خانواده ها هر 3 سال یک فرزند بیاورند :|

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدیاد نسل تشیع ربطی به ترویج تعدد زوجات ندارد

امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم که البته این موضوع ربطی به تعدد زوجات ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.

وی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها از گفته‌های من سوء استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: ازدیاد نسل به هیچ عنوان به معنای تعدد زوجات نیست.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: با کاهش نسل تشیع به طور حتم برگ برنده به دست برخی از جریان‌های مذهبی و دشمنان کشور می‌افتد.
وی بیان کرد: قناعت را باید از زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) آموخت.

MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا بنده از شما سوال پرسیدم ........تو کشور ما اکثریت شاعه هستن ولی از مذاهب وادیان دیگه هم داشته و داریم که اونها هم بسیار برای من محترمند ........منم گفتم مقایسه نمیکنم ..........ولی به نظر شما امام حسین اگر بود با صهیونیستها چه رفتاری داشت؟
و همینطور آمریکایی ها .......آیا از حق میگذشت؟ ......ایا با ظالم هم پیمان میشد؟

یا شایدم شما صهیونیستها رو ظالم نمیدونید که یه بحث دیگه است و من ترجیح میدم سکوت کنم!

میدونم.... گفتم مذهبمو هم بگم که جای هیچ شک و شبه ای واستون نمونه...
هر کسی عقیده ای داره منم هیچوقت نخواستم که عقیدمو به کسی تحمیل کنم...
شما به کی میگی ظالم؟
انقد خودمونو مبرا از هرچی ندونیم..

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
بله قطعا .........و البته مسعود جان ایشون مسائل معشیتی رو کتمان نکرده

خوب حالا یه سوال‏?‏ الان مگه وضع اقتصاد خراب نیست پس کفن پوشایی که زمان دولت های قبل به خیابون ها می اومدن کجان‏?‏ خوب یادمه زمان اصلاحات به محض این که یه کالا گرون میشد تندترین انتقادات علیه دولت مطرح میشد اگر اشتباه نکنم حتی بعضی از امامان جمعه چندین نفر از مسئولین دولتی رو کافر و بی دین خطاب میکردن‏!‏ خوب حالا تو این هشت سال که مجلس و دولت و سایر قوا همه اصولگرا بودن ما خیلی پیشرفت داشتیم‏?‏ مگر غیر از اینه که بی قانون ترین دولت رو داشتیم‏!‏ تورم از زیر ۱۰ درصد رسید به ۵۰ درصد رشد اقتصادی از نزدیک ۷ درصد شد منفی‏!‏ اختلاس های خیلی کلان داشتیم به خاطر اظهار نظرهای نادرست سیاسی تو جهان تحقیر شدیم‏! همه این ها هم به خاطر اشتباهات یک نفر بود‏!‏ همون کسی که اصولگراها ازش نهایت استفاده رو بردن اما حالا که به باید به خاطر حمایتشون حساب پس بدن شدن منتقدش‏!‏

Armin pak

عضو جدید
خوب حالا یه سوال‏?‏ الان مگه وضع اقتصاد خراب نیست پس کفن پوشایی که زمان دولت های قبل به خیابون ها می اومدن کجان‏?‏ خوب یادمه زمان اصلاحات به محض این که یه کالا گرون میشد تندترین انتقادات علیه دولت مطرح میشد اگر اشتباه نکنم حتی بعضی از امامان جمعه چندین نفر از مسئولین دولتی رو کافر و بی دین خطاب میکردن‏!‏ خوب حالا تو این هشت سال که مجلس و دولت و سایر قوا همه اصولگرا بودن ما خیلی پیشرفت داشتیم‏?‏ مگر غیر از اینه که بی قانون ترین دولت رو داشتیم‏!‏ تورم از زیر ۱۰ درصد رسید به ۵۰ درصد رشد اقتصادی از نزدیک ۷ درصد شد منفی‏!‏ اختلاس های خیلی کلان داشتیم به خاطر اظهار نظرهای نادرست سیاسی تو جهان تحقیر شدیم‏! همه این ها هم به خاطر اشتباهات یک نفر بود‏!‏ همون کسی که اصولگراها ازش نهایت استفاده رو بردن اما حالا که به باید به خاطر حمایتشون حساب پس بدن شدن منتقدش‏!‏
اینجا این حرفارو بزنید و فردا به بچه هاتون بگید ما گوفتیم ما میدونستیم ما فهمیدیم. اینم مدرک...
بازی برادر

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر 4تا بچه اینهمه بحث راه انداختین ؟ عجب ..شما همینا رو سر و سامون بدین ازدیادش پیشکش ..همین بچه های الانم دارن از اسلام فراری میشن .. من که هنوز نفهمیدم این حرفا از کجاشون در میاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

برادر من برای اصولگراها ........اصلاح طلب و اصولگرا فرق نداره!....مهم گفتمان انقلابه ......البته من نه به رفتار اون موقع برخی اعتقاد داشتم نه فی الحال و همواره از خیلی از گفتمانها شخص خاتمی حمایت کردم و میکنم

امروز رویکرد برخی رسانه های حتی بیشتر اصولگراها شده مثل حرفهایی که در قبال دولت اصلاحات میزدن و حتی شدید تر

پاسخ شما رو دکتر زاکانی دادن البته اگر برنامه دیروز امروز فردای شبکه 3 رو دیده باشین ......این مسائلی که گفتین زمان بقیه هم بود ..وگرنه نه شهرام جزایری بوجود می اومد نه رفیق دوستها و برخی معاونها
نمیخوام وارد بحثش بشم ولی اینکه اختلاسی که تو این دولت رخ داد رقم بسیار بزرگی است .......و قابل مقایسه با بقیه نیست .درست البته بایستی ببینیم ارزش پول ملی ما اون موقع چگونه بوده و فی الحال چگونه است .......ولی چیزی که مهم رسیدگی به تخلفاته که خدا رو شکر برخی از اینها دادگاهشون تشکیل شد و حکمشون هم صادر بقیشون هم ایشالله صادر میشه
ولی به قول دکتر زاکانی شما نمیتونید این اتفاق رو بزارید سر کل جریان اصولگرا!
به هر حال دوستان اصلاح طلب نباید فراموش کنن وطن فروشانیکه اونور اب هستن و اینجا وزیر بودن یه موقعی و حالا شدن مواجب بگیر حکام عرب و آمریکا
مثلا ما نبایستی بگیم که حرف آقای ارجمند که اون ور اب هستند و مطلب مینویسن و در کنفرانس ها شرکت میکنن که تحریمها اقتصادی بیشتر بشه تا به خواسته خودشون برسن! رو بزاریم به حساب کل جریان اصلاح طلب
میدونید که کیا رو میگم .......ما اون افراد رو به اصلاح طلبان کشور نسبت نمیدیم ....گرچه معتقدیم بایستی مرزبندی کنن .همونطور که ما نسبت به برخی افراد اصولگرا مرزبندی داشتیم
همه اینهایی که میگید مربوط به دولت دهمه و به خصوص این دو سال

اما اینکه گفتین خبری از اون توهین ها نیست .......ببینید برخی مداحین چه گفته اند در قبال دولت فعالی و حتی شخصیتی روحانی مثل حجت الاسلام نقویان که از طرفداران دولت نهم بود .......البته ادبیات فعلی ایشون رو نیپسندم ........ولی خواستم یادآوری کنم خدمت شما که برای ما فرقی بین اصولگرا و اصلاح طلب نیست و هر کی منحرف بشه واکنش هایی با او رخ داده یا همین حرف امام جمعه اصفهان

امام جمعه اصفهان:رییس جمهور مردم را نادان فرض می کند - الف | خبر فارسی

Armin pak

عضو جدید
برادر من برای اصولگراها ........اصلاح طلب و اصولگرا فرق نداره!....مهم گفتمان انقلابه ......البته من نه به رفتار اون موقع برخی اعتقاد داشتم نه فی الحال و همواره از خیلی از گفتمانها شخص خاتمی حمایت کردم و میکنم

امروز رویکرد برخی رسانه های حتی بیشتر اصولگراها شده مثل حرفهایی که در قبال دولت اصلاحات میزدن و حتی شدید تر

پاسخ شما رو دکتر زاکانی دادن البته اگر برنامه دیروز امروز فردای شبکه 3 رو دیده باشین ......این مسائلی که گفتین زمان بقیه هم بود ..وگرنه نه شهرام جزایری بوجود می اومد نه رفیق دوستها و برخی معاونها
نمیخوام وارد بحثش بشم ولی اینکه اختلاسی که تو این دولت رخ داد رقم بسیار بزرگی است .......و قابل مقایسه با بقیه نیست .درست البته بایستی ببینیم ارزش پول ملی ما اون موقع چگونه بوده و فی الحال چگونه است .......ولی چیزی که مهم رسیدگی به تخلفاته که خدا رو شکر برخی از اینها دادگاهشون تشکیل شد و حکمشون هم صادر بقیشون هم ایشالله صادر میشه
به هر حال دوستان اصلاح طلب نباید فراموش کنن وطن فروشانیکه اونور اب هستن و اینجا وزیر بودن یه موقعی و حالا شدن مواجب بگیر حکام عرب و آمریکا
مثلا ما نبایستی بگیم که حرف آقای ارجمند که اون ور اب هستند و مطلب مینویسن و در کنفرانس ها شرکت میکنن که تحریمها اقتصادی بیشتر بشه تا به خواسته خودشون برسن! رو بزاریم به حساب کل جریان اصلاح طلب
میدونید که کیا رو میگم .......ما اون افراد رو به اصلاح طلبان کشور نسبت نمیدیم ....گرچه معتقدیم بایستی مرزبندی کنن .همونطور که ما نسبت به برخی افراد اصولگرا مرزبندی داشتیم

اما اینکه گفتین خبری از اون توهین ها نیست .......ببینید برخی مداحین چه گفته اند در قبال دولت فعالی و حتی شخصیتی روحانی مثل حجت الاسلام نقویان که از طرفداران دولت نهم بود .......البته ادبیات فعلی ایشون رو نیپسندم ........ولی خواستم یادآوری کنم خدمت شما که برای ما فرقی بین اصولگرا و اصلاح طلب نیست و هر کی منحرف بشه واکنش هایی با او رخ داده یا همین حرف امام جمعه اصفهان

اینا شیر اطمینانه. فشار رفته بالا

مسعود.م

کاربر ممتاز
اینجا این حرفارو بزنید و فردا به بچه هاتون بگید ما گوفتیم ما میدونستیم ما فهمیدیم. اینم مدرک...
بازی برادر

دوست عزیز جمله اخرت ایهام داره‏!‏‏!‏ ممنون میشم توضیح بدی

Armin pak

عضو جدید
دوست عزیز جمله اخرت ایهام داره‏!‏‏!‏ ممنون میشم توضیح بدی
شیر اطمینان وقتی عمل میکنه که فشار بره بالا و به حده انفجار برسه .مثل اب گرم کن. جدیدن مد شده توی رسانه ها و سخن رانی ها یه سری موارد رو استفاده می کنند و یه سشخصیتیای رو خراب می کنند تا من و شما در موردش بحث کنیم و فشار مون رو سر اونا خالی کنیم.و یه مقداری از فشار مون کم بشه تا یه وقتی منفجر نشیم. یه کم که ترمو بخونی بهتر متوجه میشی. مثال های زیادی رو میشه نام برد.

مسعود.م

کاربر ممتاز

نمیخوام وارد بحثش بشم ولی اینکه اختلاسی ک� تو این دولت رخ داد رقم بسیار بزرگی است .......و قابل مقایسه با بقیه نیست .درست البته بایستی ببینیم ارزش پول ملی ما اون موقع چگونه بوده و فی الحال چگونه است .......ولی چیزی که مهم رسیدگی به تخلفاته که خدا رو شکر برخی از اینها دادگاهشون تشکیل شد و حکمشون هم صادر بقیشون هم ایشالله صادر میشه
میدونید که کیا رو میگم .......ما اون افراد رو به ا�لاح طلبان کشور نسبت نمیدیم ....گرچه معتقدیم بایستی مرزبندی کنن .همونطور که ما نسبت به برخی افراد اصولگرا مرزبندی داشتیم

محمد جان بعضی از جملاتی که گفتی جای هزار تا تشکر داره‏(اما شرمنده تشکرام تموم شده اگر عمر تاپیک تا فردا باقی بود برات میذارم‏)‏ هر چند که زاکانی فرقی بین اصلاح طلب های داخلی و خارجی نگذاشت اما ممنون که شما قائل شدی در اخر اینم بگم که انصافا عملکردت تو پیدا کردن منبع فوق العاده است و برا خودت یه پا خبر فارسی هستی‏!‏

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.
با آن همه گرانی و مشقت و مشکلات انتظار دارید شاهد زندگی متاهلی طالبانی باشید ؟:biggrin: