ختم آنلاین قرآن کریم

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
بسم الله الرحمن الرحیم

قرآن نورى است كه خاموشى ندارد ، چراغى است كه درخشندگى آن زوال نپذيرد ، دريايى است كه ژرفاى آن درك نشود ، راهى است كه رونده آن گمراه نگردد، شعله ‏اى است كه نور آن تاريك نشود، جدا كننده حق و باطلى است كه درخشش برهانش خاموش نگردد، بنايى است كه ستون‏هاى آن خراب نشود ، شفا دهنده ‏اى است كه بيماری ‏هاى وحشت انگيز را بِزُدايد، قدرتى است كه ياورانش شكست ندارند، و حقّى است كه يارى كنندگانش مغلوب نشوند.
قرآن، معدن ايمان و اصل آن است، چشمه ‏هاى دانش و درياهاى علوم است، سرچشمه عدالت، و نهر جارى عدل است، پايه‏ هاى اسلام و ستون‏ هاى محكم آن است، نهرهاى جارى زلال حقيقت، و سرزمين ‏هاى آن است.
دريايى است كه تشنگان آن، آبش را تمام نتوانند كشيد ، و چشمه ‏اى است كه آبش كمى ندارد، محل برداشت آبى است كه هرچه از آن برگيرند كاهش نمی ‏يابد، منزلى است كه مسافران راه آن را فراموش نخواهند كرد، و نشانه‏ هايى است كه روندگان از آن غفلت نمی ‏كنند ، كوهسار زيبايى است كه از آن نمی ‏گذرند.

مولی الموحدین امیر مومنان علیه السلام

سلام
عرض تبریک به مناسبت حلول ماه غفران الهی،ماه بخشش بی منتهای خداوند

به پیشنهاد یکی از کاربران محترم سایت برآن شدیم که ختم دسته جمعی صوتی قرآن کریم رو برای ماه مبارک رمضان امسال(به شرط حیات )داشته باشیم .
به جهت آمادگی بیشتر وآشنایی با فضایی که قرار هست تلاوت ها صورت بگیره ، تصمیم گرفته شد به مدت 10 روز ختم 10 جزء رو تمرین کنیم وهدیه کنیم به ساحت مقدس صاحب عصر عج.

برنامه ای هست به نام "تیم اسپیک".در این فضا دوستان میتونین وارد یک روم خاصی بشن و اونجا هم از طریق صوتی و هم از طریق نوشتاری با هم صحبت کنن.

* تلاوت آیات نورانی قرآن در حضور خانمها و آقایون،فقط مختص آقایون هست.(خانمها هم میتونن برای خودشون روم جداگانه ای داشته باشند .)

*برنامه"تیم اسپیک" حجمی حدود پنجاه مگابایت داره که دوستان باید دانلود و نصب کنند
دوست خوبمون زحمت کشیدند با مدیریت سایت هماهنگی های لازم رو انجام دادند .

*افرادی که متقاضی شرکت هستند( جهت تلاوت) باید میکروفون داشته باشند

*هر سوالی بود در همین تاپیک بپرسید لطفا

*جهت اطلاع ختم 5 جزء از روز پنجم ماه رجب تا 10 ماه رجب وختم دوم در صورت تقاضای دوستان واعلام آمادگی از روز 16 رجب تا 21 رجب خواهد بود

متشکرم:gol:

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام،طرح ختم قرآن در همه زمانها عالیه و موجب آرامش روح و جسم میشه....ولی یک پیشنهاد:
به نظر بنده و با توجه به تجربه هایی که تو اجرای ختم های آنلاین داشتم،پیشنهاد میکنم که هر کدوم از دوستان جزء یا حزبی از قرآن رو انتخاب کنند و تا روز معینی تلاوت کنند. و قرائت جزء یا حزب بستگی به تعداد دوستانی داره که میخوان شرکت کنند.به نظر بنده این بهترین شیوه اجرای ختم قرآنه.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان دقت کنند:
منظور از ختم انلاین،این ختمهای مرسوم نیست که هر کس یک مقداری را انتخاب میکنه و تو خونه میخونه
بلکه قرائت قران با حضور اعضا در مکانی بنام تیم اسپیک انجام میشه.یک نفر تلاوت میکنه و بقیه گوشش میدن یا با خودشون میخونن.وبعد نفر بعدی تلاوت میکنه.مثل این ختم قرانهایی که در ماه مبارک از تلویزیون پخش میشه
.
.
امید اقا منظور این بود:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان وارد اینجا بشین
یکی از دو گزینه اول رو طبق سیستمتون(32 یا 64 دانلود کنین...یکی از اینا:Client 32-bit 3.0.14 و Client 64-bit 3.0.14 )
گزینه دانلود رو که زدین میره صفحه بعدی،آی اگری رو بزنین.بعد سابمیت.بازم سابمیت رو بزنین تو صفحه بعدی(چیزی از اون دایره ها رو نزنین).صفحه بعدی یه لینک میاد که اونو بزنین و برنامه رو دانلود و نصب کنین

توضیحات بعدا دوباره داده میشه

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
دوستان دقت کنند:
منظور از ختم انلاین،این ختمهای مرسوم نیست که هر کس یک مقداری را انتخاب میکنه و تو خونه میخونه
بلکه قرائت قران با حضور اعضا در مکانی بنام تیم اسپیک انجام میشه.یک نفر تلاوت میکنه و بقیه گوشش میدن یا با خودشون میخونن.وبعد نفر بعدی تلاوت میکنه.مثل این ختم قرانهایی که در ماه مبارک از تلویزیون پخش میشه
.
.
امید اقا منظور این بود:smile:

دوستان وارد اینجا بشین
یکی از دو گزینه اول رو طبق سیستمتون(32 یا 64 دانلود کنین...یکی از اینا:Client 32-bit 3.0.14 و Client 64-bit 3.0.14 )
گزینه دانلود رو که زدین میره صفحه بعدی،آی اگری رو بزنین.بعد سابمیت.بازم سابمیت رو بزنین تو صفحه بعدی(چیزی از اون دایره ها رو نزنین).صفحه بعدی یه لینک میاد که اونو بزنین و برنامه رو دانلود و نصب کنین

توضیحات بعدا دوباره داده میشه

سلام
توضیحات تکمیلی رو سعید خان نوشتند ،دستشون درد نکنه

فقط یک نکته رو اضافه کنم
ان شاء الله ختمی که برای فردا شروع میکنیم از ابتدای جزء 1 هست به مدت 5 رو ،هر روز 1 جزء

برای هماهنگی بیشتر زمانش رو کی بذاریم خوبه؟
نظر من شب حدود ساعت 9 ونیم هست اگر دوستان نظر دیگه ای دارند اعلام کنند .هر زمانی که به توافق نهایی رسیدیم ان شاء الله شروع کنیم

متشکرم
:gol:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شب باشه.ولی نه خیلی دیر
من ی خواهر کوچولوی مدرسه ای دارم ایام امتحاناتشه میخاد بخوابه شبا نمیشه سر و صدا کرد زیاد(چون میخوام بخونم)

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
اگه اینطوری باشه شرمنده من نمیتونم شرکت کنم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نصبشم کردم جناب پلیمر... واسه همین میگم نمیدونم چی به چیه! :D

این

وقتی به این عمل کردین،گوشه سمت چپ بالا که کونتکت رو زدین،این ای پی رو میزنین توی ادرس سرور تا وارد بشین: 79.127.126.38:9989

البته در کل استقبالی نشده انگار از این طرح.شاید جمعش کنیم بهتر باشه.از اقایون که فقط منم که حضور دارم.ی نفرم که فایده ای نداره.برگزار نکنیم بهتره.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این

وقتی به این عمل کردین،گوشه سمت چپ بالا که کونتکت رو زدین،این ای پی رو میزنین توی ادرس سرور تا وارد بشین: 79.127.126.38:9989

البته در کل استقبالی نشده انگار از این طرح.شاید جمعش کنیم بهتر باشه.از اقایون که فقط منم که حضور دارم.ی نفرم که فایده ای نداره.برگزار نکنیم بهتره.

خوب اگه اینجوریه کلا منتفیه دیگه...
اوکی...