=====> خواهرم نهفته باش و هميشه گل باش ............ !

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مىكشید.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.» (سردار شهید رحیم آنجفى)

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل كم است نهفته باش و همیشه گل باش.»
(شهید حمید رضا نظام)

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
«خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.» (شهید بهرام یادگارى)

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif](شهید محمد حسن جعفرزاده) [/FONT]​
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تاسرخى خون من.» [/FONT]

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] (شهید على اصغر پور فرح آبادى)[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.» [/FONT]

parichehr16

عضو جدید
اي زن به توازفاطمه اينگونه خطاب است..
ارزنده ترين زينت زن حفظ حجاب است...

کیانا احمدی

کاربر فعال
خواهرم، هميشه گل باش

خواهرم، هميشه گل باش

شايد شما هم يادتان بيايد، چند سال پيش، وقتي يک دختر بي‌حجاب در خيابان مي‌ديديد، کلي تعجب مي‌کرديد و آن روز در خانه فقط حرف از آن بود و حجاب و... چه‌قدر زود آن دوران گذشت و جاي ما با آن‌ها عوض شد! چه‌قدر زود همه چيز را فراموش کرديم، شعارهاي دبستانيمان را: «زن در حجاب چون گوهري است در صدف.» شعرهاي كتاب‌ها: «اي زن به تو از فاطمه(س) اين‌گونه خطاب است، ارزنده‌ترين زينت زن حفظ حجاب است.» نوشته‌هاي روي ديوارها: «نکند خون شهدا فرش راه ما شود...» و...
گفتم شهيد! يعني اگر شهدا زنده بودند و اين چيزها را مي‌ديدند، چه مي‌كردند؟! مگر در ظاهر، غير از اين بود که براي گرفتن مرزها و پس گرفتن شهرهايمان رفتند، اما آيا واقعاً هدفشان اين بود؟
شهيد «ابوالفضل سنگ‌تراشان»: «تو اي خواهرم! حجاب تو کوبنده‌تر از خون سرخ من است.»
شهيد «محمدعلي فرزانه»: «خواهرم! زينب‌گونه حجابت را که کوبنده تر از خون من است، حفظ کن.»
سردار شهيد «رحيم آنجفي»: «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شماييد که دشمن را با چادر سياهتان و تقوايتان مي‌کشيد.»، «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب، دشمن را مي‌بيني و دشمن تو را نمي‌بيند.»
شهيد «عبدالله محمودي»: «و تو اي خواهر ديني‌ام! چادر سياهي که تو را احاطه کرده است، از خون سرخ من کوبنده‌تر است.»
جالب است، نه؟ چه‌قدر چادر ما برايشان مهم و باارزش بود. مگر مي‌شود براي ما چيزي مهم‌تر از جانمان باشد؟! اما براي آن‌ها بود. راستي چرا؟!
آن‌ها براي رضاي خدا رفتند. خود و خدايشان را شناختند و رفتند. حالا ماييم و جهاد نيمه تماممان: «حفظ حجاب هم‌چون جهاد در راه خداست.» از شهيد «محمدکريم غفراني»
شهيد «حميدرضا نظام»: «خواهرم! از بي‌حجابي است، اگر عمر گل کم است. نهفته باش و هميشه گل باش.»
شهيد «سيد محمدتقي ميرغفوريان»: «از تمامي خواهرانم مي‌خواهم که حجاب، اين لباس رزم را حافظ باشند.»
طلبة شهيد «محمدجواد نوبختي»: «خواهرم! هم‌چون زينب(س) باش و در سنگر حجابت به اسلام خدمت کن.»
شهيد «صادق مهدي‌پور»: «يک دختر نجيب بايد باحجاب باشد.»
چرا ما اين‌قدر کم‌حافظه شده‌ايم؟! چرا فراموش کرديم همه با هم انقلاب کرديم و ترس و وحشت را، همگي با هم تجربه کرديم؛ وقتي که ميگ‌هاي عراق را بالاي سرمان ديديم؟ چرا يادمان رفته اشک‌ها و دعاهاي مادرمان را وقتي پدرمان در جنگ بود؟
آن‌وقت‌ها همه با هم بوديم، ساده و صميمي، مطيع وليمان. حرف امام و شهدا براي همه حجت بود. وقتي امام گفت: «چادر، حجاب برتر زن مسلمان»، ديگر کسي نگفت، چرا ما را محدود کرديد؟ چرا آزاديمان را گرفتيد؟ چرا....؟
شهيد «رجايي» در زمان رياست جمهوريش گفته بود: «خواهران ما در حالي‌که چادر خود را محکم برگرفته‌اند و خود را هم‌چون فاطمه(س) و زينب(س) حفظ مي‌کنند، هدف‌دار در جامعه حاضر شده‌اند.»
کساني‌که اين روزها از فساد شکايت مي‌کنند، در حالي‌که حتي روسريشان را درست بر سر نمي‌کنند و زمين و زمان را مقصر مي‌دانند، پاسخشان را از کلام شهدا بشنوند:
«شما خواهران و مادرانم! حجاب، شما را از فساد، به سوي معنويت و صفا مي‌کشاند.»
شهيد «علي‌اصغر پورفرح‌آبادي»: «خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بي اعتنايي شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»
شهيد «غلام‌رضا عسگري»: «مادرم! من با حجاب و عزت نفس و فداکاري شما رشد پيدا کردم.»
شهيد «محمدحسن جعفرزاده»: «اي خواهرم! قبل از هر چيز، استعمار از سياهي چادر تو مي‌ترسد تا سرخي خون من.»
دختر شهيدي مي‌گفت: «من که مي‌ترسم تنها به خيابان بروم، مادرم هم مي‌ترسد. مادرم مي‌گويد در خيابان خطر است. بر سر بعضي‌ها چادر نيست، مويشان بيرون است... خطِ کج گشته هنر، کج‌روي محبوب است! جاي شهدا خالي‌ست، خالي‌ست، خالي! حرف از آزادي‌ست، آزادي، آزادي...»
امام خميني دربارة اين وصيت‌نامه‌ها فرموده بودند: «اين وصيت‌نامه‌ها، انسان را مي‌لرزاند و بيدار مي‌کند.»
اما ما چه؟ جز اين است که فقط نام مقدس بر آن‌ها گذاشته و تکه کاغذي بيش به شمار نمي‌آوريم و مي‌گوييم شهدا خاص بودند و آن‌ها را دست‌نيافتني مي‌دانيم و ادامه دادن راهشان را غيرممکن؟!
خدايا! نگذار که خود را در پيچ و خم زندگي گم کنيم و نگذار که خون شهدا فرش راه ما شود. آمين!

nmd

عضو جدید
حجاب در کلام شهیدان

حجاب در کلام شهیدان

«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تاسرخى خون من.»(شهید محمد حسن جعفرزاده)

nmd

عضو جدید
« خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ مى‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده‏اند.»(رییس جمهور شهید محمد على رجایى)

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم خیلی قشنگ و تامل برانگیزن.

یه جایی خوندم قسمتی از وصیت نامه شهید اما منبعش رو نمی دونم چون واسم قشنگ بود اینجا مینویسم.

خواهرم سرخی خونم را به سیاهی چادر میسپارم، پس امانتدار خوبی باش.

nmd

عضو جدید
«از خواهران گرامى خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند، زیرا كه‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.»(شهید على روحى نجفى)

nmd

عضو جدید
«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏كشاند.»(شهید على رضائیان)

nmd

عضو جدید
«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»(شهید على اصغر پور فرح آبادى)

nmd

عضو جدید
به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم كه، حجاب را حجاب‏را، حجاب را، رعایت كنید.»(شهید حمید رستمى)

nmd

عضو جدید
«خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.»شهید بهرام یادگارى

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

شهید عبدالله محمودی

و تو ای خواهر دینی‏ام: چادر سیاهی که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده‏تر است.

خواهرم، محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را
با چادر سیاهتان و تقوایتان می كشید.

«شهید عبدا... محمودی»

به روایت........

حامدیا

اخراجی موقت
ولی خدایش توجه کردین اونی که هم از لحاظ باطن و هم از لحاظ ظاهر حجاب خودش و رعایت میکنه یه ابهت دیگه ای داره نمیدونم یه نیگاه دیگری ادمی بهش داره .....به امید روزی که زنان و دختران ایرانی الگوی دختران و زنان کل جهان باشند .

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

وصیتنامه شهدا در مورد حجاب

«مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداکارى شما رشد پیدا کردم.»
(شهید غلامرضا عسگرى)

«از خواهران گرامى خواهشمندم که حجاب خود را حفظ کنند، زیرا که‏ حجاب خون ‏بهاى شهیدان است.»
(شهید على روحى نجفى)

«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏ معنویت و صفا مى‏ کشاند.»
(شهید على رضائیان)

«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏ اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»
(شهید على اصغر پور فرح آبادى)

به پهلوى شکسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏ دهم که، حجاب را حجاب‏را، حجاب را، رعایت کنید.»
(شهید حمید رستمى)

«خواهرم: حجاب تو مشت محکمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.»
(شهید بهرام یادگارى)

«از تمامى خواهرانم مى ‏خواهم که حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.»
(شهید سید محمد تقى میرغفوریان )

«خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل کم است نهفته باش و همیشه گل باش.»
(شهید حمید رضا نظام)

حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست
(شهید محمد کریم غفرانى)

«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى کشید.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.»
(سردار شهید رحیم آنجفى)

«و تو اى خواهر دینى ‏ام: چادر سیاهى که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده تر است.»
(شهید عبدالله محمودى)

S&M R

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای هر کس به اندازه ی خرد اوست.......................

DONYA16822

عضو جدید
کاربر ممتاز
فَمَا لَكُمْ فِي الْمُنَافِقِينَ فِئَتَيْنِ وَاللّهُ أَرْكَسَهُم بِمَا كَسَبُواْ أَتُرِيدُونَ أَن تَهْدُواْ مَنْ أَضَلَّ اللّهُ وَمَن يُضْلِلِ اللّهُ فَلَن تَجِدَ لَهُ سَبِيلاً. (آیه 88 سوره نساء)

شما را چه شده است که درباره منافقان، دو دسته شده اید؟ با اینکه خدا آنان را به (سزای) آنچه انجام داده اند سرنگون کرده است. آیا میخواهید کسی را که خدا در گمراهی اش وانهاده است به راه آورید؟ و حال آنکه هر که را خدا در گمراهی اش وانهد، هرگز راهی برای (هدایت) او نخواهی یافت.

---------------------------------------------------------------------------------

تا حالا روی معنی این آیه تامل کردید؟

دیدید بعضی افراد به هیچ صراطی مستقیم نیستند؟

هر کاری هم میکنی، باز حقیقت رو انکار میکنند!

خدایا لحظه ای و آنی ما رو به حال خودمون وامگذار

و به هر شکلی که هست از گمراهی نجاتمون بده.

الهی آمین

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
بنظر من حجاب و حیای یک دختر وزن زیباست و همون ظاهری که خدا بهشون داده

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
فَمَا لَكُمْ فِي الْمُنَافِقِينَ فِئَتَيْنِ وَاللّهُ أَرْكَسَهُم بِمَا كَسَبُواْ أَتُرِيدُونَ أَن تَهْدُواْ مَنْ أَضَلَّ اللّهُ وَمَن يُضْلِلِ اللّهُ فَلَن تَجِدَ لَهُ سَبِيلاً. (آیه 88 سوره نساء)

شما را چه شده است که درباره منافقان، دو دسته شده اید؟ با اینکه خدا آنان را به (سزای) آنچه انجام داده اند سرنگون کرده است. آیا میخواهید کسی را که خدا در گمراهی اش وانهاده است به راه آورید؟ و حال آنکه هر که را خدا در گمراهی اش وانهد، هرگز راهی برای (هدایت) او نخواهی یافت.

---------------------------------------------------------------------------------

تا حالا روی معنی این آیه تامل کردید؟

دیدید بعضی افراد به هیچ صراطی مستقیم نیستند؟

هر کاری هم میکنی، باز حقیقت رو انکار میکنند!

خدایا لحظه ای و آنی ما رو به حال خودمون وامگذار

و به هر شکلی که هست از گمراهی نجاتمون بده.

الهی آمین

با یاد خدا سلام
همه که منافق نیستند
بخصوص امت عزیز ما
تعدادی همانند ما دچار غفلت می شوند

و تنها نیاز به تلنگر و آگاهسازی دارند

DONYA16822

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مےتوانے روسرے نصفہ نیمہ ات را هے بردارے و دوباره بزارے………..
.
مےتوانے گاهے بادبزنش کنے …..مےتوانے مانتوے سفید کوتاه نازک چسبان بپوشے تا گرمت نشود….
.
فرض کن اینہا بلد نیستند مثل تو باشند…….
.
فرض کن اینہا عادت کرده اند بہ این پارچہ ے سیاه در این گرما……
.
فرض کن گرمشان نمےشود…. فرض کن تو روشنفکرے و اینہا اُمُّل…
.
.
.
آخر تو چہ مےدانے چادر ترنم عطر یاس در فضاے غبار آلود دنیاست……
.
آخر تو چہ مےدانے حجاب خنکا و زیبایے بہ وجود هر دختر مےنشاند…..
.
تو مےتوانے خوش باشے بہ عرق نکردن در دنیا…………
.
خنکاے بہشت گوارایتان دختران چادرے!…..

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادگار شهدا درباره حجاب

يادگار شهدا درباره حجاب

(شهيد عبدالله محمودى)

«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شماييد که دشمن را با چادرسياهتان و تقوايتان مى کشيد»

«حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بينى و دشمن تو را نمى بيند»

(سردار شهيد رحيم آنجفى)

حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست

(شهيد محمد کريم غفرانى)

خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل کم است نهفته باش و هميشه گل باش»

(شهيد حميد رضا نظام)

«از تمامى خواهرانم مى ‏خواهم که حجاب اين لباس رزم را حافظ باشند»

(شهيد سيد محمد تقى ميرغفوريان )

«يک دختر نجيب بايد باحجاب باشد»

(شهيد صادق مهدى پور)

«خواهرم: حجاب تو مشت محکمى بر دهان منافقين و دشمنان اسلام مى زند»

(شهيد بهرام يادگارى)

«تو اى خواهرم... حجاب تو کوبنده تر از خون سرخ من است»

(شهيدابوالفضل سنگ راشان)

به پهلوى شکسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى ‏دهم که، حجاب را حجاب‏را، حجاب را، رعايت کنيد»

(شهيد حميد رستمى)

زني که با وضع تحريک آميز از خانه خارج مي‌ شود و نظر صدها مرد نامحرم و جوان هرزه را به سوي خود جلب مي‌کند در حقيقت رفتار او ترويج فساد است، نه آزادي.