حل المسائل ساختمان داده ها و الگوریتم ها میخوام کمکم کنین

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسای عزیز
به کمکتون احتیاج دارم اگه حل المسائل ساختمان داده ها و الگوریتم ها دانشگاه پیام نور ( مهندس جعفر تنها و مهندس ناصر ایت ) دارین ممنون میشم بم بدین باور کنین هفته بعد امتحان دارم:( خیلی ضروریه :(

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
مگه چجور درسیه؟راستی سلام اقا مهندس
بخدا امتحان دارم این پیام نور لعنتی از تمرینا و مثالای کتاب میاره
اینا درسای حل کردنی هستن.
مثلا تو ساختمان داده باید فقط ذهنت یاری کنه که چیزارو قاطی نکنی و بلد باشی چجوری با مسئله ور بری!! در مورد الگوریتم باید بگم خودم این ترم دارم با یه استاد خوف ناک و اندکی میترسم!!!!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
یادم رفت بگم

یادم رفت بگم

راستی بجای اینکه دنبال حل المسائل باشی برو 5 6تا نمونه سوال و جواباشونو بگیر 70% مثل همونا میاد تو امتحانت!!

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا درسای حل کردنی هستن.
مثلا تو ساختمان داده باید فقط ذهنت یاری کنه که چیزارو قاطی نکنی و بلد باشی چجوری با مسئله ور بری!! در مورد الگوریتم باید بگم خودم این ترم دارم با یه استاد خوف ناک و اندکی میترسم!!!!
اخه من از درسای برنامه نویسی بدم میاد و خداروشکر رشته ما زیاد نداره اخه سخت افزارم شماچی؟
راستشو بخوای من این درس اون ترم با عنایت استاد افتادم و ازش متنفرممممممم
ترم چندین؟

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بجای اینکه دنبال حل المسائل باشی برو 5 6تا نمونه سوال و جواباشونو بگیر 70% مثل همونا میاد تو امتحانت!!
بعدشم همه نمونه سوالای این پیام نور فکستنی فقط جواب کلیدیشو داره من حل کامل میخوام که یاد بگیرممممممم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
اخه من از درسای برنامه نویسی بدم میاد و خداروشکر رشته ما زیاد نداره اخه سخت افزارم شماچی؟
راستشو بخوای من این درس اون ترم با عنایت استاد افتادم و ازش متنفرممممممم
ترم چندین؟

من ترم 4 نرم افزار آزاد کاشانم. استادای عزیز من عنایت بیشتری نسبت به انداختن دانشجو دارن!!
اتفاقا برنامه نویسی راحت تره بنظرم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 4 نرم افزار آزاد کاشانم. استادای عزیز من عنایت بیشتری نسبت به انداختن دانشجو دارن!!
اتفاقا برنامه نویسی راحت تره بنظرم
من از برنامه نویسی متنفرم الان ترم 6م هنوز درسای برنامه نویسی ترمای 4-5نگرفتم و بیشتر درسای مدارالکتریکی خوشم میاد
میگن کتابای حل المسائل مقسم خوبه اره؟
طراحی الگوریتم باز بهتر از ساختمان دادس اهههههههه کتاب ساختمان شما مولفش کیه؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بعدشم همه نمونه سوالای این پیام نور فکستنی فقط جواب کلیدیشو داره من حل کامل میخوام که یاد بگیرممممممم

چندتا دوستام پیام نورن ازشون میپرسم اگه داشتن واست میفرستم ولی قول نمیدم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
من از برنامه نویسی متنفرم الان ترم 6م هنوز درسای برنامه نویسی ترمای 4-5نگرفتم و بیشتر درسای مدارالکتریکی خوشم میاد
میگن کتابای حل المسائل مقسم خوبه اره؟
طراحی الگوریتم باز بهتر از ساختمان دادس اهههههههه کتاب ساختمان شما مولفش کیه؟

من کلا تو این 4ترم 2تا کتاب بیشتر نخریدم!! یدونه اخلاق یدونه هم زبان!! فقط جزوه میخونم

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندتا دوستام پیام نورن ازشون میپرسم اگه داشتن واست میفرستم ولی قول نمیدم
ممنون میشم لطف بزرگیه
دیگه مزاحمتون نمیشم ممنون جواب دادین شب خوبی داشته باشین و تو این شب به ارزوهای خوبتون برسین
موفق باشید

آخرین ویرایش:

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا تو این 4ترم 2تا کتاب بیشتر نخریدم!! یدونه اخلاق یدونه هم زبان!! فقط جزوه میخونم

اره دانشگاه ازاد خوبیش هم همینه جزوه میدن ولی ما بدبختا حتی عنوان کتاب و زندگی نامه مولف باید بخونیم:biggrin:

nashenas_s

عضو جدید
دوستان کسی ترجمه کتاب ساختمان داده ها در جاوا گودریچ رو داره عایا؟شدیدا احتیاج دارم
زبان اصلیشو دارم

بالا