حجاب

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
حجاب،کلمه ای که خیلی معانی توش هست و خیلیا پاش جون دادن تا حجاب زنان این مرز و بوم طعمه گرگها نشه؛ولی امروزه انگار دِمُده شده!!!!!!!
bego.jpg

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مثل یک در گرانی بین دستان صدف...

راست می گویند عربها چادر تو "جا در" است..

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[h=3]وقتی مشکی مد باشه : خوبه
وقتی رنگ مانتو شلوار باشه :خوبه
وقتی رنگ عشقه :خوبه!
وقتی رنگ کت و شلوار باشه: با کلاسه!
وقتی لباس های شب تو مهمونی ها مشکی باشه باکلاسه!
اما
[/h][h=3]وقتی رنگ چادر من مشکی شد
بد شد!
افسردگی می آورد!
دنبال حدیث و روایت می گردند
که رنگ مشکی مکروهه!
مشکی تا جایی که برای لباس های شما بود خوب بود و باکلاس به ما که رسید بد شد
من و متهم می کنید به افسردگی به دل مردگی
و من توی زندگی دنباله لحظه ای هستم که افسردگی گرفتم به حکم شما!
چرا حجاب را مساوی با افسردگی می دانید!
دوست دارم چادر مد شود
مشکی رنگ عشق باشد
عشق به خدا بدون افسردگی!قشنگه
[/h]

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدایم......

ما برای تو تیپ زده ایم مگر غیر از این است؟

بگذار نپسندنمان ما را چه به نگاه غیر؟

همین که بنده ی خوشتیپ توئیم ما را بس است.....

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گفتم : خواهرم حجاب...

گفت : دلم پاک است!!

گفتم : مگر می شود پاکیه هزاران دل رو بدوزدی و دلت پاک باشد!!!؟؟

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شوهری ک با چنتا تارمو پیدا بشه....!

شک نکن ک با رژ لب ی نفر دیگه میره.....

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باور دارم ک حجاب یک هنر است...

اما

هنرمند کسی است ک...

دوست خود را با حجاب کند..!

omid20110

کاربر ممتاز
امام صادق(ع):
نگه داشتن ایمان در آخر الزمان همچون نگه داشتن گوی آتشینی در کف دست است....
دقت کنیم که داریم چه کار میکنیم؟!
سوره نساء آیه 136
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ آمِنُواْ بِاللّهِ وَرَسُولِهِ وَالْكِتَابِ الَّذِي نَزَّلَ عَلَى رَسُولِهِ وَالْكِتَابِ الَّذِيَ أَنزَلَ مِن قَبْلُ وَمَن يَكْفُرْ بِاللّهِ وَمَلاَئِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْيَوْمِ الآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلاَلًا بَعِيدًا ﴿136﴾

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد به خدا و پيامبر او و كتابى كه بر پيامبرش فرو فرستاد و كتابهايى كه قبلا نازل كرده بگرويد و هر كس به خدا و فرشتگان او و كتابها و پيامبرانش و روز بازپسين كفر ورزد در حقيقت دچار گمراهى دور و درازى شده است (136)

believers, believe in allah and his messenger (muhammad), in the book he has sent down to his messenger, and in the book he sent down before. whosoever disbelieves in allah, his angels, his books, his messengers, and the last day, has surely gone astray into far error. (136

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]من شکایت دارم...[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]
از آن ها که نمی فهمند چادر مشکی من یادگار مادرم زهراست
[FONT=georgia,times new roman,times,serif] [/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]

از آن ها که به سخره می گیرند قـداسـتِ حجابِ مادرم را ؛
[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif] [/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]

چـــــرا نمی فهمی؟
[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif] [/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]

این تکه پارچه ی مشکی، از هر جنسی که باشد

حـــُرمــت دارد !
[/FONT][/FONT]

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]نتیجه اش زیباست وقتی این دو را پیوند می زنیم؛[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]
[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]اینکه فرمودند: زکات زیبایی پاکدامنی ست[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]
[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]و اینکه پرداخت زکات دارائیت را افزون می کند.[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]حالا آنان که زیبایی بیشتر می خواهند، بسم الله[/FONT]

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]هر چه بیشتر به شاخ و برگ گل نظاره می کرد، بیشتر محو زیبایی اش می شد.[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]دستش را دراز کرد تا در اختیار بگیرد...[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]
[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]ولی خارها مزه درد را به او چشاندند تا دریابد[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]
[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]اگر حفاظی برای گل نبود، چنین با طراوت و زیبا نمی ماند.[/FONT]

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]سیب ها را زیبا به تصویر کشیدند؛[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]اولی را کامل پوست گرفتند، طوری که زردیش به سیاهی کشیده شد.[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]دومی را نصفه نیمه پوست گرفتند[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]و فقط آنجا که پوست نداشت به سیاهی می نمود.[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]سومی را سالم و با پوستی شفاف کنارشان گذاشتند[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]و کوتاه و زیبا نوشتند:[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]پوشیدگی دوامی برای زیبایی ست.[/FONT][FONT=georgia,times new roman,times,serif]امام علی(ع)[/FONT]
[FONT=georgia,times new roman,times,serif]
[/FONT]

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چادر من نه برای نشان دادن فقر در سریال های کشورم...

نه لباس متهمان دادگاه و زندانهاست..

چادر من تاج بندگی من است...

سند زهرایی بودنم را امضا می کند..!

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طعنه ها دلسردت نکند بانو...

با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن....!

omid20110

کاربر ممتاز
با گذشت زمان و افزایش استفاده مردم از شبکه های اجتماعی و تغییر برخی تعاریف اسلامی، عده ای از بانوان در لوای چادر که نماد حجاب کامل است، خود را به گونه ای تزئین می کنند تا توجه بیشتری جلب کنند.به نظر می رسد این افراد تفسیرشان از حجاب آنگونه نیست که معنی واقعی حجاب است و کاملا برداشتشان متفاوت و سلیقه ای است.

farhangnews_140304-402535-1439797942.jpg

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

tara75

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[h=3]باید بوسه زد برنجابت قدم هایی که برمیداری… ؛[/h][h=3]چهرهٔ معصومانه ات زیرنقاب چادر ،[/h][h=3]گنج وجودی پنهان کرده پشت چادرت…[/h][h=3]نجابت صدایت ،صلابت گام هایت، دل رحیمت …[/h][h=3]رفتار زهرا گونه ات تماماً ،[/h][h=3]بوی عطر”خدامی دهد … ؛[/h]

بالا