خرید گوشی....

m.shervin

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون با ۸۰۰هزار ت چه گوشی بخرم؟میخوام سخت افزار قوی داشته باشه وهنگ نکنه...کدوم برند خوبه...نظرتون درمورد Galexy j7 چیه؟در مورد sony z1چی؟؟؟

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان به نظرتون با ۸۰۰هزار ت چه گوشی بخرم؟میخوام سخت افزار قوی داشته باشه وهنگ نکنه...کدوم برند خوبه...نظرتون درمورد Galexy j7 چیه؟در مورد sony z1چی؟؟؟
سلام.
آقا شروین با 800 شما می تونی Galaxy J7 که گفتی و الجی G4 Stylus و از اچ تی سی هم Desire 820 و از سونی هم با کمی هزینه بیشتر گوشی های C4و M4 تهیه کنی.
J7 خوبه ولی گرونتر از چیزی هست که بهت میده و G4 Stylus حقیقتش نمی ارزه، دیزایر 820 قدیمی شده و پیشنهاد نمی دم با صد تومن کمتر تی2 الترا سونی هست و از طرفی سونی 2گوشی ام4 و سی4 داره که سی4 در این لیست قدرتمند ترین گوشی ـه و باتریشم از همشون بهتره ولی قیمتش بین 865تومن تا 900 تومن هست (فروشگاه سانتک که من ازش خرید اینترنتی داشتم مدل 2سیم کارته اصل رو می ده 899تومن )

بهترین گوشی ولی، گوشی Motorola Moto g 2015 هست تو این لیست قیمت که متاسفانه گیر نمیاد.2مدل داره یکی 1گیگ رم و 16گیگ حافظه و یکی دیگش هم 32گیگ حافظه و 2گیگ رم که 220 دلار هست به پول ایران میشه حدود 750 تومن، گوشی بینهایت کیفیت خوبی داره و از هر تستی سر بلند اومده بیرون ولی متاسفانه تو بازار ایران گیر نیومد.

خلاصه اول موتو جی نسخه 2015 و sony C4 تو این لیست خوبن سپس M4 Aqua و Galaxy J7 خوبن و الباقی گوشی ها.
بهیچوجه هم سراغ گوشی قدیمی ساخت قبل از 2015 نرو.یعنی مثلا زد1 یا هرچی.

دوست داشتی میتونی دست 2 گوشی زد2 رو هم همین حدودا گیر بیاری اگر شانس داشته باشی.دیگه بستگی به خودت داره.
موفق باشی :)

hosseinassar

مدیر ارشد

به نظر من هم بهترین انتخاب j7 هست

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
به نظر من SONY Z1 دیگه الان صلاح نیست قدیمی شده SAMSUNG GALAXY J7 ایده ال هست مخصوصا اینکه 4جی هم هست و با تغییرات جدید انتن های اپراتورها که منجر به سرویس بهتر نت میشه به صلاح هست الان 4جی بگیرید.

m.shervin

عضو جدید
یه سوال دیگه... کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
S4 یا S3 که زمان خودش پرچمدار بوده و قدیمی شده یا J7 که جدیده؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دوستان سلام
نظرتون راجب نوکیا لومیا 640 ای ایکس چیه.
قیمتش حدودا 800 تومنه

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
گوشی خوبیه
در مورد دوربینش زیاد شنیدم

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

میخواستم یه تاپیک جدا بزنم دیگه گفتم همینجا سوالمو مطرح کنم تالار شلوغ نشه!

برای خرید گوشی تو رنج قیمت 1 تا یک و سیصد چی پیشنهاد میدین؟

اینم بگم که من زیاد گوشی از دستم میفته:|...اولش قیمت برام مهم نبود ....میخواستم آیفون بخرم که به همین دلیل منصرف شدم گفتم حیفه پول بدم بعدشم گوشی نابود بشه:|...از طرف دیگه حوصله سر و کله زدن با آیفون رو ندارم!

بعد از پرس و جوهای فراوان j7وs5 سامسونگ رو بهم پیشنهاد دادن....گفتم اینجا هم بپرسم ببینم دوستان نظرشون چی هس...

مرسی:gol:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام

میخواستم یه تاپیک جدا بزنم دیگه گفتم همینجا سوالمو مطرح کنم تالار شلوغ نشه!

برای خرید گوشی تو رنج قیمت 1 تا یک و سیصد چی پیشنهاد میدین؟

اینم بگم که من زیاد گوشی از دستم میفته:|...اولش قیمت برام مهم نبود ....میخواستم آیفون بخرم که به همین دلیل منصرف شدم گفتم حیفه پول بدم بعدشم گوشی نابود بشه:|...از طرف دیگه حوصله سر و کله زدن با آیفون رو ندارم!

بعد از پرس و جوهای فراوان j7وs5 سامسونگ رو بهم پیشنهاد دادن....گفتم اینجا هم بپرسم ببینم دوستان نظرشون چی هس...

مرسی:gol:

اگه اجازه بدی فردا تو روز مشخصات J7 رو ببینم. ولی فعلا اینو بگم که با توجه به از دست افتادنت، حتماً از قاب محافظ قوی و برچسب محافظ صفحه نوع گلس استفاده کن.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوشی زد۳ کامپکت ,«قرمز رنگ» پیشنهاد میدم,خوش دسته باتری غولی داره و یجورایی رقیب اپله داخل اندروید چون همقد و قواره ی اپله ولی فوق العاده قدرتمنده,دوربین توپ ۲۰مگاپیکسلی و اندروید ۵.۱ که به ۶هم آپدیت میشه (آخریش ۶هست که هنوز نیومده) هم داره.از دست افتادنش هم خوبه مقاومه دورش لاستیکه ضربه گیره خودش ضد آبه و صفحه اشم ضد خش داره , و اینکه چون کوچیکه راحت میتونی قاب نیکلین ضد ضربه بندازی دورش ولی اگر بفکر اینی که گوشی ۵ و خورده ای اینچ بخری و بعد یه قاب کلفت هم بندازی دورش از سرت بیرون کن,بخصوص اگر انگشتات کوچیکن.
و ازونجایی که به جز زد۳ کامپکت و اپل,تمامی گوشی های قدرتمند از ۵ و خورده اینچ بیشترن,واسه همین زد۳ کامپکت رو پیشنهاد دادم.

خلاصه هرجور صلاح میدونی.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
معذرت دیر شد.
اس5 که من دیدم سی پی یو اگزینوس بود. با جی7 که مقایسش کردم، سی پی یو و جی پی یو اس5 در برابر جی7 قدیمیه. البته به این معنا نیست که اس5 دیگه قوی نیست و ضعیفه، اما در مقام مقایسه پردازنده و پردازنده گرافیکی جی7 قوی تره. نکته ای هم که هستش پردازنده جی7 64بیته که با اندروید 5.1 به خوبی خودشو نشون میده در حالی که اس5 32 بیته.
از منظر صفحه نمایش و امکانات جالبی مثل سنسور ضربان قلب و نور محیط و...، برتری با اس5 هستش. جی7 رزولوشن صفحه ی بالایی نداره.
نکته دیگری که باید بگم، جی7 دو مدل داره که یکیش 4Gساپورت می کنه و دیگری فقط 3G. مشابه اس5 که اونم در دو مدل (با سی پی یوهای مختلف) عرضه شده. تو ایران اس5 4Gساپورت کمتر از مدل دیگرش پیدا میشه.
نظر من: اس5 که با سی پی یو اسنپدراگونه اگه بتونی پیدا کنی خوبه. اگر نبود جی7 بهتره به خاطر سی پی یو قوی ترش.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
گوشی زد۳ کامپکت ,«قرمز رنگ» پیشنهاد میدم,خوش دسته باتری غولی داره و یجورایی رقیب اپله داخل اندروید چون همقد و قواره ی اپله ولی فوق العاده قدرتمنده,دوربین توپ ۲۰مگاپیکسلی و اندروید ۵.۱ که به ۶هم آپدیت میشه (آخریش ۶هست که هنوز نیومده) هم داره.از دست افتادنش هم خوبه مقاومه دورش لاستیکه ضربه گیره خودش ضد آبه و صفحه اشم ضد خش داره , و اینکه چون کوچیکه راحت میتونی قاب نیکلین ضد ضربه بندازی دورش ولی اگر بفکر اینی که گوشی ۵ و خورده ای اینچ بخری و بعد یه قاب کلفت هم بندازی دورش از سرت بیرون کن,بخصوص اگر انگشتات کوچیکن.
و ازونجایی که به جز زد۳ کامپکت و اپل,تمامی گوشی های قدرتمند از ۵ و خورده اینچ بیشترن,واسه همین زد۳ کامپکت رو پیشنهاد دادم.

خلاصه هرجور صلاح میدونی.

:razz:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
ضمن تایید فرمایش دوستان
بنده باز هم روی بروز بودن خود گوشی از زمان ساخت تاکید دارم
یعنی در شرایط برابر تاریخ تولید جدید تر را بگیرید
یک مدل تورنج قیمتی شما هم هست
Huawei p8 گوشی سخت جون و با کیفیتی هست می تونید مشخصاتش رو ببینید
سری A سامسونگ مثل Galaxy A7 هم جنس بدنه متفاوت تری از اس5 اینا داره
برند نهایی که علاقه مندید را بفرمایید، سونی هم دو مدل جدید داره تو این رنج قیمتی

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
ضمن تایید فرمایش دوستان
بنده باز هم روی بروز بودن خود گوشی از زمان ساخت تاکید دارم
یعنی در شرایط برابر تاریخ تولید جدید تر را بگیرید
یک مدل تورنج قیمتی شما هم هست
Huawei p8 گوشی سخت جون و با کیفیتی هست می تونید مشخصاتش رو ببینید
سری A سامسونگ مثل Galaxy A7 هم جنس بدنه متفاوت تری از اس5 اینا داره
برند نهایی که علاقه مندید را بفرمایید، سونی هم دو مدل جدید داره تو این رنج قیمتی

سلام مرسی از راهنماییتون

جی سون رو گرفتم و خداروشکر فعلا راضیم ازش:)

سفیدبرفی.

عضو جدید
سلام میشه درمورد گوشی A8+سامسونگ ی توضیح بدین چجور گوشی قیمتش چند کاراییاش کلا

.SahaR.

عضو جدید
سلام
مشاوره واسه خرید تبلت نبود :/

موارد مصرف:

فیلم و موسیقی و کتاب
دوربین زیاد اهمیتی نداره
resoulation خوبی داشته باشه(گرافیکش خیلی مهمه)
ساخت بدنش با کیفیت باشه
هنگ نکنه
اسپیکرش خوب باشه
حافظه داخلی بالا باشه
8 اینچ به بالا باشه

قیمتش زیر 1 تومن باشه.

چیزی در حد Asus ZenPad S 8.0 Z580CA 64GB
ولی متاسفانه سیم کارت نمیخوره!!