خشکسالی؛ زنان بدحجاب مقصرند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشجونیوز: آیت الله صافی گلپایگانی با انتقاد از اعزام ورزشکاران زن به خارج از کشور آن را مایه شرمساری دانست و خواستار جلوگیری از این نوع مسائل شد. به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید، ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای جامعه روحانیت شیراز با اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی باید با زبان وشیوه مناسب نسبت به اجرای اصل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اهتمام داشته باشیم. تأثیر گناهان در خشکسالی ایشان با بیان این که انجام معاصی و گناهان و بدحجابی‌ها در بروز مساله خشکسالی تاثیر زیادی دارد، اظهار داشت: باید به سوی خدا برویم و از ارتکاب گناهان و تظاهر به معاصی که متاسفانه روز به روز در جامعه بیشتر می شود، به شدت دوری کنیم. صافی گلپایگانی همچنین با تاکید بر این که ما نباید نسبت به عالم غیب و خداوند متعال غافل باشیم، افزود: در مساله خشکسالی همه باید دست به دعا برداریم و انشاالله در آستانه ماه محرم و به برکت عزاداری سید و سالار شهیدان، خداوند باران رحمتش را بر این ملت نازل کند و دعای خاص امام زمان (عج) نیز شامل حال ما شود.

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجونیوز: آیت الله صافی گلپایگانی با انتقاد از اعزام ورزشکاران زن به خارج از کشور آن را مایه شرمساری دانست و خواستار جلوگیری از این نوع مسائل شد. به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید، ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای جامعه روحانیت شیراز با اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی باید با زبان وشیوه مناسب نسبت به اجرای اصل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اهتمام داشته باشیم. تأثیر گناهان در خشکسالی ایشان با بیان این که انجام معاصی و گناهان و بدحجابی‌ها در بروز مساله خشکسالی تاثیر زیادی دارد، اظهار داشت: باید به سوی خدا برویم و از ارتکاب گناهان و تظاهر به معاصی که متاسفانه روز به روز در جامعه بیشتر می شود، به شدت دوری کنیم. صافی گلپایگانی همچنین با تاکید بر این که ما نباید نسبت به عالم غیب و خداوند متعال غافل باشیم، افزود: در مساله خشکسالی همه باید دست به دعا برداریم و انشاالله در آستانه ماه محرم و به برکت عزاداری سید و سالار شهیدان، خداوند باران رحمتش را بر این ملت نازل کند و دعای خاص امام زمان (عج) نیز شامل حال ما شود.

درست مي فرمايند...

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حاج آقا از زبون مبارکشون در میریزه
اگه خانوما نبودند بلاها رو میخواستند گردن کی بندازن
میگم اروپا چقدر خشکسالیه به خاطر بیحجابیه واااااااااااااااااااااااااااااااااا

amin karmania

عضو جدید
هییییس!!
اعتراض ممنوعه،(اعدامتون میکنن ها!!)همینی که حاج آقا میگه،حرف حرف ایناست!!!

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه چیز دیگه هم کشف کردم قم که اینقدر با حجاب داره چرا همش خشکسالیه؟
حتب آب آشامیدنی شیرین هم ندارند
ببین شمال چند سال دیگه چه کویری بشه واییییییییییییی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیز دیگه هم کشف کردم قم که اینقدر با حجاب داره چرا همش خشکسالیه؟
حتب آب آشامیدنی شیرین هم ندارند
ببین شمال چند سال دیگه چه کویری بشه واییییییییییییی

شاید حجاب از ظاهر به باطنشون هم سرایت کرده .

میان عاشق و معشوق هیچ حایل نیست
تو خود حجاب خودی ،‌حافظ از میان بر خیز

دیروز اخبار اب و هوای اروپا و امریکا رو نگاه میکردم کلی حسرت برف و سرمای اونجا به دلم موند.

حالا میفهمم چرا اونجا همیشه سرسیز و باطراوته و اینجا سال به سال داره خشک تر میشه

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعصبي برخورد نكنين آيدا خانم خارج از كشور دينشون با ما متفاوته و اينكه شهري مثل قم خشكسالي هست به خاطر خاكشه كه حاصلخيز نيست و شمال و...
كه مي فرمائيد
عزيز من بعدشم فرمودند يكي از دلايلش نه عمده دليلش. دلايل ديگري هم هست....

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعصبي برخورد نكنين آيدا خانم خارج از كشور دينشون با ما متفاوته و اينكه شهري مثل قم خشكسالي هست به خاطر خاكشه كه حاصلخيز نيست و شمال و...
كه مي فرمائيد
عزیز من خدا این عقلو به انسان داده برای تفکر نه اکبند کنار بزاریم
بی حجابی چه ربطی به خشکسالی داره
اگه گناه باعث بلا میشه تو ایران گناهان بسیار بدتری هم وجود داره

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من خدا این عقلو به انسان داده برای تفکر نه اکبند کنار بزاریم
بی حجابی چه ربطی به خشکسالی داره
اگه گناه باعث بلا میشه تو ایران گناهان بسیار بدتری هم وجود داره
ربط داره گلم اگه نگاهي به تفاسير قراني بندازيم ربطش رو ميتونيم تو جاي جاي زندگيمون درك كنيم فعلا وقت ندارم بعدا گفتگو ميكنيم.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چطور در کشور ترکیه که لائیک هستش و اونهمه بی حجابی وجود داره میزان بارندگی بیشتر از ایرانه ! :surprised:

بس کنید اینهمه افکار خرافی و قرون وسطائی رو !

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ربط داره گلم اگه نگاهي به تفاسير قراني بندازيم ربطش رو ميتونيم تو جاي جاي زندگيمون درك كنيم فعلا وقت ندارم بعدا گفتگو ميكنيم.
من قرانو خوندم ربطی ندیدم به بی حجابی با خشکسالی

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کف این ملاها موندم اینهمه چیز رو از کجا یاد میگیرن؟

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
كه مي فرمائيد

راست میگه بنده خدا
ابرها سنسور تشخیص دین دارند
اونجا چون مسیحی هستند اکثرشون ابرهاشون بی غیرتند هی میبارند
اینجا ولی ابرهامون لنگ حجاب من و تو هستند

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یکی رو هم راست میگه
این بنده خدا اصلا تعصبی برخورد نمیکنه فقط هر چی بهش میگن چشم بسته قبول میکنه
تو تفاسیر قرآن نگفته بعضی وقتها فقط بعضی وقتها از اون مغزتون هم استفاده کنید ؟؟
حیفه آکبند نیگرش داشتی عزیزم

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این یکی رو هم راست میگه
این بنده خدا اصلا تعصبی برخورد نمیکنه فقط هر چی بهش میگن چشم بسته قبول میکنه
تو تفاسیر قرآن نگفته بعضی وقتها فقط بعضی وقتها از اون مغزتون هم استفاده کنید ؟؟
حیفه آکبند نیگرش داشتی عزیزم
وقتی یه کی دیگه به ادم بگه این خوبه و اون بده همین میشه دیگه
چشم بسته همه چی درسته

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن بد حجاب باعث خشکسالیه ولی اخوند شکر فروش باعث برکت و باران الهی هست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وَضَرَبَ اللَّـهُ مَثَلًا قَرْيَةً كَانَتْ آمِنَةً مُّطْمَئِنَّةً يَأْتِيهَا رِزْقُهَا رَغَدًا مِّن كُلِّ مَكَانٍ فَكَفَرَتْ بِأَنْعُمِ اللَّـهِ فَأَذَاقَهَا اللَّـهُ لِبَاسَ الْجُوعِ وَالْخَوْفِ بِمَا كَانُوا يَصْنَعُونَ ﴿١١٢ نحل﴾

خداوند (برای آنان که کفران نعمت می‌کنند،) مثلی زده است: منطقه آبادی که امن و آرام و مطمئن بود؛ و همواره روزیش از هر جا می‌رسید؛ امّا به نعمتهای خدا ناسپاسی کردند؛ و خداوند به خاطر اعمالی که انجام می‌دادند، لباس گرسنگی و ترس را بر اندامشان پوشانید! (١١٢)

وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَىٰ آمَنُوا وَاتَّقَوْا لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ وَلَـٰكِن كَذَّبُوا فَأَخَذْنَاهُم بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ ﴿اعراف٩٦﴾

و اگر اهل شهرها و آبادیها، ایمان می‌آوردند و تقوا پیشه می‌کردند، برکات آسمان و زمین را بر آنها می‌گشودیم؛ ولی (آنها حق را) تکذیب کردند؛ ما هم آنان را به کیفر اعمالشان مجازات کردیم. (٩٦)

البته همه دلایل این نیست، یکی از دلایل خشکسالی کفران نعمت و گناهه...

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای نخودیان چه کسی کفر نعمت کرده؟
حتما شکر نعمت به چادر پوشیدنه؟
خدا زیباست وزیبایی را دوست دارد

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای نخودیان چه کسی کفر نعمت کرده؟
حتما شکر نعمت به چادر پوشیدنه؟
خدا زیباست وزیبایی را دوست دارد
خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد چه ارتباطی با مثلاً بی حجابی داره؟
خدا رعایت احکامش رو هم دوست داره، در کنار زیبایی....
رعایت مثلاً حجاب هم فقط با چادر نیست....
کفران نعمت هم فقط با بی حجابی نیست.....

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وَضَرَبَ اللَّـهُ مَثَلًا قَرْيَةً كَانَتْ آمِنَةً مُّطْمَئِنَّةً يَأْتِيهَا رِزْقُهَا رَغَدًا مِّن كُلِّ مَكَانٍ فَكَفَرَتْ بِأَنْعُمِ اللَّـهِ فَأَذَاقَهَا اللَّـهُ لِبَاسَ الْجُوعِ وَالْخَوْفِ بِمَا كَانُوا يَصْنَعُونَ ﴿١١٢ نحل﴾

خداوند (برای آنان که کفران نعمت می‌کنند،) مثلی زده است: منطقه آبادی که امن و آرام و مطمئن بود؛ و همواره روزیش از هر جا می‌رسید؛ امّا به نعمتهای خدا ناسپاسی کردند؛ و خداوند به خاطر اعمالی که انجام می‌دادند، لباس گرسنگی و ترس را بر اندامشان پوشانید! (١١٢)

وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَىٰ آمَنُوا وَاتَّقَوْا لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ وَلَـٰكِن كَذَّبُوا فَأَخَذْنَاهُم بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ ﴿اعراف٩٦﴾

و اگر اهل شهرها و آبادیها، ایمان می‌آوردند و تقوا پیشه می‌کردند، برکات آسمان و زمین را بر آنها می‌گشودیم؛ ولی (آنها حق را) تکذیب کردند؛ ما هم آنان را به کیفر اعمالشان مجازات کردیم. (٩٦)

البته همه دلایل این نیست، یکی از دلایل خشکسالی کفران نعمت و گناهه...

چرا در مورد اروپا و امریکا صداق نیست. اونجاها بدون نماز باران انفدر باران و برف میزنه که مردم به ستوه میاند. در پاکستان هم فقط عذاب الهی است که بر زمین میات

hot849

عضو جدید
این حاج آقا از زبون مبارکشون در میریزه
اگه خانوما نبودند بلاها رو میخواستند گردن کی بندازن
میگم اروپا چقدر خشکسالیه به خاطر بیحجابیه واااااااااااااااااااااااااااااااااا

:gol:

آفرین ، بهترین نوع جواب همینه;)

با این حساب تا حالا اروپا و آمریکا و ... باید کویر لوت می شدند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا