خشك كن هاي پاششي(Spray Dryer)

a3emoon

عضو جدید
سلام مهندسین گرامی
من در مورد وظایف اپراتور اسپری درایر مواد خوراکی مثل شیرخشک و پودر پنیر مطلب می خوام این که قبل و حین و بعد از راه اندازی بایستی چه کارهایی انجام بشه چه چک لیستی پر بشه. خیلی فوریه ممنون می شم راهنماییم کنید.
همچنین فیلم شبیه سازیش رو هم ممنون می شم اگر بگذارید.

م.ش.

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من شبه سازی فرایند خشک کردن مواد در خشک کن دروازه ای میباشد،که تقریبا به خشک کن پاششی نزدیکه ممنون میشم اگه مطالبی (پایان نامه،مقاله،...) راجب خشک کن ها برام بفرستید.
m.shanbepoor@gmail.com

mosipiri

عضو جدید
سلام دوستان
من در حال طراحی یک دستگاه اسپری درایر هستم.
هر کس هر مطلبی راجع به مراحل طراحی و ساخت این دستگاه داره لطف میکنه اگه به ایمیلم ارسال کنه.
mosipiri@gmail.com

محی

عضو جدید
باسلام خدمت شما دوست عزیز
کرمی هستم دانشجوی ارشد رشته مکانیک -تبدیل انرزی میخواستم اگه امکان داره در اباره این موضوع مطلب -فایل -کاربرد و هرچی که در دسترس دارید اگه لطف کنید به این ادرس ایمیل کنید چون میخوام راجع به درس روش تحقیق یه پروزه اماده کنم .. ممنون از لطفتون
mohammad.karami17@yahoo.com

azeran

عضو جدید
سلام مهندس
من مهندس شیمی خوندم و داخل یه کارخونه تولید کاشی کار می کنم که برای تولید پودر گرانول از اسپری درایر استفاده میشه
می خوام راهی پیدا کنم که صرفه جویی انرژی بیشتر از اونی که طراحان اسپری گفتند بشه
شما اطلاعاتی ندارید ؟

mina zakeri

عضو جدید
خشکن کن پاششی

خشکن کن پاششی

سلام به همگي دوستان.
اميدوارم كه شاد و پيروز باشيد.
من اومدم اينجا تا بتونم اطلاعاتي در باره خشك كنهاي پاششي در اختيار ديگر دوستانم قرار بدم.
چون خوشبختانه من در كاخونه اي كار ميكنم كه اين دستگاه رو ميسازه و تجربه عملي رو هم دارم.
و خوشحال ميشم كه ديگر دوستان هم به من كمك كنند تا بتونيم در اين زمينه فعاليت خوبي داشته باشيم.
به اميد آينده اي بهتر براي همه عالميان.

سلام ممنون از مطالبتون
ممنون میشم اسم کارخونه و شماره تماس و ادرس رو بگین
ما نیاز خیلی شدید به خشک کن پاششی برای تولید پودر رزین اوره فرمالدئید داریم.
09175076645
zakeri.mina@gmail.com