حل المسائل موتور - سپهر صنایع

poorguy

عضو جدید
سلام. بهتره اسم این تاپیک. بذارم:
موتورهای احتراق داخلی Willard W pulkrabek، کتابی مشهور و موجود در همه جا با حل المسائلی تقریبا نایاب!!!
اگه یه سرچی توی اینترنت بکنید متوجه منظورم میشید
کتاب موتورهای احتراق داخلی willard w pulkrabek که به وفور توی سایتا و وبلاگای ایرانی و خارجی پیدا میشه، حل المسائلی داره که تقریبا نایابه!!!
این حل المسائل رو من به ی طریقی تهیه کردم و اونو برای دانلود توی سایتم گذاشتم/
با سیستم دانلود به ازای پرداخت که براتون فراهم کردم، بلافاصله بعد از پرداخت، لینک دانلود کتاب به ایمیلی که شما وارد کردید ارسال میشه.
هزینه ی خرید این کتاب فقط 2000 تومن هست و اونم بیشتر بخاطر اینه که، وبلاگا مطلب رو کپی نکن و به اسم خودشون نزنن. کاری که تا به حال بارها برام اتفاق افتاده...
برای دانلود کتاب میتونید به این آدرس برید.
CLICK HERE

hamidas

عضو
این حل المسائل ها (نسخه انگلیسی) موجود هستند. هر کسی خواست اطلاع بده.
Engineering Fundamentals of the Internal Combustion Engine, Willard W. Pulkrabek, 2nd Ed
Internal Combustion Engines, Applied Thermosciences, Colin R. Ferguson, Allan T. Kirkpatrick, 2nd Ed.

mohlat1400

عضو جدید
سلام
لطفا حل
Engineering Fundamentals of the Internal Combustion Engine, Willard W. Pulkrabek در سایت قرار دهید.
لینکی که دوستمون گذاشتن 2000 تومن نیست.
بلکه 10000 تومنه.
بنظرم منصافه نیست که نسخه پی دی اف که متعلق به خودشون نیست با این قیمت بفروشن.حالا اگر قانونی باشه ( مثلا حق کپی رایت ) یا اینکه اون بدبختی که این حل اماده کرده حق فروش بهشون داده باشن یه چیزی

رخ زن

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر من خیلی سریع حل المسائل کتاب موتور احتراق دکتر صنایع رو میخوام اما نمیتونم داخل سایت پیدا کنم لطفا اگه میش کمک کنید ممنون میشم

بالا