حل تمرینات تحقیق در عملیات 1

سلام دوستان ،من به پاسخ تمرینات تستی وتشریحی کتاب تحقیق در عملیات 1 نوشته دکتر آجر لو (پیام نور ) احتیاج دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه .:heart:

businessman

عضو جدید
سلام دوستان ،من به پاسخ تمرینات تستی وتشریحی کتاب تحقیق در عملیات 1 نوشته دکتر آجر لو (پیام نور ) احتیاج دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه .:heart:

والا من که اطلاعی درباره این کتاب ندارم و پیام نوری هم نیستم اما سوالاتی رو که با مشکل برخوردید اینجا مطرح بفرمایید اگر بتونم خوشحال می شم راهنمایی کنم.
ولی من یه کتاب واقعاً عالی بهتون معرفی می کنم به نام راهنمای جامع مدلسازی نوشته دکتر آریانژاد و دکتر سجادی که واقعاً با مطالعه این کتاب به نظر می رسه تو زمینه مدلسازی خطی و صفرویک( تحقیق2) و همچنین آنالیز حساسیت بعید می دونم کسی دیگه مشکلی براش پیش بیاد.

سلام ،علی آقا از توجهتون متشکرم ،اما از طریق اون سایت من نتونستم چیزی پیدا کنم .لطف میکنی راهنمایی کنی.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ،علی آقا از توجهتون متشکرم ،اما از طریق اون سایت من نتونستم چیزی پیدا کنم .لطف میکنی راهنمایی کنی.

عزیزم لینک که مستقیم بود . مرورگرتون چیه؟ من با اپرا نتونستم دانلود کنم ولی با ie شد .
شیدا خانم شما هم نتونستی؟

اگه مشکلی هست براتون یه جای دیگه آپلودش میکنم . چون فکر کنم تو کامپیوتر دارمش.

xgirl

عضو جدید
سلام لطف میکنید لینک برای دانلود بذارید من نتونستم دانلود کنم وبهش شدیدا نیاز دارم

بالا