حجاب برای زن باید باشه....(لطفا نظراتتون بیان کنید...)

Sahara.

عضو جدید
بازم تازه وارد و بی احترامی :d
احترام خودت رو خودت باید نگه داری دوست عزیز که نگه نداشتی .. من برای قانع کردن کسی تلاش نمی کنم .. هر کسی خودش باید به این باور برسه که خودش رو حفظ کنه
مطمئنی من خارج نرفتم ؟؟؟؟!!!!!!!!:surprised: چه مطمئن می بری و می دوزی
در ضمن اگه دقت می کردی گفتم فامیل همکلاسی و حتی توی اینترنت کسایی که می تونستم ازشون بپرسم
من به اصلاح فرهنگ مون هم معتقدم ... ولی حالا که کسی به فکرش نیست ترجیه می دم اندازه خودم قدمی بردارم تا خودم حفظ شم ... ولی شما که به من میگی حرف بدون استناد نزنم برای توجیه حداقل توی پستی که چنین جوابی میدی برای توجیه دیگران از سفر به خارج و تی شرت و موی باز صحبت نکن:biggrin:

میشه بگی بی احترامیم کجا بود دقیقا؟؟!!!!
عزیزم به خاطر شما خاله خان باجی های چادری، پدر ما تو این گرما داره در میاد.
من توی شنا نفر چهارم کشوری شدم ولی به خاطر این دین به اصطلاح محترم شما نمیتونم برم مسابقات خارجی !!!

شما داری به حقوق اولیه من که رسیدن باد به موهایم هست جلوگیری میکنی.
اگه متوجه میشدی عرق کردن سر چقدر سبب ریزش مو میشه زیر اون لچک مسخره، اونوقت متوجه میشدی که شما هستین دارین به ما توهین میکنین.

ما داریم، تاوان توهمات شما رو توی دنیا پس میدیم که خیال کردین خالق جهان باهاتون حرف زده و براتون نوع پوشش رو هم مشخص کرده.

آره مطمئنم خارج نرفتی، رفته باشی هم در حد سوریه و کربلا هست.
من همه کشورهای منطقه از ترکیه و امارات و آذربایجان و چندتا کشور اروپایی رو رفتم.

هر کدوم رو رفتی بگو ازت چندتا سئوال بپرسم معلوم شه کی راست میگه کی دروغ.
شما هم خواستی میتونی بپرسی.

nafis...

مدیر بازنشسته
من توی شنا نفر چهارم کشوری شدم ولی به خاطر این دین به اصطلاح محترم شما نمیتونم برم مسابقات خارجی !!!

اگه متوجه میشدی عرق کردن سر چقدر سبب ریزش مو میشه زیر اون لچک مسخره، اونوقت متوجه میشدی که شما هستین دارین به ما توهین میکنین.

ما داریم، تاوان توهمات شما رو توی دنیا پس میدیم که خیال کردین خالق جهان باهاتون حرف زده و براتون نوع پوشش رو هم مشخص کرده.

من همه کشورهای منطقه از ترکیه و امارات و آذربایجان و چندتا کشور اروپایی رو رفتم.

شما هم خواستی میتونی بپرسی.
:whistle:

Sahara.

عضو جدید

.آخییییییی
عزیزممم، از بس به خاطر پوشیده بودن تو چادر فقط فکر نگاه نامحرم بودی، فکر کردی دختری توی ورزشی بری دروغ میگه، نه؟

فرض کن من دروغ میگم، فرض، خوب، آفرین.

نظرت رو درباره اون دخترایی که در خیلی از ورزش ها به خاطر این حجاب مسخره مو نمیتونن شرکت کنن چیه؟
اگر هم شرکت کنن به خاطر پوشش سنگین، کلی از سایر رقباشون عقب هستند.

چون توی قایق زنی و گرما عرق میکنن، اما رقیبشون کمتر عرق میکنه.
ورزش های آبی هم کلا ممنوعه.

اون چشمای ناپاک مسلمونا پدر مارو در آورده.
دنبال چی هستند توی موی یک دختر.

چرا اینقدر هیزین، چرا اینقدر هوس رانین، چرا؟
چرا آینده ورزشی من و خیلیای دیگه باید یا کلا محو بشه یا تحت لچک زوری، با بدبختی نوتنیم مدال بگیریم.

از جون ما چی میخواهین مسلمونای بهشتی؟
بهشتتون با معلوم نشدن مو ارزونی خودتون، من میخوام الله شما منو از مو اصلا آویزون کنه، چه گیری افتادیم از دست این مسلمونا !!!!!

nafis...

مدیر بازنشسته
.آخییییییی
عزیزممم، از بس به خاطر پوشیده بودن تو چادر فقط فکر نگاه نامحرم بودی، فکر کردی دختری توی ورزشی بری دروغ میگه، نه؟

نظرت رو درباره اون دخترایی که در خیلی از ورزش ها به خاطر این حجاب مسخره مو نمیتونن شرکت کنن چیه؟

چرا آینده ورزشی من و خیلیای دیگه باید یا کلا محو بشه یا تحت لچک زوری، با بدبختی نوتنیم مدال بگیریم.

بهشتتون با معلوم نشدن مو ارزونی خودتون، من میخوام الله شما منو از مو اصلا آویزون کنه، چه گیری افتادیم از دست این مسلمونا !!!!!
:surprised: اگه مسلمون نیستی پس چرا این جایی؟
خب برو شهرتون:eek:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی برام جالبه که عده ای اینجا رو ارث پدری خودشون میدونن

درصورتیکه ایران متعلق به همه ی کسانیه که توش متولد میشن و آبا و اجدادشون اینجا بوده

خواه مسیحی خواه مسلمون خواه اصلا بی دین....

اینکه عده ای اینجارو قلمرو مذهبی خاص و عقایدی دست و پاگیر کرده اند واقعا هیچ معنای عقلی و انسانی نداره

شاید منه نوعی مسلمان نباشم ولی اینجا سرزمین مادریه منه نباید بخاطر اینکه اینجا به دنیا اومدم و یا اینکه بخاطر شرایطی نمیتونم ازاینجا برم سرزنش بشم !!!

nafis...

مدیر بازنشسته
خیلی برام جالبه که عده ای اینجا رو ارث پدری خودشون میدونن

درصورتیکه ایران متعلق به همه ی کسانیه که توش متولد میشن و آبا و اجدادشون اینجا بوده

خواه مسیحی خواه مسلمون خواه اصلا بی دین....

اینکه عده ای اینجارو قلمرو مذهبی خاص و عقایدی دست و پاگیر کرده اند واقعا هیچ معنای عقلی و انسانی نداره

شاید منه نوعی مسلمان نباشم ولی اینجا سرزمین مادریه منه نباید بخاطر اینکه اینجا به دنیا اومدم و یا اینکه بخاطر شرایطی نمیتونم ازاینجا برم سرزنش بشم !!!
بله درست میگید
ولی لازم نیست وقتی جایی میرید که با عقایدتون هم خونی نداره همه مردم اون شهرو زیر سوال ببرین
اینکه من با اختیار خودم میرم امریکا پس همه چی اونجا رو باید قبول کنم چون فرهنگ اونجا و مذهب اونجا با کشور خودم فرق داره
ایشون جوری صحبت میکنن که انگار به اجبار باید ایران زندگی کنن
اگه راحت نیستن و عقاید و مذهب ادما براشون مسخره هست میتونن جایی برن که هم براشون راحت تره، هم میتونن به ورزش و علایقشون برسن

آخرین ویرایش:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درست میگید
ولی لازم نیست وقتی جایی میرید که با عقایدتون هم خونی نداره همه مردم اون شهرو زیر سوال ببرین
اینکه من با اختیار خودم میرم امریکا پس همه چی اونجا رو باید قبول کنم چون فرهنگ اونجا و مذهب اونجا با کشور خودم فرق داره
ایشون جوری صحبت میکننکه انگار به اجبار باید ایران زندگی کنن
اگه راحت نیستن و عقاید و مذهب ادما براشون مسخره هست میتونن جایی برن که هم براشون راحت تره، هم میتونن به ورزش و علایقشون برسن

شما خودتون میگید : میرید

مشکل اینه که اینجا هستن!!! متولد شدن

خیلی ها(باور کنید خیلی ها) این عقاید رو ندارن تو کشور ما و فقط مجـــبورن !!! این ظلمه به همشون!

درضمن اینقدر راحت حرف از رفتن نزنین:huh:

مگه زمان قبل انقلاب مردم مسلمون ول میکردن میرفتن ؟! اینجا سرزمین همه ی ماست.متعلق به همه ی ما...

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
حجاب نباید بدن رو بپوشاند ، بلکه باید اذهان و افکار را از تیرگی ها پاک کند. خواه در جنس مذکر یا مونث :)

nafis...

مدیر بازنشسته
شما خودتون میگید : میرید

مشکل اینه که اینجا هستن!!! متولد شدن

خیلی ها(باور کنید خیلی ها) این عقاید رو ندارن تو کشور ما و فقط مجـــبورن !!! این ظلمه به همشون!

درضمن اینقدر راحت حرف از رفتن نزنین:huh:

مگه زمان قبل انقلاب مردم مسلمون ول میکردن میرفتن ؟! اینجا سرزمین همه ی ماست.متعلق به همه ی ما...
شما ایشونو میشناسید:huh:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس گذرنامه رو هم براتون بذارم راضی میشین با نام و نام خانوادگی.
شما کدوم کشور بودی که دیدی مرداش تا این حد مثل ایران حریص شدن؟
هرجا رفتی بگو، من کشورهای اطراف رو بودم اکثرا، هیچ جا وضعیت نگاه مثل ایران نیست.

فقط هم به خاطر عقده ای بار آوردن ایرانی هاست.
دلم برای پسرامون میسوزونه که به خاطر مطالب ساخته ذهن یک انسان به عنوان دستور خدا !!!، چه آدمای ضعیفی بار اومدن.

همونقدر که فرهنگ غرب برای شما زشته، فرهنگ عرب شما که در خیال باطل آسمانی بودنش به سر میبرین، برای من و خیلیا منزجر کننده هست.
اما متاسفانه زور و قدرت دستتونه، کاری از ما بر نمیاد.
وگرنه اونیکه بهش میگین خدا که رسما نمیتونه از خودش دفاع کنه.

چون خدای خیالی شما، هرگز اون خالق جهان نیست و نبوده و خیالات یهود و بعدش اعراب بوده.
خدای خیالی ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
اهان اونوقت میشه بگین خدای حقیقی و غیر خیالیه شما کیه و مارو از گمراهیو ظلمات رها کنی؟؟؟
خوبه با این همه معجزاتی که از پیامبران خدا دیدیدم باز هم شک داریم به وجودش و اونو تخیلی میدونیم واقعا قشنگه .تاسف میخورم اول به حال خودم که هیچوقت نتونستم از دینم خوب دفاع کنم و بعد به حال کسایی که خودشونو زدن به خواب.
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خوابو نه.

آخرین ویرایش:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای خیالی ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
اهان اونوقت میشه بگین خدای حقیقی و غیر خیالیه شما کیه و مارو از کمراهیو ظلمات رها کنی؟؟؟
خوبه با این همه معجزاتی که از پیامبران خدا دیدیدم باز هم شک داریم به وجودش و اونو تخیلی میدونیم واقعا قشنگه .تاسف میخورم اول به حال خودم که هیچوقت نتونستم از دینم خوب دفاع کنم و بعد به حال کسایی که خودشونو زدن به خواب.
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خوابو نه.

من مشکلی با خدا ندارم

ولی فک نمیکنم سن شما به دیدن معجزات پیامبران قد داده باشه!!:surprised:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما هم خواستی میتونی بپرسی
.

:biggrin::biggrin::biggrin:

باشه تو کلا مایه دارو جهانگرد
منم فقط تا سر کوچه رفتم :biggrin::biggrin::biggrin:
با یه سرچ برات اطلاعات کل شهرهای هر کشوری رو بخوای میارم .. پس سوال نمی تونه اثبات کنه کدوممون رفتیم کجا :biggrin::biggrin::biggrin:
چادر من رو از کجا دیدی که من رو چادری کردی؟:biggrin::biggrin::biggrin:
می گم احترام رو برات چی معنی کردن پس که حرفات رو محترمانه می دونی؟:biggrin::biggrin::biggrin:
من قانون ایران رو تعیین نکردم که بهت توهین کنم اینجا هم مثه هر کشور دیگه قانون داره .. مثه امریکا که اگه روسری داشته باشی از مک دونالد اخراجی یا کشور ترکیه که حجاب برای دانشجوها قدغن بود
دیگه اگه دوست نداری شرمنده
من توی شنا نفر چهارم شدم که نشد استناد... اولین پستی که در جواب من دادی به حرفای بی سند گیر دادی
تو که اینقد مطمئن چیزی که نمی دونی رو رد میکنی و میگی مطمئنم، دیگه بقیه حرفات هم مشخصه چه جوریه و به دوستان توصیه میکنم باهات بحث نکنن
کار بقیه هم فکراتم خراب کردی دیگه:biggrin::biggrin::biggrin:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مو تحریک کننده است

پس چرا """ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران""" فیلمهای خارجی رو نشون میده ؟!! بدون حجاب مو؟؟
اگه مو تحریک کننده است پس تیوزیون ما داریم فیلم های پ... پخش میکنه دیگه ؟!!!
:biggrin:

من چنین حرفی زدم ؟؟
در ضمن نه اینکه بخاطر فیلم های خارجی ، من کلا درست بودم عملکرد صدا و سیما رو تایید نمی کنم
ببین من نظر کسایی رو گفتم که شنیده بودم و نیومدم بگم اثبات کردم (با اینکه اعتقاد دارم)
تو هم بیا بگو از نظر من تحریک نمیکنه
چرا اینقد سعی دارین به هر نحوی هست پستی که نظر مخالف عقیده شما داره رو تحلیل منفی کنین

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس گذرنامه رو هم براتون بذارم راضی میشین با نام و نام خانوادگی.
شما کدوم کشور بودی که دیدی مرداش تا این حد مثل ایران حریص شدن؟
هرجا رفتی بگو، من کشورهای اطراف رو بودم اکثرا، هیچ جا وضعیت نگاه مثل ایران نیست.

فقط هم به خاطر عقده ای بار آوردن ایرانی هاست.
دلم برای پسرامون میسوزونه که به خاطر مطالب ساخته ذهن یک انسان به عنوان دستور خدا !!!، چه آدمای ضعیفی بار اومدن.

همونقدر که فرهنگ غرب برای شما زشته، فرهنگ عرب شما که در خیال باطل آسمانی بودنش به سر میبرین، برای من و خیلیا منزجر کننده هست.
اما متاسفانه زور و قدرت دستتونه، کاری از ما بر نمیاد.
وگرنه اونیکه بهش میگین خدا که رسما نمیتونه از خودش دفاع کنه.

چون خدای خیالی شما، هرگز اون خالق جهان نیست و نبوده و خیالات یهود و بعدش اعراب بوده
.

دیگه جای بحث کردن و حتی تلف کردن یه ثانیه هم نذاشتی :biggrin::biggrin::biggrin:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چنین حرفی زدم ؟؟
در ضمن نه اینکه بخاطر فیلم های خارجی ، من کلا درست بودم عملکرد صدا و سیما رو تایید نمی کنم
ببین من نظر کسایی رو گفتم که شنیده بودم و نیومدم بگم اثبات کردم (با اینکه اعتقاد دارم)
تو هم بیا بگو از نظر من تحریک نمیکنه
چرا اینقد سعی دارین به هر نحوی هست پستی که نظر مخالف عقیده شما داره رو تحلیل منفی کنین

شما مستقیما اینو نگفتی ولی دارین میگین مو تحریک کننده است!

شما از کسانی رفتی پرسیدی که سالهاست جایی زندگی کردن که موی سر زنان ازشون پنهان شده ولو در خانواده و فامیل بدون حجاب،اونها تو یه کشور با حداقل 20میلیون زن با حجاب مو بزرگ شدن

شما همین سوال رو برین از مردمان کشورهایی بپرسین که حجاب سر اونجا معنی نداره مسلما با جوابهای دیگه ای روبرو میشین

همونطور که بعضی جاها پوشیه زدن زنها عادیه اگه از مرداش بپرسی آیا دماغ تحریک کننده است میگه آره!!

من دو ماه پیش مالزی بودم مسلمونهای اونجا اکثرا حجاب مو دارن ولی تیشرت میپوشن و به حجاب دست اعتقاد ندارن!!!

خب برای این چه توضیحیه؟! اونام مسلمونن کتابشونم قرآنه

بحث،بحثه تنگناهای فکریه ایه که جامعه بوجود آورده نه دین و نه خدا !

مهندکس

عضو جدید

شما از کسانی رفتی پرسیدی که سالهاست جایی زندگی کردن که موی سر زنان ازشون پنهان شده ولو در خانواده و فامیل بدون حجاب،اونها تو یه کشور با حداقل 20میلیون زن با حجاب مو بزرگ شدن

شما همین سوال رو برین از مردمان کشورهایی بپرسین که حجاب سر اونجا معنی نداره مسلما با جوابهای دیگه ای روبرو میشین

همونطور که بعضی جاها پوشیه زدن زنها عادیه اگه از مرداش بپرسی آیا دماغ تحریک کننده است میگه آره!!

من دو ماه پیش مالزی بودم مسلمونهای اونجا اکثرا حجاب مو دارن ولی تیشرت میپوشن و به حجاب دست اعتقاد ندارن!!!

اگه واقعا مسلمانن باید حجاب دستم رعایت کنن اگه نه که ....

شمام اگه به خدا ایمان دارین باید همه فرامینشو بی چون و چرا اطاعت کنی اگه نه که واسه چی بحث الکی میکنی؟؟؟

مهندکس

عضو جدید
.آخییییییی

شما که از همه چی ناراضی هستی خارجه هم که رفتی شکر خدا پسندم کردی ..برو همونجا بمون دیگه ..

به ورزشتم میرسی به موهاتم 24 ساعته باد میخوره...اعصابتم آروم میشه...از همه مهمتر موهاتم پرپشت میشه دیگه کچل نمیشی..

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

توی چنین جامعه ای که همه دم از آزادی می زنن ولی وقتی به خودشون می رسه ....
همین جوونا که من انتظار داشتم مسخرم کنن چنین جوابی دادن

علاوه بر این همین مالزی که شما رفتی منم رفته بودم و پوشششون چند نوع داره مثه ما ایرانیا
دو سال پیش توی کوالالامپور چیزی که من دیدم و توی عکسامون هم هست خانم های مسلمونی بودن که تی شرت و مقنعه های بلند یعنی تا نزدیک کمرشون و بیشترشون ساق داشتن
علاوه بر این خیلیا هم پیراهم های بلند داشتن که من خیلی از حجابشون خوشم اومد و می دونم که اگه بخوام توی ایران هم مثه اونا حجاب کنم کسی نمی تونه بهم چیزی بگه
این مدل که شما می گی هم هست چون مثه ایران که یکی تا مچ می پوشونه یکی استین کوتاه و ....
پس اگه کسی اومد از عربستان ایران و دخترای ما رو دید باید بگه که حجاب اسلامی اینه چون کتاب ما هم که مسلمونیم قرانه

در جواب قسمتی که گفتی از خارجی بپرس من بهت پیشنهاد می کنم حرفای هدایت یافتگان رو بخونی
توی گوگل سرچ کن میاد ، درباره مانکن و مدل و بازیگرو خواننده هایی که مسلمون شدن ، یا همون دخترای آزادی که یه عمر موهاشون باد خورده بود و حجاب رو ارامش می دونستن ، ببین چرا این کار رو کردن
به یه بار خوندنش برای هر دختری میارزه

علی قوامی

عضو جدید
شما که از همه چی ناراضی هستی خارجه هم که رفتی شکر خدا پسندم کردی ..برو همونجا بمون دیگه ..

به ورزشتم میرسی به موهاتم 24 ساعته باد میخوره...اعصابتم آروم میشه...از همه مهمتر موهاتم پرپشت میشه دیگه کچل نمیشی..

ببخشید میام وسط صحبت هاتون.
شماها چرا از ایران نمیرین کربلا و سوریه و.. پیش امام هاتون زندگی کنین و غرق حجاب و معنویات بشین؟
ایران اول مال ایرانی هست با همه افکار و مذاهب، مسلمونا مثل بقیه مذاهب میهمان این سرزمین هستند.
اینجا رو غنیمت و ارث پدری اسلام گراها تصور نکنین.

nafis...

مدیر بازنشسته

شماها چرا از ایران نمیرین کربلا و سوریه و.. پیش امام هاتون زندگی کنین و غرق حجاب و معنویات بشین؟
ایران اول مال ایرانی هست با همه افکار و مذاهب، مسلمونا مثل بقیه مذاهب میهمان این سرزمین هستند.
باشه بخشیدمت ولی دیگه تکرار نشه :D
----------------------------
دوست گرامی
اول اینکه اگه کسی بخواد غرق در معنویات بشه لازم نیست بره جایی که همه چی خوب و مهیاست و فکر نکنم که کار مهمی انجام میده، هنر اینه که همون جایی که هستی بتونی بهترین باشی و خیلی از ادمها و اشخاص رو میبینی که تو ازاد ترین جوامع، دین و مسیر زندگیشونو عوض کردن(ارجاع میدم به پست دوست خوبم تیکا) پس لطفا فک نکنین هرکی کربلا یا سوریه زندگی میکنه الان باید در بهشت زندگی کنه(کمی فکر)
ایران برای ایرانی است با همه مذهب ها ، درست
ولی بحثی که اینجاست اینه که چرا این قد توهین به مقدسات و ارزش های یه دین، چرا این همه توهین به اشخاص
اگه پست دوستمون رو مطالعه کنید خیلی از این توهینا به صورت اشکارا میبینید

آخرین ویرایش:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشکلی با خدا ندارم

ولی فک نمیکنم سن شما به دیدن معجزات پیامبران قد داده باشه!!:surprised:

اشتباه فک میکنید کافیه یه مقدار کوچیک نه کوچیکتر از کوچیک ؛دقت کنید معجزه ای که هنوزم باقیست و بی تحریف دراختیارمونه رو ببینید.
معجزه ی پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) هنوزم هست . قران کریم که هیچ شک و شبه ای درش نیش. دیدید که سن شما هم به دیدن این معجزه قد داده و اگه یه نگاه به ایات نورانی بندازیم معجزات دیگر پیامبرانم اونجا نوشته شده . دیگ چه نیازی داریم که زمان تک تک پیامبرا باشیمو معجزاتشونو ببینیم وقتی بزرگترین معجزه رو دراختیار داریم دوست عزیز.

آخرین ویرایش:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز

شماها چرا از ایران نمیرین کربلا و سوریه و..
پیش امام هاتون زندگی کنین و غرق حجاب و معنویات بشین؟
عذرخواهی میکنم از شما . شما که معتقدین باید بریم پیش امامامون زندگی کنیم فک نمیکنید ما اینجا امام رضا رو دارم و حضرت معصومه رو و کلی امام زاده
پس طبق گفته شما باید همینجا موند.

shiva71

عضو جدید
من نظر شخصی خودمو میگم:
همه ی جای دنیا حجاب ی تعریف خاصی براش در نظر میگیرن.اما من حجاب ایرانو قبول ندارم.دخترا باید تو گرما و تو سرما خودشونو بپوشونن که چشم آقایون و آقا پسرا به اونا نیفته.چرا ی دختر باید از سلیقه ی خودش تو لباس پوشیدن بزنه تا ی مرد و یا ی پسر گناه نکنه؟اصلا قبول ندارم.این تلقین کردن به ایرانی ها که حجاب باعث میشه گناه نکنین باعث شده مردها بیشتر جذب اندام خانم ها بشن.ی زمانی عربها از مردان پارسی میپرسیدن:
چرا زنان شما حجاب ندارن؟و مردان پارسی در پاسخ میگفتن حجاب زنان ما پلک چشمان ماست.
حالا ببینین چی بودیم چی شدیم؟:(

علی قوامی

عضو جدید
باشه بخشیدمت ولی دیگه تکرار نشه :D
----------------------------
دوست گرامی
اول اینکه اگه کسی بخواد غرق در معنویات بشه لازم نیست بره جایی که همه چی خوب و مهیاست و فکر نکنم که کار مهمی انجام میده، هنر اینه که همون جایی که هستی بتونی بهترین باشی و خیلی از ادمها و اشخاص رو میبینی که تو ازاد ترین جوامع، دین و مسیر زندگیشونو عوض کردن(ارجاع میدم به پست دوست خوبم تیکا) پس لطفا فک نکنین هرکی کربلا یا سوریه زندگی میکنه الان باید در بهشت زندگی کنه(کمی فکر)
ایران برای ایرانی است با همه مذهب ها ، درست
ولی بحثی که اینجاست اینه که چرا این قد توهین به مقدسات و ارزش های یه دین، چرا این همه توهین به اشخاص
اگه پست دوستمون رو مطالعه کنید خیلی از این توهینا به صورت اشکارا میبینید

من نگفتم هرکس تو کربلا و سوریه زندگی میکنه، بهشته.
اما واسه مسلمون ها مخصوصا از جنس شیعه اثنی عشری !!! زمین مناسب تر جایی هست که مولاهاشون هستند.
اونجا دخترها راحت تر میتونن کنیزی فاطمه و زینب و پسرها هم راحت تر غلامی علی و حسن و....رو بکنند.
بزرگترین آرزوی شما ها هم که نوکری و کنیزی ایناست، چی بهتر از این. :gol:

اما در مورد اینکه چرا اینقدر ضد اسلام جبهه گرفته میشه، اما کسی کاری به مسیحیت و زرتشتی و...نداره در حالیکه خرافات تو کتاب های این ها بیشتره.
چون اسلام همه رو دوست داره انگولک کنه.
تو همه چیز دخالت کنه و فضولی کنه و همون دید غلام و صاحب میان اعراب رو اومده در دینش پیاده کرده، آدم رو غلامی فرض کرده که سعادتش با اطاعت محض از اربابش تامین میشه.

اکثر مردم هم دوست دارن غلام باشن، کسی میخواد آزاده باشه، اسلام میگه نمیشه اول جزیه بده و مثل بقیه مسلمونا نوکر الله ساخته مسلمانان باش.
امروز کوچکترین شکی نمونده که تمامی ادیان ساخته و پرداخته خود آدم ها هستند و خدایان رو همین آدما خلق کردن.

پس مدام فکر نکنین واقعا دستورات خالق جهان رو دارین اجرا میکنین.

آخرین ویرایش:

علی قوامی

عضو جدید
عذرخواهی میکنم از شما . شما که معتقدین باید بریم پیش امامامون زندگی کنیم فک نمیکنید ما اینجا امام رضا رو دارم و حضرت معصومه رو و کلی امام زاده
پس طبق گفته شما باید همینجا موند.

بله ولی پارتی رضا و معصومه نزد الله کجا و پارتی علی و فاطمه و....کجا !!!

مطمئنا شما شیعه ها که نود درصد زندگیتون به پاچه خواری (ارادت، عشق یا هر واژه فریبنده دیگه ای که اسمش رو میذارین) مولاهاتون میگذره، اگه پاچه خواری آدم هایی با پارتی بیشتر رو بکنین، بهتر نتیجه میگیرین.

آخرین ویرایش:

nafis...

مدیر بازنشسته
اما واسه مسلمون ها مخصوصا از جنس شیعه اثنی عشری !!! زمین مناسب تر جایی هست که مولاهاشون هستند.
اونجا دخترها راحت تر میتونن کنیزی فاطمه و زینب و پسرها هم راحت تر غلامی علی و حسن و....رو بکنند.

اما در مورد اینکه چرا اینقدر ضد اسلام جبهه گرفته میشه، اما کسی کاری به مسیحیت و زرتشتی و...نداره در حالیکه خرافات تو کتاب های این ها بیشتره.
تو همه چیز دخالت کنه و فضولی کنه و همون دید غلام و صاحب میان اعراب رو اومده در دینش پیاده کرده، آدم رو غلامی فرض کرده که سعادتش با اطاعت محض از اربابش تامین میشه.

اکثر مردم هم دوست دارن غلام باشن، کسی میخواد آزاده باشه، اسلام میگه نمیشه اول جزیه بده و مثل بقیه مسلمونا نوکر الله ساخته مسلمانان باش.
امروز کوچکترین شکی نمونده که تمامی ادیان ساخته و پرداخته خود آدم ها هستند و خدایان رو همین آدما خلق کردن.

برام جالبه که خیلی قشنگ اخلاق و عقیده و مذهب و همه چی منو حدس میزنید و این قد با اطمینان حرف میزنید:Dدر صورتی که خودم هیچ وقت این قد با اطمینان درباره خودم حرف نمیزنم چه برسه به دیگران:redface: در ضمن بنده در پست قبلیم گفتم برای خوب بودن و برای ادای احترام به این بزرگواران حتما نباید به اون مکانها رفت میشه از همین راه دور هم به آنها ادای احترام کنیم:redface:
(قسمت قرمز) خوبه خودتون میدونید خرافات زیاده تو این ادیان :redface:

برای بقیه حرفاتون هم فقط یه پیشنهاد دارم اول درباره اسلام مطالعه کنید بعد اظهارنظر کنید چون منم میتونم خیلی شعارگونه حرف بزنم و خیلی چیزهارو از روی احساسات و تعصبات خودم بگم

فقط به یه کلام مولام علی بسنده میکنم و دیگه با شما بحثی ندارم
آنچه نمیدانی مگو و آنچه بر تو لازم نیست بر زبان نیاور

nafis...

مدیر بازنشسته
بله ولی پارتی رضا و معصومه نزد الله کجا و پارتی علی و فاطمه و....کجا !!!

مطمئنا شما شیعه ها که نود درصد زندگیتون به پاچه خواری (ارادت، عشق یا هر واژه فریبنده دیگه ای که اسمش رو میذارین) مولاهاتون میگذره، اگه پاچه خواری آدم هایی با پارتی بیشتر رو بکنین، بهتر نتیجه میگیرین.
با خدا در ارتباطی:huh:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

این قسمت رو کی اثبات کردن که ما نبودیم ؟؟
کوچکترین شکی نمونده که خدا رو ادما خلق کردن ؟؟ چجوری اثبات کردنش حالا ؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: