خانواده ها هر 3 سال یک فرزند بیاورند :|

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اشتباه نکنید ........ بی تدبیری داخلی هم اثر داره که برمیگرده به دولتها .........شما شک دارید که صهیونیستها و آمریکا دشمن هستند؟
چرا تحریم دارو کردن ........تحریم بانک مرکزی میدونید چه مشکلاتی برای کشور پیش اورده؟
زمان آقای خاتمیشم همین آمریکایی ها ما رو کانون شرارت و تروریست معرفی کردن .....مگه ما تعلیق هسته ای در زمان اصلاحات نکردیم ......آیا رفتار اونها تغییر کرد

حالا تازه حرفشون تغییر کرده .. که البته این به روباه صفت بودنشون برمیگرده .....در حرف میگن فلان و بیثار در عمل فقط مردم رو له میکنند .....البته از بی فرهنگهایی که اسلحه کانون تمدنشونه جز این انتظاری نیست

بی تدبیری های داخلی باعث میشه این مسائل افزایش پیدا کنه و همینطور تاثیر خودشو نداشته باشه

ضمن اینکه از نظر بنده دولت نهم هیچ عیب بزرگی نداشت .........ولی در دولت دهم کم بی تدبیری ندیدیم .......
دولت نهم بي تدبيري نداشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استغفرالله ....تورم بالاي بست درصد... بيكار شدن كارخانجات ... عدم حقوق پرداخت كارگران..گران شدن مواد اوليه زندگي... بيكاري جوونا...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اشتباه نکنید ........ بی تدبیری داخلی هم اثر داره که برمیگرده به دولتها .........شما شک دارید که صهیونیستها و آمریکا دشمن هستند؟
چرا تحریم دارو کردن ........تحریم بانک مرکزی میدونید چه مشکلاتی برای کشور پیش اورده؟
زمان آقای خاتمیشم همین آمریکایی ها ما رو کانون شرارت و تروریست معرفی کردن .....مگه ما تعلیق هسته ای در زمان اصلاحات نکردیم ......آیا رفتار اونها تغییر کرد

حالا تازه حرفشون تغییر کرده .. که البته این به روباه صفت بودنشون برمیگرده .....در حرف میگن فلان و بیثار در عمل فقط مردم رو له میکنند .....البته از بی فرهنگهایی که اسلحه کانون تمدنشونه جز این انتظاری نیست

بی تدبیری های داخلی باعث میشه این مسائل افزایش پیدا کنه و همینطور تاثیر خودشو نداشته باشه

ضمن اینکه از نظر بنده دولت نهم هیچ عیب بزرگی نداشت .........ولی در دولت دهم کم بی تدبیری ندیدیم .......
قدرت داره تحریم میکنه...
همه اشتباه میگن فقط شما درست میگی...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدیاد نسل تشیع ربطی به ترویج تعدد زوجات ندارد

امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم که البته این موضوع ربطی به تعدد زوجات ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.

وی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها از گفته‌های من سوء استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: ازدیاد نسل به هیچ عنوان به معنای تعدد زوجات نیست.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: با کاهش نسل تشیع به طور حتم برگ برنده به دست برخی از جریان‌های مذهبی و دشمنان کشور می‌افتد.
وی بیان کرد: قناعت را باید از زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) آموخت.

محتکران خون جگر مردم را می‌نوشند
امام جمعه موقت اصفهان در مورد فشار‌های اقتصادی استکبار گفت: در شرایط فعلی که ایران به دنبال تحریم دشمنان اسلام است برخی از افراد و کسبه با پر کردن جیب خود، نقش تروریست و کارگزاری تحریم‌های دشمن را بر عهده گرفته‌اند.
وی ادامه داد: با الهام‌بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، در راه اعتقاداتمان مقاومت می‌کنیم.

رهبر با اشاره به اینکه ملت ایران خوبی‌های فراوانی در کارنامه خود ثبت کرده است، تاکید کرد: یادمان باشد این موضوع به آن معنی نیست که در برابر رنج مردم بی‌تفاوت باشیم.

وی بیان کرد: مقاومت مردم ایران دنیای غرب و آمریکا را به چالش، رسوایی و پشیمانی کشیده است و در این راستا باید تلاش کنیم استکبار را با تحریم‌کالا‌های خارجی به انزوا بکشانیم.

رهبر در مورد بسته شدن ماهواره "هات برد" روی شبکه‌های ایرانی تاکید کرد: در حال حاضر 1500 شبکه در سرتاسر دنیا فساد اخلاقی را در بین مردم رواج می‌دهند اما شاهد بسته شدن شبکه‌های ایرانی که چیزی جز اسلام، اسلام‌خواهی و حقوق بشر بر زبان نمی‌آورند هستیم.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به روز تربیت بدنی گفت: با ورزش کردن جوانان این کشور مخالف نیستیم اما دادن میلیارد‌ها تومان به یک ورزشکار و یا یک مربی تنها دیوانگی است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در وزارت ورزش و جوانان، مقوله "جوان" به طور کامل حذف شده است تصریح کرد: بسیاری از شرکت‌ها در عین حال که پول لازم را برای پرداخت دستمزد کارگران خود ندارند، اقدام به تشکیل تیم‌های ورزشی می‌کنند.

رهبر تاکید کرد: بسیاری از جوانان خون‌دل‌های فراوانی برای نبود کار و سایر امکانات متحمل شده‌اند که در این راستا وزارت ورزش و جوانان باید مدیریت‌های صحیحی در برابر اقدامات خود قرار دهد.
امام جمعه موقت اصفهان در مورد برنامه‌های اخیر غرب در مورد هتک حرمت به پیغمبر اسلام (ص) گفت: غربی‌های از اسلام صدمات فراوانی دریافت کرده‌اند که این موضوع به جنگ‌های صلیبی برمی‌گردد و در حال حاضر به فکر انتقام هستند.

وی تصریح کرد: فرهنگ مقاومت در ایران خیال لشکر‌کشی به این کشور را غیر ممکن کرده است.
MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آقا محمد بسه 34 ساله يا آمريكا مقصره يا اسرائيل...پس خودمون چي؟؟؟؟؟؟؟
مینا خانم خداییش منطقی باش ! پست آقا محمد رو کامل بخون ! ;)

مهندس جان .........من یه نفر رو قبول داشته باشم تو این باشگاه شمایی ..........همیشه با منطق حرف زدی و مسائل رو تمام و کمال نگاه کردی

خب همه این مسائل به دولت برمیگرده و خودتم میدونی به نظام مرتبط نیست .....البتهاینم نباید نادیده گرفت تحریمهایی که رخ داده ......دولت نهم همین دولت بود .......آیا این مشکلات بود؟

مسئله ساده زیستی هم که میفرمایین نظام در جهتش هست ولی به طبع ایراداتی هم هست ....کانون های ثروت و قدرتی هست .......و اگر همه اینها طبق فرمان رهبری عمل کرده بودن جلوی خیلی مسائل گرفته میشد ...........قانون 8 ماده ای مبارزه با فساد رو منظورم هست ...........و اینکه حکومت ما اسلامی نشده0 حتی خود رهبری هم فرمودن) و در راستای اسلامه که اگر نبود
صهیونیستها و امریکا
به این حد با کشور و مردم ما دشمنی نمیکردن

میبینید امروز کارشون به کجا رسیده که داروی مردم رو هم تحریم میکنن و اگر کشوری خلاف این عمل کنه اون شکرت و کشور رو مجازات میکنن
نمونه هاشو میبینید دیگه ......این یعنی یک جنگ تمام عیار اقتصادی ولی پنهان
ما مخلصیم ! خوشحالم که شما راجع به من این نظر رو دارین ! چون توی خوانواده به من به چشم یه ضد دین بد بخت نگاه میکنن :D
منم همیشه پستای شما رو دنبال کردم و میکنم !
درسته تحریم ها واقعا کمرشکنه ! ولی مسئله ما فقط تحریم نیست ! مسئله ما ضعف مدیریتیه ! ( مدیریت در همه زمینه ها )
به قول یکی از دوستان گوسفند داخلی ، علف داخلی ، اکسیژن هم داخلی ولی بازم قیمت شیر بالا میره ! اینو دیگه نمیشه به تحریم نسبت داد !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدرت داره تحریم میکنه...
پس با این استدلال شما هم زجر تحریماشو بکشید .........پس هر کی قدرت داره باید زور بگه/ ........استدلال شما ظاهرا اینه .......پس چرا اینجا یهو میشین مخالف؟
این یه پارادوکس نیست؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قدرت داره تحریم میکنه...

آخه آبجي ما ايرونيها هميشه همينجوري هستيم فقط عادت كرديم بگيم اين مقصره ..بدبختيهامون تقصير اعراب و آمريكا و اسرائيله هميشه اينطوري بوده

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما مخلصیم ! خوشحالم که شما راجع به من این نظر رو دارین ! چون توی خوانواده به من به چشم یه ضد دین بد بخت نگاه میکنن :D
درسته تحریم ها واقعا کمرشکنه ! ولی مسئله ما فقط تحریم نیست ! مسئله ما ضعف مدیریتیه ! ( مدیریت در همه زمینه ها )
به قول یکی از دوستان گوسفند داخلی ، علف داخلی ، اکسیژن هم داخلی ولی بازم قیمت شیر بالا میره ! اینو دیگه نمیشه به تحریم نسبت داد !

كامل خوندمش ...به خدا خسته شديم از بس گفتم آمريكا اسرائيل.....

kamran333

عضو جدید

all the countries around the world are devil
only Syria & Iran are good

Armin pak

عضو جدید
شما ها که این قدر مغرورین که جواب کسی دیگه ای رو نیدید هیچ چیزی رو نمیتونید عوض کنید و فقط بلدید حرف بزنید اونم توی دنیای مجازی .شودید مثل یه شیر اطمینان که هروقت فشار بالا بره عمل میکنید و یه کم فشار رو تخلیه میکنید مثل رسانه .مثل 20.30 .
تموم زندگیتون شده کیبرد و دنیاتون هم که شوده دنیای مجازی . توی دنیای شما که گرونی نیست. پلیس هم که نیست .پس بحرفید خوش باشید با دل خوشیتون

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

قطعا .......خب شاید چون نظرات خودت رو راست و پوسکنده نمیگی ..........بله و مسئولین دیگه هم اینو میگن

فارغ از این من به شخصه اصلا انتظار نداشتم که رئیس جمهور فعلی حرف رئیس بنیاد باران رو به زبون بیاره که نذاشتن کار کنیم!
حرفی که خود ایشون موقعی که شهردار بود و واقعا برای تهران زحمت کشید به رئیس دولت اصلاحات میگفت

البته به نظرم موج رسان ای هم بی تاثیر نیست ....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ها که این قدر مغرورین که جواب کسی دیگه ای رو نیدید هیچ چیزی رو نمیتونید عوض کنید و فقط بلدید حرف بزنید اونم توی دنیای مجازی .شودید مثل یه شیر اطمینان که هروقت فشار بالا بره عمل میکنید و یه کم فشار رو تخلیه میکنید مثل رسانه .مثل 20.30 .
تموم زندگیتون شده کیبرد و دنیاتون هم که شوده دنیای مجازی . توی دنیای شما که گرونی نیست. پلیس هم که نیست .پس بحرفید خوش باشید با دل خوشیتون
سلام .........بگید تا جواب بدم ........چون فکر میکنم این تاپیک از ضابطه خارج شد متاسفانه و احتمالا اخطاری خواهیم گرفت ..........امیدوارم استارتر محترم لااقل اخطار نگیرد!
بفرمایید

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
مسعود عزیز ...........از شما دیگه بعید بود که به صرفا اخبار رسانه ای اعتماد کنید و سریع موضع بگیرید ........در قبال اصلاح طلبان حتی متاسفانه داخلی که میبینید بعضا بدون مدرک چه ها مینویسند ......آیا میخواین بگین همه اونها هم درسته؟ .شایدم چون آرمان به سازندگیها برمیگرده حرفش درسته؟!
.
.
.
ازدیاد نسل تشیع ربطی به ترویج تعدد زوجات ندارد

امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم که البته این موضوع ربطی به تعدد زوجات ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.

وی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها از گفته‌های من سوء استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: ازدیاد نسل به هیچ عنوان به معنای تعدد زوجات نیست.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: با کاهش نسل تشیع به طور حتم برگ برنده به دست برخی از جریان‌های مذهبی و دشمنان کشور می‌افتد.
وی بیان کرد: قناعت را باید از زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) آموخت.

MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines

محمد عزیز اقای امام جمعه درباره خطر کاهش جمعیت از حضرت علی‏(ع‏)‏ و روش زندگی ان حضرت صحبت کردند اما خود حضرت علی می فرمایند جامعه ای که معاش (روزی‏) ندارد معاد ندارد حالا به نظرت ما یک کشور ۳۰ میلیونی با خدا داشته باشیم بهتره یا یک کشور ۳۰۰ میلیونی بی خدا‏?‏ نمیدونم اقایی که این صحبت رو مطرح کرده تو جامعه و بین همین مردم زندگی میکنه یا نه‏?‏ چرا که اگر زندگی می کرد و مشکلات معیشتی مردم رو میدید این حرف ها رو نمیزد

Armin pak

عضو جدید
سلام .........بگید تا جواب بدم ........چون فکر میکنم این تاپیک از ضابطه خارج شد متاسفانه و احتمالا اخطاری خواهیم گرفت ..........امیدوارم استارتر محترم لااقل اخطار نگیرد!
بفرمایید
اینجا این حرفارو بزنید و فردا به بچه هاتون بگید ما گوفتیم ما میدونستیم ما فهمیدیم. اینم مدرک

محمد مراغه ای

عضو جدید
تعداد مناسب بچه دوتاس
یکی یدونه خل و دیونه
زیادم بشه
تا اخر عمرت فقط میشنوی سلام خداحافظ عزیزم من حاملم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
all the countries around the world are devil
only Syria & Iran are good

این استدلالتون اشتباه است ........ما یک رژیم رو به رمسیت نمیشناسیم و اون صهیونیستهاست .....علتشم مشخصه ....اشغالگران آدم کشی که همه کار میکنند و هیچ کس هم کاری بهشون نداره ......نه سازمان مللی و نه هیچ ارگان جهانی دیگه
البته به لطف خدا روند تضعیفشون شکل گرفته و انتخابات اخیرشون نشون داد

یکی هم آمریکا که کشورشو به رسمیت میشناسیم ولی دولتشو خیر .......

با بقیه کشورها همین الآن هم ایران گفتگو میکنه ....گرچه بعضا در حد دیپلماتیک و نه مقامات بلند پایه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس با این استدلال شما هم زجر تحریماشو بکشید .........پس هر کی قدرت داره باید زور بگه/ ........استدلال شما ظاهرا اینه .......پس چرا اینجا یهو میشین مخالف؟
این یه پارادوکس نیست؟

اولا که شما جواب قبلیه منو نداید..بعدش زجر تحریمهارو وقتی چیزی از خودمون نداریم چطوری بشکنیم...
تحریمهارو که نتونستیم بشکونیم هیچ خودمون داریم میشکنیم...آقا اگه کارتون درست بوده چرا به این وضعیت رسیدیم من طرف حق و حقیقتم...همه که نمیشه با هم موافق باشن!!!!!!باید باشن؟؟
اونا ابر قدرت دنیان پس کشوری مث ما نمیتونه مقابلش واسته اگه میتونست اینجوری نمیشد...باید حقیقتو قبول کنید و خودتونم میدونید که اینطوریه.
اینها همش شعارههههههههه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد عزیز اقای امام جمعه درباره خطر کاهش جمعیت از حضرت علی‏(ع‏)‏ و روش زندگی ان حضرت صحبت کردند اما خود حضرت علی می فرمایند جامعه ای که معاش (روزی‏) ندارد معاد ندارد حالا به نظرت ما یک کشور ۳۰ میلیونی با خدا داشته باشیم بهتره یا یک کشور ۳۰۰ میلیونی بی خدا‏?‏ نمیدونم اقایی که این صحبت رو مطرح کرده تو جامعه و بین همین مردم زندگی میکنه یا نه‏?‏ چرا که اگر زندگی می کرد و مشکلات معیشتی مردم رو میدید این حرف ها رو نمیزد

بله قطعا .........و البته مسعود جان ایشون مسائل معشیتی رو کتمان نکرده

محتکران خون جگر مردم را می‌نوشند
امام جمعه موقت اصفهان در مورد فشار‌های اقتصادی استکبار گفت: در شرایط فعلی که ایران به دنبال تحریم دشمنان اسلام است برخی از افراد و کسبه با پر کردن جیب خود، نقش تروریست و کارگزاری تحریم‌های دشمن را بر عهده گرفته‌اند.
وی ادامه داد: با الهام‌بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، در راه اعتقاداتمان مقاومت می‌کنیم.

رهبر با اشاره به اینکه ملت ایران خوبی‌های فراوانی در کارنامه خود ثبت کرده است، تاکید کرد: یادمان باشد این موضوع به آن معنی نیست که در برابر رنج مردم بی‌تفاوت باشیم.

ضمن اینکه ایشون کم نسبت به دولت موضع نگرفتن و وضع معشیتی مردم ......به نظرتون انتظار درستی است که هر بار موضوع اصلی این مرود باشه؟
شما که بایستی بهتر از من به فرازهای نماز جمعه آگاهی داشته باشین

kamran333

عضو جدید
این استدلالتون اشتباه است ........ما یک رژیم رو به رمسیت نمیشناسیم و اون صهیونیستهاست .....علتشم مشخصه ....اشغالگران آدم کشی که همه کار میکنند و هیچ کس هم کاری بهشون نداره ......نه سازمان مللی و نه هیچ ارگان جهانی دیگه
البته به لطف خدا روند تضعیفشون شکل گرفته و انتخابات اخیرشون نشون داد

یکی هم آمریکا که کشورشو به رسمیت میشناسیم ولی دولتشو خیر .......

با بقیه کشورها همین الآن هم ایران گفتگو میکنه ....گرچه بعضا در حد دیپلماتیک و نه مقامات بلند پایه
yes
I konw
china & russia
zambia ,gambia
colombia
...
I dont have any thing to say
that's clear

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که شما جواب قبلیه منو نداید..بعدش زجر تحریمهارو وقتی چیزی از خودمون نداریم چطوری بشکنیم...
تحریمهارو که نتونستیم بشکونیم هیچ خودمون داریم میشکنیم...آقا اگه کارتون درست بوده چرا به این وضعیت رسیدیم من طرف حق و حقیقتم...همه که نمیشه با هم موافق باشن!!!!!!باید باشن؟؟
اونا ابر قدرت دنیان پس کشوری مث ما نمیتونه مقابلش واسته اگه میتونست اینجوری نمیشد...باید حقیقتو قبول کنید و خودتونم میدونید که اینطوریه.
اینها همش شعارههههههههه
شما دینتون اسلامه؟ ..........اگر هست بقیه مطلبم رو بخونید

البته نمیخوام مقایسه کنم .......
زمان پیغمبر ......کفار چگونه بودن .......حتما ماجرای حبشه رو میدونید و همینطور ماجرای تحریم اقتصادی که پیامبر و یارانشون شدن

تعداد لشکریان امام حسین و یزید ملعون

و همین جنگ هشت ساله و دفاع مقدس .........شما از دفاع مقدس چه میدونین؟

سوالتون رو خواستین تکرار کنید .....جواب میدم .........اون موقع تاپیک منحرف نشده بود!

Armin pak

عضو جدید
شما دینتون اسلامه؟ ..........اگر هست بقیه مطلبم رو بخونید

البته نمیخوام مقایسه کنم .......
زمان پیغمبر ......کفار چگونه بودن .......حتما ماجرای حبشه رو میدونید و همینطور ماجرای تحریم اقتصادی که پیامبر و یارانشون شدن

تعداد لشکریان امام حسین و یزید ملعون

و همین جنگ هشت ساله و دفاع مقدس .........شما از دفاع مقدس چه میدونین؟

سوالتون رو خواستین تکرار کنید .....جواب میدم .........اون موقع تاپیک منحرف نشده بود!

شیر اطمینان عمل کرد

Armin pak

عضو جدید

اینجا این حرفارو بزنید و فردا به بچه هاتون بگید ما گوفتیم ما میدونستیم ما فهمیدیم. اینم مدرک

Armin pak

عضو جدید
بله هستم..شیعه از نوع طباطبائیش...نه فقط شما مسلمونی...
لطف کنید امام حسینو با خودتون مقایسه نکنید..الان کسایی که شما ازشون طرفداری میکنی باقی مونده لشگر یزیدن...
کوتاهیی از شما بوده که نخوندیش بعد به من میگی تکرارش کنم!!!..خودت برو بخون اگه جوابی داشتی بگو..
اینجا ایرانه هرچیزی استفاده خودشو داره .تاریخ مصرف داره. زمان مصرف داره. صبور باشی به اونجاهای داستان هم میرسند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله هستم..شیعه از نوع طباطبائیش...نه فقط شما مسلمونی...
لطف کنید امام حسینو با خودتون مقایسه نکنید..الان کسایی که شما ازشون طرفداری میکنی باقی مونده لشگر یزیدن...
کوتاهیی از شما بوده که نخوندیش بعد به من میگی تکرارش کنم!!!..خودت برو بخون اگه جوابی داشتی بگو..
اولا بنده از شما سوال پرسیدم ........تو کشور ما اکثریت شاعه هستن ولی از مذاهب وادیان دیگه هم داشته و داریم که اونها هم بسیار برای من محترمند ........منم گفتم مقایسه نمیکنم ..........ولی به نظر شما امام حسین اگر بود با صهیونیستها چه رفتاری داشت؟
و همینطور آمریکایی ها .......آیا از حق میگذشت؟ ......ایا با ظالم هم پیمان میشد؟

یا شایدم شما صهیونیستها رو ظالم نمیدونید که یه بحث دیگه است و من ترجیح میدم سکوت کنم!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چجوری میخای قانع شی؟اصلن باچی میخای قانع شی؟
بانشون دادن 4تانمودارکاهش تورم؟بااینکه ملت مازیرفشارتحریم خم نمیشه؟بازیادکردن یارانه ها؟باچی قانع میشی؟
باطرح یه شغله بودن؟باافزایش قیمت همه چی قانع میشی؟
بیکارشدن این همه فارغ التحصیل قانعت میکنه؟باگداشدن مردم به قیمت انرژی هسته ای حق مسلم ماست قانع میشی؟
باچی قانع میشی؟
اصلن هممون قانع شدیم همه درداریشه کن شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
المیرا خانم شما حرفای خودم رو به خودم میزنی !؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا محمد اگه شما وقت داشته باشین من توی پ.خ مزاحمتون میشم ! ;)

محمد مراغه ای

عضو جدید
اولا بنده از شما سوال پرسیدم ........تو کشور ما اکثریت شاعه هستن ولی از مذاهب وادیان دیگه هم داشته و داریم که اونها هم بسیار برای من محترمند ........منم گفتم مقایسه نمیکنم ..........ولی به نظر شما امام حسین اگر بود با صهیونیستها چه رفتاری داشت؟
و همینطور آمریکایی ها .......آیا از حق میگذشت؟ ......ایا با ظالم هم پیمان میشد؟

یا شایدم شما صهیونیستها رو ظالم نمیدونید که یه بحث دیگه است و من ترجیح میدم سکوت کنم!
اگه الان امام حسن بود چیکار می کرد؟؟؟