خواستن

دزيره

عضو جدید
یكی از عوامل مهم در قانون جذب نیروی خواستن است .
آیا برایتان پیش آمده كه تحت فشار یك موقعیت حساس یا یك اجبار خارجی ، كاری را به انجام برسانید كه در حالت عادی برایتان غیر ممكن می نمود ؟

به یاد دارم سالها در گرفتن گواهی نامه تنبلی می كردم اما یك روز شخصی قول یك سفر خارجی را به من داد و برای تكمیل مداركم به گواهی نامه رانندگی نیاز داشتم . كاری را كه طی چند سال نتوانسته بودم انجام دهم ظرف 6 روز انجام دادم . هرچند سفر هم كنسل شد

داستانی هست كه جوانی نزد عارفی رفت و از او خواست خدا را نشانش دهد . عارف هم سر جوان را زیر آب كرد . جوان هر چه سعی كرد نتوانست خود را نجات بدهد و در لحظاتی كه داشت آخرین نفس ها را می زد عارف او را رها كرد .
بعد از اینكه جوان سر حال آمد عارف از او پرسید در لحظاتی كه داشتی نفسهای آخرت را می زدی طالب چه چیزی بودی ؟
جوان پاسخ داد "هوا" . هیچ چیز مگر هوا .
عارف گفت هروقت خدا را اینگونه طلب كردی او را خواهی یافت .

چه در طلب خدا باشیم چه یك رویا و هدف را دنبال كنیم نیروی عظیم "خواستن" می تواند ما را سریع تر و بهتر به هدفمان برساند .

اما اگر اجبار پشت سرمان نبود و یا به اصطلاح كارد به استخوانمان نرسیده باشد چه باید كنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمولا تا وقتی كارد به استخوان نرسیده و ضرب العجل ما فرا نرسیده باشد نیروی عظیم خواستن آنگونه كه مد نظر است در ما بیدار نمی شود .

پس در شرایط معمولی كه ما پیگیر اهداف و رویاهایمان هستیم چگونه نیروی لازم برای جذب آنها را فراهم وریم ؟

در شرایط عادی كه تحت فشار نیستیم و اراده ما نیروی عظیم خود را رها نكرده باید نیروی ذهنی و درونی خود را بیدار كنیم تا این نیروی بزرگ انر‍‍‍‍‍‍‍‍ژی لازم برای جذب خواسته هایمان را فراهم كند .

اگر ذهن ما ضعیف و آشفته باشد امواجی كه در اثر تجسم خلاق به جهان هستی می فرستد چندان نیرومند نیستند كه بتوانند كاری انجام دهند .

باید اره خود را تیز كنیم . كار كردن با یك اره كند ما را به جایی نمی رساند .

ریلكسیشن و تكنیك های آرام كننده ذهن به آرامش درون ما كمك زیادی می كند و سپس مراقبه می تواند نیروهای درونی ما را افزایش دهد .

عامل دیگر در افزایش نیروی ذهن می تواند شناخت و آگاهی باشد . هر چه بیشتر آگاهی درونی كسب كنیم ذهنی قوی تر خواهیم داشت