::: حرف های سوزنده وشاید هم سازنده :::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

enteghad

عضو جدید
خواننده گرامی خواهشمند است 5 دقیقه از وقت خود را به ما بدهید

اینجانب و تنی چند از دوستان ، با توجه به نگرانی های اخیر از وضعیت باشگاه ، حضور کم اعضای قدیمی و فعال باشگاه بران شدیم حرف های خود را یکجا و برای اخرین بار خدمت مدیر ، مدیر ارشد و ادمین محترم تقدیم نماییم :

انتقاد:

بر اساس انچه که مشاهده می شود اکثر کاربران به کارهای زیر مشغول اند : ( برای اثبات این ادعا کافیست به پست های تازه ارسال شده مراجعه کنید ، بالا سمت راست صفحه )

بعضی ها در کار خاله بازی اند ، که دارای یک روند تکاملی است ( دختر خاله ، پسر خاله ......خواهرم جونم ، دادشی جونم ...... عزیزم ، گلم )

بعضی ها در کار قوم گرایی و ملی گرایی وکارهای سیاسی اند

بعضی ها تیم تشکیل می دهند و به تشکر از هم و پذیرایی از یکدیگر می پردازند

بعضی ها مطالب سرگرمی تفریحی دیگر سایت ها را کپی پیس می کنند ، وخود را سرگرم می کنند

بعضی ها هم در کار کل کل با یکدیگراند

و اکثراً هم بجای اینکه در پروفایل خود ، رزومه علمی خود را بنویسند (مثلاً : من در....دانشگاه درس خواندم ، به ....زمینه ها علاقه مندام و در .... زمینه ها تخصص دارم ) به دیگر چیز ها مشغولند .

و اگر با همین روند سایت ادامه دهد دیگر شاهد رشد علمی از سایت نخواهیم بود و اکثر مراجعین به سایت ( منظور کاربران عضو و نه کاربران مهمان) توان خود را در بخش عمومی و... تلف می کنند . وبعد از گذشت چندی ، دیگر کسی به فکر پاک کردن غبار از روی مباحث علمی نیست ( مگر مدیران محترم مربوط به همان بخش )

پیشنهاد:

سایت باید به یک محیط کاملاً علمی وتخصصی تبدیل شود به گونه اینکه دوستان در مقاطع بالاتر هم (ارشد و دکترا ) راغب به عضویت وفعالیت در باشگاه بشوند . ( بدی اینکار اینست که حدود 70 در صد مراجعین کاهش می یابد )

و به خود و بقیه دوستان پیشنهاد می کنم برای تفریح به سایت های مربوطه مراجع کنند (ف .ب ، کلوپ ، پایگاه جوک وسرگرمی و ...)

و در اخر چند خواهش:

1:از دوستانی که می خواهند فحش مشت لگد بزنند در صفحه شخصی پیام بگذارند ودر همان صفحه به انها پاسخ داده می شود.

2: از منتقدان خواهشمندیم که حرف های سازنده وسوزنده خود را در راستای اهداف بالا به شکل راهکرد های عملی در همین تاپیک پست نمایید .

3: از مدیران محترم خواهشمندیم که : تاپیک را به گورستان نفرستند، یا انرا نکشند ،پست های اسپم انرا حذف نمایید ، این تاپیک را مهم جلوه دهید ، در کنار این یک نظر سنجی برگذار نمایید . ( حداقل به احترام دوستان دلسوز خود )

4 : از مدیر ، مدیر ارشد و ادمین خواهشمندیم که : سیاست و خط مشیهای کلی باشگاه را به طور کامل مشخص کرده و ان اینده ای که باشگاه به سمت ان می خواهد برود را بیان نمایید ( تا تکلیف ما مشخص گردد )

کلام از روی دل بود، بی هیچ انگیزه ای ، به امید ارتقای ایران عزیز

آخرین ویرایش:

magnet

عضو جدید
اینجانب و تنی چند از دوستان ، با توجه به نگرانی های اخیر از وضعیت باشگاه ، حضور کم اعضای قدیمی و فعال باشگاه بران شدیم حرف های خود را یکجا و برای اخرین بار خدمت مدیر ، مدیر ارشد و ادمین محترم تقدیم نماییم :

درکل بد نمیگین.

ببخشین یوزر قبلیتون چی بود؟!!! آخه همین الان عضو شدی و میگی اعضای قدیمی نیستند !!! :D

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
راستش نمیدونم چی میشه گفت. اما همیشه اینطور کلی حرف زدن رو نمی پسندم.
نمیدونم بقیه چقدر از مدیرای اینجا (البته غیر خودم که هیچ ادعایی ندارم) میدونن ، قصد طرفداری هم ندارم، میدونم الان هم میگید آره خودش مدیره باید اینجوری حرف بزنه اما طرفداری بیجا هیچ وقت نکردم و در این مورد بچه هایی که بیشتر اینجا بودن میتونن نظر بدن.
بطور خلاصه بگم من شاید در تعداد زیادی فروم عضو باشم و هگی هم با همین آی دی اما اینجا تنها جایی هست که موندگار شدم و حاضر شدم واسش وقت بذارم چون به نظرم تیم مدیرانش بی نظیرن (هم اخلاقی، هم علمی). حرف شما رو قبول دارم، افت باشگاه رو می بینیم اما به نظرم تقصیر خودمونه. چرا به قول شما، اگر میخواهیم با کسی دوست شیم میایم اینجا؟ چرا پروفایلمون معرف ما نیست؟ ... اینا نه کاری به کادر مدیریت داره نه تالارها و نه تاپیک ها. این افراد همه جا هستن برای خراب کردن جو. مدیران اینجا تمام تلاششون رو برای اینکه وضعیت بهتر شه میکنن، تلاش میکنن اما مگه چند نفرن؟ مگه زندگی، کار، درس ندارن؟ چرا امثال شماها به جای اینکه تا از در وارد میشید، انتقاد کردن رو شروع کنید، کمک به اصلاح نمی کنید؟؟!!! :surprised:
منظورم بحث مدت زمان عضویت نیست اما فقط یه چرخی بزنید و بعد که آشنا شدید و با دو نفر حرف زدید شروع کنید همه چیز رو زیر سئوال بردن :gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا امثال شماها به جای اینکه تا از در وارد میشید، انتقاد کردن رو شروع کنید، کمک به اصلاح نمی کنید؟؟!!! :surprised:
منظورم بحث مدت زمان عضویت نیست اما فقط یه چرخی بزنید و بعد که آشنا شدید و با دو نفر حرف زدید شروع کنید همه چیز رو زیر سئوال بردن :gol:

اولا این کاربر تازه وارد نیست
دوما یکی از اخراجیهای سابقه
ششما خودش رزومه علمی ای (تو باشگاه) نداره و نمیدونم با چه پشتوانه ای داره قمپز درمیکنه
دهما چون برای تبلیغ سایتهای دیگه اخطار دریافت کرده داره مثلا جو میده !

این بود مقداری از پرونده این کاربر به اصطلاح منتقد !

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،

ممنون از شما دوست عزیز بابت دقت نظر و توجهتون،

مسائلی که شما متذکر شدید، قریب به یک سال هست که به یک نگرانی تبدیل شده. هدف از ایجاد باشگاه مهندسان ایران، اشتراک و بالا بردن سطح اطلاعات و معلومات بوده و هست.

متاسفانه دیده میشه که فعالیت کاربران بیشتر در تالار زنگ تفریح و گفتگوی آزاد خلاصه میشه. زیاد دیده میشه که کاربری عنوان عضو فعال رو داره اما شما پست درست و حسابی از ایشون در تالار تخصصی رشته خودش پیدا نمی کنید.

پیشنهادها و راهکارهایی که ارائه دادید، تقریباً همگی قبلاً توسط مدیران بررسی شده اند. نتایج این بررسی ها:

- با حذف تالارهای بخش عمومی، موج کاربران این تالارها به سمت تالارهای تخصصی سرازیر خواهند شد و جو تالارها و باشگاه از یک محیط علمی به یک محیط سرگرمی محض تغییر خواهد کرد. راهکاری که مدیریت محترم در نظر گرفتند، حذف تشکر از دو تالار گفتگوی آزاد و زنگ تفریح بود و افزایش میزان تاثیر امتیاز تشکر در پست های تخصصی.

- یک محیط علمی محض، یک محیط سرد، خشک و خشن خواهد بود و برای افرادی که می شود گفت تمام عمر خود را صرف درس خواندن کرده اند، گذراندن وقت آزاد در محیطی کاملاً مشابه با دانشگاه واقعاً خسته کننده و فرسایش خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد شما تبدیل باشگاه به یک محیط کاملاً علمی، ایده چندان جالبی نیست.

- اکثر دوستان در جستجوی مطلبی به سایت هدایت شده اند. هنر این هست که این افراد در باشگاه جذب شوند و از معلومات اونها استفاده بشه.

- رانده شدن افراد از تالارهای تخصصی، بعضی مواقع به دلیل رفتار بد و زننده بعضی از کاربران فعال اتفاق می اقتد که برای خود حق آب و گل قائل می شوند. شاید رفتار بد یک کاربر فعال که دانشجوی مقطع کارشناسی هست باعث فراری شدن یک کاربر تازه وارد با مدرک و/ یا معلومات بالاتر از باشگاه بشه.

با تشکر از دلسوزی و توجه شما

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
آمار کمی در مورد سایت ،در فواصل مختلف بارها اعلام شده
اما آیا در مورد وضعیت کیفی سایت هم تحقیقی به عمل اومده؟
حالا توسط مدیران خود سایت یا توسط قسمتی خارج از اینجا؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواننده گرامی خواهشمند است 5 دقیقه از وقت خود را به ما بدهید

انتقاد:

بر اساس انچه که مشاهده می شود اکثر کاربران به کارهای زیر مشغول اند : ( برای اداعای این اثبات کافیست به پست های تازه ارسال شده مراجعه کنید ، بالا سمت راست صفحه )

بعضی ها در کار خاله بازی اند ، که دارای یک روند تکاملی است ( دختر خاله ، پسر خاله ......خواهرم جونم ، دادشی جونم ...... عزیزم ، گلم )

بعضی ها در کار قوم گرایی و ملی گرایی وکارهای سیاسی اند

بعضی ها تیم تشکیل می دهند و به تشکر از هم و پذیرایی از یکدیگر می پردازند

بعضی ها مطالب سرگرمی تفریحی دیگر سایت ها را کپی پیس می کنند ، وخود را سرگرم می کنند

بعضی ها هم در کار کل کل با یکدیگراند

و اکثراً هم بجای اینکه در پروفایل خود ، رزومه علمی خود را بنویسند (مثلاً : من در....دانشگاه درس خواندم ، به ....ضمینه ها علاقه مندام و در .... ضمینه ها تخصص دارم ) به دیگر چیز ها مشغولند .

و اگر با همین روند سایت ادامه دهد دیگر شاهد رشد علمی از سایت نخواهیم بود و اکثر مراجعین به سایت ( منظور کاربران عضو و نه کاربران مهمان) توان خود را در بخش عمومی و... تلف می کنند . وبعد از گذشت چندی ، دیگر کسی به فکر پاک کردن غبار از روی مباحث علمی نیست ( مگر مدیران محترم مربوط به همان بخش )

پیشنهاد:

سایت باید به یک محیط کاملاً علمی وتخصصی تبدیل شود به گونه اینکه دوستان در مقاطع بالاتر هم (ارشد و دکترا ) راغب به عضویت وفعالیت در باشگاه بشوند . ( بدی اینکار اینست که حدود 70 در صد مراجعین کاهش می یابد )

و به خود و بقیه دوستان پیشنهاد می کنم برای تفریح به سایت های مربوطه مراجع کنند (ف .ب ، کلوپ ، پایگاه جوک وسرگرمی و ...)

و در اخر چند خواهش:

1:از دوستانی که می خواهند فحش مشت لگد بزنند در صفحه شخصی پیام بگذارند ودر همان صفحه به انها پاسخ داده می شود.

2: از منتقدان خواهشمندیم که حرف های سازنده وسوزنده خود را در راستای اهداف بالا به شکل راهکرد های عملی در همین تاپیک پست نمایید .

3: از مدیران محترم خواهشمندیم که : تاپیک را به گورستان نفرستند، یا انرا نکشند ،پست های اسپم انرا حذف نمایید ، این تاپیک را مهم جلوه دهید ، در کنار این یک نظر سنجی برگذار نمایید . ( حداقل به احترام دوستان دلسوز خود )

4 : از مدیر ، مدیر ارشد و ادمین خواهشمندیم که : سیاست و خط مشیهای کلی باشگاه را به طور کامل مشخص کرده و ان اینده ای که باشگاه به سمت ان می خواهد برود را بیان نمایید ( تا تکلیف ما مشخص گردد )

کلام از روی دل بود، بی هیچ انگیزه ای ، به امید ارتقای ایران عزیز
بی نهایت سپاس گذارم

متاسفانه خیلیها معنی انتقاد رو نمیفهمن و مثلا میگن چرا فقط شما انتقاد میکنی !!!!!!

همیشه برای یه حرکت خوب محرک لازمه ........یکی این توانایی رو داره یکی نداره

همیشه یکی باید شروع کنه
تا بقیه هم تنها نظاره گر این وضع نباشن

بی نهایت از شما سپاسگذارم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش نمیدونم چی میشه گفت. اما همیشه اینطور کلی حرف زدن رو نمی پسندم.
نمیدونم بقیه چقدر از مدیرای اینجا (البته غیر خودم که هیچ ادعایی ندارم) میدونن ، قصد طرفداری هم ندارم، میدونم الان هم میگید آره خودش مدیره باید اینجوری حرف بزنه اما طرفداری بیجا هیچ وقت نکردم و در این مورد بچه هایی که بیشتر اینجا بودن میتونن نظر بدن.
بطور خلاصه بگم من شاید در تعداد زیادی فروم عضو باشم و هگی هم با همین آی دی اما اینجا تنها جایی هست که موندگار شدم و حاضر شدم واسش وقت بذارم چون به نظرم تیم مدیرانش بی نظیرن (هم اخلاقی، هم علمی). حرف شما رو قبول دارم، افت باشگاه رو می بینیم اما به نظرم تقصیر خودمونه. چرا به قول شما، اگر میخواهیم با کسی دوست شیم میایم اینجا؟ چرا پروفایلمون معرف ما نیست؟ ... اینا نه کاری به کادر مدیریت داره نه تالارها و نه تاپیک ها. این افراد همه جا هستن برای خراب کردن جو. مدیران اینجا تمام تلاششون رو برای اینکه وضعیت بهتر شه میکنن، تلاش میکنن اما مگه چند نفرن؟ مگه زندگی، کار، درس ندارن؟ چرا امثال شماها به جای اینکه تا از در وارد میشید، انتقاد کردن رو شروع کنید، کمک به اصلاح نمی کنید؟؟!!! :surprised:
سلام نگین خانم
همیشه از اظهار نظرهای شما لذت بردم
ای کاش مدیران دیگر هم یادبگیرن مثل شما ببینن
نگین خانم دلایل افت مشخصه
یکی از مهمتریناش اینه که بوسیله تالار زنگ تفریح کاربرانی وارد شدن که خدا میدونه چند سال سنشونه
تالار گفتگوی آزاد هم همینطور
متاسفانه رو این دو تالار نظارت نمیشه هر روزم داره بدتر میشه
کاربرانی که میان انقدر دست به فحاشی میزنن و کارهای غیر اخلاقی که فقط خدانکنه هدف دیگه ای داشته باشن
بعضیها اینجا رو با سایت دوست یابی اشتباه میگیرن و وقتی بهشون میگی برخرودی میکنن که بیا و ببین
انگار ما اینجا اضافه هستیم و ما به اشتباه میبینیم اسم باشگاه مهندسان ایران هست

مسئله بعدی نظارات بیش از حد بر تالارهای علمی

ای کاش به جای این همه نظارت بر تالارهای علمی
بر اون دو تالار نظارت میشد
خیلی از مشکلات قطعا حل میشد

شما قدمت تالارهای علمی رو ببینید
چرا اوضاع اون موقع بهتر بوده
بعد ایجاد این دو تالار ببینید
چون نظارت کافی نشد به مرور وضع علمی بدتر شد

بعد هم که کلا کاربرانی تشریف اوردن برای تاپیکهایی که در تالار زنگ تفریح هست و حتی گفتگوی آزاد رو زنگ تفریح کردن
این امر شاید کاربرا رو زیاد کرد که البته خیلی از کاربرا چندین یوزر تشریف دارن
ولی روز به روز داره تالارهای علمی رو خالی تر میکنه
نسبت به پارسال نسبت به دو سال پیش

با سلام
آمار کمی در مورد سایت ،در فواصل مختلف بارها اعلام شده
اما آیا در مورد وضعیت کیفی سایت هم تحقیقی به عمل اومده؟
حالا توسط مدیران خود سایت یا توسط قسمتی خارج از اینجا؟
ممنون مهندس جان
ای کاش واقعا این مسئله نشون داده بشه
حداقل آمار تاپیکها که نسبت به گذشته پایین تر اومده
کافیه در تمامی تالارهای علمی یه سرچ ساده کرد
ولی شاید بعضی تالارها آمار پستها رفته باشه بالا

aznavarta

اخراجی موقت
من حدود ده ماه است که توی این سایت عضوم
و به دلیل مطالب علمی مفیدی که توی این سایت بود
چند ماه پیش تصمیم گرفتم پروژه ای را که سالها است روی ان کار میکنم را اینجا به صورت عمومی مطرح کنم
تاپیکهایی ایجاد کردم و تعدادی از اعضاء سایت کمکمان کردند.
و فاز اول مطالعاتی تمام شد،
اما در هر حال با سخت گیری مدیران چندین بار اخراج شدم،
کار شبانه روی گاهی تفریح میخواهد و من گاهی اوقات به دلیل عدم اشنائی با روحیات مدیران
شوخیهائی در حین تحقیقات و مطالعات علمی کردم که از نظر خودم بی ادبی و یا سیاسی نبودند
اما مدیران تحمل نکرده و اخراجم کردند!
در نهایت چند بار اخراج شدم و توبه هم قبول نشد!

از مدیران این سایت هم که ایدی اصلی بنده را به خاطر اشتباهم اخراج کردند
خواهش میکنم که به بزرگیشان بنده را ببخشند و اجازه بدهند
با ایدی اصلی ام این کار را به نتیجه برسانم
در غیر این صورت ناچارم توی طرح که در زیر لینک داون لود ان گذاشته شده
اشاره کنم که برای تکمیل توی باشگاه مهندسان دوستانی کمک کردند ولی مدیران چندین بار اخراجم کردند!
تعدادی تاپیکهای تحقیقاتی حذف شد و پاسخی به اعتراض ندادند!

=============

از همه دوستان چه کاربران چه مدیران خواهش میکنم
اگر براتون زحمتی نیست من طرح اولیه بزرگترین پالایشگاه نفت جهان رو تهیه کردم اینم لینک داون لودش:

http://arman.ac.ir/files/artanoil94-a-060.pdf

لطفا اگر میتونین بخونین و ایرادا و نواقص و مشکلاتش رو بهم بگین

در مورد مسائل اجرائی اش

توی چهار تا کشور منابع مالی پیدا کرده ایم که با تحریم ایران مشکلی ندارند و حاضرند در شرایط فعلی سرمایه اجرای طرح رو تامین کنند

1- یک کنسرسیوم چینی با تامین مالی و اجرا به روش EPC توسط چینی ها با سود سالیانه 3 الی 7 درصد و زمان بازپرداخت سرمایه گذاری حد اکثر 18 سال
2- یک شرکت مشاوره آلمانی با اجرا به روش EPC به شرط ارائه ضمانت نامه از یک بانک المانی (تبدیل ضمانت نامه ایران یا کشور دیگر به المان)
3- یک شرکت کارگزاری تامین مالی امریکائی با سود زیر 3 درصد وام چهار ساله

سقف مبلغ سرمایه گذاری 500 میلیارد دلار!
در زمینی به اندازه پانصد تا هزار کیلومتر مربع

نامه ای کتبی به وزارت اقتصاد، دفتر رهبری و وزارت نفت داده و کلیات طرح را ارائه نموده ایم.

وزارت نفت موافقت کرده و اعلام کرده اند اماده انعقاد قرارداد هستند.

یک جزیره با کاربری گردشگری به مساحت 500 کیلومتر مربع که اسمش را نگفته اند در خلیج فارس
دولت ایران اعلام کرده که برای اجرای طرح اماده است کل جزیره را واگذار نماید.

در ضمن خبر خوب برای انها که دنبال کار و استخدام هستند
توی این طرح همان طور که بخوانید متوجه میشوید
یک هزار نفر با حقوق سالیانه یکصد هزار دلار استخدام خواهند شد.

بنابر این فکر میکنم این طرح ارزش خواندن داشته باشد.

دوستان این انجمن توی این پروژه از دو جهت بهره خواهند برد

1- نفت ملی است و مال شما است و سرمایه گذاری در ان کم و یا زیاد برای شما منافعی حتما دارد
2- ایجاد اشتغال برای مهندسان شیمی که مستقیم چند هزار نفر و غیر مستقیم برای بیش از ده میلیون نفر اشتغال زائی خواهد داشت.

با آرزوی عزت و سر بلندی برای تمامی انسانهای بزرگ زمین

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نگین خانم
یکی از مهمتریناش اینه که بوسیله تالار زنگ تفریح کاربرانی وارد شدن که خدا میدونه چند سال سنشونه
کاربرانی که میان انقدر دست به فحاشی میزنن و کارهای غیر اخلاقی که فقط خدانکنه هدف دیگه ای داشته باشن
بعضیها اینجا رو با سایت دوست یابی اشتباه میگیرن و وقتی بهشون میگی برخرودی میکنن که بیا و ببین

بعد هم که کلا کاربرانی تشریف اوردن برای تاپیکهایی که در تالار زنگ تفریح هست و حتی گفتگوی آزاد رو زنگ تفریح کردن

ممنون مهندس جان
ای کاش واقعا این مسئله نشون داده بشه
حداقل آمار تاپیکها که نسبت به گذشته پایین تر اومده
کافیه در تمامی تالارهای علمی یه سرچ ساده کرد
ولی شاید بعضی تالارها آمار پستها رفته باشه بالا

واقعا در مورد اون دو تالار موافقم مخصوصا تالار زنگ تفریح که باید نظارت بیشتری روش انجام بشه

• Like
واکنش ها: Sarp

enteghad

عضو جدید
1) ممنون از ان دسته دوستان باشعور ام که جلوی خود را گرفتند و پست اسپم نزدند

2) این تاپیک برای این زده شده که اهداف کاملاً مشخص شه و برای رسیدن به ان راهکار ارائه شه

3) ما که در این فضایی مجازی این گونه رفتار می کنیم ، خدا بداد واقعیت برسد

- با حذف تالارهای بخش عمومی، موج کاربران این تالارها به سمت تالارهای تخصصی سرازیر خواهند شد و جو تالارها و باشگاه از یک محیط علمی به یک محیط سرگرمی محض تغییر خواهد کرد. راهکاری که مدیریت محترم در نظر گرفتند، حذف تشکر از دو تالار گفتگوی آزاد و زنگ تفریح بود و افزایش میزان تاثیر امتیاز تشکر در پست های تخصصی.

باشگاه همین حالا هم از یک محیط علمی به یک محیط سرگرمی تبدیل شده ، ما باید ببینم هدفمان چیست ( این رو باید مدیر ارشد پاسخ دهد ) اگر هدف جذب کاربر بیشتر است روند درست است ، شما رو بخیر ما رو به سلامت ( سعی می کنم هفته یک با ر بیام ، جوکهای جدید رو بخونم ) اگه هدف ارتقا علمی باشگاه ، با ید خطوط قرمز مشخص شود وبا خا طیان برخورد شود .

-
- یک محیط علمی محض، یک محیط سرد، خشک و خشن خواهد بود و برای افرادی که می شود گفت تمام عمر خود را صرف درس خواندن کرده اند، گذراندن وقت آزاد در محیطی کاملاً مشابه با دانشگاه واقعاً خسته کننده و فرسایش خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد شما تبدیل باشگاه به یک محیط کاملاً علمی، ایده چندان جالبی نیست.

من خودم هم در ف.ب ، کلوپ ، و چندین باشگاه تفریحی عضوام و انتظار دارم وقتی به اینجا می ایم ، محیطی کاملاً علمی رو ببینم ، یه چیز یاد بگیرم و علم خود را گسترش دهم

- - اکثر دوستان در جستجوی مطلبی به سایت هدایت شده اند. هنر این هست که این افراد در باشگاه جذب شوند و از معلومات اونها استفاده بشه.

الان وضعیت اینگونه است اونهایی که زرنگ اند استفاده خود را می کنند ومی رند ، و افرادی که دنبال تفریح اند عضو می شوند

-
- رانده شدن افراد از تالارهای تخصصی، بعضی مواقع به دلیل رفتار بد و زننده بعضی از کاربران فعال اتفاق می اقتد که برای خود حق آب و گل قائل می شوند. شاید رفتار بد یک کاربر فعال که دانشجوی مقطع کارشناسی هست باعث فراری شدن یک کاربر تازه وارد با مدرک و/ یا معلومات بالاتر از باشگاه بشه.

افراد باید براساس تحصیلات وفعالیت علمیشون ، مسئولیت بگیرند ونه براساس پست های اسپم وتشکرهای الکی

و دوباره اینجا خواهش میکنم پست های اسپم ( چهار ، پنج تایی اول ) این تاپیک حذف گردد.

و از افراد صاحب نظر چه مخالف ، چه موافق در بحث شرکت کنند .

وباید مدیر سایت خودش در اینجا پست قرار داده و اهداف کلی را مشخص نمایید

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت همگی
این پست اسپم نیست ولی
اگه یه نفر از اول تا آخر حرفاتون رو تو این تاپیک بخونه کاملن مشخصه که حرف هم رو نمیفهمید:surprised:
یکی میگه خوبه یکی میگه بده
یکی میگه تالار علمی نظارت زیاد داره!!!!!!!
بابا خدایی تالار صنایع یه سال مدیر نداره از زنگ تفریح بدتر شده:mad:
یکی میگه علمی یکی میگه سرگرمی...
من حاضرم قسم بخورم اینجا هیچ وقت درست نمیشه
به خاطر مدیران اصلی
قصد جسارت ندارم با اون بچه های بالا هستم که خودشون رو قایم کردند
یه سایت راه انداختن مارو هم یه جور سرگرم کردند دیگه خوب و بدش بهشون ربطی نداره
در ضمن جالبه تو این تاپیک کسایی پست دادند که صبح تا شب تو گفتگو آزادند با پست های الکی
دیگه دیگه ماکه انتقادمون رو کردیم کو گوش شنوا؟؟؟؟
ببخشیدا قضیه یاسین خوندنه

آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالار
سلام نگین خانم

ممنون از شما. لطف دارید (البته شما رو درست نمیشناسم و برای همین برداشتی غیر از این نمیکنم)

راستش منظور شما از نظارت بیش از حد تالارهای علمی چیه؟ اینکه تاپیک های بی محتوا یا با عنوانی نامناسب تایید نمیشه و حذف میشه یا اخطار داده میشه؟ این به نظر من نظارت بیش از اندازه نیست.
اینکه تالارهای علمی خالی میشه رو نمیشه فقط انداخت گردن تالارهای آزاد و زنگ تفریح. اگر من بیام ببینم که کاربر میاد و سئوالاشو می پرسه و وقتی واب گرفت میره دو سال دیگه، انگیزه ای برای جواب دادن ندارم. فرهنگمون مشکل داره. اگر همون کاربر که مشکلش حل شده، به خودش واجب می دید که در ازاش حرکتی انجام بده مشکل درست نمی شد.

خیلی رک بگم و شاید دوستان ناراحت شن اما من هم کلاً موافق این تالارها نیستم حداقل به این وسعت چون به قول دوستان فقط کاربران رو زیاد میکنه اما فایده ای نداره.
اما یه موضوع دیگه هم هست که شاید مهمتره و گاهی مدیران بیشتر وقتشون رو به جای اینکه جلوی کاربران تازه وارد رو بگیرن یا افرادی که دنبال دوستی هستند رو بخوان اخراج کنن، باید صرفش کنند، متاسفانه کاربران فعال ما هستند.
اگر موضوع رسیدگی به وضعیت تالارهاست پس باید بدونیم چرا مدیر نمیرسه یا خسته شده یا حتی مثل Sarp عزیز کلاً بیخیال تالاری میشه که براش زحمت کشیده. وقتی کاربر فعال ما به جای کمک به مدیر و دستیار و همکار، خودش مشکل ساز میشه، به نظرتون وقتی برای رسیدگی به اون افراد یا حالی میمونه. مثل این میمونه که یه خودی به شما صربه بزنه.
محمد آقا ممنون که به فکر هستید اما از شما و همه دوستان تنها یک خواهش دارم، بدون پیش داوری در مورد رفتارها و به صورت یک انسان منطقی، شرایط رو در نظر بگیرید یا به این فکر کنید که شاید مواردی هست که ما بیخبریم. بچه هایی که اینجا وقت میذارن، فرق نمیکنه، مدیر باشن یا عضو فعال یا متخصص یا .... همه اینجا رو دوست دارن و براش زحمت کشیدن. پس راضی به ویران شدنش نیستن. چرا فکر می کنیم که دلسوز تریم؟! شاید چیزهایی رو نمیدونیم، گاهی فکر میکنم کاش اینجا کارخونه بود، شاید می شد با یه بازدید حجم کار پشت صحنه ی این تولید رو نشون داد. نشون بدیم که مدیر ارشد، مدیر سایت و ادمین چقدر وقت میذارن.
خداییش این همه انتقاد، شد یه بار بگیم افسون خانم خسته نباشی، شد یکی بیاد بگه کمک نمیخوای؟
شاید حرفام بعضی هاش به موضوع شما مربوط نباشه، شایدم مستقیم مربوط نباشه اما روش فکر کنید :gol:

magnet

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همگی
این پست اسپم نیست ولی
اگه یه نفر از اول تا آخر حرفاتون رو تو این تاپیک بخونه کاملن مشخصه که حرف هم رو نمیفهمید:surprised:
یکی میگه خوبه یکی میگه بده
یکی میگه تالار علمی نظارت زیاد داره!!!!!!!
بابا خدایی تالار صنایع یه سال مدیر نداره از زنگ تفریح بدتر شده:mad:
یکی میگه علمی یکی میگه سرگرمی...
من حاضرم قسم بخورم اینجا هیچ وقت درست نمیشه
به خاطر مدیران اصلی
قصد جسارت ندارم با اون بچه های بالا هستم که خودشون رو قایم کردند
یه سایت راه انداختن مارو هم یه جور سرگرم کردند دیگه خوب و بدش بهشون ربطی نداره
در ضمن جالبه تو این تاپیک کسایی پست دادند که صبح تا شب تو گفتگو آزادند با پست های الکی
دیگه دیگه ماکه انتقادمون رو کردیم کو گوش شنوا؟؟؟؟
ببخشیدا قضیه یاسین خوندنه

سلام حاجی .
من از افسون خانوم و ... میخوام یه مدیر به این صنایعیا بدن دست از سرمون بردارن !!!
:D (شــــــــــوخی ) هرجا میری هرتایپیکی اینا میان میگن مدیر نداریم !!! ندارین که ندارین ، برین فعالیت کنین خودتون.

اینه که میگین همه ، اونایی ان که فعال در گفتگو آزاد و تفریح هستن ، درسته ، ولی من مثلاً تالار خودمونم سر می زنم ، وقتی خبری نیس چیکار میشه کرد !!! (بهتره از تالار خودمون ، یعنی مواد ، هیچی نگم ! چون بعد رفتن گروهی و جمعی بچه های فعال واقعاً سوت و کور شده. )
حرف را نمی فهمید زشته مهندس !!!

این تاپیک اینو میگه که سطح علمی باشگاه بدلیل (شاید !!!) فعالیت مخرب تالارهای عمومی اومده پایین ، باید یه فکری شه. همین.
به نظرم اگه صورت مسئله رو قبول دارین (ضعف علمی) ، میشه با چارت بندی جدید و حذف احتمالی یا ادغام در برخی تالارها یه کم شرایطو بهتر کرد.

ولی بازم به خود کاربرا برمی گرده همه چی .

در ضمن اگه فکر می کنین اینجا هیچوقت درست نمیشه ، پس چرا موندید؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولاً که حاجی تو مکه هست
من هفته ای یه بار سر میزنم
می خوام به یکی دیگه مث شما ثابت کنم که اینجا درست نمیشه و تالار ما بی مدیر می مونه داداش
در ضمن اگه دعوا داری من دیگه حال وحوصله ندارم
برو تو گفتگو آزاد(که تازه بی مدیر شده) اونجا همه منتظرن

magnet

عضو جدید
اولاً که حاجی تو مکه هست
من هفته ای یه بار سر میزنم
می خوام به یکی دیگه مث شما ثابت کنم که اینجا درست نمیشه و تالار ما بی مدیر می مونه داداش
در ضمن اگه دعوا داری من دیگه حال وحوصله ندارم
برو تو گفتگو آزاد(که تازه بی مدیر شده) اونجا همه منتظرن

نه ، من حاجی میشناسم که مکه نیس !!! :D
الان ثابت کردی؟!!! ممنون .
نه عمو ! ، کار دارم الان ، دعوا آخر شب حال میده .
یکی به این مهندسا یه مدیر بـــــــده دیگه !!! من از شما حمایت می کنم .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما. لطف دارید (البته شما رو درست نمیشناسم و برای همین برداشتی غیر از این نمیکنم)

راستش منظور شما از نظارت بیش از حد تالارهای علمی چیه؟ اینکه تاپیک های بی محتوا یا با عنوانی نامناسب تایید نمیشه و حذف میشه یا اخطار داده میشه؟ این به نظر من نظارت بیش از اندازه نیست.
اینکه تالارهای علمی خالی میشه رو نمیشه فقط انداخت گردن تالارهای آزاد و زنگ تفریح. اگر من بیام ببینم که کاربر میاد و سئوالاشو می پرسه و وقتی واب گرفت میره دو سال دیگه، انگیزه ای برای جواب دادن ندارم. فرهنگمون مشکل داره. اگر همون کاربر که مشکلش حل شده، به خودش واجب می دید که در ازاش حرکتی انجام بده مشکل درست نمی شد.

خیلی رک بگم و شاید دوستان ناراحت شن اما من هم کلاً موافق این تالارها نیستم حداقل به این وسعت چون به قول دوستان فقط کاربران رو زیاد میکنه اما فایده ای نداره.
اما یه موضوع دیگه هم هست که شاید مهمتره و گاهی مدیران بیشتر وقتشون رو به جای اینکه جلوی کاربران تازه وارد رو بگیرن یا افرادی که دنبال دوستی هستند رو بخوان اخراج کنن، باید صرفش کنند، متاسفانه کاربران فعال ما هستند.

اگر موضوع رسیدگی به وضعیت تالارهاست پس باید بدونیم چرا مدیر نمیرسه یا خسته شده یا حتی مثل Sarp عزیز کلاً بیخیال تالاری میشه که براش زحمت کشیده. وقتی کاربر فعال ما به جای کمک به مدیر و دستیار و همکار، خودش مشکل ساز میشه، به نظرتون وقتی برای رسیدگی به اون افراد یا حالی میمونه. مثل این میمونه که یه خودی به شما صربه بزنه.
محمد آقا ممنون که به فکر هستید اما از شما و همه دوستان تنها یک خواهش دارم، بدون پیش داوری در مورد رفتارها و به صورت یک انسان منطقی، شرایط رو در نظر بگیرید یا به این فکر کنید که شاید مواردی هست که ما بیخبریم. بچه هایی که اینجا وقت میذارن، فرق نمیکنه، مدیر باشن یا عضو فعال یا متخصص یا .... همه اینجا رو دوست دارن و براش زحمت کشیدن. پس راضی به ویران شدنش نیستن. چرا فکر می کنیم که دلسوز تریم؟! شاید چیزهایی رو نمیدونیم، گاهی فکر میکنم کاش اینجا کارخونه بود، شاید می شد با یه بازدید حجم کار پشت صحنه ی این تولید رو نشون داد. نشون بدیم که مدیر ارشد، مدیر سایت و ادمین چقدر وقت میذارن.
خداییش این همه انتقاد، شد یه بار بگیم افسون خانم خسته نباشی، شد یکی بیاد بگه کمک نمیخوای؟
شاید حرفام بعضی هاش به موضوع شما مربوط نباشه، شایدم مستقیم مربوط نباشه اما روش فکر کنید :gol:
مثل همیشه ممنون
شاید شما منو نشناسین ولی بنده صحبتهای شما رو به یاد دارم و مثل همیشه شیوا و روان سخن میگین
من که به شخصه فقط بدیها رو ندیدم
چندین بار هم تشکر کردم چه رو در رو چه جمعی
و واقعا هم ممنونم
نمونه جمعیشم
تاپیکی فکر کنم زدم به باشگاه مهندسان افتخار کنید
اون موقع واقعا وضع خوب بود
ولی متاسفانه .........
البته همیشه انتقاد هم داشتم ........چون کاستیها رو میدیدم
خیلی از اون کاستیهای قبلی برطرف شد خیلیهاشونم خیر
اما اینکه دوباره به این سمت رفتم دارم بی توجهی مدیران اصلی رو میبینم
حتی جناب پیرجو که همیشه به بودنشون در اینجا افتخار میکردم
چون واقعا برای این باشگاه وزنه ای هستن
از زحمتهای افسون خانم هم نمیشه گذشت
ولی واقعا نظارتها مبه نظر میاد مثل سابق نیست
فلان مدیری این همه وقت نیست .......دفتر مدیریت رو مدتهاس بستن و ..........

اما مسئله دیگه منظورم از نظارت بیشتر اینه
شما بخشی رو میبینید تحت نام ارسالهای جدید
خداییش هر کی بزنه بیشتر چه تاپیکهایی رو میبینه ؟
تاپیکهای اسپم که سرعت پست دادن و زدن توش سر به بیاتبون میزنه
تالار مهندسی شده فقط زدن صرفا تاپیک البته اگه کسی بزنه یا بالا آوردن تاپیکهای قدیمی
بعضی کاربرا هم دستشون درد نکنه یه حرکتی میکنن ولی معمولا نتیجه نمیگیره چرا ؟
چون شاید به جرات میشه گفت یک هزارم لینک دادنی که برای تاپیکهای گفتگوی آزاد و زنگ تفریح داده میشه برای تالارهای علمی داده نمیشه
از طرفیم فقط میگن پست علمی بزنید در تاپیک علمی با این حرف که تاپیک علمی باید همه حرفها توش علمی باشه
من نمیگم بشه یه اسپمکده خالص ولی معتقدم اگه بذارن پست زده بشه بازدید میاد بالا
مهمترین چیزم در تاپیکهای علمی پست اول اونه
بزاریم این تاپیکها بیاد بالا
با بد اخلاقی و اخطار دادنها جلوی این مسائل رو نگیریم
موضوع بعدی هم تایید تاپیکهاس
قبول عده ای تخلف میکنن ولی چه کسی کسی که تازه وارد باشه
اون ممکنه تخلف کنه و خب ما هم انتظار تایید نداریم ولی بهش گفته بشه تاپیکت چرا تایید نشده
و برای عضو فعال که دیگه نباید تاییدیه باشه
برای کسی که به هر حال پست داره در تالار علمی دیگه چرا باید تاییدیه باشه ؟
بله اونم حتی امکانش هست تخلف کنه و خب مدیر وظیفه رسیدگی داره
پس این ابزار مدیریتی حذف تاپیک رو برای چی مدیران تالارهای علمی دارن ؟

خیلی ممنون میشم یکی جواب بده

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.به گفته برخی دوستان اینجا درسته تالار گفتگوهای علمی و تخصصی هست ولی خب تفریح و سرگرمی هم در کنارش برای اوقات فراغت باشه و این با کارهای علمی منافاتی نداره

2.یکی از دلایلی که این سایت همیشه در صدر انتخاب کاربران قرار میگیره همین هست که رنکینگ بالاتری نسبت به تالار های علمی مشابه داره و نباید با تخصصی کردن صرف باشگاه رنکینگ سایت که یکی از امتیازهای سایتهای جهان محسوب میشه رو از این باشگاه گرفت.

3.بایستی نظارت بیشتری در تالارهای گفتگوی ازاد و زنگ تفریح بشه و مدیران وقت بیشتری رو برای این دو تالار بگذارند تا مشکلات مطرح شده به حداقل برسه.

4.دوست عزیز که پیشنهاد میدی برای گفتگوی ازاد و ... به سایتهای دیگر برویم.به نظر من اینجا یه جور شهر میمونه برای شهروندانش که به همه چی از جمه مسائل علمی و تفریحات و ... توجه میکنه و سعی داره شهروندان خودشو راضی نگه داره .شما اینطور فرض کن که قسمت زنگ تفریح سایت یا گفتگوی ازاد اون یه سایت دیگه هست که به صورت یه تب در مرورگر کاربر باز شده.چه اشکالی به وجود میاد؟؟؟؟حتما باید یو آر ال متفاوت شما رو اقناع کنه؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.به گفته برخی دوستان اینجا درسته تالار گفتگوهای علمی و تخصصی هست ولی خب تفریح و سرگرمی هم در کنارش برای اوقات فراغت باشه و این با کارهای علمی منافاتی نداره

2.یکی از دلایلی که این سایت همیشه در صدر انتخاب کاربران قرار میگیره همین هست که رنکینگ بالاتری نسبت به تالار های علمی مشابه داره و نباید با تخصصی کردن صرف باشگاه رنکینگ سایت که یکی از امتیازهای سایتهای جهان محسوب میشه رو از این باشگاه گرفت.

3.بایستی نظارت بیشتری در تالارهای گفتگوی ازاد و زنگ تفریح بشه و مدیران وقت بیشتری رو برای این دو تالار بگذارند تا مشکلات مطرح شده به حداقل برسه.

4.دوست عزیز که پیشنهاد میدی برای گفتگوی ازاد و ... به سایتهای دیگر برویم.به نظر من اینجا یه جور شهر میمونه برای شهروندانش که به همه چی از جمه مسائل علمی و تفریحات و ... توجه میکنه و سعی داره شهروندان خودشو راضی نگه داره .شما اینطور فرض کن که قسمت زنگ تفریح سایت یا گفتگوی ازاد اون یه سایت دیگه هست که به صورت یه تب در مرورگر کاربر باز شده.چه اشکالی به وجود میاد؟؟؟؟حتما باید یو آر ال متفاوت شما رو اقناع کنه؟؟؟

سلام رضا جان
منم با حذف این دو موافق نیستم فقط نظارت بیشتر

یه جای دیگه هم گفتم

تالار گفتگوی آزاد باید مثل نشریه سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی باشه که در تمامی دانشگاه ها از این نشریات میبینیم و بایستی به شدت بر وردی اخبار نظارت بشه تا خروجی خوبی بده
نه خروجیهایی که فکر کنیم اینجا سایت مستهجن هست یا کودکستان :(

زنگ تفریحم باید مثلا مثل پاتوقها و این موارد باشه اونم نه اینکه طوری باشه که یه شخص از صب تا شب فقط اونجا باشه و مشغول اسپم زدن
محدودیت پست داشته باشه یه تعداد پست متعارف برای هر کاربر

اینکه میگید جداست اصلا قبول ندارم

enteghad

عضو جدید
تاهمکاری صورت نگیرد ، پیشرفت حاصل نمی شود

از مدیران محترم سپاسگذارم که خواسته های بنده را عملی کرده اند !!!!!.....

پست های اسپم در این تاپیک : 2 و 3 و 4 و 5 و 7 و 8 و 10 و 11 و 13 و 14 و 19 و 20

اگر سیاست کلی باشگاه اینه که کیفیت فدای کمیت شود حرفی نیست ،( اینو باید ادمین همین جا بیان کنه )

این باعث میشه که عضو های جدید با اهدافی غیر از اهداف باشگاه عضو شوند سیستم به انحراف برود

3 سال پیش وقتی من در دوره کارشناسی بودم عضو این سایت شدم ، بهتاش و بقیه بچه ها هم به ما کمک بسیاری کردند ، فضایی خوبی بود

ولی حالا این فضا از بین رفته و حتی دیگر جواب گویی بحث های عمومی مهندسان ما هم نیست ، چه برسد به مقاطع بالاتر و مباحث تخصصی تر

با این روند در جا زدن سطح علمی با شگاه ، نه به یک فضای تفریحی مناسب تبدیل می شود و نه به یک پایگاه علمی مناسب

ما هم اصراری نداریم که باشگاه همان شود که ما می خواهیم ، فقط خواستیم نظر مدیران چیست ؟!!!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرود میخ آهنی در سنگ!!!

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو* با ما کردی! تو بمان با دگران وای به حال دگران!

* در اینجا یعنی سران باشگاه!

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلاممن نمیدونم این چه جویه که دو روزه افتاده در باشگاه!!! همه یهو یادشون افتاده که بار علمی سایت کم شده!!!تا جایی که من یادم میاد 2 سال پیش هم بار علمی سایت(در مجموع کلیه تالارها) مثل الان بود!اون روزا در بعضی تالار ها مثل شیمی کارای علمی خوبی صورت میگرفت و در برخی دیگر سوالات ساده کاربر 1 ماه خاک میخوردالان هم در تالار برق کارای خوبی داریم و در برخی دیگر از تالارها سوالات کاربران 1 ماه خاک میخورهاون روزا در گفتگوی آزاد نظرتو درباره امضای نفر قبلی بگو داشتیم الان هم داریم...اتفاقا سال 2077 بود که بعنوان میهمان به باشگاه میامدم و از فضای اون تعجب میکردم! اون روزا من در باشگاه ایرانویج فعالیت داشتم، اونجا همه چی علمی بود و کسی حق کارای غیرعلمی نداشت. منم که با اون شرایط خو گرفته بودم فضای صمیمی باشگاه برام عجیب مینمود. فراموش نکنیم که اینجا یک دانشگاه مجازی هست که مانند همه دانشگاه ها بدون فعالیت جنبی(شما بگید غیرعلمی) می پوسد.از طرفی یادمون بمونه که برخلاف داشنگاه های حقیقی در این دانشگاه استاد همان دانشجوست. خرد نگهدارتان

enteghad

عضو جدید
کلام اخر

کلام اخر

کلام اخر :

اول :

کاربران محترمی که امدید خوندید ، رفتید ، شما هم .... ( kalin kafaya Söz geçmez)

دوم :

منتقدان اگر نظری دارند به تاپیک های مشابه این مراجع کرده ونظرات خود را انجا بیان نمایند

سوم :

ما اصلا حرف مدیران تالار ها رو نمی فهمیم ، ما نمیگیم سایت بار علمی نداره ( ماشالا تاپیک های قرون وسطی توش وجود داره ) ما می گیم سایت رشد علمی نداره بگونه ای که جواب گوی نیازها نیست ( اون روزی هم می یاد فریاد کمکم کن از اعضا بلند میشه و کسی نیست بشنوه )
سایت نیاز داره که از حالت مهندسان ارتقاع پیدا کنه و به شکل متخصصان تبدیل بشه ( که البته مثل اینکه پیرجو هم حال ، حوصله سابق نداره )

چهارم :

ادمین جان محترم ، خواهشاً ظهور فرما و نظرات خود را ارئه ده . شمای که در کار مدیریتی ، این سیستم استراتژی نداره

خواهشاً دیگر مطلب پست نکنید ، تا ادمین نظر دهد

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام
جواب مدیران عزیز که داخل این تاپیک پست دادند کامل بود. حرف های بنده تکرار مکررات هست.

نبود تالار تفریح باعث کشونده شدن بحث های بی محتوا به تالارهای تخصصی میشه،
همه کاربران مثل هم نیستند و بعضی مایل هستند تفریح داشته باشند، این تفریح رو ما به تالار زنگ تفریح محدود کردیم تا تالارهای تخصصی در امان باشند،
در مورد بار علمی سایت هم سیاست های سایت حول محور علمی شدن سایت هست.
موفق باشید.

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
3 سال پیش وقتی من در دوره کارشناسی بودم عضو این سایت شدم ، بهتاش و بقیه بچه ها هم به ما کمک بسیاری کردند ، فضایی خوبی بود

ولی حالا این فضا از بین رفته و حتی دیگر جواب گویی بحث های عمومی مهندسان ما هم نیست ، چه برسد به مقاطع بالاتر و مباحث تخصصی تر

با این روند در جا زدن سطح علمی با شگاه ، نه به یک فضای تفریحی مناسب تبدیل می شود و نه به یک پایگاه علمی مناسب

ما هم اصراری نداریم که باشگاه همان شود که ما می خواهیم ، فقط خواستیم نظر مدیران چیست ؟!!!

بنده هم متاسفانه حرف ايشون رو تاييد ميكنم .
واقعاً بايستي مديران محترم ريشه يابي كنند تا پيدا بشه اين مشكل از كجا آب مي خوره ؟!
2 سال پيش كه من عضو شدم باشگاه بسيار فعال بود و جو بسيار خوبي بر اون حاكم ميشد اما متاسفانه وضعيت فعلي باشگاه اصلاً جالب و مورد تاييد نيست طوري كه كاربران فعال و حتي مديران ( در مورد تالار مواد ) با باشگاه خداحافظي كرده اند ...

سلام
جواب مدیران عزیز که داخل این تاپیک پست دادند کامل بود. حرف های بنده تکرار مکررات هست.

همه کاربران مثل هم نیستند و بعضی مایل هستند تفریح داشته باشند، این تفریح رو ما به تالار زنگ تفریح محدود کردیم تا تالارهای تخصصی در امان باشند،
موفق باشید.

مديريت محترم
در اينكه تالار تفريح هم بايستي باشه شكي نيست . اصلا بحث دوستان سر وجود اين تالار نيست ... مشكل اينه كه در تالار هاي علمي رشد علمي ديده نميشه و 90 درصد تاپيك ها اسپم هستش!!!

اميدوارم كه اينطور باشه... ما چيز ديگه اي مي بينيم !!!

behtashk

کار خراب کن!
مدیر تالار
انتقاد كردن خيلي خوب و سازنده مي تونه باشه،‌ اما نحوه بيانش هم خيلي مهم هستش،‌ انتقاد بايد همراه با راه حل هاش يا پيشنهاداتي همراه باشه،‌ همه ميتونن انتقاد كنن،‌ جديدا از خدا هم انتقاد مي كنن. دوست عزيزي كه اومدي انتقاد كرديد و عنوان بسيار زشت (حرف هاي سوزنده) درج كرديد، خدمت شما عرض كنم كه بسياري از كاربرهاي تالار آزاد همكاري نمي كنند و خودشون عامل اين وضعيت هستن شما اين جوري كه حرف مي زنيد انگار همه تقصير ها گردن مديراي اين باشگاه هستش،‌ شده ي كاربر به بقيه دوستاش بگه لطفا پست سياسي نذاريد؟ لطفا تاپيك دوستان خودتون رو سياسي نكنيد؟ لطفا تاپيك نامربوط به تالار ارسال نكنيد؟ لطفا موضوع مناسب انتخاب كنيد؟ لطفا تاپيك تكراري ارسال نكنيد؟ لطفا درگيري در تاپيك راه نندازيد؟ لطفا بعد از اخراج اكانت دوم درست نكنيد؟ هر كسي كه مدير ميشه مثل شما ها ي آدم معمولي هستش شاخ و دم نداره! برتر از كسي نيست، خونش رنگين تر نيست... اون هم ممكنه عصباني بشه....

mohande30

عضو جدید
چه اتفاقی افتاده که مدیران باشگاه به پیغام های ارسالی برای آنها پاسخی نمیدهند :mad:

Sarp

مدیر بازنشسته
مديريت محترم
در اينكه تالار تفريح هم بايستي باشه شكي نيست . اصلا بحث دوستان سر وجود اين تالار نيست ... مشكل اينه كه در تالار هاي علمي رشد علمي ديده نميشه و 90 درصد تاپيك ها اسپم هستش!!!
نکنید خب
اسپم نکنید !
به جای گلایه میتونید به کاربر بغلیتون بگید اقا یا خانم محترم اسپم نکن ! پست بیمورد ارسال نکن ! تاپیک بیمورد نزن !
هر کاربر به یه کاربر تذکر بده و این سلسله ادامه پیدا کنه مشکل اسپم و پست و تاپیک نامربوط هم رفع میشه !
شما خودتون به چند نفر تذکر دادید ؟
این تاپیک شماست
[h=1]به وبلاگ نویس نیازمندیم ...[/h]تو تالار مهندسی مواد و متالوژی
تالار متالوژی جای تبلیغه ؟

نصف بیشتر پستهاتون هم تو تاپیک گپ و گفتگوی تالار مواده

عزیز من مطلب علمی چیزی نیست که مدیر سایت یه دستگاه بخره بذاره گوشه خونه ش و بزنه هی از یه طرف مطلب علمی تولید شه !
مطلب علمی رو توی کاربر تولید میکنی !
کو مطلب تولیدیت ؟

چرا وقتی مطلب علمی دارید فوری میچسبونیدش رو یه وبلاگ
ولی موقع استارت تاپیکهای انتقادی فوری هجوم میارید واسه انتقاد ؟

انتقاد بسیار هم خوبه
فقط لطفا کسانی انتقاد کنند که اگر کسی هم خواست بره پستهای ارسالیش رو بررسی بکنه لااقل بتونه چن تا پست علمی مفید ازش پیدا بکنه !!!

negin17h

مدیر تالار
چه اتفاقی افتاده که مدیران باشگاه به پیغام های ارسالی برای آنها پاسخی نمیدهند :mad:

الان بطور مثال، جای این سئوال که راجب به تالارها ست در این تاپيکه؟؟؟؟!!!! :surprised:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

موفق باشید.
تشکر جناب ادمین که خط و مشی انجمن رو صادقانه گفتین

طبق صحبتهای شما در ظاهر سیاستهای سایت حول رشد علمی است
ولی در واقع گفتین ......تعدادی از مدیران شما هم گفتن البته شاید اونها به قاطعیت شما نگفتن

جناب ادمین گفتین محدود کردین ؟؟؟؟؟!
واقعا چه محدودیتی ؟ میشه توضیح بدین
این خوبه که به جای اینکه در یک باشگاه علمی تاپیکهای علمی در صدر ارسالهای جدید باشه حداکثر نگیم همه اونها تاپیکهای تالار زنگ تفریح باشه و گفتگوی آزاد
این خوبه که به جای اینکه بازدید تالارهای علمی رو بالا ببریم بازدید این تاپیکها بالاتر باشه

جناب ادمین نفرمایین
سیاست باشگاه بر بالابردن تعداد کاربران هست همین و بس
اصلا هم مهم نیست میخوان در چه زمینه ای فعالیت کنن و اصلا هم مهم نیست مدرک تحصیلی اونها چیه و البته مثلا دبیرستانی هستن و شایدم راهنمایی یا شایدم ....... !!!!!!!!

وگرنه خیلی کارا میشه کرد که خود مهندسان در کنار بازدیدتاپیکهای علمی تفریح هم بکنن
همون محدودیتی که شما میگین

یعنی واقعا نمیشه حضور در تالار گفتگوی آزاد و زنگ تفریح رو منوط به فلان تعداد پست در تاپیکهای علمی باشگاه کرد ؟

یعنی واقعا نمیشه جلوگیری کرد از کاربرانی که اولین پستشونو میخوان در تالار زنگ تفریح بزنن چون فقط با دیدن اون وارد شدن

شما یک جا گفتین قانون تایید کردن تاپیک برای این دو تالار امکان نیست
چرا نیست ؟
چون هجمه پستهای اونجا خیلی زیاده !!!!!!!
این همون خط و مشی اخیر سایت رو نشون میده
ما هم نگفتیم همه از این به واقع فی لترینگ رد بشن بلکه میگیم برای افراد تازه وارد لااقل این مسئله ایجاد بشه

مسئله بعدی
یعنی شما نمیتونین رباطی در باشگاه ایجاد کنین که قوانین رو برای هر تازه وارد لینکهاشو ارسال کنه ؟!!!!!
.
.

.
این دیگه آخرین حرفهای ما بود
چون داریم میبینیم وضع باشگاه داره به چه سمتی میره :(
ولی چنتا عذرخواهی بکنم

معذرت میخوام از اسپمرهای عزیز که هر وقت اسپمهاشونو دیدم بهشون تذکر دادم چه خصوصی چه تو پروفیل و چه علنی

معذرت میخوام از توهین کنندگان محترم که همیشه پستهای توهینشونو گزارش دادم تا مثلا اون تاپیکها منحرف نشه

معذرت میخوام از دوستانی که تاپیکهای مبتذل زدن و حسابی با اونها برخورد کردم و بهشون گفتم اینجا باشگاه مهندسان ایران هست و برای زدن این جور تاپیکها به سایتهای ........مراجعه کنند

و حتی وقتی یک شبانه روز همچنان این تاپیکها باقی بود به جز چندین بار گزارش به جناب ادمین ، پیرجو و چنتا از مدیران که که اون شب آنلاین بودن اطلاع دادم

معذرت میخوام از دوستانی که هی کشوندمشون اینجا به خاطر فعالیت علمی البته اونها اکثرا رفته اند شایدم کلا رفته اند

معذرت میخوام از دوستانی که داشتن میرفتن و دوباره سعی کردم بیارمشون اینجا و بگم این وضع رو خود ادمین سایت هم نمیپسنده و باید با همکاری هم این وضع رو سر و سامون بدیم

و
و
و
از همه معذرت میخوام ..........انشاالله من چنتا تاپیک نیمه تموم دارم اونا رو میزنم و به کل میرم تا اسپمرها ، فحاشان ، زنندگان تاپیکهای مبتذل و البته افرادی که برای حریم خصوصی افراد ارزش قائل نیستن و جالبه حریم اونها رو نقض میکردن و بعدشم تهدید
با خیال راحت به کار خودشون بپردازن و دیگه وجود منو به عنوان یک فرد تذکر دهنده ، ناظم ، مدیر اداره بوق تحمل نکنن

و در پایان از اونجایی که شاید دوباره عده ای بیان به جای پاسخ دادن بچسبن به فعالیت من و امثال من منتقد و بیان کنن شما یه پست علمی هم نزدی ، نمیدونم تو رو چه به ناراحت شدن از این وضع

بهشون توصیه میکنم به جای انحراف بحث و فرار از پاسخ گویی و بازی با کلمات
مشکلات اصلی باشگاه رو ببینن و در کل یه نگاه به تاریخ زدن تاپیکهای علمی بندازنو بعد واقع بینانه تر با مقایسه نسبت به سالهای گذشته در این مرود نظر بدن تا انشاالله شاهد این نباشید که باشگاه به محلی صرفا جهت دوست یابی ، نشر اکاذیب و عدم احترام به ادیان و انسانیت و مواردی از این دست تبدیل گردد

هرچند که جناب ادمین اتمام حجت کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا