خطر در کمین دختران

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چندی پیش دختر جوانی با مراجعه به کلانتری 148 انقلاب تهران ماجرای عجیبی را پیش روی پلیس قرار داد که تازگی داشت.
دختر 21 ساله در تحقیقات گفت:
«می‌خواستم به دانشگاه بروم که سوار اتوبوس شدم. زن جوانی که درصندلی کناری‌ام نشسته بود خیلی باکلاس و شیک به نظر می‌رسید، دیدم که به صورتم خیره شده است تا اینکه
لبخندی زد و سرصحبت را باز کرد. وقتی شنیدم که با یک پزشک پوست آشناست و دستمال مرطوبی سراغ دارد که
باعث از بین رفتن لک و جوش صورتم می‌شود خوشحال شدم. می‌گفت دستمال‌ها بی‌خطر هستند و هر شب باید آنرا روی صورتم بگذارم تا پوستم ترمیم شود.
«فریماه» همان لحظه یک سری دستمال مرطوب به من داد و خواست شماره موبایلش را داشته باشم و اگر دستمال‌ها تاثیر خوبی روی صورتم گذاشتند با وی تماس بگیرم تا سفارش بدهد از اروپا برایم بیاورند.

همان شب دستمال مرطوب را روی صورتم گذاشتم. حس خوبی به من دست داد. از آن به بعد هر
شب این کار را می‌کردم. یک هفته نشده بود که با فریماه تماس گرفتم و بسته جدیدی از دستمال‌ها را سفارش دادم.
همدیگر را دیدیم و او با گرفتن 20 هزار تومان دستمال‌ها را به من فروخت».
دختر دانشجو افزود: «هر شب مرتب دستمال‌ها را استفاده می‌کردم و اگر آنها را به صورتم نمی‌گذاشتم نمی‌توانستم بخوابم و نیمه‌های شب از خواب می‌پریدم. اصلا تصور نمی‌کردم که معتاد دستمال‌ها شده‌ام. رفته رفته وقتی از دستمال‌ها استفاده نمی‌کردم خمار و خواب‌آلود می‌شدم. خواهرم که از نزدیک شرایط من را دنبال می‌کرد ترسیده بود، طوری حرف می‌زد که انگار مطمئن است من مواد مصرف می‌کنم اما نمی‌پذیرفتم.
هر بار با فریماه تماس می‌گرفتم قیمت دستمال‌ها را چندین برابر بالا می‌برد. سومین بار بود که 100 هزار تومان خواست، ناچار بودم بپردازم.
هر هفته وقتی با فریماه تماس می‌گرفتم چون می‌دانست وابستگی شدیدی به دستمال‌ها دارم قیمت را بالاتر
می‌برد. خواهرم که بیشتر متوجه رفتارها و بی‌تابی‌های من شده بود خانواده را در جریان قرار داد.
اصرار داشتند آزمایش بدهم. من تصور نمی‌کردم چنین جواب عجیبی بشنوم، به خاطر همین پذیرفتم و آزمایش دادم.

نتیجه باورنکردنی بود.در خون من یک نوع ماده مخدر به نام «ال‌سی‌من» وجود داشت که از راه پوست و دستمال‌های
مرطوب من را معتاد کرده بود. وقتی با فریماه تماس گرفتم و شنید می‌دانم چه بلایی بر سر من آورده است تماس را
قطع کرد و از آن به بعد گوشی‌اش خاموش است. من از این زن که می‌تواند دخترهای دیگر را نیز فریب دهد، شکایت
دارم».
ماموران با شنیدن ادعاهای دختر دانشجو به بررسی‌های تخصصی دست زدند و پی بردند «ال‌سی‌من» یک نوع ماده مخدر سوییسی بوده و از طریق اروپا وارد ایران شده است.ماموران دریافتند که فریماه با اطلاع از اینکه
دستمال‌ها اعتیاد‌آور هستند، سوار اتوبوس‌ یا مترو به جذب مشتری از میان دختران جوان پرداخته و با استفاده از عدم
آگاهی آنان به خطری که در پیش دارند ابتدا با قیمت‌های پایین دستمال‌های «ال‌سی‌من» را در اختیارشان گذاشته
سپس با اعتیاد طعمه‌هایش پول زیادی به جیب می‌زند.
:(

EECi

مدیر بازنشسته
متاسفانه زود باوری و کمبود اعتماد بنفس خیلی مشکلات مخصوصا برای دختران در جامعه ما ایجاد می کنه

چند وقت پیش شنیدم که موسیقی اعتیاد اور نیز ساخته شده که منجر به ایجاد خوشی اعتیاد اور میشه

امیدوارم دوستان خوبم مراقب باشند در هر حال :gol:

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه زود باوری و کمبود اعتماد بنفس خیلی مشکلات مخصوصا برای دختران در جامعه ما ایجاد می کنه

چند وقت پیش شنیدم که موسیقی اعتیاد اور نیز ساخته شده که منجر به ایجاد خوشی اعتیاد اور میشه

امیدوارم دوستان خوبم مراقب باشند در هر حال :gol:

بله متاسفانه:(

:eek: چی؟ موسیقی اعتیاد آور؟؟!!!!!!!!!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. این دوره زمونه هیچی بعید نیست. ولی واقعا این داستان ثابت شده؟!!!. آخه شایعاتم کم ایجاد نمیشه....

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. این دوره زمونه هیچی بعید نیست. ولی واقعا این داستان ثابت شده؟!!!. آخه شایعاتم کم ایجاد نمیشه....
:redface: سلام...راستش نمیدونم ثابت شده یا نه...ولی همونطور که گگفتین تو این زمونه هیچی بعید نیس باید مراقب بود
سلام.اره والا توی این دوره و زمونه باید شک کرد به همه چی! مرسی از دعوتت استارتر;)
سلام...تشکر تشریف آوردین:D:gol:
والا تو این دوره زمونه دختر در کمین خطرهاست ! :دی

:surprised::w20:

Faezeh77

عضو جدید
چه جااااااااااالب خوبه من از دستمال مرطوب بدم میاد:D اما واقعا از چه راه هایی دارن وارد میشن به خدا ، فقط میتونم بگم امیدوارم از این نوع آسیب ها محفوظ باشیم:redface:
میسی آبجی قشنگم از دعوتت;)

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:d

از نظر من اینجا میتونه از هرجایی دیگه خطرناک تر باشه اگه مراقب نباشیم :|

خواهران باشگاهی خطر در کمین شماست :دی

اگه عاقل نباشی و به همه اعتماد کنی همه جا میتونه برات به عنوان ی دختر خطرناک باشه ..
اینجا هم هستن کسایی که ذهنو قلبشون مسمومه .. من چند مورد دیدم!!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه برادر بافکری داریم:D
10 درصد کاربرای اینجا مواد فروشن طبق آمار :| :d
اگه عاقل نباشی و به همه اعتماد کنی همه جا میتونه برات به عنوان ی دختر خطرناک باشه ..
اینجا هم هستن کسایی که ذهنو قلبشون مسمومه .. من چند مورد دیدم!!

:|

بله خدا از رو زمین برشون داره انشالله :|

:دی

*شیرین*

عضو جدید
ماجرا اولین بار در نشریه وطن امروز به چاپ رسیده که گویا منشأ این ماجراست و شکل آن کاملاً تطابق دارد. این ماجرا در ۲۳ فروردین سال ۹۰ منتشر شده است، اما بعد سر از فضای مجازی در آورده است.

تحقیقات ما در مورد این ماده مخدر به جایی نرسید. در واقع ماده مخدری بنام “ال سی من” وجود خارجی ندارد!
روزنامه وطن امروز چند روز بعد در اصلاحیه ای آن را توضیح داد و اظهار داشت که منظور ماده مخدر “LSD” بوده است.
موج جدید این شایعه در پی مصاحبه شخصی به نام«دکتر مجید ابهری» با خبرگزاری مهر در شهریورماه شروع شد و به سرعت از طریق سایت ها در محیط مجازی رواج یافت.
فردای همان روز حمیدرضا حسین آبادی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با شایعه خواندن این سخنان نسبت به اظهار نظر افراد غیر مسئول هشدار داد که البته حرف‌های او برخلاف شایعه رواجی نیافت.
LSD” توسط یه شیمی دان سوئیسی کشف شده است و شاید ارتباط آن به سوئیس از همینجا نشأت گرفته است. اما نکته جالب توجه این است که این ماده مخدر نیست بلکه ماده ای شیمیایی و روان گردان بوده و اعتیاد آور نیست. لذا قطع مصرف آن مشکلی ایحاد نمیکند!

http://www.gomaneh.com/1287/دستمالهای-مرطوب-و-شایعات-محیرالعقول/

آخرین ویرایش:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماجرا اولین بار در نشریه وطن امروز به چاپ رسیده که گویا منشأ این ماجراست و شکل آن کاملاً تطابق دارد. این ماجرا در ۲۳ فروردین سال ۹۰ منتشر شده است، اما بعد سر از فضای مجازی در آورده است.

تحقیقات ما در مورد این ماده مخدر به جایی نرسید. در واقع ماده مخدری بنام “ال سی من” وجود خارجی ندارد!
روزنامه وطن امروز چند روز بعد در اصلاحیه ای آن را توضیح داد و اظهار داشت که منظور ماده مخدر “LSD” بوده است.
موج جدید این شایعه در پی مصاحبه شخصی به نام«دکتر مجید ابهری» با خبرگزاری مهر در شهریورماه شروع شد و به سرعت از طریق سایت ها در محیط مجازی رواج یافت.
فردای همان روز حمیدرضا حسین آبادی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با شایعه خواندن این سخنان نسبت به اظهار نظر افراد غیر مسئول هشدار داد که البته حرف‌های او برخلاف شایعه رواجی نیافت.
LSD” توسط یه شیمی دان سوئیسی کشف شده است و شاید ارتباط آن به سوئیس از همینجا نشأت گرفته است. اما نکته جالب توجه این است که این ماده مخدر نیست بلکه ماده ای شیمیایی و روان گردان بوده و اعتیاد آور نیست. لذا قطع مصرف آن مشکلی ایحاد نمیکند!

http://www.gomaneh.com/1287/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8-%D9%88-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%82%D9%88%D9%84/

میگم حتماً شما بازم از این ماجراها خوندین و ممکنه ما بعد چن سال دیگه بخونیمش .. حالا از اونا چندتایی بگین تا ما هم استفاده کنیم .. :redface: :D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.اقا یوسف چ خطری؟؟؟:cry:

سلام خانم معمار خطر دیگه خطر ! :d از اون خطرایی که خانم LEAVE اشاره کردن :d

ایشالا ..
بله .. خطر برا پسرا هم کم نیستا ..
نصیحتی که همیشه بابام به من میکنه اینه که "به هیچکس اعتماد نکن!!"

اصولاً اینهایی که شما گفتین کبریت بی خطر هستن تو باشگاه :|

معمولا ادمهایی که با تجربه باشن کمتر با این مشکلات مواجه میشن :|

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصولاً اینهایی که شما گفتین کبریت بی خطر هستن تو باشگاه :|

معمولا ادمهایی که با تجربه باشن کمتر با این مشکلات مواجه میشن :|

میدونم .. کسی تو باشگاه حرکت اضافی کرد میشه پدرشو درآورد .. اما خب احتیاط شرط عقله ..
مشکل هم اینجاس که همه با تجربه نیستن .. :|
اینجور آدما اصولاً از در صلح و دوستی میانو آدمو بیچاره میکنن .. خب شناختنشون سخته .. :|

*شیرین*

عضو جدید
میگم حتماً شما بازم از این ماجراها خوندین و ممکنه ما بعد چن سال دیگه بخونیمش .. حالا از اونا چندتایی بگین تا ما هم استفاده کنیم .. :redface: :D

خخخ همین یکی بود:D

ولی چقد خوبه قبل هرپستی که میزاریم و تعداد زیادی از کاربرا میخونن یه سرچ کنیم ببینیم واقعیت داره یا نه

این پیام توو برنامه های لاینو وایبر و.. بارها برای خودم ارسال شده و نشون میده ما چقد دربند شایعات هستیم

البته جسارت نشه به دوستی که این متن رو گذاشتن..خدایی نکرده قصد بی احترامی نداشتم:w27:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم .. کسی تو باشگاه حرکت اضافی کرد میشه پدرشو درآورد .. اما خب احتیاط شرط عقله ..
مشکل هم اینجاس که همه با تجربه نیستن .. :|
اینجور آدما اصولاً از در صلح و دوستی میانو آدمو بیچاره میکنن .. خب شناختنشون سخته .. :|

درسته :|

اما همیشه اینطور نیس که بشه به راحتی پدرشو در اورد

گاهی ممکنه اون فرد نسبت به شما برتری هایی داشته همون طور که خودتون هم گفتید از در دوستی وارد میشن

و با روش های مهندسی اجتماعی... همونطور که میدونید بزرگترین سایت های دنیا مثه فیسبوک دچار سرعت اطلاعات میشن

خب اینجا محیطش کوچیکتره و من همیشه به بچه ها توصیه هایی رو داشتم و دارم :|
.
.
.
من خودم ی سنسور هوشمند دارم که مورد مشکوکی رو رویت کنه خود به خود بیب بیب میکنه :biggrin:

خیالتون جم از این بابت :d

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درسته :|

اما همیشه اینطور نیس که بشه به راحتی پدرشو در اورد

گاهی ممکنه اون فرد نسبت به شما برتری هایی داشته همون طور که خودتون هم گفتید از در دوستی وارد میشن

و با روش های مهندسی اجتماعی... همونطور که میدونید بزرگترین سایت های دنیا مثه فیسبوک دچار سرعت اطلاعات میشن

خب اینجا محیطش کوچیکتره و من همیشه به بچه ها توصیه هایی رو داشتم و دارم :|
.
.
.
من خودم ی سنسور هوشمند دارم که مورد مشکوکی رو رویت کنه خود به خود بیب بیب میکنه :biggrin:

خیالتون جم از این بابت :d

اوهوم .. متوجهم چی میگین..
خب توصیه هاتون چیه استاد؟؟ :d
خب شما سنسور دارین .. ماها که نداریم .. :surprised::biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم .. متوجهم چی میگین..
خب توصیه هاتون چیه استاد؟؟ :d
خب شما سنسور دارین .. ماها که نداریم .. :surprised::biggrin:

بله :|

رعایت ی سری نکات در اینترنت هس که اگه عمری باشه باهاتون درمیون میگذارم

خب سنسور که ساخت خودم هس در اختیارتون میذارم هر 24 ساعت 53،682 هزار تومن اجاره میدم :d

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله :|

رعایت ی سری نکات در اینترنت هس که اگه عمری باشه باهاتون درمیون میگذارم

خب سنسور که ساخت خودم هس در اختیارتون میذارم هر 24 ساعت 53،682 هزار تومن اجاره میدم :d

مگه پیر شدین که اخرای عمرتون باشه؟؟ اممممم یا نکنه انقدر نکته هست که تا اون موقع میمیریم .. :surprised::d
چی؟؟؟ چه خبره؟؟ :surprised:
نخواستم ..

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه پیر شدین که اخرای عمرتون باشه؟؟ اممممم یا نکنه انقدر نکته هست که تا اون موقع میمیریم .. :surprised::d
چی؟؟؟ چه خبره؟؟ :surprised:
نخواستم ..

بله :| بقول شاعر که میگه پیر شدیم ولی بزرگ نه :d

حالا چون شما هستین و خواهر زاده رها خانم من 50٪ درصد تخفیف میدم بهتون :|

نوع خارجیش تو بازار سیاه هس 270 دلار کرایه میدن :|

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله :| بقول شاعر که میگه پیر شدیم ولی بزرگ نه :d

حالا چون شما هستین و خواهر زاده رها خانم من 50٪ درصد تخفیف میدم بهتون :|

نوع خارجیش تو بازار سیاه هس 270 دلار کرایه میدن :|
شاعر خوب گفته .. :d

شما از کجا فهمیدین که من ب رها میگم خاله؟؟؟؟ :surprised: .. چه سختشم میاد تخفیف بده .. شوما باید مفتکی میدادین .. :razz::D
ن خارجی نمیخوام شاید نوعی مواد مخدر داشته باشه .. :surprised::biggrin:

بالا