=====> خواهرم نهفته باش و هميشه گل باش ............ !

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
فرازی از وصیت نامه یک شهید : مادرم وقتی خبر شهادت مرا شنیدی گریه نکن وقتی جنازه ام را دیدی گریه نکن وقتی مرا به خاک میسپاری گریه نکن وقتی وصیت نامه مرا خواندی گریه نکن اما وقتی دیدی زنان ما بی حیا و مردان ما بی غیرت شدند گریه کن که اسلام در خطر است

Lamister-iran

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مارتین ایندک هم‌اکنون، به تدریس سیاست اسرائیل و سیاست خارجی در دانشگاه جانز هاپکینز می‌پردازد. او گفته است:هر زن محجبه در کوی و برزن ایران ، به منزله پرچم جمهوری اسلامی است لذا ما برای براندازی این نظام باید این حجاب را سست کنیم . دیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان ها بکشانیم ، بلکه باید چادر را از سر زنان برداشت و از این طریق می توان نظام اسلامی ایران را نابود کرد.

آخرین ویرایش:

rahino

کاربر ممتاز

دنیای فاسد غرب خواستند به زور زن را، شخصیت زن را در روش های غلط، انحرافی که با تحقیر جنس زن همراه است به دنیا بباوراند به زور به ذهن دنیا فرو کند.

زن برای اینکه شخصیت خودش را نشان بدهد بایستی برای مردان چشم نواز باشد. این شد شخصیت برای زن!

بایستی حجاب و عفاف راکنار بگذارد و جلوه گری کند تا مردها خوششان بیایند. این تعظیم زن است ؟یا تخریب زن!

این غرب، مست دیوانه از همه جا بی خبر، تحت تأثیر دست های صهیونیستی، این را به عنوان تجلیل از زن علم کرد و یک عده هم باور کردند.

عظمت زن به این نیست که بتواند چشم مردها را، هوس هوسرانان را به خودش جلب کند. این افتخاری برای زن نیست. این تجلیل زن است! این تحقیر زن است.

عظمت زن آنست که بتواند حجب و حیا و عفاف زنان را که خدا در جبلّت زن ودیعه نهاده است حفظ کند و این را با عزت مؤمنانه و لباس تکلیف و وظیفه بیامیزد.

آن لطافت را در جای خود به کار برد و آن تیزی و برندگی ایمان را به جای خود به کار ببرد.

این ترکیب ظریف فقط مال زن هاست. این آمیزه ظریف، لطافت و برندگی. این مخصوص زن هاست و این امتیازی است که خداوند متعال فقط به زن داده است.

لذا در قرآن به عنوان نمونه ایمان:«و فضرب الله مثلا للذین امنو و المراه فرعون »

خدای متعال دو زن را به عنوان نمونه مثال می زند؛ به عنوان نمونه ایمان، نه نمونه ایمان زنان بلکه نمونه ایمان بشر، زن و مرد.

یکی زن فرعون است. «و مریم ابنة عمران» و دومی حضرت مریم است.

اینها اشاره ها و نشانه هایی ست که منطق اسلام را نشان می دهد.

✔ سخنان گهربار امــام خامنـــه ای ....
:gol::gol::gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

باتشکر از دوستانی که درمورد حجاب در این تاپیک به ارسال مطالب مشغول هستند ؛جهت اطلاع تمامی بزرگوارن:

تاپیک حاضر درمورد حجاب در گفتار ونوشته های شهیدان هست

لطفا مطالب و تصاویر ارسالی اتون در این تاپیک در همین موارد باشه

برای ارسال سایر مطالب مشابه لطفا به تاپیک
****حجاب فاطمی****مراجعه کنید

متشکرم
:gol:

rahino

کاربر ممتاز
خونریزی شدیدی داشت…داخل اتاق عمل ، دکتر اشاره کرد که چادرم رو دربیارم تا تا راحتتر مجروح رو جابه جا کنمگوشه ی چادرم رو گرفت و بریده بریده گفت : “من دارم میرم تا تو چادرت رو درنیاری”.چادر من در مشت اش بود که شهیـــــــــــــــــــــــــد شد…

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
می گویند سیاهی چادرم ، چشم را می زند . چشم آدم های حریص و هرزه را ،
چشم را که هیچ ؛ خبر ندارند دل را هم می زند ! دل آدم های مریض و بیماردل را ...
از شما چه پنهان چادرم دست و پاگیر هم هست ؛ دست و پای بی بند و باری را می گیرد !!
چادر برای کسانیست که نمی خواهند عزت آخرتشان را به بهای ناچیز لبخند های هرزه بفروشند .
*** چادر سند بندگی و عبودیتم را امضاء می کند ***

Vahidrezaii

کاربر ممتاز
سلام. مطلبی خوندم امروز که فکر کردم دوستان هم بخونن خالی از لطف نیست.

مادر شهيد رجب علي آهني مي گويد:

هرگز او را تندخو نديدم، اما يك روز ديدم با عصبانيت وارد خانه شد. تعجب كردم. دست از شستن لباس كشيدم و به اتاق رفتم. ديدم مشغول خواندن قرآن شده. پرسيدم: «طوري شده مادر؟ خدا نكند كه تو را كج خلق ببينم.» بدون اينكه نگاهش را از روي قرآن بردارد، گفت: «چيزي نيست، اجازه بدهيد كمي قرآن بخوانم. مي ترسم الان حرفي بزنم كه به گناه ختم شود.» من هم از كنجكاوي دست برداشتم. بعد از مدتي كوتاه، خودش به سراغم آمد. علت ناراحتي اش را كه پرسيدم، گفت: «امروز چند تا معلم زن با يك وضعي آمدند مدرسه روستا براي شركت در جلسه امتحان.. به محض ورود، با مردان دست دادند. من هم از اينكه حريم خدا شكسته شد، خيلي ناراحت شدم».1

1. افلاکیان ، ص 319.