حل مشکل HYSYS در سال 2010 میلادی

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بعلت ورورد به سال جدید میلادی اکثر دوستانی که با نرم افزار hysys 3.2 کار میکنند دچار مشکل expired شدند البته من خودم aspen hysys 2006 رو نصب کردم و استفاده میکنم مشکلی نداشتم;)
ولی یک روشی که تست شده و جواب داده اینه که تاریخ کامپیوترتون رو به سال 2009 برگردونید تا مشکل حل بشه

موفق باشید:gol:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته بايد توجه داشت كه فقط به هنگام كار با نرم افزار هايسيس بايد تاريخ تغيير داد و پس از اتمام دوباره تاريخ به 2010 تغيير داد تا ساير تنظيمات به هم نريزد!

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بعلت ورورد به سال جدید میلادی اکثر دوستانی که با نرم افزار hysys 3.2 کار میکنند دچار مشکل expired شدند البته من خودم aspen hysys 2006 رو نصب کردم و استفاده میکنم مشکلی نداشتم;)
ولی یک روشی که تست شده و جواب داده اینه که تاریخ کامپیوترتون رو به سال 2009 برگردونید تا مشکل حل بشه

موفق باشید:gol:

فکر کردم crack هاشو پیدا کردی ;)

prazmjoo

عضو جدید
aspen

aspen

فکر کنم منم باید 2006 رو نصب کنم

با سلام

جهت اطلاع تمامي عزيزان نرم افزارهاي مهندسي شيمي hysys 3.2,aspen hysys 2006,2009 در سال جديد اين مشكل را پيدا كرده اند.لذا شركتها و افراد بسياري در حال حاضر نسخي از برنامه aspenرا با كرك روي usb or dongle عرضه مي كنند.

لطفاٌ هركدام از دوستان مي توانند اين موضوع را تحقيق و اطلاع رساني نمايد.
متشكر

prazmjoo

عضو جدید
ا سلام

جهت اطلاع تمامي عزيزان نرم افزارهاي مهندسي شيمي hysys 3.2,aspen hysys 2006,2009 در سال جديد اين مشكل را پيدا كرده اند.لذا شركتها و افراد بسياري در حال حاضر نسخي از برنامه aspenرا با كرك روي usb or dongle عرضه مي كنند.

لطفاٌ هركدام از دوستان مي توانند اين موضوع را تحقيق و اطلاع رساني نمايد.
متشكر

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک اتفاق جالب برای هایسیسم افتاد
شاید شما هم متوجه شدید!!

تازگی ها با اینکه تاریخ کامپوترم رو هم عقب میبردم صفحه برنامم زود به زود بسته میشد. ( کاری انجام دادم که فقط با ورژن 3و1 باز میشه و حتما باید نصب داشته باشمش).
بعد از اینکه aspenone 2006 رو نصب کردم. یک روز اتفاقی دیدم هایسیس قبلیم باز میشه بدون اینکه نیاز به تغییر تاریخ داشته باشه ( دیگه هم تند تند صفحش بسته نمیشه)!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
یک اتفاق جالب برای هایسیسم افتاد
شاید شما هم متوجه شدید!!

تازگی ها با اینکه تاریخ کامپوترم رو هم عقب میبردم صفحه برنامم زود به زود بسته میشد. ( کاری انجام دادم که فقط با ورژن 3و1 باز میشه و حتما باید نصب داشته باشمش).
بعد از اینکه aspenone 2006 رو نصب کردم. یک روز اتفاقی دیدم هایسیس قبلیم باز میشه بدون اینکه نیاز به تغییر تاریخ داشته باشه ( دیگه هم تند تند صفحش بسته نمیشه)!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

برنامه قبلی من از رو کامپیوتر پاک شده با این اوصاف یعنی دیگه نمیتونم از hysys و aspen استفاده کنم؟!
میشه راهنماییم کنید؟!

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه قبلی من از رو کامپیوتر پاک شده با این اوصاف یعنی دیگه نمیتونم از hysys و aspen استفاده کنم؟!
میشه راهنماییم کنید؟!

من متوجه سوالتون نشدم!!! کدوم برنامتون حذف شده؟!!! الان چی نصب دارید؟

m.maz

عضو
مشکل ویندوز 7

مشکل ویندوز 7

با سلام به دوستان گرامی

آیا در ویندوز 7 نرم افزار اسپن 2006 را نصب کرده اید ؟

متشکرم

:gol: