خبر فوری مخصوص آبیدلان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااام ویژه به هرکسی که میاد این تاپیک رو میخونه و سلام ویژه تر خدمت همه آبیدلان گل و گلاب.........
قابل توجه همه آبیدلان عزیز و دوست داشتنی..........
همون جوری که همه می دونیم
abyss ocean همون شادونه خودمون شده دستیار مدیر کل تو باشگاه ورزشی از نظر ما که رییس کل باشگاه هست ولی فعلا مجبوریم بگیم همینی که مدیرا گفتن..........

واسه همین شادونه قصه ما کارش زیاد شده دیگه نمی تونه هم مدیر کلوپ باشه هم اون مسئولیت سخت خفن رو داشته باشه واسه همین قرار شد من بیام 1 تاپیک بزنم که بچه ها بیان از بین افراد فعال کلوپ 1 نفر رو به عنوان مدیر انتخاب کنن.........
البته قابل ذکر هست خود خانم مدیر یا همون شادنه خودمون در مواقع لزوم به مدیر جدید کمک میکنه.....و هرجا صلاح بدونه با مدیر جدید همکاری لازم رو داره ولی برای سبک شدن کار شادونه باید یکی انتخاب بشه........
بعد قوانین و وظایف مدیر رو خود شادی به مدیر جدید اعلام میکنه.......

پس بازم میگم از امروز 24 آذر ماه لغایت 24 دی ماه یعنی به مدت 1 ماه همه آبیدلان می تونن بیان اینجا مدیر مورد نظر خودشون رو اینجا اعلام کنن.......

فقط فقط فقط 1 نفر........ بعد از اتمام رای گیری و شمارش آرا و تعیین صحت آرا نفر اول به طور رسمی طی مراسم با شکوهی به عنوان مدیر کلوپ آبیدلان تنفیذ میشه...........

لطفا تو کلتون فرو کنید و اسپم نکنید......:razz:
وسلام استارت تاپیک جدید تمام......
منتظر آراتون هستیم علی یارتون........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر سنجی نمیذارید؟
سلام نچ آخه میخوایم هرکسی بیاد نظر خودشو بده اون جوری محدود میشه به چند نفر........
به نظر من که همه آبی دلا نامبر وانند و انتخاب بین آبی دلا واقعا سخته
مرسی دوست گلم شما لطف دارید ولی برای رسیدگی به امور کلوپ و صندلی داغ 1 نفر باید مسئول بشه........معیار من برای انتخاب فعال ترین و آنلاین ترین خواهد بود........البیته نظر شخصیمه............

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ببین، مگه ما چند نفر واجد شرایط داریم؟
تعدادشون زیاد نیست، اسم همونا رو بذار دیگه ...

اول بذارید بچه ها بیان نظر بدن بعد اونای ک رای بیشتری داشتن بین اونا نظر سنجی میذاریم چطوره؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم با همه چی مثبته جز انتخاب خودم
چون از بین پسرا محمد5موسوی همیشه آنلاینه من به محمد رای میدم ، از بین دخترا هم که آنلاین بیشتر از پسرا داریم ... الان عقرب آنلاین تره :D

داش علی فقط 1نففففففففففففففففررررررررر!!!!!!!!!!!!!!!!!
محمد یا سمیرا؟؟؟؟؟؟؟؟

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
میدونین که من دلم نمیاد انتخاب کنم یه نفر
فقط اومدم گل بدم برم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا