[ حذف پیام حک شده حاشیه نقشه در پرینت] Print Error پرسش و پاسخ

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک چیز خیلی جالب!!!
وقتی پلانتونو مبلمان میکنین و 2باره بازش میکنید یه پیغام اخطاره
دیدنش؟
خب وقتی پلانو رو برگه چاپ میکنی اون اخطارا هم باهاش چاپ میشه
خب!!!
چه راه حلی برای این اشکال پیشنهاد میکنید؟:)

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا من که اتفاق رخ نداده که ارور تو پرینت چاپ شه میشه فایل اتوکد یا عکس از ارور رو بگذارید

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک چیز خیلی جالب!!!
دیدنش؟
خب!!!
سیو از دی ایکس اف میگیری..بعد دی ایکس افو میبندی سیو از دی دبلیو جی میگیری و بعد بازش میکنی:)

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
حذف Produced By An Autodesk Educational Product در چاپ با نرم افزار اتوکد

حذف Produced By An Autodesk Educational Product در چاپ با نرم افزار اتوکد

یک چیز خیلی جالب!!!
دیدنش؟
خب!!!

با سلام .........

اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم ............................ در حاشیه برگه که پرینت می گیرد..........................در چهار طرفش متنPRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT نوشته شده ................ که فکر کنم مربوط به استفاده از نسخه برنامه ها کرک نشده ............باشه و حالا راه حل ...................... به شکل زیر عمل کنید.

1- نقشه مربوطه را بازکرده،سپس ازای فایل یکSave Asگرفته وفایل رابصورتDXFذخیره کنید.

2-مجدد فایل ذخیره شدهDXFرا باز و بصورتDWGذخیره کنید.

3- هنگامSaveبا بالاترین ورژنDXFاتوکدتون این فایل رو ذخیره کنید مثلاAutoCAD 2009 DXF تا چیزی ازترسیم شماکم نشود

4- منبع آموزش که خودم یاد گرفتم ............لینک منبع

5- خیرشو ببینید............. بدرود.

sd.jpg

آخرین ویرایش:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منظورم همون بود
خیــــــــــــــــــــلی ممنون

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام .........

اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم ............................ در حاشیه برگه که پرینت می گیرد..........................در چهار طرفش متنPRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCT نوشته شده ................ که فکر کنم مربوط به استفاده از نسخه برنامه ها کرک نشده ............باشه و حالا راه حل ...................... به شکل زیر عمل کنید.

1- نقشه مربوطه را بازکرده،سپس ازای فایل یکSave Asگرفته وفایل رابصورتDXFذخیره کنید.

2-مجدد فایل ذخیره شدهDXFرا باز و بصورتDWGذخیره کنید.

3- هنگامSaveبا بالاترین ورژنDXFاتوکدتون این فایل رو ذخیره کنید مثلاAutoCAD 2009 DXF تا چیزی ازترسیم شماکم نشود

4- منبع آموزش که خودم یاد گرفتم ............لینک منبع

5- خیرشو ببینید............. بدرود.

مشاهده پیوست 160986

ممنون از دوست خوبم rahpardaz
فقط بگم که موقعی که می خواین به فرمت DXF تبدیل کنید سعی کنید به بالاترین ورژنش تبدیل کنید مثلا اگر کد 2013 دارید به DXF ورژن 2013 تبدیل کنید که بهم ریختگی تو طرح و لایه ها تون بوجود نیاد

SILLVA

عضو جدید
[ حذف پیام حک شده حاشیه نقشه در پرینت] Print پرسش و پاسخ

[ حذف پیام حک شده حاشیه نقشه در پرینت] Print پرسش و پاسخ

با سلام , دوستان من یه فایل cad دارم که produced by an autodesk educational product هست،save as می گیرم با فرمت dxf اما بعد از save as , اتوکد فایل و باز نمی کنه. ممنون میشم راهناییم کنید چیکار کنم.مرسی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام , دوستان من یه فایل cad دارم که produced by an autodesk educational product هست،save as می گیرم با فرمت dxf اما بعد از save as , اتوکد فایل و باز نمی کنه. ممنون میشم راهناییم کنید چیکار کنم.مرسی

باسلام
بنظرم اول فایل رو به صورت DWG ذخیره کنید بعد فایل جدید رو با فرمت DXF ذخیره کنید . فکر کنم اصلاح بشه !!

ممنون

SILLVA

عضو جدید

باسلام
بنظرم اول فایل رو به صورت DWG ذخیره کنید بعد فایل جدید رو با فرمت DXF ذخیره کنید . فکر کنم اصلاح بشه !!

ممنون

سلام و با احترام فراوان,ممنون که جواب دادین،ولی متاسفانه اینکارم انجام دادم درست نشد،نمی دونم طرف فایل و چیکار کرده،ممنون،مرسی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام و با احترام فراوان,ممنون که جواب دادین،ولی متاسفانه اینکارم انجام دادم درست نشد،نمی دونم طرف فایل و چیکار کرده،ممنون،مرسی

براتون امکان داره فایل رو قرار بدید اینجا ؟؟ تا ما هم امتحان کنیم؟!!

عمو رسول

عضو جدید

دوست عزیز اول فایلتونو با پسوند dwf ذخیره کنید و بعد بازش کنید و بعد دوباره با پسوند dwg ذخیرش کنید.
ولی در کل دنبال یه نسخه جدید اتوکد باشین. چون اشکال از کدتونه

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
متاسفانه نتونستم از اینجا آپلود کنم،سایت error مي داد،اگر امکان داره ایمیلتون لطف کنید من براتون بفرستم.ممنون

توی یه آپلود سنتری اپلود کنید ، بعد لینکش رو اینجا قرار بدید ، تا بقیه دوستان هم استفاده کنند .
برای اپلود سنتر ، PERSIANGIG.COM رو پیشنهاد میدم .

دوست عزیز اول فایلتونو با پسوند dwf ذخیره کنید و بعد بازش کنید و بعد دوباره با پسوند dwg ذخیرش کنید.
ولی در کل دنبال یه نسخه جدید اتوکد باشین. چون اشکال از کدتونه

چرا مشکل از اتوکدشون هست ؟؟ یعنی به نظرتون ورژن های پایین ساپورت نمیکنه ؟؟ فکر نکنم این صحی باشه ، چون خود من رو سیستم خونه ، 2008 دارم و خیلی خوب هم پاسخگوی نیازهای من هست .

با تشکر

عباس13659

عضو جدید
سلام دوست عزيز
با دستور list امتحن كن جواب ميده اول شكل مورد نظر انتخاب كن بعد دستور ليست بده.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
متاسفانه نتونستم از اینجا آپلود کنم،سایت error مي داد،اگر امکان داره ایمیلتون لطف کنید من براتون بفرستم.ممنون

از سایت آپلود تک استفاده کنید........................ سرچ کنید در گوگل سایتش میاد...........................بدرود.

عمو رسول

عضو جدید
چرا مشکل از اتوکدشون هست ؟؟ یعنی به نظرتون ورژن های پایین ساپورت نمیکنه ؟؟ فکر نکنم این صحی باشه ، چون خود من رو سیستم خونه ، 2008 دارم و خیلی خوب هم پاسخگوی نیازهای من هست .
با تشکر

نه منظورم ورژن پایین نیست. چون منم اتوکد 2007 دارم و استفاده میکنم. خب توو ایران به خاطر اینکه کپی رایت رعایت نمیشه ممکنه از یه ورژن چند نسخه باشه. منظورم نسخه یه شرکت دیگه رو استفاده کنن. من خودم از نرم افزارایی که شرکت پرند بیرون میده استفاده میکنم. خیلی راضیم. خدا ازشون راضی باشه.:D

SILLVA

عضو جدید
توی یه آپلود سنتری اپلود کنید ، بعد لینکش رو اینجا قرار بدید ، تا بقیه دوستان هم استفاده کنند .
برای اپلود سنتر ، PERSIANGIG.COM رو پیشنهاد میدم .

با تشکر

سلام و با احترام فراوان
http://persiangig.com/va/?p=other&0.7505026086820873

Rah Pardaz

کاربر ممتاز

با سلام ...............

سيلوا جان .............. اين چيه ................... ؟ سايت آپلود رو معرفي مي كنيد............................. قرار شده فايلتون رو توي اون آپلود كنيد.............................و لينكش رو در اينجا بزاريد.................. اگه براتون سخته ............ از تك آپلود استفاده كنيد................ بدرود.

SILLVA

عضو جدید
با سلام ...............

سيلوا جان .............. اين چيه ................... ؟ سايت آپلود رو معرفي مي كنيد............................. قرار شده فايلتون رو توي اون آپلود كنيد.............................و لينكش رو در اينجا بزاريد.................. اگه براتون سخته ............ از تك آپلود استفاده كنيد................ بدرود.

معذرت می خوام
http://mohammadchapari.persiangig.com/other/DETAIL.111.dwg/download

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
اگر اشکال در فایل مشخص نبود لطفا view را کنترل کنید top باشد.مرسی از همه دوستان

با سلام ...............

خدمتون عرض كنم ...............هرچي ترفند زدم كه هنگام چاپ كه پيام PRODUCED BY AN AUTODESKEDUCATIONAL PRODUCT رو چاپ نكنه...............نشد كه نشد.................. نمي دونم والا...........از ور‍ژني هستش كه كار شده يا خير...............

بنده معمولا براي فايلهايي كه چنين مشكلي رو دارن از روش زير استفاده مي كنم............

((برای حل کردن این مشکل کافیست نقشه مربوطه راباز کرده،سپس ازاین فایلی کهSave Asگرفته وفایل را بصورتDXFذخیره کنید.
مجدد فایل ذخیره شده(DXF)را باز و بصورتDWGذخیره کنید.
هنگامSaveبا بالاترین ورژنDXFاتوکدتون این فایل رو ذخیره کنید (مثلا(AutoCAD2009 DXF)تاچیزی از ترسیم شما کم
نشود))

آخه وقتي با DXF ذخيره ميشه ...................... بعد ميخويي همين ...DXF......رو .باز كني ............باز نمي كنه ................... و فكر كنم دليل عدم پاك نشدن اين پيام همينه..................
به هر حال مشتاقيم ............ساير دوستان هم امتحان كنن..............و مشكل كار رو ............عنوان كنن...............تا ما هم استفاده كنيم...................... بدرود.

دوست عزیز همونطور که قبلنم گفتم اشکال از نسخه کدتونه.

من با دو تا اتوکد بازش کردم مشکلی نداشت

اینم عکسش

مشاهده پیوست 172045

در باز شدن فايل مشكلي نيستش..................... مشكل اينه كه هنگام چاپ پيام PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCTدر حاشيه برگه مي خواييم چاپ نشه ................... بنده كه امتحان كردم اين پيام حاشيه كاغذ حذف نشد...............

آخرین ویرایش توسط مدیر:

هیراد

کاربر فعال
با سلام ...............

خدمتون عرض كنم ...............هرچي ترفند زدم كه هنگام چاپ كه پيام PRODUCED BY AN AUTODESKEDUCATIONAL PRODUCT رو چاپ نكنه...............نشد كه نشد.................. نمي دونم والا...........از ور‍ژني هستش كه كار شده يا خير...............

بنده معمولا براي فايلهايي كه چنين مشكلي رو دارن از روش زير استفاده مي كنم............

((برای حل کردن این مشکل کافیست نقشه مربوطه راباز کرده،سپس ازاین فایلی کهSave Asگرفته وفایل را بصورتDXFذخیره کنید.
مجدد فایل ذخیره شده(DXF)را باز و بصورتDWGذخیره کنید.
هنگامSaveبا بالاترین ورژنDXFاتوکدتون این فایل رو ذخیره کنید (مثلا(AutoCAD2009 DXF)تاچیزی از ترسیم شما کم
نشود))

آخه وقتي با DXF ذخيره ميشه ...................... بعد ميخويي همين ...DXF......رو .باز كني ............باز نمي كنه ................... و فكر كنم دليل عدم پاك نشدن اين پيام همينه..................
به هر حال مشتاقيم ............ساير دوستان هم امتحان كنن..............و مشكل كار رو ............عنوان كنن...............تا ما هم استفاده كنيم...................... بدرود.

در باز شدن فايل مشكلي نيستش..................... مشكل اينه كه هنگام چاپ پيام PRODUCED BY AN AUTODESK EDUCATIONAL PRODUCTدر حاشيه برگه مي خواييم چاپ نشه ................... بنده كه امتحان كردم اين پيام حاشيه كاغذ حذف نشد...............
خود فایل مشکل دارد در این گونه مواقع قبل از باز کردن فایل . فایلو ریکاوری کنید سپس فرمان audit را اجرا کنید و سپس فایلو سیو کنید حالا از فایل save asبگیرید با یک اسم دلخواه وبا فرمت dxf فایلی که الان هست با فرمت dxf هست حالا از صفحه خارج شید بدون اینکه گزینه yes را بزنید دوباره ازفایل با فرمت dxf (سیواز) بگیرید با فرمت dwg و نام جدید.... خارج شید و فایل را دوباره باز کنید مشکل برطرف گردیده.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
خود فایل مشکل دارد در این گونه مواقع قبل از باز کردن فایل . فایلو ریکاوری کنید سپس فرمان audit را اجرا کنید و سپس فایلو سیو کنید حالا از فایل save asبگیرید با یک اسم دلخواه وبا فرمت dxf فایلی که الان هست با فرمت dxf هست حالا از صفحه خارج شید بدون اینکه گزینه yes را بزنید دوباره ازفایل با فرمت dxf (سیواز) بگیرید با فرمت dwg و نام جدید.... خارج شید و فایل را دوباره باز کنید مشکل برطرف گردیده.

با سلام .......

ممنون از پاسختون ..................لطفا .................... این ریکاوری کردن ...................رو توضیح بدید.................. چطوری این کار رو بایستی انجام داد. ................

هیراد

کاربر فعال
با سلام .......

ممنون از پاسختون ..................لطفا .................... این ریکاوری کردن ...................رو توضیح بدید.................. چطوری این کار رو بایستی انجام داد. ................

براي ريكاوري كردن توي صفحه "كد" منوي فايل گزينه draving utilities گزينه هاي ريكاوري و اوديت قرار دارد . بعداز اجرا كردن بايد بري فايل مورد نظرو پيدا كني. بعد خودش به طور اتومات شروع به ريكاوري ميكنه.