حرکت سینه دکستر جکسون چه قانونهایی دارد؟

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز هم پرس سینه با هالتر را انجام می دهم خیلی از استادها این کار را انجام نمی دهند اما خیلی از آنها هم سینه های کلفتی ندارند

ارنولد رونی کلمن لی هنی شما بدنسازی را نام ببرید که سینه های واقعا ضخیمی داشته باشد تا من به شما بگویم که همه انها از پرس سینه هالتر استفاده می کردند

اگر قرار باشد بهترین حرکت سینه را نام ببرم میگویم پرس بالا سینه با دمبل این حرکت بخش بالای سینه را تحت فشار می گذارد که بسیارمهم است و ازادی حرکتی بیشتری را نسبت به هالتر فراهم می کند در واقع هرکاری که بخواهد انجام می دهد کافی است در پرس بالاسینه با دمبل در تعداد تکرارهای مناسب قدرت خوبی پیدا کنید تا به سینه های خوبی دست یابید

باید یادبگیرید چطور پرس روید افراد بسیاری تنها وزنه های سنگینی را روی میله می گذارند و برای تکرارهای کمی حرکت را اجرا می کنند ولی هیچ عضله ای نمی سازند

من گاهی حرکات قفسه را روی میز بالا سینه اجرامی کنم گاهی روی میز صاف و گاهی هم روی میز زیر سینه اینهم حرکت پایه خوب عضله ساز و محکمی است

کراس اور با سیمکش یک حرک اختیاری است

من انرا بیشتر در زمان اماده شدن برای رقابت انجم می دهم یا شاید هم کمی قفسه با دستگاه اجرا کنم انها به من کمک میکنند برای بیرون کشیدن جزئیات و کار روی بخش داخلی سینه ولی شما سینه هایتان را باید بوسیله پرس ها و انواع قفسه با وزنه های آزاد بسازید قبل از اینکه به حجم کافی دست نیافتید زمان خود را صرف کار روی جزئیات نکنید

برنامه تمرین سینه دکستر جکسون
حرکت
ست
تکرار

پرس سینه هالتر
۴-۳
۱۰-۶

پرس بالا سینه دمبل
۴-۳
۱۰-۸

قفسه سینه با دمبل
۴-۳