حل 300 سوال مدار های الکتریکی مهندس کهن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

deer

عضو جدید
دوستان خیلی عالی بود
کسی سوالات رو بدون جواب هم داره بگذاره ما هم حل کنیم؟

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من 300 تا سوال رو جواب دادم . فقط باید ببینم که در حال حاضر چقدر از دوستان نیاز دارن تا اسکن کنم و آپلود !

سلام خیلی ممنون از کار ارزشمندی که انجام دادید.خیلی خوب میشه اگه امکانش باشه هر هفته یه 15 تا 20 تاشو بذاری که بقیه هم بتونن استفاده کنن

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من 300 تا سوال رو جواب دادم . فقط باید ببینم که در حال حاضر چقدر از دوستان نیاز دارن تا اسکن کنم و آپلود !

بزارشون داداش
مطمئن باش خیلی ها مشتاق هستن.
فقط من از اقای کهن در مورد انتشار جوابها تو اینترنت از طریق سایتش سوال پرسیدم که نمیدونم چرا ایشون هنوز جواب ندادن.

Mr.Perfect

عضو جدید
یک موضوعی هست که البته این نظر منه و خوب ممکنه بعضی از دوستان هم عقیده نباشند...
ولی زمانی که پاسخ یک سوال در اختیار ادم باشه ذهن کمتر تلاش میکنه تا مسلئه را حل کنه و در واقع از اون حالت تکاپو و... میفته...

شاید حداقل برای من اینطور باشه...بهتر دوستان سعی کنن خودشون به پاسخ برسند(پاسخ نهایی که مشخص شده)

llvll.asoud

کاربر ممتاز
یک موضوعی هست که البته این نظر منه و خوب ممکنه بعضی از دوستان هم عقیده نباشند...
ولی زمانی که پاسخ یک سوال در اختیار ادم باشه ذهن کمتر تلاش میکنه تا مسلئه را حل کنه و در واقع از اون حالت تکاپو و... میفته...

شاید حداقل برای من اینطور باشه...بهتر دوستان سعی کنن خودشون به پاسخ برسند(پاسخ نهایی که مشخص شده)

بله حرف شما کاملا درست هستش ولی ما که نمیخوایم سریع جوابارو بگیریم بریم از رو جواب تشریحی بخونیم! ما میخوایم با روشهای مختلف یه سوال که ممکنه موجود باشه آشنا بشیم و ببینیم که کدم روش برای حل اون سوال بهینه هستش

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

صحبت شما از یه طرف درسته که شاید تلاش کم بشه ولی این هم هست که واقعا ادم به بعضی جوابها نمیرسه
مثلا سوال 27 و 132 رو من بلد نبودم چند روز پیش یه نکته یاد گرفتم و این سوالهارو تونستم حل کنم ولی اگه این نکته رو قبلا یکی دیگه گفته بود من خیلی راحت تر میتونستم این سوالارو حل کنم و وقت کمتری هم از من می گرفت (البته این قضیه یه خیری هم برام داشت که باعث شد دیگه حل اینجور سوالها تو ذهن من حک بشه)
سوالهای 132 و 27 واقعا قشنگ هستن توصییه میکنم حل کنید
جواب سوالهای 7 27 40 43 48 51 132 135 263
رو میزارم
خرجش یه صلوات جهت تعجیل در امر فرج مولامون
pass:hts1369

Mr.Perfect

عضو جدید
صحبت شما از یه طرف درسته که شاید تلاش کم بشه ولی این هم هست که واقعا ادم به بعضی جوابها نمیرسه
مثلا سوال 27 و 132 رو من بلد نبودم چند روز پیش یه نکته یاد گرفتم و این سوالهارو تونستم حل کنم ولی اگه این نکته رو قبلا یکی دیگه گفته بود من خیلی راحت تر میتونستم این سوالارو حل کنم و وقت کمتری هم از من می گرفت
(البته این قضیه یه خیری هم برام داشت که باعث شد دیگه حل اینجور سوالها تو ذهن من حک بشه)
در واقع زیبایی حل و تمرین در همین هست...من مطمئنم که با درسنامه های مفصل کتابها و مراجع خوب این درس که هست شاید از نظر اموزشی مشکلی وجود نداشته باشه و فقط نیازه تا در سوالات تامل بشه و اتفاقا به چالش کشیده بشیم....

البته همونطور که شما هم فرمودید بعد از این تلاش،شما با یادگیری از روی یک مرجع دیگر یا حل با روش خودتون این پروسه را تکمیل کردید و فرایند یادگیری و تسلط را به درجه عالی خودش رسوندید

radikalx

عضو جدید
با تشکر از همکاری دوستان .
از تاپیک مدار حل چند تاشون رو پیدا کردم .
سوال 1
http://upload.tehran98.com/img1/b0ijuyd27t99qhwkewa.jpg
سوال دوم
http://upload.tehran98.com/img1/z065xs9loc8glpr3p4fp.jpg
سوال چهارم
http://upload.tehran98.com/img1/6g2m9fa31ezjvo4vkjc0.jpg
سوال پنجم
http://upload.tehran98.com/img1/s9xo9z84q76f42bb60g.jpg

با تشکر از دوستان که زحمت کشیدن ولی لینکها اکسپایر شدن

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: deer

h.Rajabalipanah

عضو جدید
دوستان عزیز من بدقولی نکردم و مشکل اسکن کردنش به زودی انشالله حل میشه ! منتها من به مهندس کهن ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم و نمیدونم اجازه پخش این جوابها رو دارم یا نه ; کسی میدونه که :
1. با رضایت ایشون اصل سوالا در اینترنت پخش شده یا نه ؟
2. خودشون مجموعه ای از جوابهای تشریحی در اختیار دارن یا نه ؟
3. سوال تالیفی هم داخل این سوالا بوده یا همشون جمع آوری شدست ؟
4. و خودشون چه نظری در مورد پخش جوابها در اینترنت دارن ؟

Mr.Perfect

عضو جدید
دوستان عزیز من بدقولی نکردم و مشکل اسکن کردنش به زودی انشالله حل میشه ! منتها من به مهندس کهن ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم و نمیدونم اجازه پخش این جوابها رو دارم یا نه ; کسی میدونه که :
1. با رضایت ایشون اصل سوالا در اینترنت پخش شده یا نه ؟
سلام فقط من این سوالتون را میتونم پاسخ بدم(چون خودم حدود 2 ماه پیش این موضوع را جویا شدم) که ایشون استفاده از این جزوه را بلامانع دونستند ...

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان سلام
از اونجا که استاد کهن در مورد گذاشتن جواب سوالهاشون تو سایتها رضایت ندارن(ظاهرا ندارن) من جواب سوالهایی که گذاشته بودم رو حذف کردم
یا علی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان کنکوری ! طبق قولی که داده بودم ، حل 300 سوال در blog.iree. آپلود شده است . :)

من حل سوالات را چک کردم به نظر می رسد سوالات خوب حل شده است

لینک دانلود

• File size: 18.55 MB
  • Uploaded: 2013-09-27 05:15:38

در صورت ادامه ندادن این تاپیک ، قفل خواهد شد ....

آخرین ویرایش:

hamedgho2000

عضو جدید
من حل سوالات را چک کردم به نظر می رسد سوالات خوب حل شده است

لینک دانلود

• File size: 18.55 MB
  • Uploaded: 2013-09-27 05:15:38

در صورت ادامه ندادن این تاپیک ، قفل خواهد شد ....
ممنونم
به نظرت تو وقت باقی مونده رو دوقطبی و فرکانس طبیعی ( که نخوندم ) وقت بذارم یا رو 300 سوال ؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ممنونم
به نظرت تو وقت باقی مونده رو دوقطبی و فرکانس طبیعی ( که نخوندم ) وقت بذارم یا رو 300 سوال ؟

با دوست مون موافقم
این سوالات اسم
300 سوال کهن هست در واقع از تمرین های جبه دار و هدتنی و ... گرفته شده است
حل این سوالات زمان بر است دو فصل باقی مونده رو بخونید یا به سوالات کنکور اخیر یا کنکور های آزمایشی تمرکز کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا