حس خوب بودن

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام به همه..
نمیدونم هنوز کسی اینجا باقی مونده که منو یادش بیاد یا نه ولی یادش بخیر دوستانی داشتم بهتر از فرشته ها و به زلالی قطرات اشک..
حدود 2 سال و نیم میشه که ینجا نبودم ولی به یاد تک تک شون بودم...همتون رو دوست دارم..

ارادتمند شما ( مدیر تالار های فنی و مهندسی - راهنمای سایت - موبایل ):gol:
saeedgoodboy

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه..
نمیدونم هنوز کسی اینجا باقی مونده که منو یادش بیاد یا نه ولی یادش بخیر دوستانی داشتم بهتر از فرشته ها و به زلالی قطرات اشک..
حدود 2 سال و نیم میشه که ینجا نبودم ولی به یاد تک تک شون بودم...همتون رو دوست دارم..

saeedgoodboy

سلام بر پیشکسوت باشگاه ؛ آقا سعید عزیز :gol: :D

شما همیشه روی سر ما جا دارید ! :D

خوشحالم دوباره شما رو می بینم :gol:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام
خوش اومدین آقا سعید.من شما رو نمیشناسم اما تاپیک ها تونو خوب میشناسم:D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه..

ارادتمند شما ( مدیر تالار های فنی و مهندسی - راهنمای سایت - موبایل )

saeedgoodboy
:surprised: به به سلام بر مدیر عزیز خودمون... خوبین سعید خان؟ خوش اومدین... اتفاقاً منم تازه برگشتم...البته این اواخر بودم اما چراغ خاموش.. :redface:
خیلی خوش اومدین.... خوشحالم که هستین...
شاد باشید....:gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه..

saeedgoodboy
قربونتم اگه برگشتی اون علامت عبور ممنوع رو بر دار جاش اینو بذار که مردم گمراه نشن

بالا