حمایت از پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد نساجی

hamid76

عضو جدید
سلام
دانشجویان سال اخر کارشناسی و کارشناسی ارشد نساجی گرامی:
در صورتیکه در مرحله انتخاب موضوع پایان نامه هستید و نیاز به خمایت دارید (مادی و علمی) در این پست اعلام بفرمایید. ضمنا" مقطع تحصیلی، دانشگاه و ایمیل خود را هم بگذارید

منتظر درخواستها و پیشنهادات شما هستم

به امید روزهای خوبتر

L-GH-H

عضو جدید
سلام
دانشجویان سال اخر کارشناسی و کارشناسی ارشد نساجی گرامی:
در صورتیکه در مرحله انتخاب موضوع پایان نامه هستید و نیاز به خمایت دارید (مادی و علمی) در این پست اعلام بفرمایید. ضمنا" مقطع تحصیلی، دانشگاه و ایمیل خود را هم بگذارید

منتظر درخواستها و پیشنهادات شما هستم

به امید روزهای خوبتر

سلام نیاز به یک ایده خوب در رابطه با پروژه دارم.کارشناسی ارشد-دانشگاه قزوین-www.lgholami55@yahoo.com

mohammadi.faride

عضو جدید
سلام من هم شدیدا" در انتخاب دچار تردید هستم در چند زمینه مختلف نمیدونم در کدامیک وارد شوم بهتر است اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم ضمنا" ایمیلم mohammadi.farideh@ymail.com هست و در دانشگاه صنعتی اصفهان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستم.
دو مورد در ذهنم بوده که فکر میکنم زیاد نتیجه نده
اول اینکه چون در زمینه ریسندگی مشغول به کار بوده ام دوست داشتم در اون زمینه تحقیقات انجام دهم ولی پروژه مناسب در این زمینه پیدا نکردم.
دوم اینکه به خاطر اینکه رشته فرش در اکثر دانشگاهها تدریس میشود و شانس استخدامم برای تدریس در اون زمینه بیشتر هست فکر میکنم اگر پروژه ام هم در اون زمینه باشد بیشتر کمکم میکند که باز هم موضوعی در ذهنم ندارم
توضیحاتم زیاد بود ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

morteza1131

عضو جدید
سلام
اساتید عزیز اگه تو زمینه نانو الیاف هم یه ایده خوب برای پروژه کارشناسی ارشد داشته باشید که عالی میشه
من بیشتر دنبال یه موضوعی هستم که بتونم بعدها عملیش کنم و تحقیقاتمو روش کامل کنم