حذف کمانداران ايران از جام جهاني شانگهاي

...scream...

کاربر ممتاز
[h=1]حذف کمانداران ايران از جام جهاني شانگهاي[/h]
[h=2] ملي‌پوشان تيروکمان ايران در مرحله حذفي مسابقه‌هاي جام جهاني شانگهاي از دور رقابت‌ها کنار رفتند.[/h]

تيم ملي تيروکمان ايران در رشته کامپوند و ريکرو در مرحله حذفي با حريفان خود رقابت کردند که در بخش ريکرو مردان بهزاد پاکزاد مقابل حريفي از آلمان به ميدان رفت و با نتيجه 6 بر صفر پيروز شد. پس از آن با حريفي از چين تايپه روبه‌رو شد که 6 بر 2 شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

غلامرضا رحيمي ديگر نماينده ايران در دور اول مرحله حذفي با کمانداري از چين تايپه روبه‌رو شد و با نتيجه 6 بر 2 شکست خورد.

ساسان رضوي مشعوف هم به ديدار کمانداري از ايتاليا رفته بود که 6 بر صفر بازي خود را واگذار کرد و حذف شد.

همچنين در بخش ريکرو زنان آمنه مرزوقي مقابل حريفي از سوئيس قرار گرفت و با نتيجه 6 بر صفر شکست خورد.

ساره اسدي هم که به مصاف کمانداري از ژاپن رفته بود 6 بر صفر بازي خود را واگذار کرد.

در بخش کامپوند زنان مينو عابدي که در مرحله نخست حذفي به قرعه استراحت رسيده بود مقابل کمانداراني از استراليا و ايتاليا به پيروزي رسيد و در مرحله يک چهارم نهايي با رقيبي از روسيه ديدار کرد که در تير طلايي شکست خورد و از رفتن به جمع چهار نفر بازماند.

پريسا براتچي در اولين بازي مقابل مهتاب پارسامهر قرار گرفت و شکست خورد که با اين نتيجه پارسامهر در مرحله يک هشتم نهايي به ديدار کمانداري از کره رفت و بازي خود را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در بخش کامپوند مردان اسماعيل عبادي مقابل حريفي از کره جنوبي قرار گرفت و شکست را پذيرفت. امير کاظم‌پور هم در مرحله اول با حريفي از قطر روبه‌رو شد که به پيروزي رسيد. پس از آن با کمانداري از استراليا مسابقه داد و تنها با يک اختلاف امتياز توانست با نتيجه 46 بر 45 پيروز شود. پس از آن مقابل کمانداري از مکزيک به ميدان رفت که در نهايت با نتيجه 141 بر 144 شکست خورد و در مرحله يک هشتم نهايي از دور رقابت‌ها کنار رفت. مجيد غيبي ديگر نماينده ايران در اين بخش بود که در بازي اول خود مقابل ايتاليا با نتيجه 145 بر 144 شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

 

Similar threads

بالا