خرید بی ام و دست دوم

engmr

عضو جدید
سلام دوسستان من میخواستم یه پراید دست دوم بگیرم یکی بهم پیشنهاد داد بی او م بگیرم ازمدلای قدیمیش ممنون میشم راهنمایی کنین خوبه یه نه شایدم بنزهای قدیمی

s.1.9.2014

اخراجی موقت
خوبی ماشین ایرانی به اینه که هم قطعاتش در دسترسه هم تعمیرکارش.
ولی ماشین خارجی اگه تعمیرکار و قطعات یدکی اش باشه خوبه بهتر از ایرانیه
قیمت چند؟؟

engmr

عضو جدید
سلام سعی کن جواب سوالم رابدی بعدشم شرکت المانیه زنگ بزتن نمایندگیش تهران میگه بی ام و اما یه شعبه توامریکاداره واسه همین بعضیامیگن دبلیو که درستش میشه دابلیوو

SHELLBY

کاربر بیش فعال
سلام دوسستان من میخواستم یه پراید دست دوم بگیرم یکی بهم پیشنهاد داد بی او م بگیرم ازمدلای قدیمیش ممنون میشم راهنمایی کنین خوبه یه نه شایدم بنزهای قدیمی

خب شما نحوه استفادت چیه؟ اگر برای استفاده زیاد و روز مره میخواید، پیشنهاد من اینه که 100% همون پراید دست دوم رو بخرید.

ضمن اینکه شما اگر جست و جو کنید متوجه میشید که قیمت بی ام وه یا بنزهای قدیمی در صورتی که سالم و سرپا و نو باشند کمتر از یک پراید صفر نیست! تازه مدل های عادی مثل بنز معماری یا بی ام وه 518... مدل های خاص تر که دیگه گرانتر هستن...

اکثر افرادی که مالک اینطور ماشین ها هستن ، یه ماشین تولید داخل یا یه ماشین روز هم برای زیر پاشون دارن!

وگرنه مثلا نگهداری و رانندگی با یه بنز 220 معماری سفید و تمیز بسیار لذت بخش تر از رانندگی با یه پراید سفیدو تمیزه :دی

آخرین ویرایش: