، احتمالا داداشت سنش کمه شما ببخشیدش؛ پسرا تو سن کم، زیاد دوست دادن که همه به حرفشون گوش کنن؛ خوب شایدم شما از ان کوچکترین و دخترا هم دوست دارن که بقیه بهشون چیزی نگن؛

من کوچیکترم اونم 5سال
کلا زورگوان این پسرا

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/B][/COLOR][/COLOR]

من کوچیکترم اونم 5سال
کلا زورگوان این پسرا
[/QUOTE]
تقریبا خوب اقتضای سن اینطوریه، این حرف ها رو مامانم به من می گفت 10 سال پیش حالا هم من به شما و داداشتون،وقتی که به سن ما رسیدید و هر کدومتون تو خونه جدا و شهر جدا زندگی کردید با هم بیشتر مهیبون میشید،

sanam_el

عضو جدید
اینا یعنی بزرگ بشن هم با هم این قدر صمیمی میمونن؟؟:question:
خوش ب حالشون ب هر حال:cry:

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقریبا خوب اقتضای سن اینطوریه، این حرف ها رو مامانم به من می گفت 10 سال پیش حالا هم من به شما و داداشتون،وقتی که به سن ما رسیدید و هر کدومتون تو خونه جدا و شهر جدا زندگی کردید با هم بیشتر مهیبون میشید

بهرحال این فقط مال دوران کودکیه
من یادمه بچه بودم همش سرمو کلاه میذاشت
آخه چرا من دوران طفولیتم خنگ بودم چرااا
مثلا من دویست تومن پول داشتم اونوقت دوتا بیست تومنی بهم میداد میگفت ببین اینا دوتان بیشترناااا منم خنگ باور میکردم

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهرحال این فقط مال دوران کودکیه
من یادمه بچه بودم همش سرمو کلاه میذاشت
آخه چرا من دوران طفولیتم خنگ بودم چرااا
مثلا من دویست تومن پول داشتم اونوقت دوتا بیست تومنی بهم میداد میگفت ببین اینا دوتان بیشترناااا منم خنگ باور میکردم
این داستانها رو که تاپیک رو گفتم کجا بنویسین تو تالاز آزاد؟ تازه زدم وای خوب ان کلاه گذاشتن دیگه خیلی قدیمی شده، زمان ما بچه ها شاده بودن الانم که بزرگ شدیم باز بزرگترا ساده هستن بچه ها سر آدم کلاه می زارن

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا کودکی دنیای خاصیه
کاش صداقت و صمیمیتش تا همیشه میموند