خرید سرامیک آلومینا بصورت ورقه ای با ضخامت حداکثر 5 میلی متر

66mohsen

عضو جدید
با سلام.
من برای انجام پایان نامم احتیاج به سرامیک نسوز دارم که گویا آلومینایی تحمل دمایی خوبی داره.میخوام در دمای 950 درجه به مدت 2 ساعت در کنار مس خالص قرار بدم و واکنشی هم نشون نده و مشکلی هم پیش نیاد(به عنوان عایق نفوذی مد نظرم هست).فقط موندم از کجا پیدا کنم.پامنار یا لاله زار پیدا میشه؟اندازه ای که میخوام 123*30*5 میلی متره(بصورت ورقه).ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه. ایمیل بنده هم mr.ataei@live.com هست. با تشکر

ceramic.blog

عضو جدید
با سلام.
من برای انجام پایان نامم احتیاج به سرامیک نسوز دارم که گویا آلومینایی تحمل دمایی خوبی داره.میخوام در دمای 950 درجه به مدت 2 ساعت در کنار مس خالص قرار بدم و واکنشی هم نشون نده و مشکلی هم پیش نیاد(به عنوان عایق نفوذی مد نظرم هست).فقط موندم از کجا پیدا کنم.پامنار یا لاله زار پیدا میشه؟اندازه ای که میخوام 123*30*5 میلی متره(بصورت ورقه).ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه. ایمیل بنده هم mr.ataei@live.com هست. با تشکر

اگه براتون دنس بودنش مهم نیست، از شرکت های نسوز بخواین، بین زایداتشون این اندازه ها راحت پیدا میشه .

lord van

عضو جدید
اگه دنس بودنش مهم نیست ورق پرلیتی هم هست . همین جنسی که باهاش داخل کوره های آزمایشگاهی را دیوار می کنند .
ولی اگه دنس بودنش مهمه خوب سیلیس هم مثل آلومینا دیرگدازی و عدم نفوذ پذیری و واکنش ندادن را دارد .
تو اینترنت عبارت شرکت دیرگداز را سرچ کن بعد از اونهایی که تهران هستن سوال کن . یا دارن یا راهنمایی می کنند

آلاهیدا

عضو جدید
اگه شیشه کوارتز هم تهیه کنی خوبه هم واکنش نمی ده هم همه جا پیدا می شه هم تا 1200 دووم داره.