حقوق ماهیانه ت چقدر باشه راضی هستی؟

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
4-5 هزار دلار در ماه باشه کافیه البته برای اول کار
بعدا با پیشرفت میشه تا 20000 دلار در ماه هم رسید ولی نه در ایران

ناهید د

عضو جدید
در حالت عادی با 300 هم می گذره .(با کمک های غیبی بابا و ..)
ولی اگه 1 تومن باشه میشه باهاش ی کارایی کرد.:w01:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اگه 1 تومن باشه میشه باهاش ی کارایی کرد.:w01:

عزیزم من الان همین حقوق رو میگیرم .بعد از دو سال کار به اندازه چند ماه پس انداز دارم :D
تازه به قول بعضی از همکارهام من هنوز خرجی ندارم.

ناهید د

عضو جدید
عزیزم من الان همین حقوق رو میگیرم .بعد از دو سال کار به اندازه چند ماه پس انداز دارم :d
تازه به قول بعضی از همکارهام من هنوز خرجی ندارم.
خوب ما فقیرانه تر زندگی می کنیم حتما
من که راضیم به رضای خدا هرچی داد شکر...

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد اولین مصاحبه ای که دادم برای کار درسم تموم نشده بود. موقع مصاحبه که برای استخدام نیروگاه دماوند بود یکی از سه نفر مصاحبه گر ازم پرسید می خوای حقوقت چقدر باشه. منم گفتم مهندسم و حقوق بالا می خوام. یکی دیگه از مصاحبه گرها گفت کار رو بلدی؟ گفتم نه اما یاد میگیرم. اونم گفت کار که بلد نیستی . پس فرقی بین تو و یه کارشناس غیر فنی نیست چطور می خوای حقوقت بالا باشه .
منم حواب دادم یه کارشناس غیر فنی کار رو دوساله هم یاد نمیگیره ولی من دو ماهه یاد میگیرم. وقتی از جلسه مصاحبه اومدم بیرون متوجه شدم تنها کسی که برای حقوقش شرط گذاشته من بودم . بقیه گفته بودند هر چی بدین ما راضی هستیم :D
تا فراموش نکردم بگم . اون موقع ترم هفت بودم که ازمون دادم و از بد شانسی یکی از استادهای منم جزء مصاحبه کننده ها بود. همون اول هم منو لو داد که دانشجوی خودمی اینجا چیکار می کنی. به همین دلیل هم رد شدم. اما من گفتم حالا تا اینجا اومدم و ازمونش رو قبول شدم یه مصاحبه هم از من بکنین تا بدونم چی به چیه . اونها هم دلم منو نشکوندن. :D

spow

اخراجی موقت
یادم میاد اولین مصاحبه ای که دادم برای کار درسم تموم نشده بود. موقع مصاحبه که برای استخدام نیروگاه دماوند بود یکی از سه نفر مصاحبه گر ازم پرسید می خوای حقوقت چقدر باشه. منم گفتم مهندسم و حقوق بالا می خوام. یکی دیگه از مصاحبه گرها گفت کار رو بلدی؟ گفتم نه اما یاد میگیرم. اونم گفت کار که بلد نیستی . پس فرقی بین تو و یه کارشناس غیر فنی نیست چطور می خوای حقوقت بالا باشه .
منم حواب دادم یه کارشناس غیر فنی کار رو دوساله هم یاد نمیگیره ولی من دو ماهه یاد میگیرم. وقتی از جلسه مصاحبه اومدم بیرون متوجه شدم تنها کسی که برای حقوقش شرط گذاشته من بودم . بقیه گفته بودند هر چی بدین ما راضی هستیم :D
تا فراموش نکردم بگم . اون موقع ترم هفت بودم که ازمون دادم و از بد شانسی یکی از استادهای منم جزء مصاحبه کننده ها بود. همون اول هم منو لو داد که دانشجوی خودمی اینجا چیکار می کنی. به همین دلیل هم رد شدم. اما من گفتم حالا تا اینجا اومدم و ازمونش رو قبول شدم یه مصاحبه هم از من بکنین تا بدونم چی به چیه . اونها هم دلم منو نشکوندن. :D

ایول همکار همین صداقتت منو کشته
دارمت ;);););)

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخیییییییییییی
بمیرم برات همکار عزیز :D

کجاش خنده داره؟ درک نمی کنی مثل اون اقا مرتضی که یه بار برام عکس یه ادم سوخته مسئول خط رو میفرسته میگه شرایط کاری ما اینجوریه. منم گفتم بی احتیاطی خودش بوده

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول همکار همین صداقتت منو کشته
دارمت ;);););)

صداقت نبود دوست عزیز بچگی بود و اینکه قبل از اینکه مصاحبه شروع بشه به من گفتم بفرما بیرون. شاید اگه الان بود منم میگفتم راضیم به رضای شما :D

ناهید د

عضو جدید
صداقت نبود دوست عزیز بچگی بود و اینکه قبل از اینکه مصاحبه شروع بشه به من گفتم بفرما بیرون. شاید اگه الان بود منم میگفتم راضیم به رضای شما :d
خوب این نشون میده شما شخصیت صریح و محکمی داری!
من بودم قبولت می کردم:w01:
منم ایشالا اگه درسم تموم شد خواستم مصاحبه بدم روش شما رو پیش می گیرم (با این که می دونم جواب نمی ده!:smile:)

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این نشون میده شما شخصیت صریح و محکمی داری!
من بودم قبولت می کردم:w01:
منم ایشالا اگه درسم تموم شد خواستم مصاحبه بدم روش شما رو پیش می گیرم (با این که می دونم جواب نمی ده!:smile:)

توی کشور ما زیاد به صداقت بها داده نمیشه توصیه می کنم وقتی این روش رو امتحان کنی که فرصت استخدام برای رشته ات زیاد باشه.
من موقعی این کار رو کردم هز جا که میرفتم مکانیک می خواستن. هنوز پروژ ام رو نداده بودم که توی یه شرکت دولتی استخدام شدم.
جالبه بودنین برای مصاحبه همین کاری که الان دارم. یکی از من اسم وزیر نیرو رو پرسید. ما توی دانشگاهمون وزیرها رو با اسم کوچیک می خوندیم. اون موقع اسم کوچیک وزیر نیرو که پرویز بود یادم میومد اما اسم فامیلشو نه. منم خیلی راحت به مصاحبه گرها گفتم پرویز

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیبت!!!!

اونم پشت سر من؟؟؟؟؟

بعضیا زیر کولر میشینن و دیگران رو مسخره میکنن؟؟؟؟

hamid_gofteman

عضو جدید
من خودم در شرایط کنونی اگه شخصا حقوقم 400 تومن بود راضی می بودم ولی به شرطی که یه کاری باشه آدم انجام بده. پوسیدیم تو خونه!!!

yareza2006

عضو جدید
انسان به طور فطری که به کم قانع نیست.
هر قدر باشه بیشترش را می خواد...

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
رقمش مهم نیست فقط مقداری باشه که نیازهامو برطرف کنه

نرگس313

عضو جدید
100 تومن 200 تومنی بود خرج قاقالی لیمون در میومد!:w12::cry::w04:
شماره حساب بدم؟!:Ph34r:

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
550 600 کافیه..
مگه میخوام چی کار کنم؟ سفرهای برون مرزیم و می زارم وقتی وضع مالیم بهتر شد..:gol: