خواهر و برادر

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو دیوار دبیرستان دخترونه ای نوشته بود "خواهرم حجابت ....برادرم نگاهت ...."و الاخر از این چرندیات که تو گوشه کنارهر شهر ی دیده میشه .
;کمی فک کنیم میبینیم این شعار دقیقا توهین به شعور همه ادمهایی که هر روز اونو می خونندو همه افکار بد و منفی رو ناخواسته براشون تداعی میکنه ..و نوعی تضاد !!!
چه برادری که به خواهرش به چشم بد نگاه می کنه ..و نگاهشو درویش نمیکنه !
چه خواهری که باید برای برادرش خودشو کفن کنه ..
راستش نمی دونم چطور بگم اما واقعا با این دست شعارها گند زدن به همه چی !!
از معنی برادر گرفته تا خواهر تا نگاه ...و حجاب هم که نیاز به گند زدن نداره ...

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو دیوار دبیرستان دخترونه ای نوشته بود "خواهرم حجابت ....برادرم نگاهت ...."و الاخر از این چرندیات که تو گوشه کنارهر شهر ی دیده میشه .
;کمی فک کنیم میبینیم این شعار دقیقا توهین به شعور همه ادمهایی که هر روز اونو می خونندو همه افکار بد و منفی رو ناخواسته براشون تداعی میکنه ..و نوعی تضاد !!!
موافقم - ولی خوب چه میشه کرد. از پایه مشکل وجود داره. راستش تعدادی از دوستای من با اینکه خواهر هم دارن ولی حالات عجیبی دارن! اگر توضیح بیشتر میخواین یعنی اینکه جنس مخالف رو به یه صور دیگه میبینن . مثل یه جونور دیگه. اگر در دوران کودکی یا دبستان با جنس مخالف آشنا بودن دیگه این اتفاق نمی افتاد. متاسفانه با فشارهایی که از همه جهت وجود داره روز به روز در حال فاصله گرفتن از وضع طبیعی یک انسان هستیم. آمار بالای اعتیاد در کشورمان تصادفی نیست

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان یدونه ای. :gol::gol:
دست رو دلم نذار که خونه، کاش منم مثل خیلی ها هیچی نمی فهمیدم.:razz:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم - ولی خوب چه میشه کرد. از پایه مشکل وجود داره. راستش تعدادی از دوستای من با اینکه خواهر هم دارن ولی حالات عجیبی دارن! اگر توضیح بیشتر میخواین یعنی اینکه جنس مخالف رو به یه صور دیگه میبینن . مثل یه جونور دیگه. اگر در دوران کودکی یا دبستان با جنس مخالف آشنا بودن دیگه این اتفاق نمی افتاد. متاسفانه با فشارهایی که از همه جهت وجود داره روز به روز در حال فاصله گرفتن از وضع طبیعی یک انسان هستیم. آمار بالای اعتیاد در کشورمان تصادفی نیست

وحید جان میدونی ارزشها اون موقعه ای بهترین جواب رو میدن که تو وجود ادمها باشه نه اینکه هر روز بهشون بگی این کارو بکن این کارو نگن ...
البته من هیچ وقت حجاب رو ارزش ندونستم اما رعایت حریم و قلمرو خصوصی ادما چرا...یه ارزش

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید جان میدونی ارزشها اون موقعه ای بهترین جواب رو میدن که تو وجود ادمها باشه نه اینکه هر روز بهشون بگی این کارو بکن این کارو نگن ...
البته من هیچ وقت حجاب رو ارزش ندونستم اما رعایت حریم و قلمرو خصوصی ادما چرا...یه ارزش
البته - ولی خواستم بگم الان بحران وجود داره و با بحرانهای اجتماعی روبرو هستیم

spow

اخراجی موقت
ما اهل عملیم
ما به گفته هایمان ایمان داریم
ما قهرمان پرست قهرمان کش نیستیم
ما مرده پرست نیستیم
ما شعارهای ابکی وتوخالی نمیدهیم
ما ایمانمان مثل عملمان است
همانند دیانتمان که مثل سیاستمان میباشد
ما هرچی که خوبه هستیم
فقط باور کن ایرانی هستیم

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز

Atheist

عضو جدید
من جدیدا تشکرام زود تموم میشه.:razz::gol:

اشکال نداره جیگر من. :smile:
همه جوره قبولت دارم :redface::gol::gol::gol:

زجر کشیدن به خاطر فهمیدن از نظر من مقدسه

یه جورایی موافقم. البته به نظر من مقدس نیست. ولی لذت بخشه. اینکه بدونی جزو اقلیتی هستی که میتونند بفهمند گاها میتونه لذت بخش باشه :redface::redface::redface:

یه خاطره بگم از این ماجرای خواهر برادر....؟؟؟

بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووگووووووووووووووووووووووووووووووو:):D

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اهل عملیم
ما به گفته هایمان ایمان داریم
ما قهرمان پرست قهرمان کش نیستیم
ما مرده پرست نیستیم
ما شعارهای ابکی وتوخالی نمیدهیم
ما ایمانمان مثل عملمان است
همانند دیانتمان که مثل سیاستمان میباشد
ما هرچی که خوبه هستیم
فقط باور کن ایرانی هستیم

سجاد جان ما ایرانیم وبه تاریخ گذشته پدرانمون افتخار می کنیم این یه باوره بارزشه و باعث غرور و اعتماد به نفیس ...ممنون

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارش جان بحثی تو تاریخ نیست
اما حالا چی؟

یه ماه نامه هست به نام چلچراغ ..شاید خونده باشی ..یکی از مقالات همیشه گیش با این عنوان" تاریخ شرمندگی "مربوط میشه به مشکلاتی که تو تاریخ کهنمون اتفاق افتاده نویسند طبق عادت همیشگیش چنان با درشت نمایی اونهارو گنده میکنه و مینویسه که گاهی وقتها فک می کنم ایشون دشمن ملت و ایران ..و افسوس کسی جلودارش نیست !!
نه الان نه ..

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چه؟ خوب بگو! البته منم یکی بلدم اگر مال تو خوب بود منم میگم ولی یکم زشته!
یکی بود یکی نبود....زیر گنبد کبود (استعاره از آسمان آبی!) منو با 2 تا از همین کلاسی هام (یه دختر یه پسر) تو یه شهر فوق العاده با فرهنگ (در حد بارسلونا!) داشتیم تو خیابون میرفتیم به سمت عکاسی که یهو یکی از سربازان گمنام امام زمان اومد مارو به جرم رابطه نا مشروع!!!!!!! دستگیر کرد!
2 روز بعد.....دادگاه!
من:آقای قاضی (استعاره از فردی که خودش را عادل میپندارد!) باور کنید اون پسر همکلاسیمونه و مثل برادرم میمونه! حتی از من کوچیکتره!
قاضی(خطاب به مامان دوستم):خواهر من این جوونا نمیفهمن مردی که هیچ نسبتی با اونها نداره هیچوقت نمیتونه به چشم خواهر نگاهشون کنه!
من:آقای قاضی به خدا احساس من به اون....
قاضی:ساکت شو! همین شماهایین که جامعه رو به گند کشیدید!!! دو روز دیگه هم...(حرفای بد!)
من: (دلو زدم به دریا) اگه این جوریه پس چرا خودتون به مادر دوستم میگید خواهر؟؟!!! در حالی که نسبتی ندارید و ممکنه با نگاه بد...
قاضی: خفه شو.......
و بقیش برداشت آزاد!
اینم از مفهوم برادری و خواهری در کشور اسلامی

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بود یکی نبود....زیر گنبد کبود (استعاره از آسمان آبی!) منو با 2 تا از همین کلاسی هام (یه دختر یه پسر) تو یه شهر فوق العاده با فرهنگ (در حد بارسلونا!) داشتیم تو خیابون میرفتیم به سمت عکاسی که یهو یکی از سربازان گمنام امام زمان اومد مارو به جرم رابطه نا مشروع!!!!!!! دستگیر کرد!
2 روز بعد.....دادگاه!
من:آقای قاضی (استعاره از فردی که خودش را عادل میپندارد!) باور کنید اون پسر همکلاسیمونه و مثل برادرم میمونه! حتی از من کوچیکتره!
قاضی(خطاب به مامان دوستم):خواهر من این جوونا نمیفهمن مردی که هیچ نسبتی با اونها نداره هیچوقت نمیتونه به چشم خواهر نگاهشون کنه!
من:آقای قاضی به خدا احساس من به اون....
قاضی:ساکت شو! همین شماهایین که جامعه رو به گند کشیدید!!! دو روز دیگه هم...(حرفای بد!)
من: (دلو زدم به دریا) اگه این جوریه پس چرا خودتون به مادر دوستم میگید خواهر؟؟!!! در حالی که نسبتی ندارید و ممکنه با نگاه بد...
قاضی: خفه شو.......

و بقیش برداشت آزاد!
اینم از مفهوم برادری و خواهری در کشور اسلامی

پس سابقه کیفری هم داری !!
برداشت من اینه که برادرا بی جنبه اند ..
بعدشم چه قاضیه بی ادبی بوده !!

fatil

عضو جدید
OK HEJAB VAGHTI KHUBE K KHODET BEKHAY ZURI NABASHE,VAGHTI KHUBE K BAHASH RAHAT BASHI,K DARKESH KONI, K MALE KHODET BASHE,K VASE KHODET BASHE

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای اینکه خودشونم میدونن با گفتن این چیزا انقدر گند زدن که آدما به چشم خواهر برادری به هم نگاه نمیکنن.......:razz:

اره ولی از نظر من به شعور پسرا بیشتر توهین شده........
یه خورده پسرا فکر کنن میبینن که این قانونا که مارو وادار میکنه حجاب سر کنیم و این کارو نکنیم این کارو بکنیم همش به خاطره اینه که از نظر اینا! پسرا موجوداتین هوس ران و شهوانی که هر حرکت ما باعث میشه اینا از خود بی خود شن! یعنی عملا بهشون میگه یه چیز خارج از انسان و عملا دارهد توهین میکنه به شخصیت و شعورشون.......

بماند که انقدر گند کاری شده که تقریبا همین اتفاق هم افتاده! یارو ساعد دختررو از زیر روپوش میبینه کلی متلک بارش میکنه.......:razz::gol:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه خودشونم میدونن با گفتن این چیزا انقدر گند زدن که آدما به چشم خواهر برادری به هم نگاه نمیکنن.......:razz:

اره ولی از نظر من به شعور پسرا بیشتر توهین شده........
یه خورده پسرا فکر کنن میبینن که این قانونا که مارو وادار میکنه حجاب سر کنیم و این کارو نکنیم این کارو بکنیم همش به خاطره اینه که از نظر اینا! پسرا موجوداتین هوس ران و شهوانی که هر حرکت ما باعث میشه اینا از خود بی خود شن! یعنی عملا بهشون میگه یه چیز خارج از انسان و عملا دارهد توهین میکنه به شخصیت و شعورشون.......

بماند که انقدر گند کاری شده که تقریبا همین اتفاق هم افتاده! یارو ساعد دختررو از زیر روپوش میبینه کلی متلک بارش میکنه.......:razz::gol:

دقیقا درست ..
کاملا موافقم ...
شاید اینکه ما ببینیم بدونیم خیلی بهتر باشه تا بی اعتنا بگذریم ..
روزی همه چیز درست میشه فقط باید خودمون بخواهیم .

m.1978

عضو جدید
بزارین ما هم یه نظری بدیم

حقیقت ما ادم چندان مذهبی نیستیم ;) اما...

بعضی از این دخترا اگه یکم فقط یکم حجابشونو رعایت کنن به جایی بر نمی خوره .

طرف مقابل هم ...

اگه اون دسته از پسرا هم یه فکری به حال چشاشون بکنن :surprised:

بالا